PDA

Zobacz Pełną Wersję : Brothers In Arms Road To Hill 30

NOX5TRON
08-06-2005, 14:08
Jak w temacie, gra na engine Unreala. Czas na jakies spotrzezenia :]
Z Mojej strony powiem ze gra mi sie baaardzo podobała, poczynajac od relnych (bardzo wbrew nazwie engiunu ;) :P), bardzo realistyczne odwzorowanie broni i jej zachowania, dowodzenie czesto dwoma oddzialami ( nie sztuka jest prowadzic i strzelac czołgiem, sztuką jest dowodzić czołgiem :)) zroznicowane misje i ogolnie bardzo dobra grafika, muzyka i Klimat :]

//teraz czas na wasze spotrzenia :]

Kopec][
08-06-2005, 22:37
Gra wg niezla ale ojciec cos smucil ze mu sie nie podoba
ja jednak mowie ze fajna fajna

Lionheart
11-06-2005, 22:40
Obleci ale strasznie krótka.

esn
11-06-2005, 23:49
gra wypasik ale zdecydowanie za krótka :(

W][eLo
13-06-2005, 16:37
jak bede mnial okazje zagram :D

gangstta
13-06-2005, 20:18
No giera fajna graficznie bardzo ładna efekty światła wody modele postaci i otoczenie jest na najwyszym stopniu.Ale jak dlamnie z tych wojenych gierek najlepsza jest call of duty moze nie graficznie ale ma coś w sobie i szykuje sie teraz druga część call of duty 2.

NOX5TRON
13-06-2005, 21:28
ale jak to czesto z 2-gimi czesciami bywa, nie dorównywuja pierwszym cześciom. ja mam takie spostrzezenie do Quake :] jedynka to klasyk a potem to dla mnie zadna rewelka :] ciekawe co z Battlefield 2( kto widzial filmik z rakietą i helikopterem??:>:)

Abadon1
14-06-2005, 17:12
według mnie jest to gra zrobiona przez idiotów, a dlaczego?? Otóż kiedyś wysłuchałem recenzje tej gry w pierwszym programie polskiego radia, wynikało z tej zapowiedzi(a raczej krytyki) że gra polega na zabijaniu między innymi polaków, którzy waczą razem z oddziałami hitlera

Thara
17-06-2005, 18:07
pamietam na Amige byla gra sherman tam to dopiero sie fajnie czlgiem kosilo

Archaon
11-07-2005, 14:12
Gra raczej na plus niz na minus.

Plusy:
-Dobra grafika po zwgledem ekektów. Ładka gęsta trójwymiarowa trawa podchodzaca juz pod Oblivion troche, woda też ładna.
-Klimat naprawde wyszedł świetny.
-W mare realistyczne misje. Juz nie wyłazimy na 50 niemców jak w CoD czy MoH:AA
-Oprawa dźwiekowa dobra jest.
-Lokacje będące odzwierciedleniami prawdziwych miejsc.
-Mimika twarzy i ogólnie zachowanie botów, AI wyjątkowo dobre.

Minusy:
-Grafa mimo wszystko nie jest najpelsza jaka mogła byc, przede wszystkim kiepska jakość texturek (Nie, nie miałem ustawione na low od razu mowie).
-Grafa zbyt kolorowa i zbyt mało szczegółów. W CoD czy MoH:AA było znacznie wiecej.
-Fajne i ciekawe bonusy ale za wiele zanlokowych az do przejscia gry na wyzszych poziomach. Ten minus potegowany jest przez fakt że=>
-Wyższe poziomy trudnosci sa nie do przejscia, w kazdym razie nie do przejsia bez straty całego oddziału a z kolei ten minus potęgowany jest przez=>
-Kiepskie rozwiązanie sejvowania.

Nie podliczam ilisci minusów i plusów, tylko zwracam uwagę na ich "ważkość"
Finally: Plus

lehre
25-07-2005, 14:40
krótka gra