PDA

Zobacz Pełną Wersję : Sprinter Cell

N-e-o K-ce
02-04-2003, 20:09
wszystkim milosnikom gier typu Rainbowsix proponuje cos znacznie lepszego:) Pojawila sie nowa gierka"Sprinter Cell":) Warto zagrac:)

Carlos
02-04-2003, 20:39
Po co drugi taki sam temat zakładać na tym samym forum? Przecież jest jush topic o nazwie "Splinter Cell".... no comment :rolleyes:

dyna
02-04-2003, 20:42
Przecież jest jush topic o nazwie "Splinter Cell"....
no... ale o nazwie "Sprinter Cell" nie..

[=KENIGER=]
02-04-2003, 21:13
Widać nie wszyscy są zdrowi na umyśle na tym forum.

Svenio
02-04-2003, 21:14
ty carlos wez badz cicho bo ty najewiecej tu spammujesz jakbym mial modem bym szalu dostal wszedzie twoje bezsensowwne komentarze koles widac jest nowy na forum i nie zauwazyl
boze...

shooker
02-04-2003, 22:09
Wysłane przez: N-e-o K-ce
wszystkim milosnikom gier typu Rainbowsix proponuje cos znacznie lepszego:) Pojawila sie nowa gierka"Sprinter Cell":) Warto zagrac:) Rainbow Six jest o niebo lepsze od Spliter Cell... (przeszedlem R6 1 i 2 i caly Splinter Cell)

[=KENIGER=]
02-04-2003, 22:11
Svenio spokojnie, jak gość mógł nie zauważyć tego tematu widać nie chciało mu sie czytać i tyle ostatnio to pojawiają sie takie cwaniaki którym szybko zależy jebnąć jak najwiecej postów nie bacząć czy są głupie i w stylu - jeden wyraz i uśmieszek no i już mam kilka punktów do gwiazdek. No ale moge sie mylić... a słyszeliście że wyszedł już Unreal II.

P.S W Rainbow Six nie grałem ale o ile pamietam to ta gra nie była w stylu Metal Gear Solid wiec nie wiem co tu porównywać.

shooker
02-04-2003, 22:17
Wysłane przez: [=KENIGER=]

P.S W Rainbow Six nie grałem ale o ile pamietam to ta gra nie była w stylu Metal Gear Solid wiec nie wiem co tu porównywać. Ja też nie wiem, ale jak ktos juz zacza porownywać to mowie co mysle ;)

[=KENIGER=]
02-04-2003, 22:27
Jedyna gra do jakiej moge ją porównać (z których wyszły na peceta) to właśnie Metal Gear no i tyle co przeszłem to gra troche nie za bardzo mi przewyższa Metala który miał lepszą fabułe ciekawsze postacie i ogólnie klimat no i byli bosowie i gra była innowacyjna na swoje czasy. Splinter Cell dodaje tylko ładną graficzke i kilka własnycyh rozwiązań mniej znaczących no ale skoro gram w nią oglądając slajdy na ekranie to znaczy że jest dobra i warto zagrać.

Podobno wyszedł Metal Gear 2 na PC: wymagania? bardzo wysokie ale to bardzo i tylko 8 giga na twardzielu ja nawet nie mam tyle na 1 partycji hehe ale i tak nie ruszyłaby na moim sprzecie jak Splinter ledwo zipie a konwersja z PS2 ma pójść trzeba lepiej odświerzyć stare pudełka ze starymi grami... oooo jak ładnie chodzi.... pong.

P.S NO ale rozmowy przez komórke z metala 1 dalej nikt nie skopiował hehe. Dobra ide zadzwonie do Meryl.

N-e-o K-ce
02-04-2003, 22:35
Chcialem powiedziec ze jak zakladalem ten temat to wczesniej nie było nic o Splintell Cell - dlatego zalozylem.Wiec chyba ja zlozyłem temacik jako pierwszy:P

Max Shadow
02-04-2003, 22:46
Jaki LOL!!!

ES|HEAD HUNTER
02-04-2003, 22:51
Maxiu spokojnie, bez nerwów, ja to koledze N-e-o grzecznie wyjaśnie. :p
Neo niestety Ty nie byłeś pierwszy. Ten temat, tylko pod tytułem "Splinter Cell" stworzył Kisiel tutaj (http://forum.unreal.pl/showthread.php?s=&threadid=9704) więc niestety Ty nie byłes pierwszy tylko on. Wybacz, że Cie musiałem rozczarować i zasmucić ;)

Sobek
03-04-2003, 18:13
heh niezły LOL :) ale niema sie co dziwić jak ja zarejestrowałem sie na forum też troche sie nieorjentowałem :P pan neo zrobił wam przysługe chcąc polecić wam fajną gierke a wy go mieszacie z błotem ;) myśle że temat można zamknąc bo jeden wystarczy o tej samej tematyce...

Piter
03-04-2003, 18:33
Agreed - zamykam.