PDA

Zobacz Pełną Wersję : UNREAL 5

HBO
20-11-2004, 00:23
Wyszla w afganistanie nowa rewolucyjna czesc Unreala
Jest to unreal 5, o zajebistych wymaganiach sprzętowych nie do udzwignięcia dla nas: silnik z ursusa z czasów PGR-u zamiast procka, odpalany za pomocą korby, 23341341341431432 miliardów mb ramek (od okien - nowa przekladnia) .... gra ma wyjebaną grafe, jest fotorealistyczna i pozwala nawet jebac sie z pannami - skriny na www.xlaski.pl

Pajda nie masz co sie ludzic, u ciebie i tak nie pojdzie ta gra bo masz downa [:

/ BAN na dwa lata ! do zobaczenia ;]

hsd
20-11-2004, 00:45
załosne, płytkie, beton.
Nie wiem co za idiota sie z tego moglby smiac :D

Cang
20-11-2004, 01:07
no cos, skyter ode mnie zarobil bana na miesiac za perfidny i prowokacyjny spam
HBO zbanowac nie zdazylem, bo oberwal bana od kogos innego, nie mniej milo zaskoczyla mnie forma tego bana - o ile wszyscy zazwyczaj dostaja temporary bana, to pan HBO zebral permanent bana :D w kolumnie "zdjecie bana" zamiast daty pisze tylko... Nigdy

zegnaj bambusie!!! :D:D:D:D

//edit
tematu na razie nie kasuje, niech powisi tu jako przestroga dla potomnych

//edit 2
jednak skyter nie wroci tu przez 3 miechy, nie zauwazylem, ze juz od innego moda zebral w dupala 3 miesiecznego bana :D

cordis
20-11-2004, 11:04
//edit 2
jednak skyter nie wroci tu przez 3 miechy, nie zauwazylem, ze juz od innego moda zebral w dupala 3 miesiecznego bana :D

ten tez mial "na zawsze" ale ktos go skrocil
na szczescie ja czuwac i poprawic :D

Dreedzik
20-11-2004, 21:53
czyżby święta zasada moderatorów pt. "nie ja dawałem , więc nie ruszam" została obalona ?

Cang
20-11-2004, 22:44
czyżby święta zasada moderatorów pt. "nie ja dawałem , więc nie ruszam" została obalona ?
nie, po prostu w tej wersji forum przy banowaniu juz zbanowanego usera nie pojawia sie komunikat o niemoznosci ponownego go zbanowania przez co wczoraj Skyterowi ban zostal nadpisany bodajze 3 razy przypadkowo po czym dopiero Cordis dozywotnio od niego nas uwolnil
ot bug forumowy, nie obalanie zasad :)