PDA

Zobacz Pełną Wersję : Nowy Unreal Tournament juz wkrótce?

Strony : [1] 2

nyc
03-05-2014, 09:26
Z twittera Marka Reina:

http://www.allgamesbeta.com/2014/05/unreal-tournaments-future-to-be.html?m=1

Charon
03-05-2014, 09:55
http://forum.unreal.pl/showpost.php?p=772730&postcount=80

:p

Wygląda na to, że faktycznie - w tej czy innej formie - czeka nas kolejne UT. Nie wiadomo jeszcze nic szczególnego. Mamy czekać do 8 maja, gdy na twitchu odsłonią karty ;]

Terminator'e
03-05-2014, 10:04
taaa, chyba na komórke albo kolejny cukierek czy jakiś inny niewydarzony odgrzany kotlet .. czasy klasycznego ut minęły, jest zbyt małe zapotrzebowanie na tego typu gry, wiec i wyjdzie kolejna kiszka dla młodzieży, która chce sobie pojezdzic, postrzelac i miec przede wszystkim piękna grafike gdzie jest napchane 1000 efektów, aby napedzic rynek kart graficznych .. na braku edytora map i dużego supportu kończąc

Charon
03-05-2014, 10:18
Owszem - jest nikłe zapotrzebowanie, ale na strzelanki multi w starej formule.

UT3 było całkiem przyzwoite, jak na betę w pudełku :P Mechanika, core gameplay i pacing były całkiem ok. Gra zawiodła jako produkt, bo skierowali ją zupełnie do nikogo, dali słaby content i ubogie featuresy.

Jednak multiplayer przez ostatnią dekadę bardzo się zmienił, uspołecznił, zgamifikował, pojawiła się built-in infrastruktura. Oczekiwania i standardy zmieniły się na tyle, że stara formuła nikogo już nie przyciąga. Oni raczej są tego świadomi i teraz wszystko zależy od tego, co będą chcieli nową odsłoną osiągnąć.

Jeśli postawią na "porządnego shootera", a nie "reklamówkę silnika", i ogarną temat designersko, nadadzą konkretny kierunek i klimat - kto wie? W UT2k4 i UT3 panował stylistyczny miszmasz, było tam wszystko, bo tematyczna różnorodność miała sprzedać silnik, pokazać, że nadaje się on do każdego settingu. I o ile UT2k4 był zasobny w content i świetnie się wpasował w realia, o tyle UT3 nie miał zbytnio na to szans.

Bardzo jestem ciekaw, co pokażą. Po demkach takich jak Samaritan czy Infiltrator czuć w powietrzu dark sci-fi. Byłoby iście epicko.

na braku edytora map i dużego supportu kończąc
Ale o co chodzi, Termi? Edytor był w UT3. Jeśli chodzi o nowe UT, to edytor już jest, a gry jeszcze nie ma ;] Unreal Engine 4 wygląda na całkiem ogarnięty engine, z przystępnością i dokumentacją lepszą niż kiedykolwiek ;]

L0B0
03-05-2014, 10:24
!

Czyżby nowy ut z interfacem ala 'quake live' zeby wreszcie gry online byly bardziej zorganizowane ?

Jeżeli tak to łykam w ciemno jak młody pelikan.

/

http://www.twitch.tv/unrealengine/c/4174458

21:55 :O

Kaka
08-05-2014, 09:31
Bardzo jestem ciekaw, co pokażą. Po demkach takich jak Samaritan czy Infiltrator czuć w powietrzu dark sci-fi. Byłoby iście epicko.

Unreal bez designu Unreala to nie Unreal.

Ale o co chodzi, Termi? Edytor był w UT3. Jeśli chodzi o nowe UT, to edytor już jest, a gry jeszcze nie ma ;] Unreal Engine 4 wygląda na całkiem ogarnięty engine, z przystępnością i dokumentacją lepszą niż kiedykolwiek ;]

Będzie się mapowało.

Terminator'e
08-05-2014, 09:46
Zgadzam się 100000%.
Muszą być drzewa, zarośla, zwisające jakieś badyle, malowidła na ścianach itp. (oczywiście w umiarze) oraz jakieś fajne statki kosmiczne, bo bez tego Utek to tylko strzelanka .. za grosz klimatu : >

vred
08-05-2014, 10:14
Dzisiaj o 20:00 na http://www.twitch.tv/unrealengine/ będzie stream i się więcej dowiemy o tym nowym anrilu :P Na nic spektakularnego bym jednak nie liczył, nawet jeżeli to nowa gra będzie, to pewnie zbugowana po brzegi kaszanka jakaś pokroju UT3 z lepszą grafiką i nowymi mapami :(

Jakby zrobili coś z podobnym interfejsem do QL, to może coś by z tego wyszło.

Kaka
08-05-2014, 10:59
Może UT'99 HD :P Byłoby cudownie jakby był w formie QL.

Rush
08-05-2014, 22:04
Nowe UT będzie na Linuksa, Windowsa i MacOSX. Będzie darmowe. Rozwój gry będzie odbywał się przy uwagach społeczności, poprzez Github.

Źródło: http://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=MTY4NTM

FUCK YEAH - niech to tylko będzie UT99 na sterydach, ale zależy dużo pewnie od społeczności :) trzeba zagłuszyć fanów UT2k4 i innych dziwactw

Rush
09-05-2014, 11:20
https://www.unrealengine.com/blog/the-future-of-unreal-tournament-begins-today

Has!
09-05-2014, 13:44
Nowe UT będzie na Linuksa, Windowsa i MacOSX. Będzie darmowe. Rozwój gry będzie odbywał się przy uwagach społeczności, poprzez Github.

Źródło: http://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=MTY4NTM

FUCK YEAH - niech to tylko będzie UT99 na sterydach, ale zależy dużo pewnie od społeczności :) trzeba zagłuszyć fanów UT2k4 i innych dziwactw

https://www.unrealengine.com/blog/the-future-of-unreal-tournament-begins-today

dude już dawno masz to wszystko w innym temacie ;p
http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=42189

Rush
09-05-2014, 13:45
dude już dawno masz to wszystko w innym temacie ;p
http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=42189

Interesuje mnie UT99, więc napisałem tutaj. W nosie mam "inne gry na Unreal Engine", yo! :P

vred
09-05-2014, 13:59
Podsuń im tam Rush kilka dobrych pomysłów ! Zaangażuj się jakoś, żeby coś z tego wyszło :D Ja też im szkrobnę moją wizję tej gry :D

Rush
09-05-2014, 14:01
Na razie na forum UE4 jest jeden wielki bajzel :) Może się uspokoi za jakiś czas i będzie faktycznie okazja do zrobienia czegoś. Pozdro.

vred
09-05-2014, 14:10
Najbardziej się obawiam bandy kretynów, która sobie "zażyczy" jakiś pierdół typu pojazdy, różowy flak cannon itp crapy :/ Gra musi być competitve dla graczy z jajami, a nie dla takich mega każuali co se latają jakimś gównem przez mapę :D No zobaczymy co z tego wyniknie :P

Przeniesienie UT99 do przeglądarki raczej nie jest już możliwe, bo firefox i inne przeglądarki się wypieły podobno na pluginy takie jak QL kiedyś, co nie stoi na przeszkodzie, żeby wszystkie staty i zarządzanie kontem bylo z poziomu przeglądarki, a sama gra odpalana z launchera tak jak teraz QL. Tak zwany klient standalone.

Na dobrą sprawę to tylko ponaprawiać wszystkie bugi ze zwykłego unreala, trochę namieszać z ustawieniami ammo coby możliwie jak najbardziej zbalasnować rozgrywkę, no i wgrać jakieś nowe mapki. (stworzyć jakieś globalne ustawienia, a nie że jeden sobie stawia serwer z TIW, drugi bez, trzeci z tym i tamtym... <- to dzieli scene :/ )

Do tego wdupić te wszystkie statystki i konto unikatowe z przeglądarki zarządzane i jest wypasik szpil.

Wydaje się niewiele roboty, ale pewnie troche jebania się z tym będzie :/ Znając życie to i tak pewnie wdupią zaś pełno wodotrysków i trza będzie kompy wymieniać żeby komfortowo pograć, a i tak gra będzie zbugowana po brzegi i praktycznie niegrywalna "competitive" :/

UE4 pozwala (będzie pozwalać) kompilować do przeglądarki, żaden problem. Najważniejsze to w jakim kierunku gra pójdzie. Dla mnie istotnym aspektem jest też specyficzny kosmiczny klimat oryginalnego UT.

Ogólnie nie widzę nic złego w kosmicznych mapach, dla początkujących graczy, coby sobie popukali do innych randomów, ale żeby zrobili też odosobniony tryb COMPETITIVE ! Strickte pod turnieje DUEL/TDM/CTF, gdzie nie będzie np BIO, rippera itp gówien :D

Terminator'e
09-05-2014, 14:16
To powinno być tak:
Przenieść UT99 do przeglądarki jak QL - jedyne chyba dobre rozwiązanie, żeby nie zepsuć gry.

Bo jak zacznie się to wszystko zmieniać, to nic z tego nie wyjdzie kompletnie.

Jeżeli zrobi się tekstury w HD i kolorki z DX11, to też pewnie będzie kiszkowato, tak jak w przypadku Quake'a 4 / UT3.

A żeby ta gre na prawde zrobić z sensem, to potrzeba mase czasu, powiedzmy ze 2 lata cieżkiej pracy.

Jak dla mnie to powinno się użyć tekstur niższej jakości, graficznie pozostać na poziomie DX9. Zająć się innymi sprawami, ale np. nie może tak być, że ciało wala się po schodach czy coś takiego ... taka fizyka jest tu całkowicie bez sensu.

No i druga sprawa jest taka, że nawet na forum nikt nie potrafi nic z sensem szczegółowo określić jaki ten utek ma dokładnie być ... więc wersja angielska jest już totalnym science - fiction :>

Rush
09-05-2014, 14:32
UE4 pozwala (będzie pozwalać) kompilować do przeglądarki, żaden problem. Najważniejsze to w jakim kierunku gra pójdzie. Dla mnie istotnym aspektem jest też specyficzny kosmiczny klimat oryginalnego UT.

Terminator'e
09-05-2014, 14:41
ok, założmy że gra (nie mówię o przeniesieniu UT99 na przeglądarkę, bo to inna sprawa) ma dopiero powstać po konsultacji z ludźmi ...
tak jak mówię, żeby to wszystko miało ręce i nogi na kolejne 10 lat zabawy, to taka gra zostałaby pewnie dokończona gdzieś w roku 2016-17, nie widzę innej możliwości - jeżeli mówimy o grze w nowymi mapami, dopracowanymi trybami, edytorami, mutatorami itd. i różnymi ciekawymi choć drobnymi zmianami.

Jeżeli Epic chce zrobić coś takiego w np. rok, to chyba lepiej nic się do tego nie dokładać, bo to tylko będzie strata czasu i jak zwykle kolejny bubel, czyli zabawka na rok, dwa, po czym 90% ludzi wróci postrzelać w UT99 :>

Rush
09-05-2014, 14:53
Nie wydaję mi się, żeby nowe UT miało jakiś swój oficjalny release lub oficjalny koniec. :) Będzie otwarta pre-alpha, alpha, pre-beta, beta, 1.0, 2.0, 3.0 itp. :P

Terminator'e
09-05-2014, 15:07
Trzeba też uzmysłowić sobie taką rzecz ... jak powstanie coś prawie jak UT99, to może być tak, że większość ludzi do niego przylgnie i nie wróci do UT99 ... spowoduje to z czasem całkowity zanik serwerów UT99 , a dopiero jak większość się obudzi po 4,5 latach, to nie będzie do czego wracać - tak ku małej przestrodze :>

Tak bodajże było z Quakiem 2, Q2 miał super klimat dla wielu graczy i jak wszedł Q3, to po 6-7 latach nie było już możliwości powrotu do Q2.

Po prostu UT99 na pewno przetrwało dzięki słabości UT 2003/04 i UT3.

I jeszcze jedno: bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
Unreal Tournament 4 ma pokazać możliwości Unreal Engine 4 ?

Jeżeli tak, to juz wiemy jakim niewypałem pod względem graficznym byłaby ta gra : >

netspeed
09-05-2014, 17:49
FUCK YEAH - niech to tylko będzie UT99 na sterydach, ale zależy dużo pewnie od społeczności :)

popieram zdanie kolegi.
Jak mają robić nowe spieprzone ut z kosmicznymi wymaganiami sprzętowymi to niech robią zakalca właśnie na bazie ut99
Won od 2k4 , ta gra jest dobrze dopracowana , nic nie trzeba w niej zmieniać , ani ulepszać
Jedyne co powinni zrobić to jak to piszą ,,uwolnić" cd keye i nie dziś czy jutro, tylko jakieś 8 lat temu

trzeba zagłuszyć fanów UT2k4 i innych dziwactw

To jeszcze musisz zagłuszyć uwagi takich ludzi jak termi , bo jak zrobią wam nowe ut99 według jego listy życzeń to nie będziesz wiedział za co się złapać z zachwytu :D

a tak w ogóle to twórcy nowego ut powinni najpierw zadać sobie pytanie czy ktoś jeszcze oprócz znikomej garstki starych unrealowych pierdolców chce grać w coś takiego jak ut?

vred
09-05-2014, 17:56
Jakby to ogarnęli na wzór QuakeLive to coś by może z tego wyszło (współpraca tego gościa od NewNetu TimTom czy jak mu tam :D wskazana, na tym się gra o niebo lepiej niż na starym kodziem, gościu zna się na rzeczy )

+ naprawć wszystkie bugi typu niezaliczony dmg z wyrzutni itp
+ wgrać zintegrowanego UTcompa czy jak to się tam nazywa gdzie masz brajtskiny, celowniki, itp do wyboru
+ kilka zmian typu - mniej ammo do snajpy i wolniejsze przeładowanie, ciut słabsza spawarka i mniej ammo (jak dla mnie to nawet dłuższy bat na szafcie byłby OK, ale to nie chce mi się argumentować zbytnio bo wypracowanie by wyszło :D)
+ jakieś nowe mapy coby nie było tłuczenia decka zaś non stop :D
+ wydupić wszystkie te UTpure, ace i inne gówna i zrobić z tego jeden dodatek, który zawiera wszystko, niech to będzie ten UTcomp czy inne coś

NO I KURWA TURNIEJE $$$$ :D:D

Rush
09-05-2014, 18:38
popieram zdanie kolegi.
Jak mają robić nowe spieprzone ut z kosmicznymi wymaganiami sprzętowymi to niech robią zakalca właśnie na bazie ut99
Won od 2k4 , ta gra jest dobrze dopracowana , nic nie trzeba w niej zmieniać , ani ulepszać
Jedyne co powinni zrobić to jak to piszą ,,uwolnić" cd keye i nie dziś czy jutro, tylko jakieś 8 lat temu

Napisałem na forum UT99, więc skąd ból dupki? Dużo spraw to kwestia gustu, a o gustach nie warto dyskutować.

Pri()ryt3t
09-05-2014, 20:01
Rimejki będą bo tak mówili wczoraj, więc Deck z pewnością - niestety się znajdzie, mimo wszystko ja czekam na Kułse i Fyjsa :F

Poza tym, zamiast warfare czy onslaught itp. gówna z dżYpAmy chciałbym ujrzeć klasyczny Assault z tak wyjebistym balansem broni jak w 99 gdzie można z ziąsami na serqu powygibasic się z rocketa na pół etapu, bynajmniej jakiś fun był i radość z zastosowania nowego tricku, pamiętne czasy... Ale mało prawdopodobne bo pewnie nowy UT będzie zabijał w powietrzu jak wylecimy przez etap tak jak w UT3 były śmiertelne jeziorka :D :D Rush wspomnij może o moim pomyśle na ten klasyczny Assault bo mnie to się nie posłuchają :( Tak czy inaczej czekam na kolejne wieści mam nadzieje że skupią się na konkretach a nie na jakichś kulkach z nodami ://

Edit.

Aaa tak btw. bez Bleszynskiego to krucho to widzę :///

vred
09-05-2014, 20:30
Hahahaha JAKI ASSAULT CHŁOPIE :DDD

Wlasnie przez zwolenników zjebanych trybów jak gość powyżej ta gra będzie kolejnym gniotem i obawiam się, że z tym nie da się wygrać :D:D

No Cliff by się przydał, jakieś fajne plansze by pewnie ogarnął :D

Pri()ryt3t
09-05-2014, 21:02
Jestem ciekaw czy kiedykolwiek w ten tryb zagrałeś, bo wile osób nie narzekało może oprócz tego forum gdzie każdy tylko w decka duele pociskał, w sumie czemu nie dać Decka + DM i wystarczy bo nie wiem jakie masz wymagania człowieku, znając życie to jakby zrobili dla ciebie 50 map do rozgrywek DM to i tak pociskałbyś decka na zakwasie i tyle z całej twojej idei na grę... Dla mnie najważniejsze aby nie było pojazdów i jakichś zjebanych nodów, deskolotek itp. A tryby powinny zostać takie jak w UT99 na piechotę i nic więcej, skoro AS zjebany to spoko to niech będzie to jedyny chujowy tryb ale bez warfare'ów i Vctf czy innego tym podobnego zboczenia...

Terminator'e
09-05-2014, 22:59
no nie zgodze sie, jak Vred jeszcze w pieluchy robił czyli 2000-2005 to assault był niesamowicie oblegany .. jedyny problem jaki się z czasem pojawił to brak wielu graczy ... przez to padają tryby pokroju assaulta czy ctf ... co nie znaczy że te tryby są cienkie , jak powszechnie wiadomo jest całkowicie na odwrót

jakby ten nowy utek na prawde przyciągnął chmare ludzi, to by się działo i to w wielu trybach naraz

Vred chciałby zrobić z UT Q3, lecz to jest raczej bez większego sensu, nie tego oczekuje scena .. po za nielicznymi wyjątkami : >

Marcin.B.Black
09-05-2014, 23:01
Dobrze, że wreszcie po tylu latach coś drgnęło. Na hurraoptymizm się nie porywam, ale jednak... miło czytać ;D.
Osobiście nie rozumiem wrzutów na tryby z pojazdami, osoby, które na to narzekają, chyba nigdy nie zagrały porządnego meczu w tej kategorii, VCTF czy Warfare też mogą być pokazem dobrego skilla, tu jednak z przewagą na współdziałanie w zespole i obranie jakiejś sensownej taktyki. Mówię z własnego doświadczenia. Czasem trzeba jakiejś odmiany od duela na decku ;P. Pewnie, w przewadze jest spamowanie i gra noobów, ale to się odnosi także do innych gamemodów, po prostu kwestia serwera i graczy.
Zresztą, nawet niech będzie sam DM i CTF, byle było czuć dynamikę poprzednich UTków i frajdę z fragowania.

Pozdrawiam po długim czasie niepisania postów ;).

Mroziu 666
10-05-2014, 00:39
Ja widze tylko jeden tryb z pojazdami cos w stylu Dota/LoL jako jedna mapka

Terminator'e
10-05-2014, 09:19
gra powinna być ascetyczna, czysta, przejrzysta
patrzmy na Maincrafta , wiadomo jak to wyglada
i tylko dobrze robi grze

snajpa - taka jak w ut99, tylko o jakies 20% dluzsze przeladowanie, celownik oczywiscie najprostszy jaki tylko moze byc - kółko i krzyzyk : > żadnych wodotrysków typu kreseczki na kółku itp.

pulse - 15% słabszy (czyli nie za duzo)
mini - 15% słabsze
flak - dokładnie ten sam
rakieta - 5-pak
shock - słabsze combo o 20%, ta sama szybkość

mapy: żadnych rur itp. Jak ma być podest to normalny a nie z dziurami itp.
tak jak w UT99. Mapy zwarte jak w UT99, nie jak w UT3 - Deck to katastrofa

Oczywiście podwójny skok jest nie do przyjęcia.

Dodge podobny jak w UT99, można go wydłużyć o 20%.

vred
10-05-2014, 11:04
Hahhaa twoje trollowanie już przerasta chyba ciebie samego :DDDD Dobrze ze nie potrafisz tego po angielsku napisać bo jeszcze byś im to podesłał :D

Terminator'e
10-05-2014, 11:44
Po 1. Nie mam już słów uznania, za to że sprowadzasz mnie na ziemie. Jesteś Vred lekarstwem na całe zło ;]

po 2. Jedyna osoba która poważnie angażowała się na drodze gracze - producent był tylko Rush i na 99% to tylko Rush cokolwiek w tym temacie zrobi.

rAge
10-05-2014, 13:06
Mapy zwarte jak w UT99, nie jak w UT3 - Deck to katastrofa

Akurat Deck_FPS z UT3 to najlepsza odsłona tej mapy ;)

netspeed
11-05-2014, 12:15
Ogarnąć jak się tylko najlepiej da kod sieciowy
Porządna identyfikacja graczy i zabezpieczenie przed czitami , nawet najlepsza gra klęknie jak nie będzie skutecznego bata na oszustów

texet
12-05-2014, 09:22
CS ma sie dobrze a cziterstwa tam co nie miara :D

netspeed
12-05-2014, 11:57
Cygany też mają się dobrze chociaż złodziejstwa tam co nie miara , ale czy to znaczy że mamy być jak cygany ? :D

Terminator'e
13-05-2014, 12:22
Przeczytałem kawałek tego angielskiego forum unreala, gdzie się mówi o UT4
no i wychodzi na to, że są fani i UT99 i UT2004, a z UT3 raczej słabo

NBKMax (chyba Polak) dośc dobrze napisał, zrobić coś jak UT99 a w nim dodać mutatory czy coś takiego co by włączało tryb UT2004.

Ale moim zdaniem lepsze rozwiązanie:

Zrobić dwie gry.
Powiedzmy o nazwach Remake UT99 i Remake UT2004 , co by usatysfakcjonowało obie ekipy.
Dwie oddzielne gry, które by wyszły w jednym czasie.
Remake UT99 bardziej Arcade
Remake UT2004 bardziej na Duel.

Prawie takie same jak pierwowzory, ale znacznie udoskonalone
w wielu aspektach.

Ogólnie mówiąc, żeby w końcu wziąć się porządnie do roboty,
nie udawać że UT3 jest idealnym połączeniem UT99 i UT2004.

Pytanie: czy jest ktoś w stanie ogarnąć wszystkie najlepsze rzeczy jakie zostały dodawane w UT99 ? Np. udoskonalenie LMS, czyli sLMS, itp. ?

necro
13-05-2014, 12:45
P Np. udoskonalenie LMS, czyli sLMS, itp. ?

Przecież to żadna nowość. W UT3 to się nazywało Battle Team Arena, w QL'u masz Clan Arena.

Terminator'e
13-05-2014, 12:47
no dobrze, ale to powinno być właśnie w nowym UT a nie w UT3
można wziąć przykład z UT3, czemuż by nie, ale jak juz Epic ma coś
robić to musi o tym wiedzieć, sam się nie domyśli : >

Epic powinien też mieć u siebie, czyli pewnie po podesłaniu mu przez graczy
do przetestowania różne rzeczy. Proste: odpalają UT99, włączają jakiś mutator stworzony przez graczy i bardzo popularny wśród graczy i mogą mieć jakąś opinię i jakiś wzór do zaimplementowania.

netspeed
13-05-2014, 14:14
Ale moim zdaniem lepsze rozwiązanie:

Zrobić dwie gry.
Powiedzmy o nazwach Remake UT99 i Remake UT2004 , co by usatysfakcjonowało obie ekipy.
Dwie oddzielne gry, które by wyszły w jednym czasie.
Remake UT99 bardziej Arcade
Remake UT2004 bardziej na Duel.

Ja bym proponował zrobić coś w stylu konfrontacji sztuk walki w jednej grze , tak aby w końcu skończyć te ciągłe wywody która wersja gry jest lepsiejsza.
Wyglądało by to tak że przed wejściem na mape gracz by miał do wyboru styl gry - ut99 lub 2k4.
Po tygodniu od wyjścia bety nikt by dupą nie spojrzał na styl ut99 , bo po uj skikać jak na jednej nodze albo kampić jakieś zadupie przy szafce z butami skoro w tym samym czasie można robić niesamowite triki jakie są w2k4 zbierając przy tym fragi :D
Jedyne co bym zmienił w stylu 2k4 to wywalił osłonke z szilda tak aby kogut mógł skutecznie dorwać cwaniaka :D
Może jeszcze rlka z ut3 - i tyle
:D

necro
13-05-2014, 15:34
Może jeszcze rlka z ut3 - i tyle

Jeszcze flak i kampa IMO. (Ten piorun to w 2k4 moim zdaniem porażka :P)

Pri()ryt3t
15-05-2014, 20:28
Słucha ktoś dzisiejszej konfy ?

vred
15-05-2014, 20:43
Słucha ktoś dzisiejszej konfy ?

Nie, zrób małe streszczenie jak oglądasz

Pri()ryt3t
15-05-2014, 20:52
Nie, zrób małe streszczenie jak oglądasz

Też na to liczyłem :D

Rush
17-05-2014, 01:08
Póki co Epic skłania się do opinii skali map i bazowego movementu UT99, ale nie wykluczając lekkich zmian jak np. wyższy skok czy też wall dodge lub wspinanie się na trochę wyższe przeszkody niż można wskoczyć. Ogólnie kierunek wygląda interesująco.

To akurat jest propozycja jakiegoś użytkownika, ale bazuje też na oryginalnej szybkości i dodgach zrobionych przez pracownika Epic https://www.youtube.com/watch?v=f2eSUpgERws

vred
17-05-2014, 01:18
Ja to podpisuję sie pod tym co napisał GitzZz w 100% :P https://forums.unrealengine.com/showthread.php?5017-My-advices-for-the-new-UT-By-GitzZz&p=34557&viewfull=1#post34557

I jeszcze moje trzy grosze

https://forums.unrealengine.com/showthread.php?5017-My-advices-for-the-new-UT-By-GitzZz&p=49193&viewfull=1#post49193

Potem szkrobne coś wiecej ;P

Rush
17-05-2014, 01:28
Dużo dobrego pisze, ale moja perspektywa jest taka, że esports to tylko jedna *WAŻNA* część tej gry, ale inne tryby (jak BT), zwykła gra 4fun i przyciąganie nowych graczy, a więc otwartość gry dla noobów to równie istotne aspekty. W końcu skądś ci lepsi gracze się muszą wziąć. :) Jak gra będzie dobra to i esports wyrośnie. Nie potrzeba rzucania pieniędzmi na siłę. Poza tym, większości graczy i tak to nie dotyczy. :)

Swoją drogą co do balansu broni ciekawa perspektywa Carmaca z ESL https://www.youtube.com/watch?v=6fPUuexkjOU

- tutaj konkretny fragment https://www.youtube.com/watch?v=6fPUuexkjOU&t=7m18s
"balance by overpowering"

Terminator'e
17-05-2014, 08:04
Heh, Vred chciałbyś wyeliminować jakikolwiek element zaskoczenia.
W tym tkwi siła UT99 vredzik, właśnie dlatego w tą grę grasz.

To znaczy, można dostać bardzo szybkie baty ze snajpy, albo kulke z bio, szybkiego flaka, czy sześciopak

o to właśnie chodzi ... ale w UT99 jest z deczka za dużo elementów nieprzewidywalnych, można je troszeczkę umniejszyć, ale niewiele, a niektóre pozostawić bez zmian

ludzie nie chcą grać w grę turniejową, większość ludzi, bo większość nie ma na to czasu ... teraz ludzie są zapracowani, już nawet 16 latkowie chodzą do regularnej roboty, więc musi być przestrzeń dla for fun ... oczywiście można zrobić UT4 wyłącznie na turnieje, czemu nie, wtedy UT99 pozostanie nadal całkowicie inną grą

Mi się np. bardzo nie podoba rozgrywka z UT2004, po prostu widać że to gra zrobiona na turnieje a nie do czegoś takiego jak Deathmatch, za dużo podchodów, za mało napięcia, zbyt duży balans czyli żadnego szaleństwa ... po prostu nie lubię takich gier, i myślę że z 50% ludzi ma podobnie

znowu nawiązując do Quake'a 3
w Q3 nie dało się grać w DM czy TDM tak jak w UT99, bo po prostu był tak nudny, że no nie dało rady, wszystko tak się dłużyło, tak było zbalansowane, że pozostawało tylko 1/1 , no tak jest niestety z każdą grą stworzoną tylko pod turnieje

już nie wspominając o tym, że jak będą wyłącznie mapy wysterylizowane i wyglądające jak na screenach które krąża po forum Epica, to wyjdzie graficznie dokładnie to samo co Ut2004 lub Quake 3

Dlatego właśnie mówię, zrobić z głową
remake UT99 i remake UT2004
niskim nakładem sił, bo byłoby w zasadzie w większości powielanie
i wtedy wszyscy będą szcześliwi : >

vred
17-05-2014, 10:05
Po pierwsze to twój angielski jest tragiczny i nie powinieneś się ogólne odnosić do tego co tam napisałem na tamtym forum no ale SPOKO...

Heh, Vred chciałbyś wyeliminować jakikolwiek element zaskoczenia.
W tym tkwi siła UT99 vredzik, właśnie dlatego w tą grę grasz

Już w tym momencie czytania na dobrą sprawę mógłbym zaprzestać bo znowu nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Zasadzki były, są i będą. Ten cały element zaskoczenia to nie koniecznie musi być RZUT 6 PAKIEM W GOSCIA, wyobraź sobie że są takie gry, w których jednak trzeba trochę pomyśleć żeby ZASKOCZENIE przeciwnika się udało.

Pierwszy z brzegu przykład - chodzenie na WALK (nie słychać wtedy dźwięków stąpania) w ciasnym przejściu z rakietnicą w łapie.

W pewnym sensie jestem w stanie zrozumieć dlaczego akurat tak byś widział tą gre, a nie inaczej.
Po prostu nigdy nie grałeś na wysokim poziomie w żadnego z unrealów, postrzeliwujesz sobie 4fun na allweapons po prostu no i gitara masz fun bo walisz w 15 oponentów i gdziekolwiek sobie tego 6paka nie puscisz to wyskakuje U killed i jesteś HEPI.

O Q3/QL i TDM też jakieś z dupy bzdury wyciąsz, przecież nigdy nawet na poważnie nie przysiadłes żeby w ogole zapoznać się jak to działa.

Jakbyś poprawił angielski na co już chyba za późno :D To byś wyczytał że jestem za tym żeby w grze było to co tam sobie ludzie zażyczą (wręcz MUSI TO BYĆ, jak wyjdzie za trudna gra, to wejdziesz wraz z całą masą nubów dostaniecie pałowanie do 0 i pójdziecie poszukać łatwiejszej gry) w granicach zdrowego rozsądku wiadomo, ale musi być w tej grze tryb COMPETITVE (bez 6pakow itp) czyli taki który będzie sie nadawał właśnie pod turnieje, przyciągnie to prosów, a pozostałe 90% postrzeliwaczy sobie będzie jebac spamem wszedzie indziej na "normal modzie"

WSZYSCY ZADOWOLENI, PROBLEM ROZWIĄZANY - tylko jak to wprowadzić w życie !?

Terminator'e
17-05-2014, 10:21
I dobrze w wielu rzeczach piszesz, na prawdę zgodzę się z tym
lecz obawiam się, że fizyki i movementu nie da się zrobić oddzielnie
dla arcade nobków jak powiedzmy ja oraz dla Pro

oczywiste jest, że pozmieniać można zasady gry, co może trochę
pogodzić obie grupy graczy

byłoby zajebiście jakby Epic opracował mutator czy coś podobnego jako styl mega arcade, czyli na przykład przeniósł bronie z Duke Nukem 3D: zmniejszanie, zamrażanie, itp., to mi się zawsze marzyło - taka totalna sieczka
z niezwykle efktownymi elementami

Wtedy powiedział bym, że Epic jest wielki, że potrafi jeszcze zrobić coś co wychodzi po za obszar standardowego myślenia i powielania utartych ścieżek.

Epic jednak jeszcze nic nie zrobił, więc trzeba czekać.

Świetna wiadomość to bodajże powrót kompozytora muzyki w UT99, Michiela Van Bosa. Głośno o tym w jednym z tematów.
I słynny na forum utwór:
https://www.youtube.com/watch?v=L2kVupvjIKU#t=138

vred
17-05-2014, 10:42
lecz obawiam się, że fizyki i movementu nie da się zrobić oddzielnie

Na 99% jest to spokojnie do zrobienia, lecz jest to totalny bezsens ! Fizyka gry, movement, mapy, moc broni MUSI pozostać identyczna w tym ARCADE i COMPETITVE. Ewentualnie jakieś poprawki małe typu - nie ma 6pakow, max 3paki (to jest akurat łatwo przyswajalne i nie będzie problemu z "przestawieniem" sie na taką rakietnice )

Mutatory na movement inny i tak będą na bank jak w kazdym UTku, robione są przeważnie przez samych graczy ale niech to będzie traktowane jako dodatek, a nie jako standardowa rozgrywka. Epic niech się skupi lepiej na rzeczach WAŻNYCH dla utrzymanie tej gry przy życiu na więcej niż 2-3 lata

Wyobraź sobie, ze koleżka który zaczął grać arcade, spodobało mu się nawet i zauważył że robi postępy(niektórym zajmuje to czasami długooo), stwierdza w pewnym momenice, że jest w stanie powalczyć już COMPETITIVE, bo ma już obycie z mapami, potrafi się posługiwać klamkami, opanował w miare movement.

No i co ? Zaangażował się w gre, jebany nerdził 12h dziennie, żeby kiedyś może pograć bardziej na poważnie a tutaj ZUPELNIE INNY MOVEMENT ITP na competitve ? :D Totalna bzdura.

Myśl o trybie arcade jako o takim "wstępie" w świat poważnego gamingu :) On buduje po prostu scene i wtedy poziom na competive też rośnie, bo napływa regularnie swieza krew/konkurencja z arcade.

Jeżeli nie widzisz w tym sensu, to generalnie nie mamy o czym dyskutować nawet :P

Rush
17-05-2014, 11:38
Zdecydowanie główna gra powinna być spójna (pomijając mody osób trzecich). W UT99 był tryb Normal i Hardcore, a każdy grał na Hardcore i tak. ;) Identycznie by było z wspomnianymi tutaj dwoma trybami arcade i pro. Ludzie by grali albo w jeden albo w drugi, najpewniej by grali w ten pro, bo jednak jak ktoś już trochę pogra to nie chce być noobem i przykład idzie od lepszych graczy. :)

PS. Bez wycieczek osobistych też da się wymieniać argumenty. ;-)

vred
17-05-2014, 17:43
Kolejne przemyślenia i chyba właściwie ostatnie "wypracowanie" z mojej strony potem to już tylko pozostanie copy/paste żeby zaspamować reszte burdelu, a i tak mam wrażenie że nikt nawet tego nie czyta z ludzi którzy mogliby to jakoś wdrożyć w życie :/ :D Wyjdzie kolejny niedorobiony szpil coś czuje, dobrze że jest ten Quake JAKBY CO :D

https://forums.unrealengine.com/showthread.php?4931-The-must-have-competitive-features&p=49838&viewfull=1#post49838

dfp.psych
18-05-2014, 01:07
Vred widzę trochę Qlive chce z UT zrobić- wydłużyć pulse'a, zlikwidować łądowanie rakiet. Wolniejsze ładowanie snajpy ( z tym się zgadzam akurat) - będzie jak rail.

vred
18-05-2014, 10:36
Goście od Quake3 utrzymują dalej scene przy życiu od tylu lat, PRZYPADEK ? Nie sądzę :P ID naprawdę robi wszystko z głową i balans w tej grze jest po prostu wyśmienity.
Deweloperzy z EPICA powinni się od nich uczyć, to żaden wstyd !

Ładowanie rakiet musi zostać bo to esencja unreala :D Ale no w jakiejś rozsądnej ilości do chuja wafla (2-3)

Terminator'e
18-05-2014, 10:38
Eeekm, nikt nie chce grać w Q3 w nic innego jak 1/1,
od tego zawsze zaczynajmy rozmowe o Q3 ;>

nie lepiej w duaela grać w Warsow ? Ponoć doskonała giera.
W sumie to możnaby optować u Epica za wszystkim co w Warsow.

vred
18-05-2014, 11:09
Eeekm, nikt nie chce grać w Q3 w nic innego jak 1/1

Boże lekarstwa zaś się pokończyły widze, nic tu po mnie w takim układzie

Has!
18-05-2014, 11:53
Goście od Quake3 utrzymują dalej scene przy życiu od tylu lat, PRZYPADEK ?

nie wypuścili żadnej sensownej kontynuacji(ql to tylko rozszerzenie q3a), więc scena się nie podzieliła tak mocno jak w ut ;p

ThugLife
18-05-2014, 12:25
http://gram.pl/news/2014/05/17/autorzy-nowego-unreal-tournament-chca-polaczyc-swieze-z-dobrze-znanym.shtml

Terminator'e
18-05-2014, 13:54
Boże lekarstwa zaś się pokończyły widze, nic tu po mnie w takim układzie

Pytałem sprzedawców .. sprzedawcy twierdzą, że wszystkie wykupione w Raciborzu ;>

Powracając jednak do meritum sprawy, czyli odbiegając od farmacji - ulubionego zajęcia niektórych;

Kiedy w roku 2007 UT żyło w pełni CTFem, w Q3 flaga kojarzyła się jedynie z pochodzeniem gracza : > No tak było.

Carlos
18-05-2014, 16:06
Q3 to cukierkowe, pedalskie gówno. Gra pokroju Power Rangers, której fenomenu do dziś nie potrafię zrozumieć. Tak to już chyba jest, że gry w których nie trzeba myśleć przyciągają największe grono komputerowych zombie.

A nowe UT niech będzie jak stare.

BIOLY
18-05-2014, 18:54
Dokladnie ..., ale EPIC tego nie widzi i raczej nigdy nie zobaczy :(
Wyjdzie kolejny mix-szit z jumpami x2 i lataniem od sciany do sciany, widzi mi sie ze zenada ogolnie bedzie, no ale zobaczymy.

Niech robia te 2k4 skakanie, gdzie mapy beda spirdolone przez to, jak taki ctf nw bedzie wygladac albo insta z takim skakaniem i odbijaniem sie od scian ? gra typu trick moving czy co ?... po kij to ... .

Widze to jeszcze tak, ze dobra niech robia kolejny mix-game dla sceny i znowu to spierdola/lub nie, OK.
Ale jesli po tylu latach w koncu "wyciagneli" reke do sceny, ktora i tak jest podzielona, to moze tez czas by ja polaczyc, wcale to nie musi byc ta gra, ktora staraja sie zrobic, ze to ta gra wlasnie polaczy scene i przyciagnie swieza krew.
Niech zrobia "cos" nowego nawet ten mix-shit, ale niech w grze bedzie mozliwosc konfiguracji lub wyboru ut99 lub ut2k4, bedzie 3 w 1 i wszyscy beda zadowoleni.
Choc i tak najlepszym, najprostrzym rozwiazaniem jest UT99 remake + nowe teksturki + poprawki.

necro
18-05-2014, 19:09
Skoro chcecie żeby nowy UT był jak UT99 bez żadnych innowacji i pomysłów z nowych ut-eków - do tego nie dostosowany do współczesnych trendów w arenowych schooterach (jak choćby z QL ale nie tylko) etc......to po co robić nową grę?

Napiszcie do EPIC-a że wystarczy wam mod, który poprawi grafikę w UT99 na dzisiejsze kompy i będziecie mieli....nowego UT-eka takiego jak chcecie. Jeeez...

BIOLY
18-05-2014, 19:33
Skoro chcecie żeby nowy UT był jak UT99 bez żadnych innowacji i pomysłów z nowych ut-eków - do tego nie dostosowany do współczesnych trendów w arenowych schooterach (jak choćby z QL ale nie tylko) etc......to po co robić nową grę?

Napiszcie do EPIC-a że wystarczy wam mod, który poprawi grafikę w UT99 na dzisiejsze kompy i będziecie mieli....nowego UT-eka takiego jak chcecie. Jeeez...
Acha, to ... weno napisz do EPIC-a.
I powiedz mi np w jakim celu ID zrobilo QL ?, chyba ze QL to cos innego niz Q3-remake, czy to nie jest moze 99% Q3 + to, ze mozna przez stronke grac.
A moze jednak dodali tam inne elementy z Q1,Q2,Q4 ? Nie wydaje mi sie.

No to niech go dostosuja, niech zrobia nowe mapy, nowe teksturki, inna fizyke, ale niech bedzie tak, ze gdy odpale ta gre, bede mogl zagrac i w ut99, i ut2k4, i w to "mix-cos-nowego" - polaczyc scene.

Terminator'e
18-05-2014, 20:32
Ja, który nigdy nie kupił żadnej gry : >
Pierwszy biegnę, frunę, do Empica po takie połączenie dwóch UTków : >

macky
18-05-2014, 21:27
Nowy Ut nie może być jak stary bo nie przyciągnie graczy - jedynie zagorzałych fanów. To za mało żeby darmowa gierka osiągnęła sukces. Wydaje mi się że zrobią produkt skierowany do masowego odbiorcy.
No i żeby przyciągnąć graczy w tych czasach taki twór musi posiadać full opcji społecznościowych - to chyba przede wszystkim. Mam tu na myśli możliwość zakładania klanów z poziomu gry, społeczności, różnego rodzaju turniejów i rankingów. No i oczywiście statystyki!
Grywalność w UTkach zawsze była na wysokim poziomie więc o to bym się nie martwił. Pozyskanie i scalanie społeczności to powinien być priorytet przy tworzeniu nowego UT.

Kai
19-05-2014, 07:35
Tak trochę na rozluźnienie, aby odpocząć od wizji formy jaką to ma przybrać nowe UT :)
https://www.youtube.com/watch?v=nWUTCsElo7Q#t=11

Terminator'e
19-05-2014, 07:58
podsumowanie jest dobre "pierwszy ut został przykryty grubą warstwa kurzu, kiedy jego miejsce zajeły dużo bardziej rozbudowane sequele" HAHAH , autor po gimnazjum albo wogóle nie wie co się na świecie dzieje : >

Nadal uważam, że niedobrze że robią nową grę. Tak jak Bioły stwierdza, takie coś jak instagib przy wieloskokach to musi być na prawdę super hiper jakoś zrobione, żeby miało odpowiednią dynamikę .. no bo UTek opiera się na określonej dynamice, to jest ta największa siła.

No i właśnie powinien być 5-6 pak, bo dzięki temu RL jest w każdym momencie śmiercionośna. Ogólnie mówiąc, każda broń, może za wyj pistolecika, powinna siać w pewnym aspekcie jakieś spustoszenie, powinna wywierać nacisk na przeciwnika i przeciwnik powinien w każdej chwili czuć, że z takiej broni może w ułamku sekundy zginąć.

Tak długie ładowanie 3 paka jak w UT3 jest absolutnym bezsensem. RL w UT3 to chyba raczej zrobione jest dla zabawy, żeby sobie postrzelać w wolnej chwili : >

necro
19-05-2014, 08:45
Tak trochę na rozluźnienie, aby odpocząć od wizji formy jaką to ma przybrać nowe UT :)
https://www.youtube.com/watch?v=nWUTCsElo7Q#t=11

"Najpopularniejszą mapą w UT był Morpheus ..."

Autor za bardzo nie ogarnia.

:D :D :D

Kai
19-05-2014, 08:54
"Najpopularniejszą mapą w UT był Morpheus ..."

Autor za bardzo nie ogarnia.

:D :D :D

Dlatego na rozluźnienie materiał ogólnie ;)

necro
19-05-2014, 08:58
Zdecydowanie ;)

vred
19-05-2014, 09:28
zrobione jest dla zabawy, żeby sobie postrzelać w wolnej chwili : >

Powinieneś tak mieć w akcie urodzenia wpisane :DD

Piękny news na forum unrealengine !! Po wykryciu masy kont wchodzących z tego samego IP, oraz fake kont, stwierdzili ze jest to nie do ogarnięcia i będą się konsultować ze znanymi i zaufanymi graczami co grywali w ligach online i tam innych eventach. Pisać co prawda może nawet Player1, ale takie opinie będą przyjmowane z przymrużeniem oka.

W KONCU KTOŚ SIE OGARNĄŁ

Dla mnie to świetna wiadomość, powinni nawet zatrudniać graczy żeby dawali feedback, np widziałbym tam hypno. No ale i tak JEST LEPIEJ NIŻ BYŁO.

Przynajmniej nie będzie takich fetyszowców jak Carlos, Termi i inne boty z klapkami na oczach, którzy nigdy nawet na przeciętnym poziomie nie grali, dawno skończyli a najwięcej się wypowiadają (często nie mając pojęcia o czym mówią)

Także ten no - BAWCIE SIE TUTAJ PANOWIE :DD Ja spróbuje pociągnąć za sznurki i się jakoś zaangażować :P

Dziękuje dowidzenia

rAge
19-05-2014, 11:38
Gdzie znalazłeś info ? Możesz zapodać linka ?
Dobra wiadomość :)

btw. pokazali prototyp flaka:
https://forums.unrealengine.com/showthread.php?6280-Quick-Flak-Cannon-Prototype

Filmik:
http://ut.raxxy.com/e4299a2fa5_flak.weapon.fire_nick.movement.600.maxw alk.to.800.webm

Terminator'e
19-05-2014, 13:24
Jeżeli miałby być ten flak tak wolny i tak mało chaotyczny jak w tym filmiku, to musiałby być raczej zadający duży damage i wtedy byłby dobry pod 1/1

w Ut2004 flak był na pewno szybszy
w UT99 jest szybki, dość chaotyczny i zadający spory damage, czyli całkiem inny

jak dla mnie flak jest w zasadzie bezużyteczny na tak dużych mapach jak w UT2004, a takie zapewne szykują się w tym nowym UT

już w UT99 flak jest mało wykorzystywany, a znany jest z ponadprzeciętnego damage, o ile ktoś nie ma czegoś lepszego: pulse, mini, snajpa, RL

ogólnie mówiąc, flak dobry tylko na ciasne miejsca, o ile porządnie będzie ział ogniem, ewentualnie na większe odległości, ale pocisk musi latać dalej, to znaczy odłamki muszą dawać duży damage w jak najdalszej drodze

Ponury
19-05-2014, 13:49
Jeżeli miałby być ten flak tak wolny i tak mało chaotyczny jak w tym filmiku, to musiałby być raczej zadający duży damage i wtedy byłby dobry pod 1/1

w Ut2004 flak był na pewno szybszy
w UT99 jest szybki, dość chaotyczny i zadający spory damage, czyli całkiem inny

jak dla mnie flak jest w zasadzie bezużyteczny na tak dużych mapach jak w UT2004, a takie zapewne szykują się w tym nowym UT

już w UT99 flak jest mało wykorzystywany, a znany jest z ponadprzeciętnego damage, o ile ktoś nie ma czegoś lepszego: pulse, mini, snajpa, RL

ogólnie mówiąc, flak dobry tylko na ciasne miejsca, o ile porządnie będzie ział ogniem, ewentualnie na większe odległości, ale pocisk musi latać dalej, to znaczy odłamki muszą dawać duży damage w jak najdalszej drodze

oczywiscie kurwa, zeby tak w jak w ut3 z gory decka randomowy spamflak Cie mogl sciagnac .... Litosci. Im wiecej "chaotycznosci" tym bardziej wkurwiajaca gra. Nie ma skilla jest przypadek. To tak jakbys biegl na a50 i dostal albo 15armora albo 50. Jeszcze im dalej tym wiekszy dmg (jezeli dobrze rozumiem) to juz w ogole chory pomysl z Twojej strony. Im dalej odlamek leci tym mniejszy dmg powinien byc, powinno to byc skalowane zeby to bylo uzywane w bliskim/srednim kontakcie a nie jako spamfest.

necro
19-05-2014, 14:06
Mi tam flak w UT3 się podobał taki jaki był.....

;D

vred
19-05-2014, 14:14
chory pomysl z Twojej strony

Jak praktycznie każdy napisany przez niego na forum, no i błąd Ci sie mały wkradł kolego - "Twojego" sie pisze małej litery odnosząc do termiego.

No i jeszcze mała podpowiedź na przyszłość - wdawanie się w merytoryczne dyskusje z tym gościem to strata klawiatury :)

@Firley - szukajcie a znajdziecie, jak to ktoś kiedyś powiedział :P

Maksym
19-05-2014, 14:25
Q3 to cukierkowe, pedalskie gówno. Gra pokroju Power Rangers, której fenomenu do dziś nie potrafię zrozumieć. Tak to już chyba jest, że gry w których nie trzeba myśleć przyciągają największe grono komputerowych zombie.

"Jakaś wiadomość użytkownika Carlos była już przez Ciebie niedawno oceniona. Musisz oceniać też innych użytkowników, żeby ocenić ponownie wiadomość użytkownika Carlos."

Rush
23-05-2014, 11:54
Prototyp Deck16][ zrobiony przez jakiegoś usera:
https://www.youtube.com/watch?v=6fPNpf89Mwg

ram^
23-05-2014, 13:33
Prototyp Deck16][ zrobiony przez jakiegoś usera:
https://www.youtube.com/watch?v=6fPNpf89Mwg

fajny, juz bym pogral :P

/setka rodem z 2k4 :)

Terminator'e
23-05-2014, 14:51
No i elegancko, wszystko prawie tak samo jak w UT99.
Tylko, że to projekt jakiegoś pryszczatego : >

rAge
23-05-2014, 16:58
To jest mapa do testów dla Epica. Jeden z ich ekipy poprosił ludzi z forum żeby wykonali Decka16 w skali 1:1, żeby mogli na niej przeprowadzać testy movementu i skali.

Liczę na to, że finalna mapa w grze będzie raczej zbliżona do Deck_FPS z UT3 :) (właściwie to może być Deck16 z dodanym korytarzem amp-flak, usuniętymi belkami na windach i z wyższymi sklepieniami w korytarzach, aby można było skakać na butach)

Maksym
23-05-2014, 18:26
Jak dla mnie to wyglada jak deck zywcem przeniesiony z Ut99, bez zadnych modyfikacji. Przeniesienie mapy (surowego BSP, bez static meshy ktorych i tak nie bylo w ut99) z jednego edytora do drugiego to zaden problem.

loQ!
23-05-2014, 20:42
to samo zdanie co kolega wyzej, ten deck wyglada identycznie jak deck z ut99 wiec nie wiem co on tam chcial pokazac, jednak wolalbym jakies malutkie zmiany chociazby takie jak deck zaprezentowany wczesniej, rowniez w tym temacie :)

Terminator'e
23-05-2014, 20:56
chyba dodge jest o jakieś 10% dłuższy
i skrzynki są tak ustawione żeby z tych małych okienek można do nich skakać i na odwrót
tak to zmian chyba więcej nie ma

z tego co wiem, to w beta wersji UT99 dodge też był dłuższy o jakieś 30% ... no to okazało się jednak za dużo i zmniejszyli

rAge
23-05-2014, 21:31
Cholera, chyba nikt nie przeczytał Mojego poprzedniego wpisu :D

BIOLY
23-05-2014, 21:47
Ciekawe jak z CTF-em nw i insta bedzie, bo jakos nie wyobrazam sobie CTF-a nw bez zwyklej pompki i normalnego nielimitowanego transa, insty za to bez boostow a za to z duble jumpami i odbijaniem sie od scian. Pewnie pod competitive multi przyloza sie tylko do duela i tdma, oby o CTF tez zadbali nalezycie :G

Terminator'e
24-05-2014, 13:19
No to gdzie Epic zapodział projekty z 98/99 roku ? LOL

Rush
29-05-2014, 21:29
Pierwszy Deathmatch prototypowy:
https://www.youtube.com/watch?v=XupPMjJB0-8

http://epicgames.com/community/2014/05/the-week-in-unreal-tournament-development/

Terminator'e
29-05-2014, 21:50
Już to widze .. po tych mordkach : ] , że potrzeba tu polskiej krwi ...
Bleszczyński Wróć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! : ]
bo gów*o z tego będzie, albo i gorzy : ]

Rush
31-05-2014, 13:10
https://www.youtube.com/watch?v=CTPDLykBZjs

vred
31-05-2014, 21:25

Dobrze że za darmo bo nigdy bym takiego szajsu nie kupił :D No zobaczymy co z tego będzie :D

necro
31-05-2014, 23:23

Póki co, nie podoba mi się. Ale GL!

SzakaL
01-06-2014, 10:12
Nie ma dodge jumpów, nie ma okejki ^^

akryl
02-06-2014, 11:09
Jak na alphe build wygląda całkiem nieźle... wiadomo, wszystkiego jeszcze brakuje, nie wszystko skończone. Jedno co mnie tam drażni, to te wszystkie flashe - najbardziej widoczne jak koles strzela z shocka, i na dekcu przy teleporcie. Makabra. Mam nadzieję, że da się to coś wyłączyć.

Rush
10-06-2014, 12:05
Dobre podsumowanie ostatnich zmian dla zainteresowanych: https://www.youtube.com/watch?v=G6qxaIe7V20

oLEq
10-06-2014, 12:55
Dobre podsumowanie ostatnich zmian dla zainteresowanych: https://www.youtube.com/watch?v=G6qxaIe7V20

szkoda ze przez polowe filmu gadaja o pierdolach i samochodach...

jestem ciekaw w ktorym kierunku to pojdzie bo na razie jak widac zmieniaja koncepcje co kilka dni

cieszyc moze fakt ze hypno sie zaangazowal

Charon
10-06-2014, 20:45
cieszyc moze fakt ze hypno sie zaangazowal
O i ile w ogóle ktokolwiek go tam kojarzy...

Terminator'e
10-06-2014, 21:32
Hy co ? : ]

Charon
10-06-2014, 22:14
Hmmm, właśnie ograłem dwie takie plansze Coma i Amphetamine (co za nazwa, plz). Muszą być w nowym UT ;]

texet
10-06-2014, 22:39
Wyglada jak UT3 :D

Charon
10-06-2014, 22:51
"Pożyczyli" bronie z UT3, dopóki nie zrobią nowych ;]

texet
10-06-2014, 22:52
A.

Chyba ze tak.

Mam nadzieje ze nie spierdola tylko tego movementu, w UT3 byl idealny

Wojskowy
12-06-2014, 12:42
Coś czuję, że będzie to UT2k4 z realniejszymi teksturami, nastawiona na skilla więc tym bardziej mniej grywalna.

vred
12-06-2014, 12:45
nastawiona na skilla więc tym bardziej mniej grywalna.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpg

ram^
12-06-2014, 13:38
hahahahah, nooo fajne foto

tak w ogole to bym juz pogral..

hitt
12-06-2014, 16:47
https://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/11302006/avatar_pep.jpg

AHHAHAHAHAHAHHAHAHA :D

Revy
11-07-2014, 22:18
http://www.unrealtournament.com/blog/wp-content/uploads/2014/06/Zy76Eo8.png

http://www.unrealtournament.com/blog/unreal-tournament-project-update/

http://www.unrealtournament.com/blog/unreal-tournament-level-design-scaling-and-best-practices/

Has!
12-07-2014, 11:30
trochę plastykowy, ale kształty spoko ;p

Maksym
12-07-2014, 14:19
Przydałoby sie wydłuzyć dolną część tak, żeby chwyt przedni był dalej od rękojeści.

vred
12-07-2014, 15:30
Przydałoby sie wydłuzyć dolną część tak, żeby chwyt przedni był dalej od rękojeści.

Rzeczywiście zbyt krótki uchwyt ! Może się to odbić na zbyt niskim dmg zadawanym przez ASMD (mniejsza stabilność podczas strzelania). Również jestem za tym żeby go wydłużyć. rep +

rAge
12-07-2014, 17:00
Ten shock to tylko propozycja jednego z fanów o nicku Gooba, gość robi bardzo fajne projekty artystyczne dla nowego UT. Tutaj więcej jego prac:
Link Gun:
https://forums.unrealtournament.com/attachment.php?attachmentid=3930&d=1401310239
Rocket Launcher:
http://i.imgur.com/4VYSOqJ.png
Jakieś postacie, wyglądają na Liandri i Necris:
http://i.imgur.com/0EeL05q.png
http://i.imgur.com/KskoajT.png
Inne wersje shocka:
http://i.imgur.com/lM5ilTE.png
Lightning Gun:
http://i.imgur.com/ohVcHNd.png
Jego topic na forum UT:
https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11094-UT4-Visual-Style-Development

Z tego co widziałem, to już robią oficjalnie Decka, w tej chwili jest to wersja alpha, bardzo podobna do oryginalnej z UT99 plus korytarz amp-flak.

Inną interesującą rzeczą jest dyskusja nad tajmerami, wersja alpha zawiera wbudowany zegar dla kluczowych itemów wyświetlający się dla osób będących w pobliżu, widać to dokładnie na filmie który zamieścił hypno (0:10):
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/ACB_3BNpNZA?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Przy okazji możecie tutaj obejrzeć jak wygląda movement na dzień 02-07-14, czyli w miarę aktualny :)

Idea tajmera nie bardzo mi się podoba, jedyne dopuszczalne rozwiązanie według Mnie, to coś na wzór apteczek z UT3 - na jakieś 3 sekundy przed pojawieniem świeci się światełko. Jednak wolałbym uniknąć tego typu rzeczy dla kluczowych itemów jak belt i amp. Epic rozważa wprowadzenie czegoś podobnego, jednak niestety na znacznie większą skalę: https://forums.unrealtournament.com/attachment.php?attachmentid=4764

vred
12-07-2014, 18:28
Hahah przecież timing to jest najprostszy "skill" do ogarnięcia, nie kumam po co to jeszcze ułatwiać, no ale spoko :D

Filmik dupy nie urywa i chujowato jak dla mnie sie to prezentuje póki co :P

rAge
12-07-2014, 19:04
No bzdura straszna z tym tajmerem, mam nadzieję że nie przejdzie :)
Co do filmiku to znerfili poprzednią wersję movementu, która prezentowała się tak:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/_hRrkcjAOfg?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Skok z 0:12 pokazuje jakie ciekawe możliwości dawało nieograniczone odbicie od ściany.

a tutaj znalazłem jeszcze filmik z oficjalnej wersji alpha Decka:
http://vimeo.com/100341432
Movement na tym filmie to dzieło jednego z fanów.

xlg
13-07-2014, 15:38
Wszystko fajnie, tylko szkoda że nie można się jeszcze tak z 28 razy poodbijać od ściany :/

Terminator'e
13-07-2014, 16:03
nooo, dzieci bedo miały radoche a dorośli nadal bedo grać w UTka 1999 - tzw. złoty rocznik : ]

a propos, gra ma być dla zawodowców, a tu batalia o to czy broń będzie ładniej wyglądała z tym kolorkiem a może inny celowniczek, może zaokrąglony mniej bo bardziej już nie, lufa też może krótsza HAHAH

tak jak wcześniej ktoś napisał: gra bedzie do dupy : ]

Has!
14-07-2014, 23:12
a propos, gra ma być dla zawodowców, a tu batalia o to czy broń będzie ładniej wyglądała z tym kolorkiem a może inny celowniczek, może zaokrąglony mniej bo bardziej już nie, lufa też może krótsza HAHAH

dobrze jest. ludzie nie mający pojęcia o pro gameplayu zajmują się teksturami, modelami broni i udźwiękowieniem, zamiast wprowadzać jakieś noobskie pomysły do rozgrywki.

Sic
15-07-2014, 20:01
dobrze jest. ludzie nie mający pojęcia o pro gameplayu zajmują się teksturami, modelami broni i udźwiękowieniem, zamiast wprowadzać jakieś noobskie pomysły do rozgrywki.

dziwię się Wam naprawdę. rozważania conajmniej dziwne. Myślicie że ktokolwiek jeszcze w tych pięknych okolicznościach przyrody z twórców gry myśli o tym żeby stwarzać grę która mogłaby konkurować o miano gier na wielkich turniejach??? quake ma pozycję niepodważalną w tego typu grach. chodzi tylko o to aby nakręcić korbe byle było kolorowo fajnie mocno. o gajmnig tu nie chodzi. ma się sprzedać milion oficjalnych legalnych wersji i huj.

Zenitive
15-07-2014, 20:58
ma się sprzedać milion oficjalnych legalnych wersji i huj.
To będzie darmowa gra.

Vito
15-07-2014, 21:53
To będzie darmowa gra.

tyle w temacie :D

Terminator'e
15-07-2014, 22:32
Heheh, ale jak będziesz chcieć mieć plansze takie jak na większości serwerów .. co się porobi po czasie .. lub coś w iście podobnym stylu, to już nie będzie tak tanio : ]

Epic charytatywny heheh, niezłe jaja ojciec : ]

rAge
16-07-2014, 19:21
Dzisiaj ok. godziny 21:00 będzie stream dotyczący movementu, można zadawać pytania w tym temacie:
https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11445-Unreal-Tournament-Live-Stream-%28Movement!%29-July-16-%28Ask-Questions-in-thread!%29

rAge
17-07-2014, 21:19
Wczorajszy stream:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/Z91EHZTOyJ0?list=UUXArNj7cHpFqXqyyqjYVysA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Trochę za długie, więc obejrzałem tylko częściowo. Z ważniejszych rzeczy które zapamiętałem:
-link ma wpływać na movement, ale nie będzie to taki lockdown jak do tej pory
-nie planują wprowadzić double i dodge jumpa (podwójny skok i podwójny dodge)
-ciągle testują niektóre sposoby poruszania się (rocket jump, hammer jump, slide i coś tam jeszcze :D)

Na ten moment w grze mamy:
-dodge
-boost dodge (wzmocniony dodge od ściany)
-climbing ("wspinaczka" na punkty do których nam niewiele brakuje)
-slope dodge (dodge na ścianach pod kątem)
-wall dodge (trzy razy z rzędu max)

Tutaj elegancko widać boosty, climbing oraz slope:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/OMUqQGsoJjk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Moim zdaniem wygląda nawet nieźle.

Rush
17-07-2014, 22:02
1) Warto dodać, że planują dodać też opcjonalny bind do zrobienia dodge'a, specjalnie dla noobów. Podwójne wciśnięcie zostaje jak było.

2) Wcześniej postacie miały obszar kolizji w postaci cylindra. Jak zahaczyło się o belkę duzym paluchem to postać już stała. Teraz postać się będzie zsuwać, a obszar kolizji będzie bardziej płynny. Zapomniałem dokładnego użytego terminu. :)

3) Powiedzieli, że nie myślą o bunny tracku przy robieniu movementu, skupiają się głównie na DM. Co do boostowania w CTF też o tym nie myśleli jeszcze, ale prawdopodobnie zablokują boostowanie postaci przez całą mapę vel wystrzelenie z 6-paka.

n3o2k7
17-07-2014, 22:25
Kurde odświeżone ut3 :P widać, że wciąż zbyt ciężki movment choćby dla kłejkersów :p

Pri()ryt3t
17-07-2014, 22:51
ta mapka ciekawie wygląda, ogólnie będą korzystać z static meshes czy nie ? bo patrząc na większość map które konstruują są to dość proste konstrukcje - w sensie nie ma jakichś indyjskich totemów który na 5-cio metrowym wejściu zajmuje 40

vred
18-07-2014, 00:21
No niestety ale przekombinowany sie ten movement wydaje i nie wyobrażam sobie zeby tutejsi "wymiatacze" sobie z tym poradzili i wytrwali w grze :D

Nie trzymają się zasady, że gra musi być "easy to learn, hard to master" więc gówno z tego wyjdzie.

Kogo to tam w sumie obchodzi jak jest swietny i zywy quake :D

Rush
18-07-2014, 01:28
ta mapka ciekawie wygląda, ogólnie będą korzystać z static meshes czy nie ? bo patrząc na większość map które konstruują są to dość proste konstrukcje - w sensie nie ma jakichś indyjskich totemów który na 5-cio metrowym wejściu zajmuje 40

Te mapki są testowe, to tylko placeholder.

necro
18-07-2014, 08:00
Nie trzymają się zasady, że gra musi być "easy to learn, hard to master" więc gówno z tego wyjdzie.

So fuckin true....

Rush
18-07-2014, 10:50
Ta gra nie jest nawet wersją pre-alpha, testują jedynie movement - nic nie jest ostateczne, a powiedzieli, że jak movement będzie zły to można go w dowolnym momencie zmienić. Chciałoby się powiedzieć STFU do ludzi co już orzekają, że gra będzie taka lub owaka - cierpliwości.

necro
18-07-2014, 10:58
Ta gra nie jest nawet wersją pre-alpha, testują jedynie movement - nic nie jest ostateczne, a powiedzieli, że jak movement będzie zły to można go w dowolnym momencie zmienić. Chciałoby się powiedzieć STFU do ludzi co już orzekają, że gra będzie taka lub owaka - cierpliwości.

Nikt (a przynajmniej nie ja) nie mówi o całej grze tylko o movemencie i fizyce gry, który nam aktualnie prezentują, a który w tego typu grach jest sprawą kluczową (obok rodzaju broni i ich balansie) bo to on tworzy gameplay, feeling i wszystko co fajne w tego typu strzelankach. Komentuje fakty jakie nam tutaj prezentują. Mam prawo wyrażać swoje zdanie na ten temat i niekoniecznie trzeba się ze mną zgadzać bo na pewno są tacy, którym takie coś się podoba.

Mówienie o czymś "może będzie, może nie, można zmienić" jest kompletnie bez sensu w tym momencie z mojej strony bo nie jestem zaangażowany w żaden sposób w ten projekt. Ale jako potencjalny gracz, jak już wspomniałem - komentuje stan aktualny. Szanuję Twoje zaangażowanie i liczę że pójdzie to w dobrym kierunku. Ale na razie - moim zdaniem jest kupa.

Charon
18-07-2014, 16:48
Lol, przecież ten movement to w praktyce uproszczony movement z UT3 :D Przekombinowany? Nie kumam o co Wam chodzi :D

Dodali raptem climba, zabrali double jumpa :) To wszystko. Wall dodge zostały, tylko teraz można je lepiej spożytkować ;]

rAge
18-07-2014, 17:17
Charon, właściwie to dodali boosty, slope i climbing, także raczej movement jest rozszerzony względem UT3. Mi się nawet podoba, UT3 miało dobry gameplay, za to spartoloną resztę.. Boosty i odpowiednio wykorzystane slope powinny dać naprawdę ciekawe możliwości (np. skoki na filmie który wcześniej wrzuciłem: 00:07, 00:15).

Necro, zgodnie z tym co wcześniej napisałem (i kilka innych osób) - movement jest zbliżony do UT3 w którego kilka lat grałeś, więc nie rozumiem czemu niby "jest kupa" :D

necro
18-07-2014, 18:53
Necro, zgodnie z tym co wcześniej napisałem (i kilka innych osób) - movement jest zbliżony do UT3 w którego kilka lat grałeś, więc nie rozumiem czemu niby "jest kupa" :D

Trudno mi to określić jakimś konkretnym słowem. Po prostu wydaje się strasznie przekombinowany, mało intuicyjny i generalnie strasznie "sztywny". Ale jak mówiłem, to tylko moje odczucia po obejrzeniu tych filmików bo tak naprawdę trzeba by samemu spróbować pobiegać. Możliwe też że osoby które te demka robią nie wykorzystują np. maksymalnie boosta który jest możliwy. Mój "feeling" też jest zanieczyszczony graniem w QL który jest wybitnie...taki "smooth".

@down - dokładnie. A chyba mam prawdo do swojego zdania i odczucia? Na pewno odpalę nowego UTeka jak wyjdzie i być może bardzo mi się spodoba.

Pri()ryt3t
18-07-2014, 18:55
IMO UT 99 powinni zrobić na przeglądarki ala QL a nowy UT dla tych którym się spodoba, ale to już było mówione, może będzie kupa może nie. Nikt się taki nie urodził co by każdemu dogodził :P

Charon
18-07-2014, 20:20
To że namnożyli terminów wcale nie znaczy, że jakoś drastycznie przekombinowali movement, także izi ;)
Mylące mogą być niektóre filmiki na youtube, bo paru kolesi zaczęło dłubać własny movement i można trafić na cuda.

Charon, właściwie to dodali boosty, slope i climbing, także raczej movement jest rozszerzony względem UT3.
Slope dodge to nic nowego - zawsze były w UT (a nawet w pierwszym Unrealu) i są niczym innym jak zwykłym dodgem - tyle, że robionym na ścianę pod kątem. Jedynie w UT3 nie były oczywiste, bo to nie gracz miał na nie wpływ, a... level designer :D Co nie znaczy, że nie było map, które na to pozwalały (np. DM-Eluded z HOLP3) ;]

Boosty to nic innego jak przedłużenie zwykłego dodge, taki dodge tuż po skoku - bardzo podobny do dodge jumpa z 2k4 w działaniu, tylko wygląda na wyższy. Wszystko już było, więc jaka rozbudowa movementu? :D Tylko climb doszedł, a parę rzeczy wywalili. Movement jest pośredni między UT a UT3, co jak dla mnie jest ok. Możliwości daje na tyle, że ciekaw jestem, czy będą w ogóle buty.

ta mapka ciekawie wygląda
Mi też wpadła w oko od pierwszego filmiku :D

rAge
18-07-2014, 21:07
Wcześniej odnosiliśmy się tylko do UT3 i nie mam wątpliwości, że w porównaniu do "trójki" movement jest rozszerzony:

"Na minus"
-double jump

"Nowe":
+climbing
+boost (nie zgadzam się, że to jest zwykły dodge, po pierwsze daje nowe możliwości względem UT3, a po drugie wymaga specjalnej kombinacji, w 2k3 to było chyba jump-dodge-jump)
+slope (tak jak napisałeś, w UT3 praktycznie nie używany, ponieważ został źle zaprojektowany. Z drugiej strony, rzeczywiście jest to bardziej technika wykorzystania terenu niż element movementu)
+ulepszony wall dodge ;)

Biorąc pod lupę wszystkie części UT, to oczywiście tylko climbing jest czymś zupełnie nowym. Ale w porównaniu tylko do UT3, widać, że zastosowano trochę rozwiązań, dzięki którym odnosi się wrażenie "bardziej rozbudowanego movementu z UT3".

Co do slope, wykorzystanie widoczne na filmiku bardzo mi się podoba, to jest dwie klasy lepsze niż w UT3. Wolałbym jednak, żeby nie przesadzili z kątem pod który można się "wśliznąć". Dla przykładu momenty z filmiku:
-"hopka" z 00:07 jest mega
-00:15 ściana jest za stroma, nie powinno zadziałać.

ps. Uspokajam - buty już są w grze :D patrz filmik z poprzedniej strony (1:21).

Charon
18-07-2014, 21:21
Względem samego UT3 - ok, climb i boost niech będzie. W jaki sposób ulepszony jest wall dodge, to przyznam, że nie zauważyłem :D

Jeśli są do tego wszystkiego buty, to albo mapy będą ogromne, albo skrócą czas reaspawnu itemów. Ciekawe. Już teraz zapowiada się całkiem szybkie tempo - już widzę te kombinacje lift jump + boost + 3 x wall dodge ;] Przecież to pozwoli przelecieć całą mapę :D

Dygresja. Slope był zaprojektowany ok i gra bezproblemowo na niego pozwalała - kąty i fizyka liczone ok, ale po prostu z jakiegoś względu zdecydowano się na takie, a nie inne właściwości fizyczne powierzchni (afair, domyślna wartość dla tarcia). Podobnie było z maksymalnym nachyleniem pod jakie dało się podejść - bodajże max 30 stopni, inaczej postać się blokowała - śmiech na sali. Imo zwyczajnie dali dupy, ale w kontekście UT3 to nic nowego ;] Dało się to obejść wstawiając bryłę z customowym materiałem fizyki - dramat ;]
W ogóle jak zobaczyłem Sentinela pierwszy raz, to od razu pomyślałem, że zajebiste będą dodge z kanału na pasek. Niestety nie działało :D

rAge
18-07-2014, 21:54
Względem samego UT3 - ok, climb i boost niech będzie. W jaki sposób ulepszony jest wall dodge, to przyznam, że nie zauważyłem :D

Wall dodge napisałem tak z przymrużeniem oka :) chodziło mi o zwiększenie maksymalnej ilości odbić do trzech.

Na Sentinelu, gdyby faktycznie działało jak "hopka" to mogłoby być ciekawie, aczkolwiek nie jestem przekonany, czy na tak strome ściany slope powinno działać. W każdym razie zgadzamy się, w UT3 po prostu spartolono ten element :)

Na koniec kilka concept artów od Gooby :)

Bio:

http://i.imgur.com/pmdqE7K.png
http://i.imgur.com/bBmXLHe.png

Rl:

http://i.imgur.com/GgyxuEX.png

rAge
20-07-2014, 17:41
Nowe video od hypno:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/0CwDCXL2858?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Niewiele pokazuje tajników nowego movementu, boosty mu średnio wychodzą i ich nie próbuje za bardzo, a mapa nie jest przystosowana do slope. Jak widać, gra już jest 'grywalna' i można trzaskać DM :)

vred
20-07-2014, 17:56
OMG to jest przecież UT3 bez texturek :DDD Odgrzewany niejadalny kotlet się szykuje widze.

Terminator'e
20-07-2014, 20:28
eee, od strony graficznej super

świetnie wygląda combo, wybuchy z RL, czy Z flaka
wszystko ostre

no no, jeszcze tekstury nałożyć iście czytelne i na prawdę pod względem
grafiki powinno być bardzo dobrze

w UT3 nie było tak detalicznej grafiki absolutnie,
to też był bardzo duży błąd tamtego UTka

n3o2k7
21-07-2014, 22:24
A gdzie jest kurde 6ciopak!!!!!!! :((((((((((

Charon
24-07-2014, 23:12
http://www.unrealtournament.com/blog/wp-content/uploads/2014/07/Liandri_WIP01.jpg
http://i.imgur.com/mAFcKC6.jpg

Oh well...

https://www.youtube.com/watch?v=z8Nlz7XonCs

To takie tam prototypowanie na kolanie. Nie zwracajcie większej uwagi, taka alfa ;]
Ale za jedno mają plusa - visual clarity. Oj, bardzo brakowało w UT3. Widać Chris Perna ogarnia temat.

rAge
25-07-2014, 14:26
Bardzo mi się podoba w jakim kierunku idzie wizualna strona gry. Mapa pokazana na streamie (jak ktoś nie zauważył, latają po mapie w UTE, 1:40-10:00 filmiku od Charona) jest przejrzysta i jednocześnie zachowuje nowoczesny wygląd, niby jest prosta, a jednak posiada rozsądną ilość detali.

Mroziu 666
29-07-2014, 20:26
TDM u EPICa https://www.youtube.com/watch?v=P0FKjMhqEJI

Tom
29-07-2014, 21:06
Czesc,
Nie wiem czy juz to bylo, ale tutaj macie dostep do najnowszych wersji:
https://ut.rushbase.net/raxxy/Builds

nie wymaga niczego oprocz zainstalowania https://ut.rushbase.net/raxxy/Builds/vcredist_x64.exe oraz DX11.x (czy tam nowsza jak istnieje ;p)

Jak chcecie sie podlaczyc pod server od raxxy'iego to czasem sie pojawia mozliwosc, ale info o tym jedynie na IRC:
server: Global Gamers (irc.globalgamers.net/6667)
kanal: #beyondunreal

Akurat teraz jest mozliwosc pogrania, niestety mam slaba karte graficzna ;(

Terminator'e
29-07-2014, 22:35
No to jest tak ...większość gier idzie z konsoli na PC w dalszym etapie, więc grafika pozozstaje konsolowa ... nawet taki Far Cry 3 nie wygląda tak jak powinien na PC

a ten UTek jak bardzo mało gier jest od początku do końca robiony na PC z ewentualnym przeniesieniem na konsole .. i to od razu widać .. a widać ogólnie to, że to właśnie konsole zatrzymały w szarej dupie graficzne możliwości gier - kasa, kasa, kasa ... niestety takie życie, no i dlatego nawet gry specjalnie robione na PC z roczników 2003, 04,05 nieraz jeszcze potrafią zaskoczyć jakością tekstur porównując to co oferuje choćby PS4 : ]

Tom
29-07-2014, 23:07
Odpalilem na 8600GT, w najnowszej "oficjalnej wersji" - nie w nightly build dziala zmiana grafiki w jakis sposob - detale + rozdzieloczosc. U mnie na 8600GT dziala w niskiej rozdzielczosci ale plynnie ;]

IP serverow:
EU: 178.32.48.55 (dobry ping z upc)
AU: 203.147.102.255
NA: 67.51.218.37

Tom
30-07-2014, 09:32
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/z8Nlz7XonCs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

vred
30-07-2014, 09:32
To będzie jakiś patch do UT3 z wyższymi wymaganiami ?:D Centralnie tu jest wszystko zerżnięte z UT3 i coś tam namotane delikatnie w broniach i movemencie :D

Mysz zjebanie się zachowuje i ledwo 60fps na singlu wszystko na LOW :D

Jak tego nie poprawią to tylko nieliczni pograją komfortowo na początku i gra zaś umrze przy porodzie

Tom
30-07-2014, 09:39
To będzie jakiś patch do UT3 z wyższymi wymaganiami ?:D Centralnie tu jest wszystko zerżnięte z UT3 i coś tam namotane delikatnie w broniach i movemencie :D

Mysz zjebanie się zachowuje i ledwo 60fps na singlu wszystko na LOW :D

Jak tego nie poprawią to tylko nieliczni pograją komfortowo na początku i gra zaś umrze przy porodzie
Uwierz niechciałbys takiej rewolucji jak była z UT99 -> UT2k3 :D

P.s. oby dopracowali UT4, bo z czego pamiętam z UT3 były same problemy na początku... Od zmiany celownika aż po wersję servera linuxowego :D

vred
30-07-2014, 09:55
Uwierz niechciałbys takiej rewolucji jak była z UT99 -> UT2k3 :D

UT2K4 akurat jak dla mnie wypasik, gdyby tylko wywalili tego śmiesznego shielda no i skalowanie poprawili (te uczucie malusieńkiej postaci względem mapy) W tej grze zdaje się jest najmniej bugów ze wszystkich UT :P

A tak z tego co widze odgrzewany kotlet będzie z wymaganiami po prostu większymi i zaś 75% zainteresowanych nie bedzie wyciągało nawet 60FPS i zrezygnują, a jak kiedyś zechcą wrócić to sie okaże że już nie ma do czego wracać bo zostało 15 wymiataczy i zero turniejów :D

No ale pożyjemy, zobaczymy. Pewnie będzie się dało zrobić jakiś ultralegoland ale czy to wystarczy ?:D

Tom
30-07-2014, 10:26
Tak, z UT2k4 było o wiele lepiej niż UT2k3. Może już ten skok nie był taki duży, człowiek zdąrzył się przyzwyczaić do double dodge, double jump i co tam jeszcze bylo :D

Myślę że ten UT ma największe szanse na sukces, w szczególności że prace nad nim są otwarte. Ja pokładam duże nadzieje i mam nadzieje że wrócą czasy sceny która była w czasach UT99 (aż łezka się w oku kręci).

Na pewno jako ludzi ze starej gwardii, przydałoby się pociągnąć temat i ułatwić dostęp do informacji dla nowych graczy.

Has!
30-07-2014, 11:31
Czesc,

nie wymaga niczego oprocz zainstalowania https://ut.rushbase.net/raxxy/Builds/vcredist_x64.exe oraz DX11.x (czy tam nowsza jak istnieje ;p)

Jak chcecie sie podlaczyc pod server od raxxy'iego to czasem sie pojawia mozliwosc, ale info o tym jedynie na IRC:

są jakieś komendy z kosoli na więcej fps?

Terminator'e
30-07-2014, 12:25
heh, ja odpaliłem to coś

http://www.r1chardo.smsnet.pl/termi/ut4.jpg

i na tym coś Fraps pokazuje stałe 122 klatki - Radeon 290x

grafika trochu zaczęła się pocić : ]

vred
30-07-2014, 13:08
Hahah no na 800x600 to ja też mam 120fpsów na mocarnej HD7750 :D

http://i61.tinypic.com/n49kj6.jpg

Terminator'e
30-07-2014, 13:13
u mnie jest ustawione 1280/1024 i nie da się tego ruszyć

a propos, nie masz chmur Fred Hahah : ]
i dlatego warto mieć kartę za 1000 : ]

Tom
30-07-2014, 13:28
są jakieś komendy z kosoli na więcej fps?

Kurcze niewiem, dopiero wczoraj kapnąłem się że można zmieniejszyć rozdzielczosc oraz efekty poprzez:
ESC -> Settings
czy cos takiego.

Dziś chcę posiedzieć i pobawić się.

Co do samego tweakowania, jeżeli chcecie coś pozmieniać w INPUT nie zmieniajcie w UnrealTournament\Saved\Config\CleanSourceConfigs
lecz w UnrealTournament\Saved\Config\WindowsNoEditor

np. input zeby zrobic custom bind dodajcie w Input.ini:

[/Script/UnrealTournament.UTPlayerInput]
CustomBinds=(KeyName=F,Command="SwitchWeapon 9")

Pamiętajcie jednak gdy chcecie dodać klawisz już zajęty usuńcie jego wpis np. dla litery Q istnieje w UnrealTournament\Saved\Config\WindowsNoEditor\Inpu t.ini
[/Script/Engine.InputSettings]
ActionMappings=(ActionName="ToggleTranslocator",Key=Q)

a następnie dodajemy:

[/Script/UnrealTournament.UTPlayerInput]
CustomBinds=(KeyName=Q,Command="SwitchWeapon 9")

i dlatego warto mieć kartę za 1000 : ]

Za tyle to ja mam ramow:P

Znalazłem stary post raxxy odnośnie testowania gry:
https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11401-Non-Epic-Playtest-Feedback

Jak chcecie odpalić lokalną wersję np. poprzez skrót
UnrealTournament.exe CTF-Leviathan?Game=CTFGame?GoalScore=3

Pri()ryt3t
30-07-2014, 14:19
Centralnie tu jest wszystko zerżnięte z UT3 i coś tam namotane delikatnie w broniach i movemencie :D

No bo UT3 jest prototypem, przecież sami twórcy na początku mówili że zabierają się najpierw za movement później do tego skalowanie map + pewnie postaci wszystko testowanie na trybie DM, concept arty na nowe gnaty mapy postacie i co tam się chce już w mniejszych ilościach są. Byliby kompletnymi debilami gdyby wydali ponownie UT3 trochę cierpliwości widziałeś kiedyś wydaną grę w 3 miesiące ?

vred
30-07-2014, 14:44
No to kamień z serca i trzymam kciuki !

Has!
30-07-2014, 15:20
Kurcze niewiem, dopiero wczoraj kapnąłem się że można zmieniejszyć rozdzielczosc oraz efekty poprzez:
ESC -> Settings
czy cos takiego.
[/CODE]

no to ładnie, ja nie mam żadnego manu pod esc :D

[edit] dałem alt+enter do fullscreena i jest :D

ChriS
30-07-2014, 15:59
Invert mouse brakuje w ustawieniach ;)

Tom
30-07-2014, 19:03
Invert mouse brakuje w ustawieniach ;)

sprawdzales:
[/Script/Engine.InputSettings]
AxisConfig=(AxisKeyName="MouseX",AxisProperties=(DeadZone=0.000000,Sensitivity=0.0 70000,Exponent=1.000000,bInvert=True))
AxisConfig=(AxisKeyName="MouseY",AxisProperties=(DeadZone=0.000000,Sensitivity=0.0 70000,Exponent=1.000000,bInvert=True))

u mnie dziala ;]

ps. pamiętajcie by zmieniać/dodawać komendy wyłącznie w UnrealTournament\Saved\Config\WindowsNoEditor

rAge
30-07-2014, 19:05
Na pewno movement nie jest tak podobny do UT3 jak to wyglądało na filmikach (w zasadzie, to teraz nie wiem czy bliżej mu do ut99 czy ut3 :)). Pograłem chwilę i czucie jest zupełnie inne niż w trójce, mimo, że movement teoretycznie jest bardziej rozbudowany, to jednak trochę surowy. Postać jest jakaś ciężka, a jej ruchy nie są skoordynowane, odczuwam to jakby mną rzucało po ścianach. Nie jestem przekonany czy to efekt tego, że dopiero uczę się movementu i biegam jak pijany, czy to takie quakowe rzucanie po scianach :nied:. Mam nadzieję, że to kwestia niskiego air control (przez co słabo panuję nad dodge) i że zostanie to poprawione. Wyjątkowo słabo wygląda wall dodge, którego w ogóle nie mogę wyczuć, postać odbija się zdecydowanie za mocno w bok. W UT3 wystarczył delikatny ruch myszką aby odbić się równolegle, urozmaicając movement bez utraty prędkości. Tutaj chyba to nie zdaje egzaminu... Brakuje też double jumpa (nie mylić z dodge jumpem! :D), którego używałem do odpowiedniego naskoku na ścianę przy wall dodge, znacznie łatwiej było wyczuć skok dzięki temu.
Slope dodge z kolei wygląda bardzo fajnie, lepiej niż sądziłem, wślizgi są płynne i użyteczne szczególnie przy wjazdach na "hopki".
Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale dodano również nowy element movementu: Dodge Roll, czyli coś w stylu przewrotu po dodge. Efekt ten osiągniemy poprzez wciśnięcie "C" podczas dodge, dzięki temu po zakończeniu dodge postać wykona krótki "ślizg na kucaka" :D Generalnie potrafię sobie wyobrazić jakieś zastosowania tego, ale nie chcę aby to przeszło dalej "bo nie" :) to jest pierwsze "udoskonalenie" z serii udziwnień.
Zauważyłem też lift dodge, to co w UT3 powodowało zawieszenie się windy w końcu zostało naprawione :D Jeszcze buty potrzebują poprawki - nie działają z dodge.

Kto potrafi zrobić boosta i przekaże mi wiedzę o tej tajemnej kombinacji? Moje próby zakończyły się niepowiedzeniem :D

ps. Kulka z flaka działa fatalnie :P leci zbyt płasko, przydałby się większy łuk.

Tom
30-07-2014, 19:38
Kilka tweakow:
UnrealTournament\Saved\Config\WindowsNoEditor\Game UserSettings.ini

[/Script/UnrealTournament.UTGameUserSettings]
bUseVSync=False
ResolutionSizeX=1280
ResolutionSizeY=960

[ScalabilityGroups]
sg.ResolutionQuality=100
sg.ViewDistanceQuality=0
sg.AntiAliasingQuality=0
sg.ShadowQuality=0
sg.PostProcessQuality=0
sg.TextureQuality=0
sg.EffectsQuality=0

i nawet u mnie smiga :D

AmoN
30-07-2014, 20:34
Postrzelałem do pudełek i mam kilka pytań do osób aktywniej śledzących poczynania Epic: 1. wydłużyli dodge'a?,
2. zwiększyli prędkość ruchu?
3. teraz mamy wyższy skok? jak rozumiem to + frajerski climb ma kompensować odjęcie double jump'a?
Imo double jump rujnował płynność ale żeby zastąpić go tym gadżetem dla ułomnych... klęska. Będzie mi brakować tych scen rozpaczy gdy presja wespół z nieudolnością gruchotała kciuki prosów tarabaniących się po belta na Dieslu, i teraz każdy cieć z ulicy będzie mógłby wbić po a50 "z dołu"...
4. Krąży plotka, że chcą jakieś turlanie po "lądowania z dodge'a" wprowadzić. Prawdo to?
5. Te sikory na powerupach to jakiś bluźnierczy żart. Mniemam, że jest to rozwiązanie tymczasowe?

Tom
30-07-2014, 20:57
http://www.twitch.tv/unrealtournament
live stream z epica

Tom
30-07-2014, 20:58
Postrzelałem do pudełek i mam kilka pytań do osób aktywniej śledzących poczynania Epic: 1. wydłużyli dodge'a?,
2. zwiększyli prędkość ruchu?
3. teraz mamy wyższy skok? jak rozumiem to + frajerski climb ma kompensować odjęcie double jump'a?
Imo double jump rujnował płynność ale żeby zastąpić go tym gadżetem dla ułomnych... klęska. Będzie mi brakować tych scen rozpaczy gdy presja wespół z nieudolnością gruchotała kciuki prosów tarabaniących się po belta na Dieslu, i teraz każdy cieć z ulicy będzie mógłby wbić po a50 "z dołu"...
4. Krąży plotka, że chcą jakieś turlanie po "lądowania z dodge'a" wprowadzić. Prawdo to?
5. Te sikory na powerupach to jakiś bluźnierczy żart. Mniemam, że jest to rozwiązanie tymczasowe?
Ogolnie nic nie wiadomo, 3 miesiąc tworzenia gry. Mysle ze tak za kolejne 3 powinismy miec juz movemenent okreslony - w sumie to podstawa do budowania map.

rAge
30-07-2014, 21:57
Nic nie jest pewne, nawet w tym tygodniu doszły dwa elementy movementu (dodge roll i aktywacja dodge pojedynczym kliknięciem), znerfiono ponoć boost dodge. Nie przeszkadza to jednak, w luźnej dyskusji nad obecnym stanem rzeczy, przecież już widać przecież ogólny kierunek w jakim zmierza movement.

1. Wygląda na dłuższy, nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale na pewno odbicie jest silne i za trudne do kontrolowania.
2. -
3. Tak - skok jest wyższy, niestety nie chcą wprowadzić double jumpa, ponieważ uważają, że to jest to samo co pojedynczy wysoki skok.
4. Te całe turlanie już jest w grze, aktywowane poprzez dodge + "c" w locie
5. To jest fatalne akurat, rozważają tego typu zegarek lub system jak w apteczkach z ut3 (światełko przed pojawieniem się).

Jednak nie ma co się martwić na zapas :D Movement zmienia się tak dynamicznie, że za tydzień wszystkie punkty mogą być już nieaktualne. Zresztą, Moim zdaniem jak na ten etap nie ma tragedii.

Polecam obadać inne wersje movementu, zarówno oficjalne jak i nieoficjalne, ścieżki do nich macie podane na jednej ze ścian na mapie testowej która się odpala po włączeniu gry.

Przykładowa komenda do odpalenia innej wersji movementu:
open DM-Deck-Clee_20140721?Game=DM?GoalScore=30?TimeLimit=15?Pl ayerclass=/game/userbp/chris/ChrisCharacter.ChrisCharacter_c

Przy okazji ponawiam pytanie:
Jak zrobić boost dodge ? jest to jeszcze w grze :D? bo coś mi nie wychodzi...

Tom
31-07-2014, 10:26
Szczerze mówiąc narazie feeling z gry nie jest dobry, w szczególności bronie i szybkość zmiany.
Zarazem mam odczucie opóźnienia w celowaniu przy niskiej czułości.
Ale i tak fajnie jest pograć na tak wczesnym etapie tworzenia gry. Trochę czuję się tak jak za pierwszego UT99, gra ledwo chodziła na moim leciwym kompie i wszystko poznawałem od zera ;]

W dodatku jest fajna otoczka w okół tego na #beyondunreal, można pogadac z raxxym, sir_brizz oraz TWD ;] Oby EPIC podołał oczekiwaniom graczy bo wymagania są duże - niestety postęp wymaga dużego nakładu czasu w ograniczonym zespole.

AmoN
31-07-2014, 13:45
Szczerze mówiąc narazie feeling z gry nie jest dobry, w szczególności bronie i szybkość zmiany.
Zarazem mam odczucie opóźnienia w celowaniu przy niskiej czułości.

Mi hopsa się całkiem przyjemnie natomiast ten cały roll dodge to jest ewidentna strata klawisza, niech to chociaż pod Shift wcisną albo w ogóle się tego pozbędą na rzecz szybszego i niższego dodge jumpa. Epic znowu zaczyna cudować, w kłeju mają hopsa hopsa i wszyscy są zadowoleni. Lepiej jakby rozbudowali movement tak aby dawał możliwość szybszego przemieszczania się z A do B a nie kolejne "spektakularne" kozły i obroty, bo na tym można się boleśnie potknąć...

Odczucie opóźnienia w celowaniu to już chyba wizytówka serii, przy czym w ut3 przybrało gargantuiczne rozmiary. Na ESR się o tym na potęgę rozpisywali, że to wina UE i że się nie nadaje pod FPS'y(?)

Vito
31-07-2014, 13:53
byleby Deck szesnasty był, reszta jest nieważna.

Tom
31-07-2014, 14:13
byleby Deck szesnasty był, reszta jest nieważna.

juz jest :D i to w kilku wersjach :D

Pri()ryt3t
31-07-2014, 22:01
Nowy twich. Pkazuję w nim mapę Castle

https://www.youtube.com/watch?v=bZqEB3KV_Ew
2:35

Jak tak patrze to klimatem przypomina mi 99 ala Gothic, ciekawie wygląda, prosta konstrukcja, oby nie przesadzali później z static meshami bo będzie kolejny burdel, jak dla mnie w takiej postaci powinno zostać tylko dodać textu i gra muzyka. Mapy ze staticami powinny być komponowane pod jakieś konkursy na najbardziej wykorbioną na atomy mapę i tyle a nie do rozgrywek sieciowych :P

w 16:00 minucie pokazane są jakieś bramki tutorialowe na czas, nie wiem co to ma na celu...

48:40 pokazują prototyp Face'a :)

Zenitive
31-07-2014, 22:37
w 16:00 minucie pokazane są jakieś bramki tutorialowe na czas, nie wiem co to ma na celu...

To nie są bramki tutorialowe, tylko tory na których mierzą prędkość ruchu postaci w zależności od tego w jaki sposób się porusza.

Tom
02-08-2014, 11:03
Poprawia Framerate:
showflag.postprocessing 0

SERWERY TESTOWE:
Europe: 178.32.48.55
NA-West: 67.51.218.37
Aus: 203.147.102.255

DWIE BRONIE (LUB KOMEND) POD 1 KLAWISZEM:
[/Script/Engine.PlayerInput]
DebugExecBindings=(Key=Q,Command="switchweapon 3 | switchweapon 9")

Has!
02-08-2014, 12:01
wywala mi grę jak chce się połączyć do serwera :/

rAge
02-08-2014, 13:02
Prawdopodobnie ściągnąłeś starą wersje gry, dzisiaj była aktualizacja i obowiązującą wersją jest "UT4-PackagedBuild-1856c88.rar" z 02.08.14.
Też miałem ten problem i aktualizacja wersji pomogła :)

Wczoraj pograłem chwilę na necie i stwierdzam, że przy tym movemencie czuje się jakbym kierował worem ziemniaków. Zahaczam o wszystko co się da, spadam z każdej kładki, ciągle pływam w kwasie itd... Co ciekawe jakieś nieznane nikomu osobniki już przytrenowały w alphe i ostro wymiatają :D

Charon
02-08-2014, 13:37
Może przez niski framerate? UT3 zachowywał się wtedy podobnie.

vred
02-08-2014, 14:30
Dostałem właśnie informacje od mojego gońca, że hypno (rzekomo dając feedback developerom) robi pod siebie ustawienia gry i trenuje na fejku, zeby tylko zgarnąć kasę z tego jednego czy tam dwóch turniejów jakie ta gra przeżyje :|

Także ten no, DUEL KTOŚ ? BO CZASU MAŁO... :D

Tom
02-08-2014, 20:00
Dostałem właśnie informacje od mojego gońca, że hypno (rzekomo dając feedback developerom) robi pod siebie ustawienia gry i trenuje na fejku, zeby tylko zgarnąć kasę z tego jednego czy tam dwóch turniejów jakie ta gra przeżyje :|

Także ten no, DUEL KTOŚ ? BO CZASU MAŁO... :D

LOL :D Ja slyszalem ze wykupil Epic, bo trafil w lotto grube pieniadze - zapewne ostatnia kumulacje :D

Has!
02-08-2014, 23:05
no dobra już nie crashuje, nowa wersja pomogła. na żaden serv wejść jednak nie mogę :/

Tom
03-08-2014, 08:23
no dobra już nie crashuje, nowa wersja pomogła. na żaden serv wejść jednak nie mogę :/

a) Serwery nie zawsze są włączone
b) Jak chcesz pograć najlepiej wejść na #beyondunreal
komendy IRC:
!utstat <- pokazuje status serwerow / restartuje gdy wykryje crash serwera

!eudeck <- odpala decka w trybie DM

!eucustom nick?Game=TDM?GoalScore=30?TimeLimit=15 <- odpala nick w trybie DM

!eucustom CTF-Leviathan?Game=CTFGame?GoalScore=30?TimeLimit=15 <- odpala Leviathan w trybie CTF

!eukill <- zabija serwer

Has!
03-08-2014, 13:30

wywaliłem wszystko i wypakowałem od nowa. działczy :dob:

mienczaq
03-08-2014, 19:17
Co wy tu już testujecie ? skąd macie early access ?

Has!
03-08-2014, 20:34
Co wy tu już testujecie ? skąd macie early access ?

może poczytaj temat trochę, to będziesz wiedział

Czesc,

Tom
04-08-2014, 09:20
może poczytaj temat trochę, to będziesz wiedział

Albo w niezbędniku !

http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=42834
(http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=42834)
Masz dokladny opis co i jak :D

Tom
04-08-2014, 10:53
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/fqJYG1QfV_c?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Terminator'e
05-08-2014, 09:17
Heh, ja wiem czy trza czekać na UTka ? ... patrzcie to:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=86854

może być ciekawiee, może wkońcu ten dubel jump do czegoś ciekawego posłuży : ]

Zenitive
05-08-2014, 09:56
Nie ma Decka, do dupy.

Tom
05-08-2014, 10:44
Nie ma Decka, do dupy.

LOL !!!!
jak decka nie ma?
bo ja widze pod open z konsoli wiele wersji decka :D

Tom
05-08-2014, 11:52
BTW. jest nowa mapa ale ukryta w restrictedassest (thx sir_Brizz):
DM-SidCastle

z #beyoundunreal
!eucustom DM-SidCastle

Zenitive
06-08-2014, 00:16
LOL !!!!
jak decka nie ma?
bo ja widze pod open z konsoli wiele wersji decka :D

Chodziło mi o grę, którą zapodał Termi ^^

Tom
06-08-2014, 08:34
Chodziło mi o grę, którą zapodał Termi ^^

LOL, nawet nie zauwazylme jego posta :D

Event Epica, mozna powiedziec pierwszy turniej UT4
https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11804-UT-Event-at-Epic

Hi folks!

We’re happy to announce that we’ll be bringing in a few members of the community to play an early prototype version of the new Unreal Tournament. We’ve invited a broad spectrum of people representing competitive players and enthusiasts from each generation of Unreal Tournament as well as some of the community contributors to our game.

This is only the first of our UT events and we look forward to hosting more people in the future. We’re super excited about the new game and they unique way it’s being built. We know that some good one-on-one time with members of the community will help with the development process, and we look forward to their live and unfiltered feedback.

The event will start Friday September 5th and will run through Sunday September 7th. We’ll post more information as we get closer to the event.

Thank you!

Terminator'e
06-08-2014, 08:39
Miałem to pisać, ale stwierdziłem że nawet TOMek się domyśli : ]

Jakby nie patrzeć, to UT2004 był stworzony z myślą o PC i to do końca nie wyszło bo coś spaprali
natomiast UT3 był stworzony pod PC i konsole i to już wogóle nie wyszło

więc zobaczymy co pokażą gry wyłącznie na PC czyli ten Toxikk i UT4 .. w UT4 wierze że będzie ładnie graficznie, ale nie wierze że przyciągnie mase luda, bo po prostu nie będzie trybów do grania - będa niedopracowane w każdym bądź razie .. wszystko pójdzie w stronę 1/1 ... a wiadomo, 1/1 jest jakby nie patrzeć mało fascynujące : >

Nie podoba mi się 3-pak , nie podoba mi się że każda z broni musi zadać kilkakrotnie damage żeby wykończył przeciwnika ... to właśnie jest ta różnica do UT ... jak pisałem wcześniej w UT prawie każda broń potrafi wykończyć w 1 sekundę i dlatego właśnie jest adrenalinka która przyciąga i przyciąga :>

tak czy inaczej zamiast strzelać do skrzynek w tych nieporadnych wersjach alfa wole poczekać na coś konkretnego ... w między czasie oczywiście UT All weapon ... ale ostatnio od kiedy dali ten Newnet, to lagi tragedia : ]

Tom
06-08-2014, 10:05
tak czy inaczej zamiast strzelać do skrzynek w tych nieporadnych wersjach alfa wole poczekać na coś konkretnego ... ]

Sporo osób gra na EU, w wieczornych godzinach. Wiec akurat to nie jest problemem.

Szczerze mowiac, ten projekt tworzenia UT jest naprawde ciekawy. Otwiera oczy na wiele aspektow, nad ktorymi nie zastanawiasz sie grajac w retail. Przewaznie kupujac gotowa gre albo sie podoba albo nie.

Tutaj masz jakis wplyw, czy przez swoja prace w edytorze (podsylanie swojej pracy) lub bedac aktywnym spolecznie. Nie mowie o forum, bardziej cos w stylu raxxiego. Zapewnienie serwerow, buildow itp.

Ciezko jest znalezc cos pomiedzy, tak zeby kazdego zadowolic. Nie mozna zachowac jednoczesnie movementu z UT99 jak i UT2k4... Popatrzcie sie na temat o xLocu (translocator):
https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11729-Translocator-Charges-Recharge/page3

Temat obszerny i kazdy ma gdzies swoja racje.

@Terminator'e
Ja wiaze jakies nadzieje na ta gre, tak jak z UT3 na ktorym sie mocno zawiodlem. Tez chcialbym zeby juz dali mi produkt gotowy, pasujacy mi w 100% i bedacy bardzo popularny.
Poki co chce wspomoc ten projekt jak tylko moge, nawet przez zasypywaniem Was na forum informacjami.

vred
06-08-2014, 10:17
Zaangażuj się bardziej Tom i zmontuj nam paczki żeby postawić serwer prywatny i trenować do turnieju !

Tom
06-08-2014, 10:37
Zaangażuj się bardziej Tom i zmontuj nam paczki żeby postawić serwer prywatny i trenować do turnieju !

raxxy stawia serwer na UnrealEngine, niestety nie da sie zrobic tego na wersjach bezplatnych.
Edytor kosztuje 20$/month, wiecej wyskakuj z kasy :D

Widze szanse w odpaleniu jako ?spectator=1, ale jest narazie zbuggowany :D widac spectatora na mapie :D ale nie liczy fraga za niego

BTW.
@VRED
Nie dostales zaproszenia od Epica jeszcze?

vred
06-08-2014, 11:26
BTW.
@VRED
Nie dostales zaproszenia od Epica jeszcze?

Nie dostałem właśnie :/ To dziwne bo jestem miszczem polski przecież. Pociągnij za sznurki i mnie jakoś wciśnij jak możesz.

Tom
06-08-2014, 11:38
Nie dostałem właśnie :/ To dziwne bo jestem miszczem polski przecież. Pociągnij za sznurki i mnie jakoś wciśnij jak możesz.

Napisze do Stacey (community manager) reprymende. W koncu nie jestesmy rosja i nie mamy sankcji.
Podobno za udzial dostaje sie super pro podkladke i mysz, takie jak na ostatnim konkursie:
https://www.youtube.com/watch?v=bZqEB3KV_Ew
@1:00

vred
06-08-2014, 11:42
Dziękuje dobry człowieku. Ja tam nie wiem nawet do kogo się zgłaszać w takich sprawach, także no fajnie jakbyś z nią zagadał.

Podkładka wypas :DD

Revy
06-08-2014, 21:52
kawał dobrego livestreama na twitch

z tego co sie nasłuchałem...

Ludzie z epica dosyć poważnie krytykują translocator z UT99, rzeczy takie jak wystrzelenie dysku TL z impacta na np face to taki bug exploit, może nieco nad interpretowałem ich słowa, ale takie mam wrażenie po tym co mówią. Wydają sie wynajdywać "błędy" zawarte w poprzednich odsłonach, teraz chcą je naprawić. W założeniu ma to być bardzo "sportowa" gra, poziom na jaki zabierają ten projekt wydaje się zbliżony do dzisiejszych sportów drużynowych i ma być fair. Omawiając spawn protect, tylko w pierwszym UT go zabrakło, ma wrócić, ale tylko dla nowych graczy. Jeśli nie będą sobie radzić przy kozakach (spawn kill itd)to w ich rozumieniu taki nowy gracz potencjalnie zainteresowany grą oleje to i pójdzie w pindu do czego innego. Mimo zwykle mało sportowego zachowania graczy (co jest tylko i wyłącznie ich winą, gracze często wykorzystują np bugi, by zdominować mape) gra w założeniach ma być bardzo sportowa. Deck określili bardzo popsutym pod względem tego co można zrobić używając hammerjumpa czy jakieś dodge, or whatever.

Czuje, że właśnie wielu zwątpiło w ten projekt...

Tom
06-08-2014, 22:00
Jeśli nie będą sobie radzić przy kozakach (spawn kill itd)to w ich rozumieniu taki nowy gracz potencjalnie zainteresowany grą oleje to i pójdzie w pindu do czego innego.

Byla mowa ze gracze nie powini sie spawnowac kolo siebie. Bardziej chodzi o sytuacje gdy jest duzo osob w DM, gdzie czestotliwosc respawnu graczy jest dosc duza.

btw. respawn protection po strzeleniu sie wylacza :D

Tom
07-08-2014, 11:40
Nowa wersja UT4 alpha:
UT-WINDOWS-bdb9e73.rar

Servery zaktualizowane.
Duze porawki do movementu, przywrocona predkosc z UT99 - 960.

https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11763-BeyondUnreal-Podcast-Episode-11&p=93130&viewfull=1#post93130

Tom
07-08-2014, 14:11
http://www.unrealtournament.com/blog/polycount-and-epic-games-team-up-for-2d-art-contest/

Jakby ktos tworzyl...

rAge
07-08-2014, 19:18
Nowa wersja UT4 alpha:
UT-WINDOWS-bdb9e73.rar

Teraz jest o niebo lepiej!
Można gdzieś znaleźć listę zmian ? O ile zmiana prędkości ruchu nie interesuje Mnie specjalnie, o tyle zauważyłem, że zwiększyli air control (Przynajmniej tak mi się wydaje, że to efekt tej zmiany), co ma zbawienny wpływ na feeling. Poprzednio pisałem, że czuję się jakbym kierował workiem ziemniaków, teraz ten efekt całkowicie zniknął. Znowu czuję pełną kontrolę nad postacią :)
Na ten moment movement jest naprawdę dobry.
Teraz mogliby jeszcze poprawić:
-skoki z windy (normalny lift jump, zejście i dodge, obecnie wszystkie te akcje powodują wyskok..)
-brak aktywacji butów z dodge

Tom
07-08-2014, 20:04
Można gdzieś znaleźć listę zmian ?
Tak istnieje:
https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11257-Unofficial-Change-Notes

Aktualizacje prawie codziennie

Has!
07-08-2014, 22:11
Nowa wersja UT4 alpha:
UT-WINDOWS-bdb9e73.rar

Servery zaktualizowane.
Duze porawki do movementu, przywrocona predkosc z UT99 - 960.

https://forums.unrealtournament.com/showthread.php?11763-BeyondUnreal-Podcast-Episode-11&p=93130&viewfull=1#post93130

duuuużo lepiej mi się teraz gra :dob: wszystko jakieś takie płynniejsze

[edit] fajna opcje dodali do startowej mapy. można wejść w teleport i połączy automatycznie z wybranym serwerem :)

Tom
07-08-2014, 22:25
duuuużo lepiej mi się teraz gra :dob: wszystko jakieś takie płynniejsze

tez mam taki feeling! duzo idzie w dobra strone.
Tak naprawde po pierwszej mapie - NICK - mialem zle odczucia, ale pogranie na deck i innych uzasadnilo racje tej decyzji

UT is back again

rAge
07-08-2014, 23:01
ale pogranie na deck

Jest już naprawdę fajnie, ale właśnie Deck stanowi problem... Wersja żywcem przeniesiona z ut99 totalnie nie pasuje do tego movementu. Czekam, aż ktoś zrobi wersję z UT3. Obecnie najlepiej pasuje Deck-Clee, szkoda tylko, że mapa została absurdalnie udziwniona.
Bez dobrego Decka nie gram! :D

Jedna rzecz jeszcze mocno razi - myszka działa beznadziejnie.

j0k3r
07-08-2014, 23:13
łosz kurwa! a to niespodzianka. Fajnie by bylo, gdyby zrobili odswiezone UT :)

pogram, może

i fakt, deck to podstawa ;)

olq
08-08-2014, 01:46
spoko jest nowy unreal tylko ciezko sie trafia i z windy sie leci w kosmos calkiem

Tom
08-08-2014, 08:37
pamietajcie ze to mega alpha, po 3 miesiacach pracy zespolu i community.
O zachowaniu myszki mowil Epic, na ostatnim live stream. Jest do poprawki tak samo jak netcode oraz wielee innych rzeczy.

olq
08-08-2014, 09:34
A tam mnie wrzucilo na pizde na jakis serwer, mozna jakas ustawke przeprowadzic? Z jakimis mistrzami polski pograc itd.?

a i wlaczyc v-sync mozna?

Tom
08-08-2014, 11:23
A tam mnie wrzucilo na pizde na jakis serwer, mozna jakas ustawke przeprowadzic? Z jakimis mistrzami polski pograc itd.?

a i wlaczyc v-sync mozna?

a) serwerow nie ma duzo
b) kurwa czytac niezbednik D:

olq
08-08-2014, 11:38
O dzieki, juz znalazlem. Moze wklej sobie w stopke linka do "niezbednika", bedzie pod reka zawsze ;p

Tom
08-08-2014, 12:46
O dzieki, juz znalazlem. Moze wklej sobie w stopke linka do "niezbednika", bedzie pod reka zawsze ;p

Fajnie jakby mogl niezbednik edytowac, prosilem Pitera o to ale chyba jeszcze nie zagladal na forum.

Bo mam fajne tweaki do dodania jak z tego tematu postprocessing ktory daje gratis z 40fps

Has!
08-08-2014, 13:37
Fajnie jakby mogl niezbednik edytowac, prosilem Pitera o to ale chyba jeszcze nie zagladal na forum.

Bo mam fajne tweaki do dodania jak z tego tematu postprocessing ktory daje gratis z 40fps

przydałby się nowy dział i tyle :) dostaniesz moda w nim i jazda.

Mroziu 666
08-08-2014, 16:54
Sprawdził bym ale sprzętu nie mam

Has!
08-08-2014, 17:02
Sprawdził bym ale sprzętu nie mam

ja mogłeś grać w ut3, to ci to spokojnie pójdzie.

vred
08-08-2014, 17:49

Bullshit :P Zero optymalizacji w tym jest póki co ;]

Mroziu 666
08-08-2014, 18:44

mam aktualnie 2gb ramu i hd 4600 i ledwo mogę odpalić Borderlands 2 po twekach w ini i tak mam średnio 25 fpsow a tak bdw Loadout (https://www.youtube.com/watch?v=YCphCuwEibMostatnio) mnie wciągnął bo jest podobny do UT z movementu ale gra jest nastawiona na: TDM, CTFy, Dominacje i jest Free to play ale trzeba tych naście godzin pograć by z lvlowac broń

Has!
08-08-2014, 19:05
Bullshit :P Zero optymalizacji w tym jest póki co ;]

nikt ci nie każde grać na max detalach :p

olq
08-08-2014, 19:25
jak sobie to wlaczysz
[ScalabilityGroups]
sg.ResolutionQuality=100
sg.ViewDistanceQuality=0
sg.AntiAliasingQuality=0
sg.ShadowQuality=0
sg.PostProcessQuality=0
sg.TextureQuality=0
sg.EffectsQuality=0

to gra sie bardzo plynnie i bardzo przyjemnie ;p

Tom
08-08-2014, 21:46
ja gram na 8600GT, tyle ze mam dwa xeony i w chuj ramu (te drugie nic nie zmienia). Na decku przy duzej ilosci graczy jest sieczka, ale jak chce pograc to jakos idzie :D @25/20 fps

btw
Z konsoli dajcie:

zajebisty tweak

j0k3r
09-08-2014, 09:18
Has weź ten ryj putina z avatara bo Ci jebne repe w dol :P

Tom
09-08-2014, 10:59
<iframe width="640" height="390" src="//www.youtube.com/embed/KrIyN2csp-s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Has!
09-08-2014, 11:16
Has weź ten ryj putina z avatara bo Ci jebne repe w dol :P

ustawiłem go grubo przed tym jak ruskie zaczęli odwalać maniane na ukrainie :p

Terminator'e
09-08-2014, 11:22
youtube.com/embed/KrIyN2csp-s" frameborde></iframe>

lol, jak widać nowy UTek może służyć jedynie do pokazania jaki jest koślawym :]

marnowanie czasu panowie, po miesiącu sie znudzi, na razie nic w tej grze nie ma interesującego :]

niby już stworzyli piekne tekstury a jeszcze ich nie zaimplementowali, co za lamy .. moja babcia szybciej by to zrobiła - oczywiście gdyby żyła :]

Revy
09-08-2014, 14:46
zrób lepiej jeśli potrafisz, jak nie to stul pape w końcu, bo tylko narzekasz. mi się przednio gra mimo, że nie mam najlepszego skilla.

olq
09-08-2014, 15:03
czemu serwy eu nie dzialaja kuuuuuurwa :D

ronnex
09-08-2014, 15:06
zrób lepiej jeśli potrafisz, jak nie to stul pape w końcu, bo tylko narzekasz. mi się przednio gra mimo, że nie mam najlepszego skilla.

++++++++++++++++++++++++++++

BIOLY
09-08-2014, 16:15
Boju jakies pierdoly chca wprowadzic do CTF-a, pauzy na ripleje ( ze niby jak bedzie cap to bedzie stop i powtorka) i zmiany polow (na niesymetrycznych mapach), pogielo ich chyba, idea jest taka aby bylo "sportowo", aby dalo sie jednoczesnie grac oraz zeby spece mogli jeszcze bardziej czerpac przyjemnosc z ogladania ... no fajnie tylko za cene dobrego ogladania bedzie tracic grywalnosc lol i jeszcze chyba limitowany trans.

rAge
09-08-2014, 17:54
Nowa wersja jest dostępna!

Zmiany:

Faster sniper bullet
Increased center flak shard damage bonus, made shard distribution more consistent.
Fixed sniper fire audio not respecting audio settings
If no dodge multijump, allow jump key to trigger dodge rolls. Rather than a time interval for allowing dodge rolls, allow triggering when Z velocity below target level.
Fixed a bug in UTCarriedObject where it was calling ObjectWasPickedup instead of ObjectWasReturnedHome in Drop() Flags now give points to the flag carrier if both flags are held Added a message for entering Sudden Death CTF now properly ends in Sudden Death when the final kill is made Fixed the Game clock to give better messaging
Default to fullscreen and 1280x720
Removed number from pickup timers; inventory pickups now display preview meshes in the editor and a preview timer if the item type will have it in game
Hooked up effect for spawn protection; spawn protection no longer protects against environmental damage; hooked up ability to turn off weapon stay
Added wall slide: slide a little ways along a wall when near peak of jump/dodge while hugging it. Removed SetGravityScale() temp testing function.
Make UTImpactEffect placeable in editor for artist usability, but throw warnings if it makes it into a game instance
Turned weapon stay on by default now that the setting is actually being used
Remote redeemer first pass
Fixed duplicate weapon mesh on weapon bases in some situations
Added (enabled by default) support for single tap wall dodging. Happens on release so air control attempts won't accidentally trigger. Can be toggled by console exec ToggleSingleTap.
Moved the definitation of what hud widgets get loaded to the ini
Fixed build failing on Mac
Returned the spectator to TDM Add a custom spectator wdiget for CTF to handle half-time etc. (all WIP) Removed a pointless cut and paste in CTFGameState
Can roll out of jump. Rolling at last instant out of long fall reduces falling damage. Reduced autosprint delay.
Don't render editor meshes in game
Increased air control 15%.
Add ping to scoreboard
Have chat print to console
Hip Thrust Animation
Updated Binaries
rocketexplosion wip
rocketexplosion1
Hip thrust is now on J

Ta wersja jest gorsza niż poprzednia, głównie ze względu na dodany "wall slide", który tak jakby przykleja nas na moment do ściany. Nie wiem po co ta opcja, ale jej działanie jest beznadziejne, blokuje mi połowę ruchów bo się przyklejam... Zwiększyli też air control, to dobra zmiana, ale raczej zbyt radykalna, myślałem raczej o niewielkiej zmianie max do 5-10%. Na plus na pewno wywalenie zegarków na powerupach, tylko, że pewnie zastąpią to czymś innym.

Rush
09-08-2014, 22:37

Może nowy build potrzebujesz, wymieniony post wyżej :)

PS. na mordy Putina się burzą, a na Che Gueverę już nie :-(

Tom
10-08-2014, 10:34

Serwery są zarządzane przez IRC / kanal #beyondunreal @ GlobalGamers

oLEq
10-08-2014, 17:52
zainstalowalem, zagralem dwie mapki i calkiem spoko.

predkosc jest dosc dobra, a o to sie mocno balem.

pytania mam za to do kogos bardziej obeznanego.

1. jest jakas komenda zeby widok broni wylaczyc?
2. na mapie sidcastle zauwazylem ogromny motion blur kiedy ruszam myszka
czy to normalne, czy kwestia jakeigos ustawienia, bo grac sie przez to neida jak przy najmniejszym ruchu sie rozmywa wszystko. na jakies innej mapce ktora byla grana wczesniej nie zauwazylem czegos takiego. moze kwestia tekstur czy cos?

ronnex
10-08-2014, 18:08
spoko gierka się szykuje, na kiedy oficjalna data wydania :P?

Revy
10-08-2014, 18:50
olq, wyłącz post processing, komenda była gdzieś tu podawana przez kolegę. też nie kumam, dlaczego tylko na tej mapie jest taki blur. po użyciu komendy zniknie

// mam

Z konsoli dajcie:

zajebisty tweak

gangstta
10-08-2014, 22:03
Będzie grane :)

Rush
11-08-2014, 00:05
1. jest jakas komenda zeby widok broni wylaczyc?

Chyba się nie da.

2. na mapie sidcastle zauwazylem ogromny motion blur kiedy ruszam myszka
czy to normalne, czy kwestia jakeigos ustawienia, bo grac sie przez to neida jak przy najmniejszym ruchu sie rozmywa wszystko. na jakies innej mapce ktora byla grana wczesniej nie zauwazylem czegos takiego. moze kwestia tekstur czy cos?
r.motionblurquality 0

Tom
12-08-2014, 10:33
<iframe width="640" height="390" src="//www.youtube.com/embed/LdIoMu3NSuw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

oLEq
13-08-2014, 01:25
popykalem jeszcze troche, i jest jakis srogi problem z mysza, jakas lekka akceleracja i delikatne plyniecie. W polaczniu z brakiem mozliwosci wylaczenia BoBa daje to bardzo negatywne odczucie braku precyzji.
Podobno maja to naprawiac, ale poki co psuje to caly efekt.

olq
13-08-2014, 01:49
no to jest w chuj absurdalne jak na troche wyzszym sens pociskasz to w ogole taki mindfuck

oLEq
13-08-2014, 07:49
no to jest w chuj absurdalne jak na troche wyzszym sens pociskasz to w ogole taki mindfuck

i czy kazdy tak ma ze jak sobie ustawi sensa to za kazda zmiana mapy sie wszystkie ustawienia resetuja?

Tom
13-08-2014, 08:34
i czy kazdy tak ma ze jak sobie ustawi sensa to za kazda zmiana mapy sie wszystkie ustawienia resetuja?

Nie ja w sumie mam edytowane przez Input.ini, a nie z konsoli czy menu.

Co do myszki, na ostatnim podcastcie co wkleilem mowiono o tym. Epic wezmie montion studio by uchwycic ruchy myszy i to co sie dzieje na ekranie.

olq
13-08-2014, 09:35
Ja ustawialem w menu w grze i mi sie nie resetuje.
Jak masz jakiegos windowsa 7/8 i sobie wypakowales w dziwnym miejscu i nie odpalasz UT jakos administrator to moze nie zapisac, tak mi sie przynajmniej wydaje.
Lipa, ze tam boty dojebali na serwerze, tak to chociaz gejming sie zdarzal ;p

vred
13-08-2014, 11:01
Darujcie se ludzie, to jest niegrywalne póki co. Nic w tej grze nie działa tak jak powinno. Mouse input to jest jedno wielkie nieporozumienie (i nie ma to związku ze spadkami FPSów bo nawet na 120fps jest gówno wielkie) Obawiam się ze to kwestia silnika i będą z tym problemy nawet w finalnej wersji gry :P Szkoda nerwów.

Wczoraj fatal1ty streamował to nie szło tego oglądać, zero dynamiki, pociski lecą godzinę z każdej broni. http://www.twitch.tv/fatal1ty/b/557579455 Porażka.

Widzę że dalej szlifuje skilla hahah http://www.twitch.tv/Fatal1ty $$ :)

Epic wezmie montion studio by uchwycic ruchy myszy i to co sie dzieje na ekranie.

A cóż to takiego ? :P