PDA

Zobacz Pełną Wersję : Instrukcja Tribes3

Pajda
03-09-2005, 21:29
Dzis zakupilem (3cd, 59zl) i musze powiedziec, ze instrukcja zrobila na mnie wrazenie. Jest opisany skiing, lacznie z obrazkiem - screenem z zaznaczonym schematem ponizej omowionym krok po kroku lacznie z katami podejscia. Sa takze uwagi aby brac poprawke przy strzelaniu, nie latac za wysoko, albo, ze mozna wyrzucac flage.
Fajne jest tez zdanie w uwagach "O idealnym podejsciu do slizgu informuje charakterystyczne "zzziuu" twojego pancerza" ;)

Oczywiscie perelki tlumaczenia tez sa np. "BUTY BEZTARCIOWE" czy "KANGUR" (czolg;P). Ale ogolnie fajnie napisana, az zajrzalem w creditsy czy nie pisze Jaroslaw Chrostowski ;)

Do tego calosc fajnie wydana, instrukcja na papierze kredowym, sporo obrazkow, kolorowa okladka. Pudelko nie jak badziewne dvdboxy, ta sama wysokosc i dlugosc ale dwa razy grubsze, wielkosci kasety vhs. Zreszta dodatkowo wklada sie je jeszcze w kartonowa okladke taka wlasnie jak opakowania czystych kaset vhs. Calosc utrzymana w milej czarnej tonacji (usa ma biale, poza tym mieli tez plyty w kopertach:P). Jedyne co bym sobie zyczyl jeszcze to wersja dvd, bo takie tylko mialy byc w europie (a cd tylko w usa).

Piotrusek
04-09-2005, 01:01
w T:V nikt teraz nie gra... jedynie jakies lamki pozostaly;f A jesli chodzi o skiing to trzeba przeciez nacisnac "jump" i juz ;] pal licho katy jakies... to tylko t:v o_O

Pajda
04-09-2005, 13:15
Trudno, sam sie poslizgam na butach beztarciowych ;)
A w zasadzie nie sam bo 2 znajomych juz namowilem i mimo, ze to nie dwie druzyny cale to zawsze razniej. Gra mi sie na tyle podoba, ze musialem ja kupic.

A co do instrukcji to uwazam, ze jest swietna. Widziales kiedys by instrukcja jakiej kolwiek innej gry fpp objasniala movement i pare innych elementow ? Nie jest idealna, mozna napisac duzo wiecej, ale jest naprawde milym zaskoczeniem, czyms do czego nie przywyklem, szczegolnie w pl wydaniach.

norek
04-09-2005, 13:22
kurcze mowice i mowicie o tym tribes ;x a ja dalej nie wiem co to jest :) tzn widzialem screeny itp..
wlasnie ssam ze stronki www.cda.pl pelna wersje "Starsiege Tribes " ktora to jest czesc tribes? czy wartow ta czesc co wymienilem grac ?

Cang
04-09-2005, 13:26
to co sciagasz to pierwsza czesc, grafa gorsza niz w q1 :p

norek
04-09-2005, 13:29
neee no nie zartuj cang :) , a czy mozna np 2 czesc zassac z neta tzn jest darmowa czy trzeba kupic sobie oryginala zeby pograc po necie ?? moglbys mi doradzic ktora czesc warto grac :D?
pzdr

Cang
04-09-2005, 13:36
Tribes 2 mozna sciagnac z netu (fulla, wersja najnowsza "spatchowana"), a CD-KEYa mozna bylo kiedys wygenerowac na fileplanet, ale nie wiem czy nadal to generowanie dziala
poszukaj tematow o Tribes2 w Hydeparku, jesli klucze nadal mozna skombinowac, to sciagaj i graj, bo T2 bije na leb zarowno T1 jak i, pozal sie Boze, T3 alias T:V :D
choc pewnie serwy juz wieja pustkami, musialbys z Piotruskiem pogadac

Piotrusek
04-09-2005, 22:51
to co sciagasz to pierwsza czesc, grafa gorsza niz w q1 :p

Co do keyow do t2 to slyszalem ze na fileplanet juz ni ma;f

http://renwerx.com/dl.cgi?tribes2_gsi.exe < link do spatchowanego t2... trzeba jeszcze defense turret sciagnac (cos ala punkbuster):
http://www.triben.de/dt_en.html
no i mappacki;] Linkow nie znam;f W T:V to juz nawet yankesi przestali grac i serwy wieja pustkami... w t2 i w t1 juz same vetsy tylko graja.

Pajda co do opisu movementu w t:v to tu nie ma co sie specjalnie rozpisywac bo jest na maxa uproszczony ;)

norek
04-09-2005, 23:14
thx za linki :)
no ale dalej pozostaje problem :( key heh ...
jezeli by jtos mial , wiedzial skad zassac darmowy key to plz :)
bede b.wdzieczny ;p

ldm69hOlt`
05-09-2005, 07:51
Ja jakos nigdy nie czytam, ogladam instrukcji .. od razu dopadam do CD ;)

sYs|Berserker
05-09-2005, 16:04
Cd key'a nie można już ściągnąć z fileplanet więc pozostaje popytać na tribesowych kanałach irc czy ktoś nie ma jakiegoś na zbyciu. Szanse raczej marne, ale innego sposobu, poza kupieniem z jakiegoś kosza z przeceny, nie ma.

Oczywiscie perelki tlumaczenia tez sa np. "BUTY BEZTARCIOWE" czy "KANGUR" (czolg;P). Ale ogolnie fajnie napisana, az zajrzalem w creditsy czy nie pisze Jaroslaw Chrostowski ;)

To chyba ostatnia osoba, która chciałaby mieć z T:V cokolwiek wspólnego.

Archaon
05-09-2005, 17:18
Czy w tym najnowszym Tribsie jest ten tryb, co ma sie zabic konkretnego człowieczka a inny ma zabic nas, a za zabicie nie własciwego dostajemy punkt karny? Czy moze ja z jakimś modem grałem?. Tak czy siak gra jest OK, ale U2k3 i tak rządzi.