Podgląd Wiadomości
Stare 20-07-2011, 19:43   #41
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Dużo fragów trzeba było przyśpieszyć, by było synchro.

I dlatego jest za szybko i ludzie odbierają to jak chaos. Na przyklad tego genialnego ampruna na decku zupełnie zniszczyło to przyspieszenie (zaraz go wrzuce na YT w oryginalnej prędkości to sobie wszyscy poównają)

/coś mam nie halo vdubem, wysypuje mi sie na drugim kompie zaraz sprobuje to zrobic.

do tego na całym filmie efekt ducha, błąd kodeka, artefakt. (takie echo) zwłaszcza przy szybkich zmianach ekranu znacząco wpływa to na czytelnosć. Tak to wygląda:
http://imageshack.us/f/43/shangrighost.jpg/ (nie moi drodzy, to nie jest motion blur)

na oryginalnym pliku tez to musi być bo YT samo z siebie czegos takiego nie daje. Rozwiązałaś to juz raz tak że tego nie było (innego kodeka uzyłaś), prosiłem, mówiłem, sonka mówiła, że to błąd i artefakt... a można było to wszystko zrobic w xvidzie i nie byłoby problemu. (tak ja wiem ze x264, H264 jest cool i trendy, ale jak sie nie ma wiedzy, to po co w to brnąc kosztem jakości, tylko po to zeby byla etykietka, "kompresowane w x264")Jest jak widac, jeszcze sie ze mna spierasz na priv. wybacz, ale nie mogę milczeć na ten temat... Bo cholernie mi szkoda że w taki sposób tyle ujęłas temu filmowi...

Ostatnio edytowany przez Maksym; 20-07-2011 o 20:26
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz