PDA

Zobacz Pełną Wersję : Quake 4

Strony : [1] 2 3

-ramzes-
07-06-2005, 22:02
Pierwsze shoty Quake 4 http://www.gamespot.com/pc/action/quake4/screenindex.html

zapowiada się ciekawie:)

Xirios
07-06-2005, 22:27
Już od pewnego czasu o nich głośno.
:)

H@rdBl@de
07-06-2005, 22:32
Czego dales ten temat w lol-ach ??
Zadziwila cie grafika tej gry :)
Zapowiada sie niezle ciekawie na jakim kompie to bendzie lazilo

WEST][wood
07-06-2005, 22:34
:/ widze ze baaaaardzo doom'o podobne mam na mysli doom3 rzecz jasna, klimat pelen cienia, wszystko jakby na stacji kosmicznej styl scian komputerkow itp :| jak dlam nie lipa, widzieliscie juz screeny z nowego unreala ?? tam to dopiero klimat !

BobaL
07-06-2005, 22:40
podobne do dooma bo to ten sam engine ;P

Earth Crisis
07-06-2005, 22:40
(...) powtarza się historia dooma jest to oczywiście przykra prawda i w Q4 zagra 10% graczy bo im sie w tym Id w (...) przewraca musieli wziąć silnik z D3 nie mogli z HL2 przykładowo.HL2 ma fajną grafe a wymagań takich jak D3 NIE

//prosze stonowac swoje wypowiedzi

-ramzes-
07-06-2005, 22:50
Czego dales ten temat w lol-ach ??
a gdzie miałem to dać pomoc? :>

v3rdun!
07-06-2005, 22:52
no gra sie zapowiada zajebiscie tylko jak juz ktos wczesniej wspomnial o sprzecie, pewnie bedzie duzy wymagadny ale widac ze gra jest juz niczego sobie ;/

norek
07-06-2005, 23:01
a gdzie miałem to dać pomoc? :>
hydepark?, unreal wafre ....
btw. a mnie to "lotto" gram wut 99' i w stara reszta mnie jak narazie nie interesuje ;p, tylko trzeba nowe czesci do kompow montowac itp...
chociaz grafika nie jest taka zla :) ja i tak czekam z niecierpliwoscia na u3 ;p
pzdr

RoDaN|SQD
07-06-2005, 23:11
jak patrze na te wszystkie gry i pomyśle co bedze za te 2-3 lata a przypomne se jak wyglądała np AlienBreed3d I albo II na amidze - to dopiero lol jak sie patrzyło na kwadraty i muwiło łaaaaaał !! to dopiero lol :D karta z proskiem 68030 koprocesorem za 14 baniek :D żeby lepiej chodził. a uruchomcie se teraz np dune2 :D :D

Carlos
07-06-2005, 23:31
mnie ta gra nie przekonuje, wystarczy, że grałem w Dooma3 ... to to samo. Bardziej podobają mi się screeny z UT2k7 (http://www.gamespot.com/pc/action/unrealtournament2007/screenindex.html).
Wracają do Q4 hmm, zagrać może sobie załatwie i pogram, ale to wątpliwe - moje komputery nie trawią Quake tak jak ja.
to tyle

R)X
07-06-2005, 23:48
Grafika świetna w UT2k7 i Q4 (przynajmniej mi się podoba) coś czuje, że trzeba zbierać kase na nowy sprzęt :P

Xirios
08-06-2005, 06:50
W Q4 zagram obowiązkowo. Od czasów 1 części mocno trzymam się tej serii.
Ma być podobno powrotem do Singla.
Jednak nie podobają mi się ludziki z pazurami, okropnie to wygląda :D
No i faktycznie... mogli by stworzyć nowy silnik, bo będzie mi się wydawało, że gram w Dooma.

/Temat przeniesc najlepiej do UW.

fuX
08-06-2005, 08:51
to Q4 czy doom 4 bo sie zgubiłem :D

wiadoma trza bedzie pyknac, ale jak fabułka bedzie taka jak w doom3, to..........:/

CHORWAT
08-06-2005, 09:01
Jak dla mnie grafa naprawde dobra jak Doom3 (choc u mnie ta gra ledwie chodzila :p) ale jesli gra bedzie miala GRYWALNOSC i FABULE to jest szansa ze znajdzie duze grono fanow tych z Q3 jak i nowych.
No i co niestety jest nieuniknione przyda sie do niej modernizacja kompa (calego :( )

Majin.uQuad
08-06-2005, 11:24
e tam, wczoraj naprawde chcialem pograc po necie w Q3... co ludzie w tej grze widza? strasznie nudna i uboga w porownaniu do UT :-/ mozna zagrac jedna mapke dla odmiany, ale na dluzsza mete nuzace. Jak stylowo Q4 bedzie w multi jak Q3 to podziekuje. W singla to ofkoz sie moze i pogra (jak komp pozwoli).
pozdro

Maksym
08-06-2005, 11:27
zadnego skoku jakosciowego w porownaniu do d3, ut2k7 bije q4 na glowe

Apokalipse
08-06-2005, 13:25
I zapewne mniejsze wymagania :D Bedzie cool

Xirios
08-06-2005, 14:12
to Q4 czy doom 4 bo sie zgubiłem :D

wiadoma trza bedzie pyknac, ale jak fabułka bedzie taka jak w doom3, to..........:/
Nie podobała się Ci fabuła?
Dla mnie może być. Ale mogli się bardziej postarać, dać więcej filmików i coś orginalniejszego.

Hehe, widzę że znów wojna wybuchnie Q vs UT :) [joke]

Nie będzie tutaj co porównywać, jeśli chodzi o grywalność, bo UT jest na sieć, a Q4 ma być do singla. Zupełnie inne dziedziny. Jedynie będziemy mogli porównywać silniki tych dwóch gier i bronie.

P.S
Słyszeliście o modyfikacji do D3 - Quake II: Lost Marine?
Będzie to Q2 przepisany pod D3.

fuX
08-06-2005, 14:21
Nie podobała się Ci fabuła?

wiadomo rzecz gustu :p

ale w porównaniu np. do far cry,to...................no nawet niema co porównać
tu fabauła zaskakiwała, a w doom no.....według mnie nie było fabuły tylko kolejne potworki do załatwienia i to zgóry mozna było przewidziec gdzie który wyskoczy, jak taki bedzie Q to skonczy jak doom na półce, a jak jeszcze nie bedzie multiplayer to..............................na co komu drugi doom 3 ? :D

WEST][wood
08-06-2005, 14:30

nie no bez przesady looknijce ile lepsze tu sa twarze....i chyba tylko to :P choc mam nadzieje ze fabula bedzie ciekawsza niz w doomie, w d3 niby byla fabula jak w kazdej grze, ale nie dalo rady sie w nia wczuc po chwili zpaomninales o co chodzi w tej grze i wiedziales tylko ze musisz oszczedzac ammo i hp. Sa gry z fabula i "gry z fabula".

Czekajmy grzeczne na ut 2k7 i zbierajmy pln'y na nowe graficzne ;)

Apokalipse
08-06-2005, 14:34

tu fabauła zaskakiwała, a w doom no.....według mnie nie było fabuły tylko kolejne potworki do załatwienia i to zgóry mozna było przewidziec gdzie który wyskoczy, jak taki bedzie Q to skonczy jak doom na półce, a jak jeszcze nie bedzie multiplayer to..............................na co komu drugi doom 3 ? :D

Doom zawsze polegał na lataniu i strzelaniu w co sie rusza :D Fabuły never :D

Xirios
08-06-2005, 14:41
W sumie panowie z ID robią nawalanki na zasadzie zniszcz jak najwięcej wrogów i nie daj się zabić. D3 to już pewne odstępstwo. Muszą nabrać wprawy w robieniu fabuły :)

W lipcowym CD-Action tematem numeru jest Q4. Są tam też informacje o serii Doom i zespole ID.

Ja tam lubię Dooma3. Mogli bardziej postarać się z ROE, jest trochę za krótki i gdyby nie dwururka i artefakt łapiący dusze, uznałabym, że kiepsko to im to wyszło.
Powiem, że bardziej lubię te części z tamtego stulecia (D1, D2 i FD - P + TNT). Miały bardzo fajny klimacik, chociaż nie miały żadnego sensu. Ale się podobały :) I ta specyficzna muzyczka...
Teraz to mamy bardziej prezentację silnika.

Xytrass
08-06-2005, 18:22
ye.. a ja czekam na Q4 z dwoch powodow:

1- moze bedzie jakas alternatywa dla UT2k7, ale z drugiej strony jestem przywiazany do serii UT wiec zobaczy sie jak to bedize.

2- najwazniejszy powod. Q2 na singlu ukonczylem chyba ze tysiac razy, gra mnie zachwycala swoim klimatem, fabula tez byla fajna chociaz bardzo liniowa. Teraz czekam na kontynuacje, a jesli dodac zespol w postaci paru zolniezy pomocniczych to az slinka cieknie - w Q2 czulem sie troche samotny przemiezajac korytaze :) (oczywiscie byli wiezniowie, ale ci to tylko mieso armatnie)

Mam nadzieje ze bedzie cooperactive tez w tej grze, z checia bym pogral z paroma kumplami misje :)

Kopec][
08-06-2005, 21:41
ja wiem tyle, potestuje gry ale nie na aktualnym sprzecie :]

poczekamy pozyjemy, narazie wstrzymam sie od jakichkolwiek dywagacji

FIZIEK
08-06-2005, 22:03
Nie bede ogryginalny: Q4=doom . a co do ut 2k7 to chyba jakis film bedzie?:> bo grafa wypasiona ze hej

-ramzes-
08-06-2005, 22:15
no grafa w ut2k7 zajebis...

Xirios
09-06-2005, 13:43
Wiadomości w pigułce o Q4 (źródło CD-A)
- w grze będzie dostępny tryb SP jak i MP (wersja alfa do 12 graczy, porównajcie sobie do D3, gdzie było max 4 graczy)
- pojazdy w grze ( m. in. walker i hover tank)
- brak BFG !!!!! (ma być w zamian coś innego, równie silnego)
- Gramy marine, który zostaje częściowo przemieniony w Strogga
- Nie gramy tym razem jako samotny twardziel, tylko będziemy mieć też towarzyszy i po raz pierwszy w historii strzelanek ID tożsamość! Gramy jako Matthew Kane.
- Jest to kontynuacja fabyły z Q2, gdzie okazało się, że pokonacie Makrona niewiele pomogło, więc oddział marine o nazwie Rhino Squad leci na rodzimą planetę Stroggów z ciężkim sprzętem.
- W multi będzie m. in. ctf i dm

Xytrass
09-06-2005, 14:07
Wiadomości w pigułce o Q4 (źródło CD-A)
- w grze będzie dostępny tryb SP jak i MP (wersja alfa do 12 graczy, porównajcie sobie do D3, gdzie było max 4 graczy)
- pojazdy w grze ( m. in. walker i hover tank)
- brak BFG !!!!! (ma być w zamian coś innego, równie silnego)
- Gramy marine, który zostaje częściowo przemieniony w Strogga
- Nie gramy tym razem jako samotny twardziel, tylko będziemy mieć też towarzyszy i po raz pierwszy w historii strzelanek ID tożsamość! Gramy jako Matthew Kane.
- Jest to kontynuacja fabyły z Q2, gdzie okazało się, że pokonacie Makrona niewiele pomogło, więc oddział marine o nazwie Rhino Squad leci na rodzimą planetę Stroggów z ciężkim sprzętem.
- W multi będzie m. in. ctf i dm

czyli tak streszczajac to nic nowego nie napisali ;) powielaja tylko informacje ktore moglismy przeczytac juz dawno np na stronie esports.pl - dlatego tez zrezygnowalem z kupowania gazet kiedy podpieli mi neta :)

Xirios
09-06-2005, 14:12
Ja wziełam tak dla odmiany, po chyba 2-3 letniej przerwie. Od kiedy mam neta, też nic nie kupuję, bo wszystko co mnie interesuje, mogę tam odszukać :P
Ci z redakcji grali w q4 godzinę czasu i napisali wszystko od siebie. Skoro to samo jest na esporcie, to znaczy, że info jest prawdziwe.

Skalpel
09-06-2005, 14:48
hmm niewiem screeny super grafa powala ale jak tak to obserwuje to zastanawiam sie co z grywalnoscia ! Czy klimat grywalnosc i wogole bedzie z q-kow ( bo wiadomo ile ludu w to gra gralo i bedzie grac) czy wogole wziete z nieba. I tak jak wejdzie Q4 to wiele osob, ktorzy maja slabsze maszynie nie bedzie w to grac bo napewno specialnie do tej gry nie kupia nowego kompa. Ja tam czekam i zobacze co z tego bedzie ale i tak wedlug mnie UT99 <---4 ever xDxDxDxD (w00t)

sry;; zobaczymy co powali nas na nogi czy Q4 czy ut2007 ;).

Has!
09-06-2005, 17:08
Może to i to... a poza tym doom 3 to bardzo fajna gra, można sobie troche postrzelać, klimacik fajny. Nie wolno do tego podchodzić zbyt poważnie, ciężko stworzyć ciekawą fabułe dla strzelanki aby nadal pozostawała strzelanką. Jakby ta gra nazywała się inaczej i nie była tak przereklamowana to by pewnie wiele osób inaczej się wypowiadało na temat tej gry... Szczeże mówiąc nie zauwazyłem dużych różnic między half-life 1, a doom 3. Może po prostu half-life miał taki fart, że ukazał się w lepszych czasach dla gier. Teraz ciężko jest zadowolić starego wyjadacza, być może dlatego, że już mu sie gry przejadły i szuka nie wiadomo czego.

Xirios
09-06-2005, 18:15
Has : chyba chciałeś napisać HL2 a D3, ponieważ między HL1 a D3 jest ogromna różnica. Grałam ostatnio w HL1 po grze w D3 i widać jak mało elementów jest w tej pierwszej, towarzyszyło mi poczucie jakieś pustki, czegoś brakowało na tych mapach. Zresztą nie ma sensu porównywać HL1 do D3, bo to są lata różnicy i technika bardzo poszła do przodu.

Jakby ta gra nazywała się inaczej i nie była tak przereklamowana to by pewnie wiele osób inaczej się wypowiadało na temat tej gry...
Nom, racja. Ale gra musiała być tak zareklamowana, chociażby ze względu na tytuł.
Teraz ciężko jest zadowolić starego wyjadacza, być może dlatego, że już mu sie gry przejadły i szuka nie wiadomo czego.
Ja nigdy nie mam dosyć :). D3 powalił mnie najbardziej na kolana z wszystkich produkcji, jakie widziałam przez ostatnie 5 lat, od czasów Q3 i UT1. Zgodzę się z tym, że jest w pewnym sensie monotonia, czyli pewien schemat - wszyscy giną tylko nie my, idziemy samemu przez jakieś nawiedzone miejsca i na końcu pokonujemy bosa.

A dla HL1 w tamtych czasach dużym konkurentem był U1. Przynajmniej pod względem silnika.
hmm niewiem screeny super grafa powala ale jak tak to obserwuje to zastanawiam sie co z grywalnoscia ! Czy klimat grywalnosc i wogole bedzie z q-kow ( bo wiadomo ile ludu w to gra gralo i bedzie grac) czy wogole wziete z nieba.
Grywalność będzie, jak będzie super maszyna. Inaczej to tylko męczarnia, albo gra z ograniczeniami.

Has!
09-06-2005, 18:38
Has : chyba chciałeś napisać HL2 a D3, ponieważ między HL1 a D3 jest ogromna różnica. Grałam ostatnio w HL1 po grze w D3 i widać jak mało elementów jest w tej pierwszej, towarzyszyło mi poczucie jakieś pustki, czegoś brakowało na tych mapach. Zresztą nie ma sensu porównywać HL1 do D3, bo to są lata różnicy i technika bardzo poszła do przodu.

Chodzi mi o fabułe HL1 i D3. Nie grałem w HL2 :D

maXi
09-06-2005, 21:29
ehh dupa tam :P mysle ze grafika podobna do dooma ale watpie zeby jako taka grywalnosc tam wystapila ze wzgledu tez na dobry sprzet :) ut rlz i koniec :)

Xytrass
09-06-2005, 21:40
jesli ktos sie przywiazal do UT to nie bedzie widziec swiata poza nim, ja jestem otwarty na nowosci - te MP jak i SP. Jesli chodzi o Q4 to jestem bardzeij napalony na tego singla, bedzie klimat, jestem tego pewien! Zacieram rączki zeby juz chociaz zobaczyc jakis dluzszy film :D A narazie to chyba sobie odswierze swojego Q2 :)

Xirios
09-06-2005, 22:53
Ja od 2 miesięcy odświerzam Q2 i w singla i w Erasera :>

Carlos
09-06-2005, 23:05
Ja od 2 miesięcy odświerzam Q2 i w singla i w Erasera :>

prawie tak jak ja: ja od nigdy ;>

MASTERIUS
10-06-2005, 08:03
panowie nad czym sie zachwycac... nie bedzie nigdy nic lepszego od ut :) a szczegolnie ut99 :P

Xytrass
10-06-2005, 11:50
panowie nad czym sie zachwycac... nie bedzie nigdy nic lepszego od ut :) a szczegolnie ut99 :P

idz precz, my tu rozmawiamy o czyms co ciebie nie dotyczy... sio.. sioo...!! :P

Xirios
10-06-2005, 12:11
prawie tak jak ja: ja od nigdy ;>

Prawie... to nie to samo ;)

/No... UT1 nadal się trzyma i przyznam, że też go lubię najbardziej z wszystkich części. Mniejsza o silnik.
Ale jeśli mam wybierać pomiędzy Quakami a Unrealami to tu będzie problem...:hmm:. Lepiej nie wybierać, kiedy jedno i drugie jest wielkim przełomem na rynku gier.

klr_86
10-06-2005, 17:29
no widac ze gra bedzie bardzo ladna ciekawe czy mi pojdzie wogole:)

Terminator'e
10-06-2005, 18:45
to nie WY jesteście ważni a pieniążki dla ID, Nvidia i ATI

Majin.uQuad
10-06-2005, 22:03
W nowym CDA jest dosc obszerny text na temat Q4, grał koles niby godzine w alphe. Wg niego zapowiada sie calkiem niezla gra, aż nawet mnie nią zaciekawil :) Jak ktos ma skaner i checi to niech tu zarzuci. Jak ktos ma kase i checi to do kiosku marsz :P
pozdro

TAP-CHAN
10-06-2005, 23:23
a ja czekam na quake'a 4, doom3 według mnie był zajebicho, a fabuła też mi się bardzo podobała

Thara
10-06-2005, 23:59
ciekawe za co ja kupie kompa ktory to pociagnie

xlg
12-06-2005, 14:44
Quake 3 Arena [! new engine !] (http://daemlich.net/t8180)

octopus
12-06-2005, 19:50
ja juz mam trailer na PS3 :P...dla mnie zajebiscie sie prezentuje wszystko

Fern_
30-06-2005, 12:11
Nie rozumiem jak mozecie mowic ze ta grafa powlaa?! to wyglada wsyzstko jak ulepione z plasteliny i to jeszcze jakiejs takiej taniej z lider prajsa ;) W ut 2k7 jest powalajaca grafa ....ale Q4 do wora... mogli cos lepszego wymyslec a nie robic nowa czesc dooma pod inna nazwa...

Terminator'e
30-06-2005, 12:49
']Quake 3 Arena [! new engine !] (http://daemlich.net/t8180)

tooo jest prawdziwe życie :D

hamer
13-07-2005, 01:59
Czy zna ktos jakies 100% zrodlo gdzie mozna sie dowiedziec jakie bedzie mial wymagania q4 - optymalne, zalecane. Wlasnie zmieniam sprzet i dobrze by bylo wiedziec ;>

Xirios
13-07-2005, 10:48
Szukałam na stronach testowych sprzętu i wszędzie na razie jest napisane, że grę stworzono w oparciu o 'engine' wydanego w ubiegłym roku Doom 3 i wymagania mają byś mniej więcej jak do tej gry.

Carlos
13-07-2005, 10:52
cytat: "GeForce 2, 256MB RAM and at least a 1GB processor" - minimalne

RooNeY
13-07-2005, 17:29
grafa nice

`m4mz3r`!
15-07-2005, 09:57
moim zdaniem engin graficzny poprawiony i to ostra :) w koncu to engin unreal :P :) gra bedzie raczej ciekawa :P

`m4mz3r`!
15-07-2005, 10:02
[sorx za spam] ale mi sie wydaje ze wymagania beda TROSZKE wieksze niz w Q3 np. 1.2 gHz . grafa 64 i ramu 256 albo 512 ... os Win XP =]

Xytrass
15-07-2005, 11:56
moim zdaniem engin graficzny poprawiony i to ostra :) w koncu to engin unreal :P :) gra bedzie raczej ciekawa :P

yy ze co ? :D mowimy o Q4 a nie UT2007 :D

d3mo!
15-07-2005, 21:27
Imho kolejny doom3 gdzie bez latarki nie bedzie sie dalo grac... :)

Xirios
15-07-2005, 22:35
I to w Doom'ie jest właśnie najlepsze :). Trochę denerwujące na początku, jednak buduje klimat gry (chociaż w ROE to już mogli by sobie podarować)

Dark Templar
16-07-2005, 18:53
No i chlopaki macie racje Quake 4 to szajs a co najgorsze kolejny replay z DOOM 3. To już było ;) ;) ;) ;)

DragonPL
18-07-2005, 10:15
Hehehehehe... polac mu, dobrze gada!
Skad sie w ogole wziela gadka o quake´u (suxx) na forum Unreala (rulez)?
A czemu to admin z pelnym nienawisci kliknieciem nie usunol tematu?
Kto w ogole gra w ten szajs ;) UT rulez!

:D

Mayor
18-07-2005, 10:15
moim zdaniem grafika za bardzo cukierkowata ;] nie podoba mi sie :D

DragonPL
18-07-2005, 10:22
tjaaa Unreal pod tym wzgledem pokazuje nam szara, brudna i brutalna rzeczywistosc (choc i tak nierealna) i to jest najlepsze :D
w UT brakuje moze tylko jednego: trybu Onslaugh z jego pojazdami :D:D:D
ale coz nie mozna miec wszystkiego :(

Mayor
18-07-2005, 10:30
tak dokładnie zgadzam sie ze Smoczkiem ;) polać mu :D

Xirios
18-07-2005, 10:48
Kto w ogole gra w ten szajs ;) UT rulez!

Tak się składa, że ja. Obie gry są dobre. W UT tak brakuje tych R-jumpów i PG-jumpów [;

uhtYghost
21-07-2005, 09:57

Mayor przecież Q3 podobał ci się... na singlu :>

btw. 16:-2 na q3dm17 to nie taka tragedia, zdarza się

Mayor
21-07-2005, 12:14
Mayor przecież Q3 podobał ci się... na singlu :>

btw. 16:-2 na q3dm17 to nie taka tragedia, zdarza się

no tak q3 jest lepszy :) q4 nie podoba mi sie wogóle :D

Xirios
21-07-2005, 12:55
no tak q3 jest lepszy :) q4 nie podoba mi sie wogóle :D

LOL!
A skąd go mogę ściągnąć? :rolleyes: ;)

Mayor
21-07-2005, 13:02
LOL!
A skąd go mogę ściągnąć? :rolleyes: ;)

hmm poszukaj strony z torrentami i sciągnij programem jakimś [polecam azureus] napewno znajdziesz :) ja mam q3 od uhtYghosta :D

Xirios
21-07-2005, 13:24
Mi chodziło o q4 :>......
Bo q3 to ja mam od 5 lat :)

Mayor
21-07-2005, 14:05
a q4 to nei wiem :|

norek
24-07-2005, 23:26
a q4 to nei wiem :|
nio taa ale w ktoryms poscie napisales tak , ze grales juz w niego i ci sie nie podoba ;p
co do q4 po screenach moge powiedziec jedno - poczekajmy na trajlery , a najlepiej na full versjon ;p

lehre
25-07-2005, 14:40
no no zapowiada sie bardzo obiecujaco :] tylko jakie wymagania :D ??:>

Mayor
26-07-2005, 22:57
nio taa ale w ktoryms poscie napisales tak , ze grales juz w niego i ci sie nie podoba ;p
co do q4 po screenach moge powiedziec jedno - poczekajmy na trajlery , a najlepiej na full versjon ;p

norek pokaz mi cytat gdzie pisałem ze grałem w to ? ja to tylko widziałem i jest do dupy z mojego pktu widzenia :>

Xirios
27-07-2005, 10:53
Trochę nie na temat, ale na tym samym silniku co Q4 :)

http://doom3.gry-online.pl/forum/files/zombiebusch.jpg

lehre
29-07-2005, 13:27
uz coraz blizej :]

shindo
30-07-2005, 19:52
No norek ciekawie masz ... a tak wogule nie musisz spamowac w kazdym temacie po 10 razy, myslisz ze jestes fajny bo masz ok. 600 postow ? w tym wiekszoscx to spam nie na temat

Mayor
30-07-2005, 23:09
no shindo jest pr0 chociaz ma 27 postów :D :D :D

-r/\p']['or-
12-08-2005, 00:03
no nawet fajna ... ale mysle , że bedzie malo ludzi w to grac!!jesli jusz o to chodzi to raczej znajdzie wiencej graczy w UT 2005 ktore ma zaniedlugo wyjsc ;)

Carlos
13-08-2005, 14:22
['or-"]no nawet fajna ... ale mysle , że bedzie malo ludzi w to grac!!jesli jusz o to chodzi to raczej znajdzie wiencej graczy w UT 2005 ktore ma zaniedlugo wyjsc ;)

2k5? Nie będzie takiego chyba, raczej 2k7

Evan
14-08-2005, 22:40
ehehehe@ raptor
co do q4 to gra ladnie wyglada, gamepleyowo tez calkiem dobrze, na p2p juz sobie siedza fejki, a tu o dziwo najprowdopodobniej nie bedzie mp testu;/, co do filmow itd to #planetquake4@qnet

d3mo!
14-08-2005, 23:00
Mysle ze minie tydzien po quakecon i bedzie mptest w p2p :)

messiah
15-08-2005, 00:13
Wyglada jak ut2k4 :)
Ja kupie org. napewno :)

Evan
15-08-2005, 08:46
Wyglada jak ut2k4 :)
Ja kupie org. napewno :)
albo jak ostro rozjasniony d3, jak kto woli=), a ja pierwsze na grafe zbiore kase, potem pomysle o orgu

d3mo!
16-08-2005, 14:12
najpierw trza wybadac czy bedzie sie oplacalo kupic orga a potem sie bede zastanawiale. po filmikach jak narazie widze ze nie bede musial sie dlugo zastanawiac nad kupnem :D

C!R!C
17-08-2005, 12:36
Bajerancki single player, multi w sumie tez nieźle wyglądał.
Czy ktoś w ogóle zna termin wydania q4?

d3mo!
17-08-2005, 14:52
Czy ktoś w ogóle zna termin wydania q4?31 pazdziernik :)

C!R!C
17-08-2005, 15:10
troche późno ;p
wliczając opóźnienia które na pewno będą porozkoszujemy się q4 na święta :D

zëtt
17-08-2005, 18:44
no i ch..kur..dupa..cipa ! zbierac ekipe i idziemy grac w q4 bo 2k4 cos ledwo zipie :P

C!R!C
17-08-2005, 19:52
q4 zakupie przede wszystkim na singla ;)

drx
18-08-2005, 12:12
zaatakujmy q4 całą sceną:D

d3mo!
18-08-2005, 18:54
A tak wogole to mam nadzieje ze bedzie mozna grafike okroic i to tak na prawde ostro aby mozna bylo w to pograc, bo d3 engine jest bardzo wymagajacy :)

C!R!C
18-08-2005, 19:34
No niestety trzeba bedzie grafike zmienić, a jak grafikę to pewnie PCI-express, jak PCI-e to płyte główną, jak płyte główna to pewnie i procka, jak procka to pewnie cooler, jak to wszystko inne to pewnie zasilacz , jak zasilacz to pewnie bude, a jak bude to pewnie jakies wypasik ;) mo i ofkors RAM, na szczęście mam 1GB tylko że DDR1 a nie 2 z którym pewnie nowa plyta współpracować bedzie - I WEŹ TU QR.A POGRAJ SE W GRY!!!! :D:D:D:D

SzyQ
20-08-2005, 15:40
Nie wiem czy było, jak tak to macie pecha... :X
http://www.big-boys.com/articles/q4preview.html

Evan
20-08-2005, 16:15
to tylko wycinek z 30min filmu o singlu w q4 +pytania i odpowiedzi, w dodatku o marnej jakosci ;p

crack
21-08-2005, 17:10
czy ktos ma zamiar sie przezucic na q4 na stale ?

ldm69hOlt`
30-08-2005, 15:08
zaatakujmy q4 całą sceną:D

dobry pomysl.. tylko czy mi komp pozwoli .. ?

AMD Athlon 2000, GeForce FX5200, 256 RAM jak myslicie ?

Archaon
30-08-2005, 15:11
Ja mysle ze nie da rady. Wiem ze CIe pocieszyłęm:D ale serio mysle ze komp za słaby, głównie RAM. Na kartach sie nie znam tak dobrze zeby sie ywpowiedziec. Pozdr.

konekt
30-08-2005, 16:54

a64 3,6 + 2x gf6800GT + 1 gb ram 533/600 i mozna grac ;)

Beldin
30-08-2005, 17:29
a64 3,6 + 2x gf6800GT + 1 gb ram 533/600 i mozna grac ;)
nie prawda. na quakecon q4 byl prezentowany na maszynach z jedna karta gf6000 ultra i dzialalo ok.

Abadon1
13-09-2005, 13:27
29 dni do premiery q4... tylko ciekawe czy pociągnie na moim złomie... :p

Xirios
13-09-2005, 13:57
Oooo, tak szybko? :) Ale fajnie... Rzadko mam dostęp do netu i nie wiem co się na świecie dzieje :D

d3mo!
13-09-2005, 14:18
Schowac 99zł gdzies miedzy ksiazki i poczekac do premiery :)

fuX
13-09-2005, 14:21
jak narazie niczego nie przegapiłaś :D:D:D:D
kupie i bede łupał ile wejdzie ,tak mysle.............., ze do znudzenia..... to z 3 dni gdzieś, jak w dooma ? ;o

Xirios
13-09-2005, 14:30
Hehe, też kupię orginała i czuję, że się nie zawiodę :)... jak na żadnej części Quaka. Jednak masz rację, w porównaniu do UT, to szybko się nudzi i trzeba robić kilkumiesięczne przerwy w graniu.

P.S Tylko 99 zł?

Evan
13-09-2005, 22:40
moze do tego czasu przywlecze sie do mnie przynajmniej cos na miejscu starenkiego radka oznaczonego numerkiem 9200

PrezeS
15-09-2005, 01:00
znam zalozyciela #q4.pl i #quake4.pl i jestem pr0 xd (qnet)

Majin.uQuad
15-09-2005, 09:16
jedna karta gf6000 ultra i dzialalo ok.

ekhm... 6000 ultra - nie ma takiej
6800 ultra > 6800 GT
Pozatym to tak ja Doom3 - jak sie ma tego 6600GT + dobra reszte to na medium sie spokojnie imo popyka.
pozdro

Beldin
15-09-2005, 10:28
ekhm... 6000 ultra - nie ma takiej
6800 ultra > 6800 GT
Pozatym to tak ja Doom3 - jak sie ma tego 6600GT + dobra reszte to na medium sie spokojnie imo popyka.
pozdro
literowka. quake zawsze oferowal niezle mozliwosci przyciannia detali tak wiec napewno bedzie mozna pofrac i na zwyklym 6600

crack
18-09-2005, 11:43
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879276645

sciagam filmy, nie wiem jak wy ale ja to chyba kupuje ^_^

CHORWAT
18-09-2005, 13:54
Po obejrzeniu fimikow musze powiedziec ze fani Q3 raczej beda zadowoleni bo Q4 ladnie wyglada i klimat trojki trzyma.W demku z pojadami nawet MECH sie trafia fiufiu(trzeba tez dodac ze chyba juz w standart gier fpp doszly pojady I DOBRZE)

kostuch
18-09-2005, 19:52
Jak widze te nowe gry, nasuwa mi sie tylko jedna mysl - wyciepac kompa przez okno :|, dla mnie beton.

Abadon1
18-09-2005, 20:02
ja tam myśle że mozna by kupic tego q4, w końcu bedzie grany na CPL WORLDTOUR GAME 2006

Terminator'e
18-09-2005, 20:09
strach na to patrzeć i mysleć co dalej, choć przynajmniej widac podobieństwo do q3

Baka
21-09-2005, 00:17
Jak widze te nowe gry, nasuwa mi sie tylko jedna mysl - wyciepac kompa przez okno :|, dla mnie beton.

jezu masz problemy, zamiast kompa wyciep siebie, taniej wyjdzie ;)

stmpn
23-09-2005, 18:50
ja juz zamowilem :) za 89 zl :)

/wysylka po premierze polskiej

kostuch
24-09-2005, 01:06
jezu masz problemy, zamiast kompa wyciep siebie, taniej wyjdzie ;)
Nie dzxiekuje siebie raczej nie wywale, bo mam kilka przyjemniejszych rzeczy do zrobienia niz napierdalanie 24/h w unreala czy q4 ,ale jesli ciebie to bawi to milego zycia ,pzdro

Terminator'e
24-09-2005, 09:39
dlatego będzie się nadal grało w UT1 i Q3, ponieważ historia zatacza koło :)
od catacomb abyss do UT2004 zmieniło się tyle, że zmodyfikowano troszkę rozgrywkę oraz wprowadzono kilka (potrzebnych czy nie) innowacji :)

konkludując: q4, q5 czy q6 = q3, q2 i qw :)

solex
29-09-2005, 17:38
Ogladalem u urbana trailery z Q4 plz wyglada jak CS..przynajmniej na tej mapie z ktorej byl ten filmik...moim zdaniem fani q3 nie beda zadowoleni

Fenix
30-09-2005, 14:24
a mi sie wydaje ze fani q3 beda zadowoleni ! a moze i nie?
mysle ze juz sam nie wiem...
Znaczy wiem ze nie wiem ale nie jestem jeszcze do konca tego pewien !

adi
30-09-2005, 15:28
nie zapominajcie o lidze misia w ut2004 ! :P

stmpn
30-09-2005, 16:16

za malo ram ? ;)

j0k3r
02-10-2005, 22:09
zdecydowanie za malo ;p a i grafa kiepska...

btw. ja takze czekam na Q4, z andro zamierzamy w to pykac... jak mi nie podejdzie, sprobuje ut2k7.

stmpn
03-10-2005, 14:52
a zlozyliscie zamowienie ? ;)

Xirios
03-10-2005, 16:00
Kiedy dokładnie ta premiera w Polsce i kto jest dystrybutorem? Może mi ktoś napisać tu lub na prw, bo nie mam netu, a jak mam dostęp, to nie mam czasu na siedzenie i szukanie po sieci. Z góry thx.
Aha, i czy będzie normalnie dostępny w sklepach, czy tylko z zamówienia.

stmpn
03-10-2005, 23:44
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2921

Mroziu 666
04-10-2005, 18:59
Dla mnie Quake 4 bedze tylko gra single playerowa z nowa ciekawsza fabula

Terminator'e
04-10-2005, 19:18
jakby Epic im pomagał to może i fabuła jakaś by była, w co teraz należy wątpić ..

18 października wychodzi Q4

Xirios
05-10-2005, 16:34
Dzięki za odpowiedzi :) W porównaniu z ceną Q3, jest bardzo niska.

C!R!C
06-10-2005, 11:33
MA ktoś może "przecieki" odnośnie karty graficznej która to pociągnie. Of kors wiadomo że GF7800 nie bedzie miec z tym problemu ;) Chodzi o to jakie grafy z tej niższej/sredniej półki będą już w stanie unieść engine w max,mid i low detalach

johny_luzak
06-10-2005, 12:47
pewnikiem te same co pociagnely d3
liczylbym na to ze podrasuja troche silnik i bedzie wydajniejszy ciute

Terminator'e
06-10-2005, 17:33
Dzięki za odpowiedzi :) W porównaniu z ceną Q3, jest bardzo niska.

niska cena może się brać z niskiej jakości - marna optymalizacja (patrząc na karierę D3 w Polsce działa zapewne zasada giełdowa ... przewidywanie :)

-kosik-
07-10-2005, 12:27
Poniżej zamieszczam link, jest tam m.in o wymaganiach sprzętowych q4 , u mnie bedzie ciezko z ta gra,pozdro.
http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879283654

CHORWAT
07-10-2005, 13:44
No D3 chodzil u mnie jak pokaz slajdow zeby w miare plynnie bylo musialem biegac:D tak ze Q4 to chyba tylko u kogos sobie pogram :p
ZYCIE JEST OKRUTNE ALE JAK ZMIENIE GRAFE MOZE NA JAKIS NISKICH DETALACH SOBIE POGRAM;)

Xirios
11-10-2005, 11:33
Będę grać na GF5 i 512 ramu. Mam nadzieję, że pójdzie dobrze, bo w D3 da się swobodnie grać i praktycznie nie tnie.
Zapowiada się fajnie, tylko zniechęca mnie trochę działanie w całych oddziałach. Wolę klasyczny schemat - że przechodzimy grę samotnie, ewentualnie raz na jakiś czas spotykamy kogoś jak w D3.
No i te pojazdy... ale mogę się mylić.

johny_luzak
11-10-2005, 14:55
tylko zniechęca mnie trochę działanie w całych oddziałach. Wolę klasyczny schemat - że przechodzimy grę samotnie, ewentualnie raz na jakiś czas spotykamy kogoś jak w D3.

w d3 sie kogos spotyka?
daleko?
mogloby by byc czesciej bo ja sram po gaciach jak tak sam chodze po tych lochach i dlatego nie gram :D

Beldin
11-10-2005, 16:29
Będę grać na GF5 i 512 ramu. Mam nadzieję, że pójdzie dobrze, bo w D3 da się swobodnie grać i praktycznie nie tnie.
Zapowiada się fajnie, tylko zniechęca mnie trochę działanie w całych oddziałach. Wolę klasyczny schemat - że przechodzimy grę samotnie, ewentualnie raz na jakiś czas spotykamy kogoś jak w D3.
No i te pojazdy... ale mogę się mylić.
512mb to zapomnij o MP. pogralem troche w D3 na 512 w MP i ciachalo az milo:)

Abadon1
11-10-2005, 16:41
ja go kupie......... ale czy da rade z: radeon 9000pr0 128mb + 2200athlonXp + 512ram?? będzie z 50fps na min detal??

Beldin
12-10-2005, 00:40
ja go kupie......... ale czy da rade z: radeon 9000pr0 128mb + 2200athlonXp + 512ram?? będzie z 50fps na min detal??
pograsz pograsz tylko odpowiedni cfg bedziesz musial zrobic. bedzie wygladalo jak Q2 ale raila w oko wsadzisz:D

Pajda
12-10-2005, 03:20
Aj tam pograjcie w ultrono arene, taki promod dla ubogich, ale calkiem zabawny.

I chyba nikt mi nie powie, ze mu nie pojdzie ;P

Foxtrott
12-10-2005, 09:08
Przepraszam, ze sie wcinam ale jak wypowiadaj sie tutaj biegli w sprzecie to nie moge sie powstrzymac....

Chcialem sie zapytac (jako teoretyczny nabywca Q4) czy moj sprzet wystarczy, a jezeli nie co bede musial zmienic:

P IV-3,0ghz
X600 pro 128(128)
2x256 ram dual kingston

Ja sie osobiscie nie zam, prosze o rady...

Pajda
12-10-2005, 15:41
Na pewno ramu drugie tyle by sie przydalo.
A co do grafy to zobaczymy.

chosen
12-10-2005, 23:01
hehe, no to połowa ludzi nei bedzie w to grała, bo musza sprzet wymienic ;/

KOSIMAZAKI
14-10-2005, 11:54
Patrzac na screeny z gry porownujac z dzisiejszymi grami opartymi na dislniku d3, q4 bedzie mialo wymagania jak CHRONICLES OF RIDDICK - ESCAPE FROM BUTCHER BAY albo jeszcze lepiej, wiec szykowac sie na wymiane sprzetu :)

funk
15-10-2005, 17:44
hehe, no to połowa ludzi nei bedzie w to grała, bo musza sprzet wymienic ;/

mam nadzieje ze ja na swoim sprzecie jeszcze pogram :rolleyes:

Terminator'e
16-10-2005, 22:59
już za 2 dni wyjdzie i za pare miesięcy zniknie, niech żyje Q4 i D3 ! :)

fuX
17-10-2005, 10:04
już za 2 dni wyjdzie i za pare miesięcy zniknie, niech żyje Q4 i D3 ! :)

oj żebys sie nie pomylił, prostacka gra, dla .............. ludzi, oj żeby niebyło, bedą turnieje, nagrody bla bla , moze byc róznie, za chwilke sie przekonamy :D

ICARIUM
17-10-2005, 12:50
Obydwaj nie macie pojęcia o czym mówicie.

Prostacka gra? Potrafisz chociaż tę opinię uzasadnić? Grałeś może w któregokolwiek kłejka? I, co ważniejsze, czy nauczyłeś się w to grać?

Ja z opiniami zamierzam poczekać do wyjścia gry, tak jest rozsądniej.

j0k3r
17-10-2005, 13:52
zgadzam sie w 100% z ICARIUM.

Gralem w q1 przez kilka lat, prawie tak dlugo jak w UT i musze powiedziec ze nie ma i chyba juz nie bedzie szybszego fpp niz stary kwak. Dwujeczka tez miala cos w sobie, ale nie ciagnela mnie juz tak jak pierwsza czesc, trojka byla (dla mnie) zbyt kolorowa i jakos mi nie przypasila tak, jak UT. Obecnie czekam na Q4 i zamierzam go takze sprobowac - kazda gra ma COS w sobie a juz napewno ma to quake, a opinia bedzie PO TYM jak juz w to pogram.

btw. darek, znow mnie utwierdzasz w tym, ze jestes bezmozgim gnojem bez skilla, ktory nie ma pojecia o tym co pisze.

Terminator'e
17-10-2005, 14:18
to znaczy zniknie z naszej sceny, bo zajmie się nim wyczynowo garstka t.j. jakieś 300-600 osób :)
oczywiście moge się mylić, ale czym byłby świat bez przypuszczeń :)

ICARIUM
17-10-2005, 15:11
to znaczy zniknie z naszej sceny, bo zajmie się nim wyczynowo garstka t.j. jakieś 300-600 osób :)
oczywiście moge się mylić, ale czym byłby świat bez przypuszczeń :)

Od kiedy 300-600 osób to garstka? 300-600 osób w Polsce czy na świecie? Sądzę, że samych serwerów będzie znacznie więcej, hehe.
Jeśli Q4 będzie grą udaną, to zacznie w nią grać bardzo wiele osób. Kiedy ostatnio pojawiły się dobre sieciowe fpp, które zyskały akceptacje graczy i rozwinęły sporej wielkości sceny? Chyba w 1999, od czasów UT i Q3 nie pojawiło się raczej nic naprawdę wartościowego. utk2x nie powtórzyły sukcesu pierwszej części, miały mnóstwo wad (i całkiem sporo zalet), a pk i d3 to porażki w multiplayer. Maniacy hardkorowych fpp cierpią teraz niczym ćpuny na głodzie, hehe. Dlatego właśnie Q4 ma ogromną szansę na sukces.

Pojawił się news na esreality (http://www.esreality.com/?a=post&id=907560), w którym pokazane są najnowsze screeny z gry. The edge wygląda obiecująco.

Beldin
17-10-2005, 15:17
dzis podobno pewna siec sklepow w australii zlamala date i postanowila sprzedawac wczesniej Q4. nawet jest juz jakies iso na torrentach, tylko nie wiem czy to nie fake. oczywiscie kupie gre, tylko chce wczesniej wiedziec jak to chodzi:)

gdk
17-10-2005, 17:07
zna ktos juz linka ,lub przypuszczelnie wie skad bedzie mozna ssac demo Q4
bo narazie na na http://www.quake4game.com/ pustka,chyba ze aktywuja ja 18-tego,albo zla strone dorwalem .;)

funk
17-10-2005, 17:13
pustka, ale za to jakie intro ;]
btw. ja poczekam na pelna wersje.. :)

fuX
18-10-2005, 11:57
prostacka to złe okreslenie PRZERASZAM zmieniam na :
szybka, bardzo szybka gra, ale jak dla mnie bez jaj :D:D

Joker, z jednej strony wiem, że ostatnie przezycia, jakich doznałes odcisneły pietno na Twojej psychice, mozliwe , ze mina długie miesiące za nim Ci przejdzie, a może tesh bedziesz taki jush do smierci, łacze się z Tobą w bólu. Nie możliwym przecież jest dla nas, dla zwykłych ludzi, wyobrazać sobie, jakie piekło przezyłes i co przeszedłeś, sprzedany do burdelu , gdzieś w deszczowej Angli, naprawde staramy sie być dla Ciebie wyrozumiali.
Ale z drugiej strony Joker, nawet biorąc pod uwagę twoją historię i tragedie osobistą jaka Cie spotkała, mówie DOŚĆ !!! i licze 3 !!!! jedocześnie prosząc po raz ostatni NIE UBLIŻAJ !!! bo ktos sie kiedys zdenerwuje i zabawi się w Batmana.

j0k3r
18-10-2005, 14:10
prostacka to złe okreslenie PRZERASZAM zmieniam na :
szybka, bardzo szybka gra, ale jak dla mnie bez jaj :D:D

Joker, z jednej strony wiem, że ostatnie przezycia, jakich doznałes odcisneły pietno na Twojej psychice, mozliwe , ze mina długie miesiące za nim Ci przejdzie, a może tesh bedziesz taki jush do smierci, łacze się z Tobą w bólu. Nie możliwym przecież jest dla nas, dla zwykłych ludzi, wyobrazać sobie, jakie piekło przezyłes i co przeszedłeś, sprzedany do burdelu , gdzieś w deszczowej Angli, naprawde staramy sie być dla Ciebie wyrozumiali.
Ale z drugiej strony Joker, nawet biorąc pod uwagę twoją historię i tragedie osobistą jaka Cie spotkała, mówie DOŚĆ !!! i licze 3 !!!! jedocześnie prosząc po raz ostatni NIE UBLIŻAJ !!! bo ktos sie kiedys zdenerwuje i zabawi się w Batmana.

hehe, tylko na to czekalem ;) daruj sobie - wszyscy wiedza co znaczysz, wiec prosze Cie... nie uzywaj forum do prywatnych problemow wobec mnie, napisz na gg czy ircu i sie wyplacz a nie piszesz 1 zdanie na temat a reszte poswiecasz na to zeby mi pojechac ;p

btw. widze ze masz problemy z pisownia... "jush" - wtf ? :D czekaj czekaj, mam cos dla Ciebie:

http://www.jakrozmawiac.prv.pl/

pozdrawiam :)

/sorry za offtopic, ale ten pan uczepil sie mnie jak rzep psiego ogona i nie daje spokoju - takim czasem po prostu trzeba pojechac zeby sie zamkneli i dali sobie spokoj ;p

Abadon1
18-10-2005, 14:51
/sorry za offtopic, ale ten pan uczepil sie mnie jak rzep psiego ogona i nie daje spokoju - takim czasem po prostu trzeba pojechac zeby sie zamkneli i dali sobie spokoj ;p

to sobie daj spokuj.... i jeśli sie nie myle to Ty zaczołeś ubliżać...... no sorki.

Beldin
18-10-2005, 17:58
zna ktos juz linka ,lub przypuszczelnie wie skad bedzie mozna ssac demo Q4
bo narazie na na http://www.quake4game.com/ pustka,chyba ze aktywuja ja 18-tego,albo zla strone dorwalem .;)
demo nie wyjdzie tego samego dnia co retail. moze za tydzien lub 2.

funk
18-10-2005, 18:00
plz nie odbiegajcie od tematu :plzdie:

wiadomo juz jaka jest dokladna data premiery ?

crack
18-10-2005, 18:08
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879286819

Yoko
18-10-2005, 18:40
quake 4 po angielsku w dniu premiery (25 pazdziernik 2005) za 249 zl... :eek: :eek: :eek: :plzdie:
chyba ich pop... !!!!
a dwa miesiace pozniej po polsku juz za 99 zl :cool:

C!R!C
18-10-2005, 19:41
Yoko nie było gadki ;D.
jak ma ktos link do torrenta - niech zarzuci =)

Yoko
18-10-2005, 19:45
Yoko pliz czytaj ze zrozumieniem.... ;) wersja PL wyjdzie 25-tego i bedzie za 99 PLN.
jak ma ktos link do torrenta - niech zarzuci =)
Ciric plz czytaj ze zrozumieniem:
"Quake IV" PC pojawi się w Polsce dokładnie z premierą europejską czyli we wtorek 25 października. Jej cena też będzie ogólnoeuropejska - 249 zł"
"Quake IV" w wersji PL pojawi się w sklepach na początku grudnia w cenie 99 zł."
:rolleyes:

edit: ok nie bylo ;D

gdk
18-10-2005, 23:12
wy tu gadu gadu a mi q4 zajmuje 3 gb werjsa DVD nie mowie ile po rozpakowaniu :D
Narazie zachwycam sie Plasma Trenem :D,bo inne bronie to wogole mam orgazm : D
grafa,wogole gra kur*********

Co tu duzo gadac.Ja ide grac :D :D :D

naraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

[OrN]SlaWo
19-10-2005, 00:41
Premiera w Australli byla 17 pazdziernika.
W USA jest jutro czyli 19 pazdziernika. Cena to 66$ (z podatkiem).
Postaram sie jutro cos naskrobac jak wroce z roboty i troche pogram.

PS. I tak sadze ze UT****>Q*

messiah
19-10-2005, 00:54
"Quake IV" w wersji PL pojawi się w sklepach na początku grudnia w cenie 99 zł."
:rolleyes:
To akurat prezent na Mikołaja =D

funk
19-10-2005, 06:54
q4 - fajny prezent pod choinke :) pogadam z ojcem:>
z tym 249zl lekko przesadzili..

solex
19-10-2005, 07:26
moim zdaniem jesli ludzie zaczna grac w Q4 to daje im 1-2 miesiace ze wroca do utka :o

-kosik-
19-10-2005, 09:20
hmm za jakies 30 min sobie zagram , dam znac czy pojdzie na moim zlomie w sensie athlon xp 2200+ , 512 ddr, radek 9200 128mb i czy da sie wogole na min detalach grac...

j0k3r
19-10-2005, 09:59
dawajcie jakies huby do DC++ na ktorych jest albo torrenty!

:P

j0k3r
19-10-2005, 10:34
ok, mam ;P

-kosik-
19-10-2005, 10:59
wiec nie da rady pograc na takim kompie jak moj, tzn nie oplaca sie niby chodzi, niby nie jak zdjecia ale nie ma sensu ;/ i tak jakos tak dziwnie;p

Pajda
19-10-2005, 16:32
Jutro sobie zgram od kumpla i ocenie, ale z tego co widzialem to doom3 z bardziej otwartymi mapami i brakiem przeladowywania rakietnicy... troche badziewiasto sie zapowiada.

crush
19-10-2005, 16:38
q3 bez modów i patchy też nie zapowiadał się kolorowo. Po godzinie gry mogę stwierdzić, że q4 jest bardzo podobny do trójki i wcale nie jest tak żałosny jak to można zaobserwować z filmów zamieszczonych na esr :>. Pierwsze wrażenia pozytywne, szkoda tylko że nie ma botów bo trudno cokolwiek powiedzieć. Po necie jeszcze nie grałem. Jest też kilka wkurzających kruczków, które przeszkadzają ale można się przyzwyczaić. Nie jest źle, spodziewałem się czegoś nieudanego - no a jest inaczej. Zaskoczyły też wymagania, które nie są duże i gra na pustej, dużej i otwartej mapie śmiga z ~75 fpsami na fx5900ultra 256/256 a ta karta nie jest jakaś wypasiona (oczywiście po przycięciu nieco configa i low detalach w 800x600x32).

edit: Na niskich detalach to to już raczej dooma nie przypomina. Gdyby była jakaś mapka z q3 to miałbym problem po pijaku rozpoznać, która to wersja kwaka - przynajmniej na moim configu, który łudząco przypomina q3.

Beldin
19-10-2005, 16:52
Jutro sobie zgram od kumpla i ocenie, ale z tego co widzialem to doom3 z bardziej otwartymi mapami i brakiem przeladowywania rakietnicy... troche badziewiasto sie zapowiada.
taa, q3 out of the box tez mial sporo wad. a pamietacie q2 ktory nie mial ani strafe jumpow ani circle jumpow i dopiero po chyba 2 patchu to dodali?
wracajac do q4 to denerwuje mnie brak double jumpa. nie da sie ladnie skakac po skrzyneczkach na edge:)

Beldin
19-10-2005, 16:54
Zaskoczyły też wymagania, które nie są duże i gra na pustej, dużej i otwartej mapie śmiga z ~75 fpsami na fx5900ultra 256/256 a ta karta nie jest jakaś wypasiona (oczywiście po przycięciu nieco configa i low detalach w 800x600x32).

lool, q4 ma framecap na 60fps wiec skad u ciebie 75?

crush
19-10-2005, 16:59
lool, q4 ma framecap na 60fps wiec skad u ciebie 75?

Tyle pokazuje we frapsie. Ba, przed chwilą skoczyło do 83 w małym pomieszczeniu :>. Jaka jest komenda na fpsy? Bo może ten fraps coś kłamie.

Beldin
19-10-2005, 17:17
Tyle pokazuje we frapsie. Ba, przed chwilą skoczyło do 83 w małym pomieszczeniu :>. Jaka jest komenda na fpsy? Bo może ten fraps coś kłamie.
com_showfps 1 chyba. tu masz liste komend i variables http://quake.freakygaming.com/pc/action/quake4/complete_list_of_console_variables.html

C!R!C
19-10-2005, 19:32
ok, mam ;P
link ?

gdk
19-10-2005, 21:36
link ?

torrent,dc++,BiTComet.

gdk
19-10-2005, 21:37
link ?

Torrent,Dc++,BiTComet.

crack
19-10-2005, 22:06
moze zalozymy klan w q4 dla osob z polskiej sceny utka ;]
a tak btw. czy na tej wersji pirackiej tj. z torrenta, mozna pograc na necie ?

Beldin
19-10-2005, 22:31
moze zalozymy klan w q4 dla osob z polskiej sceny utka ;]
a tak btw. czy na tej wersji pirackiej tj. z torrenta, mozna pograc na necie ?
nie mozna bo z wersji out of the box jest juz zaimplementowany PB i kopie za fake cd-key:PPP . trzeba poczekac na premiere spolszczonej wersji ktora ma byc za grosze i wtedy kluczyk sobie tylko przepisac:)

texet
19-10-2005, 23:00
ja juz ciagne transfer 100kb za 5 godzin bede mial opisze co i jak :)

crush
19-10-2005, 23:58
Można grać po necie, tzn. direct to ip ze znajomym. Nie można natomiast używać opcji browse, bo wtedy q4 łączy się ze stronką id i kopie za piracki key :p.

stmpn
20-10-2005, 00:47
sciagam ale cos wolniutko idzie jak na neo 6mb...zobaczymy

[OrN]SlaWo
20-10-2005, 04:51
Kupilem i po pierwszych zmaganiach chyba zaluje :/.
Gra chodzi mi tylko w rozdz. 640x480 low details (wyglada prze ..chujo..), gdy juz zmienie na medium quality to przy wiekszej ilosci graczy na ekranie zaczynaja byc jaja :(.

Moj sprzet to:
Atholn 2500
Geforce FX 5600XT
1 GB Ram

Podczas gdy UT2k4 smiga mi jak zloto w rozdz. 800x600 + detale (nawet 1024x768 chodzi supcio).

Nie ma dodge-ow, podwojnych jumpow, jednym slowem kicha roku !!! :D
Co prawda dam jej jeszcze szanse, gdy zmienie karte graficzna i lekko podkrece procka. Moze to pomoze. Ogolnie wrazenia nie specjalne.

Ps. Gdyby komus z Was kto kupil oryginala, wyskakiwal komunikat ze gra nie moze znalezc CD (DVD) podczas uruchamiania, nalezy sciagnac i zainstalowac najnowsze drivery do plyty glownej. Zalatwia to sprawe.

Pajda
20-10-2005, 05:26
Zeby nie kopalo to chyba sie ustawia ipki inne w configu (masterserver?:P), albo kraka od deviance zapodaje czy cos :P Zreszta nie wiem, jeszcze nie mam.

Anyway sopee (jeszcze mam gdzies na servie tego loga z nim :P) postawil serv. Gra przy 1mbit uploadu mowi, zeby na 5 slotow ustawic :P

Beldin
20-10-2005, 09:11
SlaWo']Kupilem i po pierwszych zmaganiach chyba zaluje :/.
Gra chodzi mi tylko w rozdz. 640x480 low details (wyglada prze ..chujo..), gdy juz zmienie na medium quality to przy wiekszej ilosci graczy na ekranie zaczynaja byc jaja :(.

Moj sprzet to:
Atholn 2500
Geforce FX 5600XT
1 GB Ram

Podczas gdy UT2k4 smiga mi jak zloto w rozdz. 800x600 + detale (nawet 1024x768 chodzi supcio).

Nie ma dodge-ow, podwojnych jumpow, jednym slowem kicha roku !!! :D
Co prawda dam jej jeszcze szanse, gdy zmienie karte graficzna i lekko podkrece procka. Moze to pomoze. Ogolnie wrazenia nie specjalne.

Ps. Gdyby komus z Was kto kupil oryginala, wyskakiwal komunikat ze gra nie moze znalezc CD (DVD) podczas uruchamiania, nalezy sciagnac i zainstalowac najnowsze drivery do plyty glownej. Zalatwia to sprawe.
dodge loooooooooooooool, tam sa strafejumpy:P nie grales nigdy w zadnego quake? zreszta, kazdy quake mial sporo wad w pierwszej wersji. trzeba poczekac na patche. developerzy quake zawsze sluchali graczy a nie to co epic:D

\edit: wez pod uwage ze w SP wylaczona jest polowa movementu

funk
20-10-2005, 10:34
no u mnie na sieci juz wystawili q4 :D w najblizszym czasie bede sciagal to 2,7 GB :)

stmpn
20-10-2005, 11:26
jakby ktos wiedzial jak ustawic confa zeby nie kopalo (da sie?) to podajcie

tak jak beldin powiedzial sciagamy + kupujemy Q4 PL, zmieniamy klucz na polski i juz mozemy sie cieszyc angielska wersja Q4 za jedyne 99 zl (przepremiera 89) a nie 249

j0k3r
20-10-2005, 13:28
dobra, teraz niech ktos mi dokladnie powie ktora linijke, w ktorym pliku musze zmienic zeby mi sie nie laczyl z masterserver.

thx z gory

crush
20-10-2005, 14:51
Nie trzeba mieszać w configu.

Wchodzimy do C:\WinXP\System32\drivers\etc i nadpisujemy plik "host":

127.0.0.1 q4master.idsoftware.com
127.0.0.1 idnet.ua-corp.com

No, hf :>.

Xirios
20-10-2005, 17:09
q4 - fajny prezent pod choinke :) pogadam z ojcem:>
z tym 249zl lekko przesadzili..

Dlatego wolę poczekać do grudnia. Chcę mieć porządną orginalną grę.

Fern_
20-10-2005, 17:38
Ja jakias godzine temu sciagnolem to "cos" zagralem z Ride Manem na lanie i stwierdzam ze w tak zalosna gre dwano nie gralem :D:D Smieszna na maxa, najabrdziej mnie rozsmieszyly garbate boty :D no i rail > all :D I jeszcze te jakies speedy,boostery i niewidzialnosc do zbierania :D Zastapili zamiast adrenaliny :D Nie no gra jest PRO ! :D:D:D:D

Xirios
20-10-2005, 17:43
A tryb z botami też jest? Coś jak w gladiatory albo erasery?

Beldin
20-10-2005, 18:46
Ja jakias godzine temu sciagnolem to "cos" zagralem z Ride Manem na lanie i stwierdzam ze w tak zalosna gre dwano nie gralem :D:D Smieszna na maxa, najabrdziej mnie rozsmieszyly garbate boty :D no i rail > all :D I jeszcze te jakies speedy,boostery i niewidzialnosc do zbierania :D Zastapili zamiast adrenaliny :D Nie no gra jest PRO ! :D:D:D:D
gierka jest spoko tylko sie nauczcie poruszac normalnie. musza tylko double jumpy dodac i odblokowac wiecej komend w konsoli. tak naprawde q4 ma fizyke berdzo podobna do q3, powerupy o ktorych piszesz tez byly w q3 ale tego sie uzywa wylacznie w CTF, w TDM jest tylko QUAD i BS byl jeszcze. piszac ze gra jest smieszna tak naprawde o Q3 takze powinienes napisac ze smieszna. co do skinow to sa jakie sa, OSP wszystko nadrobi, zreszta OSP zawsze oferuje 3 x wiecej opcji niz chocby oferowal TTM lub utcomp. mi sie gra podoba, no i da sie tak tweakowac config ze mi przy 1v1 trzyma 60fps na moim leciwym gf4 Ti4600:P a pewnie da sie wyciagnac jeszcze wiecej.

ridemAn
20-10-2005, 20:06
Joł fimifloł

Posmigalem troche w tego quake,multi zacheca mnie tak srednio ale spokojnie zoabczymy co to bedzie ale rejl siedzi dobrze ;P Ogolnie mam tkai problem jeden z grafika.Odpala sie wszystko fajnie na high detalach ladnie smiga trzyma fps na lajcie,ale w pewnym momentach nagle pojawiaja sie takie pasy poziome ktora powoduja znikanie ok 3/4 textur z mapy (to sie tyczy tez jak odpale "esc" i wyskoczy meunu :/) Nie wiem o co chodzi.Na low detalach przy 640x480 wystepuje to samo co na high przy 1024x768.
A beldin powiedz mi bo w kontrolach wyczailem mozliwosc podbindowania kontrolsa "strejf" :> o co z tym chodzi ? ;> Juz troche bujam sie na boki ale no nie wychodzi :D dopiero przy "haste" fajnie mi ise biega :D no ale przyjda pacze etc i pewnie bedzie lajtowo.
A co do nowosci teraz ktore wyszly to F.E.A.R i age of emipires3 niszcza rowno :) a ta pierwsza to juz zupelnie wieczorkiem niszczy psyche.

Pozdro joł :D

Beldin
20-10-2005, 20:44
Joł fimifloł

Posmigalem troche w tego quake,multi zacheca mnie tak srednio ale spokojnie zoabczymy co to bedzie ale rejl siedzi dobrze ;P Ogolnie mam tkai problem jeden z grafika.Odpala sie wszystko fajnie na high detalach ladnie smiga trzyma fps na lajcie,ale w pewnym momentach nagle pojawiaja sie takie pasy poziome ktora powoduja znikanie ok 3/4 textur z mapy (to sie tyczy tez jak odpale "esc" i wyskoczy meunu :/) Nie wiem o co chodzi.Na low detalach przy 640x480 wystepuje to samo co na high przy 1024x768.
A beldin powiedz mi bo w kontrolach wyczailem mozliwosc podbindowania kontrolsa "strejf" :> o co z tym chodzi ? ;> Juz troche bujam sie na boki ale no nie wychodzi :D dopiero przy "haste" fajnie mi ise biega :D no ale przyjda pacze etc i pewnie bedzie lajtowo.
A co do nowosci teraz ktore wyszly to F.E.A.R i age of emipires3 niszcza rowno :) a ta pierwsza to juz zupelnie wieczorkiem niszczy psyche.

Pozdro joł :D
ehh SP wszedzaie ssie rowno i nawet tego nie przechodze. a co do cfg to ci moge dac moj to sobie popatrzysz co i jak. odezwij sie na gg

Beldin
20-10-2005, 20:46
A tryb z botami też jest? Coś jak w gladiatory albo erasery?
w q4 nie ma botow...przynajmniej narazie. mysle ze po pierwszym patchu sporo sie zmieni no i czekajmy na jakiegos comp moda (OSP forever :D )

crush
20-10-2005, 21:03
Beldin dobrze prawi. Bez dobrego movementu gra może się nie podobać. Jeśli jednak grał ktoś w q3, nie powinien mieć z tym problemu. Mi osobiście też q4 przypadł do gustu i gra, bez patchów, spełniła moje oczekiwania. Ale dopiero zacznie się dziać, kiedy wyjdzie osp i inne tego pokroju "smaczki" :>.

Ot taki sobie movement:

http://levi.teamspeak.org/dl/redirect.php?fileid=1439

texet
20-10-2005, 22:17
panowie problem mam, zainstalowalem q4 podalem keya a przy starcie pisze ze cd-key invalid i musze podac innego co zrobic? ;P meczyc generator czy co?

johny_luzak
20-10-2005, 22:39
kupic oryginal :cool:

texet
20-10-2005, 22:43
dobra mam dziala, ultra quality :D wszystko na maxa i smiga az milo co prawda bardziej po oczach jebie niz 2k4 ale :D jest ok, pytanie teraz, widzialem twk pod q4 przydal by sie bo oczy to mozna po tym zostawic w piwnicy...

Fern_
20-10-2005, 23:32
DObra zwarcam chonor ;] Gra daje rade nie myslalem poprsotu ze w tym jest taki movemnt ;o

Beldin
20-10-2005, 23:44
Beldin dobrze prawi. Bez dobrego movementu gra może się nie podobać. Jeśli jednak grał ktoś w q3, nie powinien mieć z tym problemu. Mi osobiście też q4 przypadł do gustu i gra, bez patchów, spełniła moje oczekiwania. Ale dopiero zacznie się dziać, kiedy wyjdzie osp i inne tego pokroju "smaczki" :>.

Ot taki sobie movement:

http://levi.teamspeak.org/dl/redirect.php?fileid=1439
te skoczki po krawedziach to zaczerpniete z promode:) fajna rzecz.

j0k3r
20-10-2005, 23:56
daje rade ten kwak.

kolejne pytansko - wie ktos jak postawic server, bo wiem ze bezposrednio grac mozna tj. przez host/direct joint, z tym ze jak stawiam wykazuje mi moj lokalny IP a nie zewnetrzny ;/ dziwne.

stmpn
21-10-2005, 01:09
jak ktos ma fajnego confinga w stylu zwanza czy cos niech zapoda tutaj. z gory dziekuje

messiah
21-10-2005, 01:37
Lajtowa giera ;) Myslalem ze sp bedzie troche lepszy;x brakuje mi latarki.

Beldin
21-10-2005, 08:32
jak chcecie to macie mojego confa.

crush
21-10-2005, 09:49
Joker:

Przy stawianiu serva ustaw, że jest to serwer z kategorii INTERNET a nie LAN w zakładce, gdzie ustawiasz tl, fl, mapę itp.

Beldin:

To samo, tylko tyłem: http://media.putfile.com/whatever85 :D.

W ogóle gra mi się podoba z każdą minutą coraz bardziej. Widać chłopaki z id dali radę i znów będziemy mieć ponadczasowego fpsa. No to czekamy na osp :D

j0k3r
21-10-2005, 10:08
ustawilem czlowieku men za kogo ty mnie bierzesz :D ...nic to nie daje, nadal wykazuje lokalny IP..... ale o dziwo raVe sie do mnie podlaczyl i bylo cacy - widac tak musi byc ;P

Beldin masz moze jakies tweaki ?

-kosik-
21-10-2005, 10:29
jak go włączyć w q4? tzn tweaka beldina zalozmy, i jak sprawdzic ilosc fps.

Piter
21-10-2005, 11:09
Singiel:
Zbyt liniowa akcja. Nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że gdzieś to już widziałem. Nie wiem, może SW: Republic Commando ?
Liniowa akcja z blokowaniem map grodziami, których nie da się otworzyć to IMO nienajlepszy pomysł. W singlu jest to po prostu kolejny shooter niewiele wnoszący do FPS. AI botów pozostawia baaaaardzo wiele do życzenia, szczególnie w porównaniu do tego z F.E.A.R. Ofcoz jest tutaj ogromne pole do popisu dla twórców modów, bo udostepnia się im engine z ogromnymi możliwościami, chociaż miałem nieodparte wrażenie, że jest to mocno - i tu zdziwienie - odchudzona wersja w stosunku do tego co widzieliśmy w D3.
Krótko - singiel zrobiony na odpierdol się, tylko po to "żeby był".

Multi:
Niezbyt długo się bawiłem, bo kolega udostępnił mi keya na parę godzin, ale to co mi się nasunęło to:
- jak Crush raczył nadmienić - gra się bardzo fajnie bez żadnych patchy. Po prostu niczego nie trzeba naprawiać w czystej wersji - nie tak jak to ma miejsce w UT/2k3/2k4,
- zbyt mocny shotgun - nie wiem, czy tylko ja tak to odczyłem, ale shutgun sprawia wrażenie, jakby śruty były po prostu do siebie zlepione. Zbyt mały rozrzut prawie niezależny od odległości,
- mapy oderwane od rzeczywistości ( tej z singla ) i zbyt kwadratowe - nie do końca jest to minus, ale mnie się to przynajmniej średnio podobało. Jakby brakowało twórcom odrobiny fantazji i wyobraźni,
- dosyć ciekawa rozgrywka na bardzo ciemnych mapach, gdzie trzeba grzać w latarkę przeciwnika :) To mi się akurat bardzo podobało :)
- ograniczenie do 16 osób w multi - aż prosi się, żeby była możliwość pogrania na dużych rzeźnickich mapach. Czyżby kod sieciowy nie był aż tak dobry ?
- No i hahaah :) Super Weapon po prostu wymiata ;) Szkoda, że pewnie na większości serwerów będzie wyłączony :D :D :D

Engine:
- odchudzony engine - gwarancja że pójdzie na każdym, nawet słabszym sprzęcie,
- to co jest plusem powyżej, może być minusem u innych - nie po to się kupuje wypas kartę, żeby nawet nie widzieć własnego cienia :D
- doskonały kod sieciowy - rzadkością jest, żeby gra w pierwszej wersji tak dobrze chodziła,
- wbudowany w grę Punk Buster - zabezpieczający graczy przed cziterami - dobrze się stało że jest to moduł autoryzujący graczy w multi. Miejmy nadzieję, że jest dobrze zabezpieczony.

To tyle ode mnie. Nie będę tu wystawiał żadnej oceny grze, gdyż nie jestem w tym temacie żadnym autorytetem :) Wiadomo luck>skill :D

gdk
21-10-2005, 11:27
Czyli z tego co widze,zwolenicy ut,ut2k4,ktorych qx byl wrogiem(dla niektorych),staje sie priorytetem nowej rozgrywki sieciowej.

np.Czy Joker przestawia sie na q4 na stale,porzucajac ut99 :p ??

Piter
21-10-2005, 11:51
Czyli z tego co widze,zwolenicy ut,ut2k4,ktorych qx byl wrogiem(dla niektorych),staje sie priorytetem nowej rozgrywki sieciowej.

Ujmę to tak - Epic będzie się musiał naprawdę bardzo postarać ze swoim UT2k7 :D Zapowiada się baaaardzo ciekawy rok 2006 :)

Tom
21-10-2005, 11:54
ustawilem czlowieku men za kogo ty mnie bierzesz :D ...nic to nie daje, nadal wykazuje lokalny IP..... ale o dziwo raVe sie do mnie podlaczyl i bylo cacy - widac tak musi byc ;P

Beldin masz moze jakies tweaki ?
pare postow wyzje miales
http://forum.unreal.pl/showpost.php?p=414138&postcount=210

jak go włączyć w q4? tzn tweaka beldina zalozmy, i jak sprawdzic ilosc fps.
w q4\q4base poszukaj Quake4Config.cfg:

seta com_showFPS "1"

a co do tweakow to dodaj w skorcie na koncu +exec AutoExec.cfg

Tom
21-10-2005, 12:01
mam pytanko czy macie jakis programik tj. the all seeing eye tyle ze szukjacacy serverki q4?

btw. mam problem z odswiezaniem nie moge zimienic :( help

Bodyguard
21-10-2005, 12:12
as moze ma ktos ftpa ?:> bo sciagac torrentem z mojego zjeb lana to nie mozliwe.. ;/

Tom
21-10-2005, 12:33
BODY ZOBACZ http://www.moncojhr.com/forum/index.php?showtopic=1437&hl=quake+4

Multiplay.co.uk :: 1v1 #1 85.236.101.77:28204
Multiplay.co.uk :: 1v1 #2 85.236.101.77:28304
Multiplay.co.uk :: 1v1 #3 85.236.101.77:28704
Multiplay.co.uk :: 1v1 #4 85.236.101.77:28804
Multiplay.co.uk :: 1v1 #5 85.236.101.77:28904
Multiplay.co.uk :: CTF #1 85.236.101.77:28404
Multiplay.co.uk :: DM #1 85.236.101.77:28004
Multiplay.co.uk :: DM #2 85.236.101.77:28104
Multiplay.co.uk :: Tourney #1 85.236.101.77:28504
Multiplay.co.uk :: Arena CTF #1 85.236.101.77:28604

messiah
21-10-2005, 13:48
Ma ktos jakis zestaw komend z konsoli(z opisem ;x) ? :P

Tom
21-10-2005, 14:48
Polecam ciekawy artykul o ustawianiu gier na enginie D3
http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm

Kaka
21-10-2005, 15:52
MI siępodoba gierka fajnei się gra - mówię o singlu i cieszę się że jest na wzór starego Q2. Multi nie wiem - dzisaj na lanie ziomki grają zobaczymy..

stmpn
21-10-2005, 16:25
s13.pifpaf.pl:27019
217.96.13.220:27015
s2.battle.pl

Kisiel
21-10-2005, 16:33
A ja mam problem, sciagnalem wersje deviance i po zainstalowaniu gry, wgraniu cracka, gdy szczesliwie klikam na ikonke "Quake 4.exe" wypierdala mi blad Windowsa xDDDDD Moze ktos cos takiego mial i udalo mu sie to zrobic ? :D

trs
21-10-2005, 16:36
Polecam ciekawy artykul o ustawianiu gier na enginie D3
http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm

w sumie widac ze mozna z konsoli wiele zmienic ale czy to wystaczy by zagrac na takim sprzecie?
sempron 2300+ ~1,5 GHz
256 MB ram
radeon 9250 128MB

hamer
21-10-2005, 17:08
QUAKE 4
Jeszcze wieksze scierwo niz 2k4. Ludzie graja w to, bo jest moda i srakie WCG, CPL... Q2 lepsze juz bylo...

johny_luzak
21-10-2005, 17:36
kurna to nie mzoe az taki lipnie wygladac :eek:

mario
21-10-2005, 17:46
wezz przestancie z tą grą ,, tragedia. Single player to skaszaniona wersja dooma a multi nudzi po 5 min :P .. nawet starte uteki zjadaja tego kwaka. co za shit .. błeee. szkoda bylo instalowac.
btw. ma malutkie wymagania. ultra detala i w 1024 smiga z v-sync :P

wracam do pieknego ut2kx i czekam na 2k7 z niecierpliwoscia

Q4 ->zainstalowałem, zagrałem... żygnołem, czas posprzątać .. :D

d3mo!
21-10-2005, 17:53
ściagam...zobaczymy ocenimy :)

texet
21-10-2005, 18:07
nie dziala mi server browser a nadpisalem to...

Tom
21-10-2005, 18:32
w sumie widac ze mozna z konsoli wiele zmienic ale czy to wystaczy by zagrac na takim sprzecie?
sempron 2300+ ~1,5 GHz
256 MB ram
radeon 9250 128MB
ta bezproblemu odemnie koles wlaczyl gre na gf2ti

hamer
21-10-2005, 19:58
Nie pytajcie sie juz czy pojdzie, bo pojdzie na pewno. A przy configu Beldina przy low wszystkim to juz w ogole miod bedzie, tyle, ze boskie 60 fps...

Yoko
21-10-2005, 20:29
qwa sciagam i sciagam i mam niecale 6 % :D
a predkosc jest zarabista: cale 10 KB/s, jak jest wiecej to jest jakis blad programu chyba :D:D:D

Xytrass
21-10-2005, 20:34
tak to jest jak sie sciaga z publicznych stron. Ja sciagam z filelist.org i mam 100kb caly czas, troche malo jak na ta strone! Ale jutro juz bedzie ten Q4.

funk
21-10-2005, 20:38
50% z transfem 700kb/s :) za 2h bedzie na twardym.

Xytrass
21-10-2005, 20:40
50% z transfem 700kb/s :) za 2h bedzie na twardym.

LOL KU$%^& 700kb z jakiej strony ??!! :D

BTW: bedzie ekstra, glownie to mam smaka na singla, jak sie gralo w Q2 tyle to wiadomo ze trza zagrac, nawet na moim złomie :D

funk
21-10-2005, 20:47
z sieci :D czasami dochodzi do 1 100 kb/s.

Evan
21-10-2005, 21:44
tak to jest jak sie sciaga z publicznych stron. Ja sciagam z filelist.org i mam 100kb caly czas, troche malo jak na ta strone! Ale jutro juz bedzie ten Q4.
wiesz zalezy, ja ssalem z tego samego miejsca ze zboczuchem drx'em, ja ssam jakies 5h dluzej niz on jak nie wiecej, a on juz ma a ja 82% mam :F

texet
22-10-2005, 01:18
dobra teraz niech ktos mi wyjasni jak chlop krowie dlaczego do cholery jak zmieniam quake4config recznie to dziala do 1 uruchomienia? pozniej jakby usuwa to? chce wlaczyc konsole... wpisuje seta com_allowConsole "1" i gowno raz zadziala poznie cya

gdk
22-10-2005, 10:27
Texet:
sproboj dac plik "tylko do odczytu" jak dasz zmiany(nie bedzie ci zmienialo pozniej cfg'a),moze zadziala, w ut to dziala,ale to quake :rolleyes:

j0k3r
22-10-2005, 11:41
Zmieniam zdanie - Q4 jednak nie wkreca mi sie, tak jak.. hmm powinien ? (nie wiem czy to przez slaby sprzet czy zadziwiajace podobienstwo do dooma3 zmieszanego z q3) raczej szybko porzuce ta gre i wroce do starego UT, jak kolega wyzej - czekam na UT2k7, reakcja na kwejk podobna.

gdk, nie do konca - ja kiedys gralem w q1 kilka lat :) potem troszke q2, takze nie jest ze mnie znow taki "czysty" UTkowiec :P

texet
22-10-2005, 11:51
Texet:
sproboj dac plik "tylko do odczytu" jak dasz zmiany(nie bedzie ci zmienialo pozniej cfg'a),moze zadziala, w ut to dziala,ale to quake :rolleyes:

to jest jakies dziwne :F powiem wam jak zrobilem bo chyba znalazlem sposob, kopiuje sie tego configa z katalogu q4base na pulpit dopisuje sie do niego i kopiuje tego dopisanego do katalogu q4base i dziala ;D

j0k3r <-- q4 rulz! ja wczoraj do 2 gralem najpierw duele ze svenem a pozniej godzine cwiczylem jumpy ;D dawno nie tak gra nie wkrecila ;] te syfy 2kx moga possac palice!

j0k3r
22-10-2005, 12:18
no to widac mam zbyt chujowy sprzet na ta gre, skoro w zwarciu mam 7 klatek ;P

a narazie pieniazkow nie posiadam na nowy, wiec kwak bedzie chyba musial na mnie poczekac...

gdk
22-10-2005, 13:07
Joker:

Czyli ut to przerwa miedzy kwakami :p

Texet:

Jumpy masz na mysli ?? ;) ,ale jakie :D
Bo ja odgrywalem narazie tylko skakanie spod spacji :p
I poczuje sie pro :D

Plz,jakas podpowiedz ;)

aaa,wlasnie.Gracie z mouse smoothing ??
i poza tym ciezko dobrac sens'a zeby rail ladnie wchodzil jak powienien ;)

crush
22-10-2005, 14:13
mario, hamer:

Wychodzi wasza wiedza nt. fpsów. Jesteście doskonałym przykładem ludzi, którzy mogą być aż tak ślepo zapatrzeni w jedną rzecz i nie widzieć nic poza nią. Z góry mówicie, że q4 jest be a w ogóle o tej grze pojęcia nie macie, bo tak na dobrą sprawę, nikt jeszcze nie ma. Ok, można powiedzieć - nie podoba mi się ta gra, tak jak np. Joker. Ale proszę was, nie porównujcie q4 do serii ut2kx i nie mówcie, że q4 jest gorsze bo to tak samo jakby porównywać malucha na gazie do porsche.

Beldin
22-10-2005, 14:21
dobra teraz niech ktos mi wyjasni jak chlop krowie dlaczego do cholery jak zmieniam quake4config recznie to dziala do 1 uruchomienia? pozniej jakby usuwa to? chce wlaczyc konsole... wpisuje seta com_allowConsole "1" i gowno raz zadziala poznie cya

stary, nie trzyma sie confa w quake4config.cfg . zrob sobie confa podczas gry a potem /writeconfig texet.cfg . nastepnie robisz sobie pliczek autoexec.cfg w ktorym dajesz np.

exec texet.cfg
seta g_fov "100"
seta com_allowConsole "1"
seta s_musicVolume "0"
seta r_displayrefresh 100

oba pliczki (autoexec i texet) maja byc w q4base potem odpalasz sobie gierka i juz jest ok.

Svenio
22-10-2005, 14:29
Beldin postaw tam u siebie jakis TDM zeby mozna bylo pyknac 2/2

mario
22-10-2005, 15:07
crush.. no sorki, a niby dlaczego nie mogoe porownac i zjechac jakiejs gry ?? sorki ale jest to forum UT przedewszystkim i nie zamierzam tutaj wychwalac gry ktoram i sien ie podoba :P..

Q4 -> zainstalowałem, zagrałem.. żygnołem :P -> uninstal i po ścierke:stfu: :plzdie:

Xytrass
22-10-2005, 15:29
fajna nawet ta gra, tylko troche oczy bola jak sie patrzy na tak poucinana grafike na moim kompie :D Jakbym mial kompa jakiegos nowszego to pewnie Q4>UT IMO.