PDA

Zobacz Pełną Wersję : POSTAL 2

.::CYBORGASM::.
10-03-2004, 15:23
OMG ile sie w to ograłem to głowa boli :p

piszcie co sądzicie

ja osobiscie uwielbiam gre ale męczy mnie monotonna grafika i mała różnorodność postaci aha noi szkoda że pojazdów nie ma :]

PS
podoba mi sie to że choc gra na engine'ie 2k3 to ma w miare duże postacie chwala im za to :D

Carlos
10-03-2004, 15:51
Na początku ta gra jest fajna, ale szybko się nudzi. Podobają mi się niektóre motywy w tej grze np. oblewanie ludzi moczem <- śmieszne to jest, fajne są niektóre misje np. kupienie mleka w sklepie. Ale tak poza tym nie widze w tej grze nic specjalnego.

KROKu
23-03-2004, 16:32
Ja uważam ze ta gra jest chora :P I działa źle na psychikę koło mojego bloku lata kupę dzieci i jedyny ich temat to tylko strzelanie i zabijanie ( co do postala to tez słyszałem teksty biegnie taki mały szkrab za 2 i krzyczy zaraz Cię obsikam lub podpale :P ) moim zdaniem zwalone dzieciństwo :P

Pajda
23-03-2004, 18:09
Mnie denerwuje bardzo brak konsekwencji.
Po prostu brak jakichkolwiek efektow trafien na postaciach. Jakas dziura po kuli, krwi wiecej... mogli by nie biegac jak kolki tylko np. kulec postrzeleni czy trzymac sie za krwawiaca reke... Strasznie sie zawiodlem pod tym wzgledem. Brak odczucia sily broni przez to. Moglo by byc tez wiecej zabawek, nie tylko palnych ale np. siekiera czy pila lancuchowa. O albo chlusnac kwasem komus.
Taka brutalnosc marketingowa nic wiecej. Roznorodnosci tez bardzo brakuje.
No i czas ladowania poziomow doprowadza do roztrojenia nerwow.

Ale humor momentami jest swietny, np:
http://fws.neostrada.pl/pics/postal-storyline.jpg

.::CYBORGASM::.
12-04-2004, 12:20
a gral ktos może w Share The Pain ??