PDA

Zobacz Pełną Wersję : Deus Ex 2

Carlos
24-03-2003, 19:25
Nie wiem czy ten temat jest na miejscu (ale chyba tak)... kiedy wyjdzie Deus 2 na PC?? I w jakiej będzie cenie??

ES|HEAD HUNTER
24-03-2003, 22:57
Z tego co mi wiadomo, Deus Ex 2 ma wyjść w Czerwcu 03.
A ile ma kosztować, to tego niestety nie wiem.

Mephisto
25-03-2003, 18:29
tutaj sobie mozesz poczytac jest wszystko o tej grze (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1496)

Carlos
25-03-2003, 20:57
Wysłane przez: matiii
tutaj sobie mozesz poczytac jest wszystko o tej grze (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1496)

Dzięki! Teraz jush wiem prawie wszystko :)

shooker
27-03-2003, 21:14
Tak naprawde jedyną pewną datą jest rok 2003.Chodzą jakieś tam pogłoski o 2 kwartale tego roku, ale jak mówiłem to nic pewnego.Jeżeli chodzi info o grze to sporo można sie dowiedzieć na
www.planetdeusex.com

[=KENIGER=]
27-03-2003, 21:31
DeusEx to była jedna z pierwszych gier jakie uruchomiłem na moim nowym kompie (gra już w tym czasie miała swoje miesiące) i kiedy zobaczyłem fps na ekranie pomyślałem co za zjeb wydał tą gre że kaszani sie na moim niedawno kupionym kompie (chociaż podzespoły nie miał najlepsze ale były powyżej średniej) wszedzie pisali recenzje że gra super itp. a dla mnie ta gra była średnia (dla niektórych też) jedynie co by mogło mnie przyciągnąć do 2 to zobaczenie grafy jak zmodernizuje sprzet za rok, dwa może wtedy bedzie taaaa a może jeszsze Duke Nukem wyjdzie hehe.

Max Shadow
27-03-2003, 22:22
Mi też ta gra nie przypadła w cale do gustu ale nie przeczę że ma masę zwolenników. Co do Duke Nukem... jeśli masz na myśli Duke Nukem Forever to z tego co wiem to nie ukarze się.

[=KENIGER=]
27-03-2003, 22:34
Ja pier... Forever się nie ukarze gdzie wytrzsnąłeś taką rewelację a ja myślałem że skoro... przecież filmik pokazywali... nie gdzie moja pętelka... ide na strych, napewno mówisz prawdę bo nie chce zrobić głupstwa... tyle lat na marne pewnie przestraszyli się Dooma III no ale na tym filmiku to jakoś mi nie imonowała grafa i jeśli miałaby wyjść teraz przy takich hitach to nie dziwie się wydawcom... ale tyle lat...

Max Shadow
27-03-2003, 22:46
Też widziałem ten filmik i sam na to czekałem bo było na nim rzeczywisicie sporo i na dodatek zdrowo rozbudowana rozgrywka w porównianiu do poprzednich wersji. W czasie kiedy pokazał się ten film gra zapowiadała się na rewelację. Ale "nigdy nie mów nigdy" i kto wie.

[=KENIGER=]
28-03-2003, 11:30
Pomyślałem że napisze co i jak może być w nowej części ale nigdy nic nie wiadomo może coś zmienią:
Plityczne frakcje znów toczą boje o wpływy i nagle , w ogarniętym chaosem świecie, znika bohater pierwszej części - JC Denton. Nikt nie wie, gdzie sie udał i w jakim celu (a nie przypadkiem na pielgrzymkę na jasną górę). Śladem zaginionego rusza czwórka agentów stworzonych z jego DNA (o w mordę to pewnie wszyscy będą wyglądać tak samo chyba że dorzucą coś do koktajlu np. jeszcze DNA Lary Croft to wtedy bedziemy mieć jeszcze panienkę w składzie). Trop wiedzie przez Kair, Seatlle i Niemcy... a może po drodze zawitają do polski. No nie wiem a nie mogli napisać że bohater zaginął w akcji przecież możn stworzyć z DNA kopie (ale taką fachową jak w Alien Resurection co jeszcze nawet pamięc miała - Reaply) i koniec a to jeszcze 4 agentów posyłać (jak myślicie kto za to zapłaci jak nie podatnicy).

vega
28-03-2003, 12:47
lol , jesli nie przypad wam DeusEx do "gustów" , to nie widze sensu zebyscie brali sie za 2 czesc. Kto w to gral to wie oczym mowie tutaj do was , bo ta gra albo Cie wciaga od samego dema , albo wywalasz ja po pierwszym przejsciu kilku krokow. Nie spotkalem sie z lepsza gra tego typu, z takim dopracowaniem , szczegolami, efektami ( ustawicie sobie 30 granatow na scianie i detonacja :p , wtedy okaze sie czy masz dobra grafike ). Samo dopracowywanie swojego goscia sprawialo ilez radosci heh. PRZE swietna gra , ktora jest the best w swoim rodzaju. Polecam.

[=KENIGER=]
28-03-2003, 13:23
Człowiek zmienny jest a poza tym II to nie musi być to samo łeb w łeb co I bo inaczej to komuś taki debel mógłby sie nie spodobać. No a z tą fabułą to nie uważasz że jest naciągana maksymalnie i jakby z filmów klasy Z (ja na wszelki wypadek wysłał bym 6 klonów bo niby dlaczego akurat 4).

[=KENIGER=]
28-03-2003, 16:27
"Na HomeLAN można przeczytać wywiad na temat, tworzonego właśnie sequela Deus Ex. Oczywiście wywiad po angielsku (w dalszej części newsa streściłem najważniejsze rzeczy).

Dowiadujemy się z niego miedzy innymi tego, że programiści stawiają przede wszystkim na interakcje z otoczeniem oraz realność świata, w którym znajdzie się gracz. Więc takie drobiazgi, jak gaszenie świateł, otwieranie szuflad, bądź kupowanie przekąsek będzie na porządku dziennym. Moim zdaniem nie jest to nic nowego, a wręcz nie powinno się na ten temat mówić z takim zachwytem. Przecież już staruszek, jakim jest niewątpliwie Duke Nukem 3D, oferował takie smaczki( oj, ja też czekam na Duke Nukem Forever). W części drugiej nie będzie już podziału na zdolności w wszczepy. Wszystko to zostało wrzucone do jednego worka pod nazwą Biomods. Dało to nowe możliwości np. można zdobyć modyfikacje z czarnego rynku, co zapewne daje grze pewnej realistyki – w końcu wiadomo jakimi prawami rządzi się świat cyberpunka ;-)." gery.pl

Carlos
28-03-2003, 17:01
Wysłane przez: vega
lol , jesli nie przypad wam DeusEx do "gustów" , to nie widze sensu zebyscie brali sie za 2 czesc.

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam!! Deus 2 będzię kontynuacją pierwszej części tej zajebistej gry więc warto wiedzieć co działo się na początku! Ja osobiście się nie mogę doczekać drugiej części tej wspaniałej gry... JC Denton znowu w akcji! =)

WyrwiNera
28-03-2003, 17:45
Jak się czegoś ciekawego dowiecie o Deus Ex2 to piszcie.
Jesteście głosem narodu w słusznej sprawie :D

vega
28-03-2003, 18:25
nie porównuj deus-a z dukeiem , bo to sa 2 różne gry. Nawet jesli by wyszedl forever , to deus 2 zmiecie go jak chce. Czepiasz sie ze wyslano po niego 4 klony .. pograj w 1 , dowiesz sie dlaczego 4 a nie 1.:rolleyes:

/edit to bedzie przełom w tego typu grach.

shooker
28-03-2003, 20:48
Wysłane przez: Carlos

Ja osobiście się nie mogę doczekać drugiej części tej wspaniałej gry... JC Denton znowu w akcji! =) No nie do końca.W dwujce jestes Alexem D. , a nie JC.Co prawda Denton będzie występową (będzie nawet mial swoja organizacje) ale nic więcej.

Carlos
28-03-2003, 20:57
"Akcja Deus Ex 2 umiejscowiona będzie 20 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Świat stanął w obliczu katastrofy i zaczyna mozolny powrót do normalności. Ten proces jest jednocześnie wspaniałą okazją dla wielu religijnych i politycznych frakcji na odbudowę. Zdają sobie one sprawę, że właściwe posunięcia mogą określić kształt społeczeństwa na lata, a nawet wieki. W takiej właśnie sytuacji przyjdzie nam działać w drugiej odsłonie gry. Naszym głównym zadaniem będzie odnalezienie głównego bohatera jedynki - JC Dentona. Właśnie z jego DNA stworzono czterech nowych agentów, którzy dostają polecenie zatrzymania zbiega...."

Nie rozumiem... JC będzie grał dobrego czy złego w dwójce? :rolleyes:

lo3o
03-04-2003, 01:01
Wysłane przez: [=KENIGER=]
DeusEx to była jedna z pierwszych gier jakie uruchomiłem na moim nowym kompie (gra już w tym czasie miała swoje miesiące) i kiedy zobaczyłem fps na ekranie pomyślałem co za zjeb wydał tą gre że kaszani sie na moim niedawno kupionym kompie (chociaż podzespoły nie miał najlepsze ale były powyżej średniej) wszedzie pisali recenzje że gra super itp. a dla mnie ta gra była średnia (dla niektórych też) jedynie co by mogło mnie przyciągnąć do 2 to zobaczenie grafy jak zmodernizuje sprzet za rok, dwa może wtedy bedzie taaaa a może jeszsze Duke Nukem wyjdzie hehe.

Deus EX jest wyjebany w kosmos KENIGER, trzeba troche pograc zeby ocenic gre, a ty to robisz widze juz po pierwszych wrazeniach, jak dla mnie to malo profesjonalne. Ocen gre a nie to ile masz fpsow. Deus EX to jedna z najlepszych RPGow FPP w jakom gralem i niemoge sie doczekac dwojeczki, pewnie znowu zawale nie jedna nocke :D. Na samom mysl cieknie mi slinka :D

lo3o
03-04-2003, 01:13
Keniger tak wogule to Ty musisz sie wpierdzielac do kazdego topiku nawet niemajac wiekszego pojecia o czym sie tam pisze??? Najpierw pograj w ta gre pozadnie, najlepiej ja przejdz i wtedy masz prawo do wygloszenai wlasnej opini. Jak narazie widze krytykujesz wszystko, podwazasz kazda opinie i starasz sie osmieszyc zarowno fanow tej gry jak i sama gre. Wez Ty sie lepiej odpiepsz za przeproszeniem :rolleyes:

[=KENIGER=]
03-04-2003, 12:06
Jak narazie widze krytykujesz wszystko, podwazasz kazda opinie i starasz sie osmieszyc zarowno fanow tej gry jak i sama gre. Wez Ty sie lepiej odpiepsz za przeproszeniem

Lobo "tak wogule to Ty musisz sie wpierdzielac do kazdego topiku nawet niemajac wiekszego pojecia o czym sie tam pisze??? Najpierw przeczytaj" posty porządnie, najlepiej kilkadziesiąt razy "i wtedy masz prawo do wygloszeń wlasnej opini" a najlepiej to pozwól ją wygłaszać innym.

Podoba cie sie gra Hugo... napewno, jesteś pewien najpierw musisz ją przejść całą a dopiero później wygłaszaj swoje opinie.

lo3o
03-04-2003, 16:00
Keniger niebede z toba dyskutowal bo to widze niema sensu. Przyjmij wkoncu do wiadomosci ze sa rozne gosta i gusciki i to co jednym wydaje sie wada inni wezma za zalete. Topiki takie jak te powstaja po to zeby fani danej gry mogli wymienic sie widomosciami, ewentualnie powspominac stare dobre czasu jak to sie gralo w dana gre a nie klucic sie z takimi typkami jak Ty, ktorzy mimo niewielkiego doswiadczenia z dana gra wyklucaja sie o byle co.

Wiesz tak naprawde to nieroznisz sie niczym od goscia na tym forum ktorego tak bardzo nie lubisz (pewnie wiesz o kim mowie).

Niechce zeby posadzono mnie o spam wiec dodam, ze w Deus EX najbardziej podobala mi sie nieliniowosc gry, czyli mozliwosci wyboru, ktore czesto nastreczaly mi niezlych dylematow co wybrac, jaka opcja bedzie dla mnie najkorzystniejsza, czesto wybieralem cos tylko po to zeby sprawdzic co sie bedzie pozniej dzialo. Do tego te wszystkie umiejetnosci naszego agenta [szczegolnie hakerskie :D], NPC na zajebiscie wysokim poziomie i oczywiscie wymiatajacy klimat gry !!!!!!! Doslownie miód, cud i orzeszki :D :D :D Ja cem szybko dwujke !!!!

[=KENIGER=]
03-04-2003, 16:36
Dla twojej wiadomości ten topik nie zakładała żadna osoba po to by sie wymianiać jakimiś doświadczeniami wrażeniami itp. na temat Deus Exa tylko wszystko co jest związane z II, jesteś chyba paranoikiem skoro masz do mnie pretensje o Deus Exa nic do niej nie mam (czy coś złego o niej napisałem) troche z żartem podeszłem do II części bo fabuła wydaje mi się naciągana kosmicznie ale to moje wrażenia i jeśli ktoś mnie posądza o takie pierdoły to coś jest z nim nie tak, moje posty nie były także zachętą do niegrania w którąkolwiek z częśći bo nic nie napisałem co by mogło do tego zniechęcić. I to jest FORUM więc każdy może wyraźić własne zdanie.

Do pana mando nic nie mam!!!

Więc typku nie wciskaj mi tu ciemnoty bo jedyną osobą która o coś się wykłóca to jesteś ty więc powiem ci cytując Icarium : "wyluzuj"

[=KENIGER=]
03-04-2003, 16:47
Dla rozładowania atmosfery pragne zachęcić do obejrzenia kilku screnów które pokazują graficzke w akcji zarówno z X-Boxa jak i z piecyka ale nie wiem które na co, patrząc i przyglądając się to grafa przypomina mi Dooma III szczególnie jak sie patrzy na te postacie. Nie wiem czy to oficjalna strona gry bo jakaś taka uboga i nijaka.

Deusex II (http://www.deusex2.com/)