PDA

Zobacz Pełn± Wersję : Medal of Honor Pacific Assault

Noski
28-05-2005, 00:17
Witam

Spoko gra jest ten Medal a jaka grafa spoko i tan klimat tez jest cool a wrazenia niesamowite :D :D Jak wam sie gra w Pacific Assault o ile gracie w takie gry

POzdrawiam

Kopec][
28-05-2005, 02:20
Wszystkie dodatki moha stary ma wiec wiem, mowi ze najgorsza czesc z medalow ^^
kompletnie niezrozumiale rzeczy typu, strzela do japonca, to trzeba z 3 magazynki zanim padnie, po krzakach pochowani a dostrzec kazdego po kolei do wysilek rzedu kilkunastu godzin zeby potem przejsc cala misje, jeszcze niepotrzebne napisy z faktami :|
ogolnie lipny numer moha imo ;p

Funk-Yo-Self
28-05-2005, 08:54
Eee to chya temat do innego działo bo MoH jes na silniku od ID.

Cang
28-05-2005, 11:30
Eee to chya temat do innego działo bo MoH jes na silniku od ID.
juz sie utarlo, ze tu rowniez dyskutuje sie o grach na innych silnikach, nie mam zamiaru ograniczac ludziom dyskusji, jesli maja ochote rozmawiac o grach troche odmiennych niz te oparte na silniku Epica

zreszta gdzie mialbym to przeniesc, do Unreal Series? ;)

Xytrass
28-05-2005, 11:56
wiesz, cang, moze zapytaj pitera czy zmieni nazwe tego dzialu na ogolnie o grach roznego typu ?

Cang
28-05-2005, 12:33
nie ma sensu, bo odpowiedz jest taka, ze od innych gier jest hydepark :)
jednak biorac pod uwage tamtejsza dykatature i wrzucanie roznych tematow do jednego watku pt. gry, wole dac mozliwosc podyskutowania tutaj, bo i tak prawie nic sie w tym dziale nie dzieje, a do Unreal Warfare zawsze mozna nawiazac przy okazji

Noski
28-05-2005, 13:02
Witam

Tez tak pomyslelem przeciez tu nic nie ma no prawie a jakies gry mozna tu zamieszczac.THX Cang. A co do Medala to jest spoko grafa jak juz powiedzialem tylko komputer jest jak zawsze wszech wiedzacy

POzdrawiam

Kopec][
28-05-2005, 16:07
ta graficznie niezle jest, fabula tez niczego sobie ale gameplay zjechany w paru miejscach :]]

Brylek
29-05-2005, 17:26
Niby fajna ,ale moim zdaniem nie ma juz tego klimatu co w poprzednich czesciach. No i napewno nie ma takiej grywalnosci. Szybko sie nudzi w sumie. Jak dla mnie to w tym gatunku rzadzi Call of Duty + dodatek ;)

WaR
29-05-2005, 21:21
zgadzam sie z Brylkiem :) gralem w CoD`a i Medala i zdecydowanie CoD jest lepszy ;)

Kopec][
29-05-2005, 22:26
call of duty lepszy, bo nowszy :] a pozatym maja to co medale :]

mohy maja swoj klimacik i wszystkie czesci oprocz omawianej pacific maja moc :]

Noski
30-05-2005, 13:35
Dla mnie CoD jest za krutkie.

Brylek
30-05-2005, 13:59
Dla mnie CoD jest za krutkie.

no to prawda ,dlatego ta gierke sie docenia na MP

sth
30-05-2005, 15:15
ja kiedys gralem w mohaa,cod,sof itp. ale teraz juz poprostu nie umiem w to grac bo nie ma tam doodgow, a jakos juz sie tak przyzwyczailem ze inaczej poruszac sie juz nie umiem :p.probowalem z kumplem grac w coda po necie ale nie wchodzilo za bardzo ;f

Noski
30-05-2005, 17:20
Hahahahaha masz racje STH i to ja tak samo probuje robic doge w MoH PA :) :) i przez to gine czasem hihihi. Nie ma to jak UT ale w inne gry tez trzeba grac :D

POzdrawiam

maXi
31-05-2005, 15:12
ja tam gram dotychczas w starsza czesc medala a mianowicie MOHAA :D gram w ta gierke z 2 lata ale wlasnie ta wada ... nie ma dodgingow to samo jak w cs'ie tylko tego brakuje :D

Kopec][
31-05-2005, 16:43
ja tam gram dotychczas w starsza czesc medala a mianowicie MOHAA :D gram w ta gierke z 2 lata ale wlasnie ta wada ... nie ma dodgingow to samo jak w cs'ie tylko tego brakuje :D

nie jestem pewien ale cala servia nazywa sie medal of honor allied assault
dodatki maja po tym tytule : i jest np. spearhead =]

RedEyes
31-05-2005, 21:54

bo gdyby byly dogde to juz nie ta gra by byla :)

gangstta
01-06-2005, 00:28
ja tam gram dotychczas w starsza czesc medala a mianowicie MOHAA :D gram w ta gierke z 2 lata ale wlasnie ta wada ... nie ma dodgingow to samo jak w cs'ie tylko tego brakuje :DW takich grach doding jak by to wygl±dało idziesz a nagle jaki¶ niemiec czy tam japończyk robi fikołka do przodu i ci z rakietnicy sypie :D:D

Brylek
01-06-2005, 01:37
W takich grach doding jak by to wygl±dało idziesz a nagle jaki¶ niemiec czy tam japończyk robi fikołka do przodu i ci z rakietnicy sypie :D:D

Zebys chcial wiedziec .Slyszalem ze w dodatku CoD sa takie mody ,a nawet klany ktore normalnie na dodingu graja :D

Noski
02-06-2005, 15:21
Ja nie gram non stop w da gre ale dzis doszedlem do misji samolotowych i sa bardzo bardzo cool :) :) tylko szkoda ze tak krotko.A jaki filmik przed misjami samolotowymi ;d spoko gra ciekawe czy jeszcze duzo mi zostalo do przejscia :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

POzdrawiam

Apokalipse
08-06-2005, 13:28
Gra jest siuper :D mnie sie podoba cały klimat nie tylko ten moment z samolotami. Strasznie sie ciężko steruje, ale ogólnie jest nieĽle. Tylko mnie denerwuje Multi najmniejszy ping to u mnie 200 :/ nie jest to wina mojego łacza.....

Noski
11-06-2005, 01:33
ehhh spoko gra tylko tez krotka jak CoD ehhh szkoda ale przejde ja na wyzszym pozionie i znow na wyzszym :D :D :D az bede miec GTA SA :p

POzdrawiam

Archaon
25-06-2005, 11:58
Grałem w Demko. Takie sobie. Pozostałe czesci były fajniejsze. Grafika dobra ale nie swietna, realizm pozostawia wiele do zyczenia. Nic specjalengo