unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Wyniki Sondy: Stworzenie Polskiego i najlepszego filmu UT99 ze wszystkimi gwiazdami sceny.
Jestem na tak. 110 75,86%
Jestem na nie, to głupi pomysł. 35 24,14%
Głosujących: 145. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-09-2008, 15:29   #41
batonix
#DELTAeSPORTS.COM

batonix - Awatar

Na forum od: 28-04-2003
Miejscowość: Świecie
Rep P0wah: 394
batonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizastabatonix - masta of dizasta
jestem na tak jesli ten firm dorowna chociaz w 50% tym z csa :
http://www.sourceradio.com/modules.p...=watch&id=1186
http://www.sourceradio.com/modules.p...=watch&id=1187
http://www.sourceradio.com/modules.p...=watch&id=1181
Sam chetnie dorzucilbym kilka demek;P
(@^D^sOLD) ale zabilem ja i teraz reka smierdzi
(@^D^sOLD) takim gownem
(@^D^sOLD\FOCH) ide umyc ta reke bo ten zapach mnie powala
Użytkownika batonix nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2008, 15:36   #42
sold
delta.sold

sold - Awatar

Na forum od: 29-12-2002
Miejscowość: Olbrachtów
Rep P0wah: 41
sold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;p
http://skilled.pl/story-1128-best-da...mpetition.html
hf

(16:54:00) (Delta\batonix) bo jestes zalosny
(16:54:05) (crush`) nie sadze
(16:54:16) (Delta\batonix) powiesz mi to prosto w oczy czterooki smieciu
Użytkownika sold nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2008, 15:48   #43
macabre
Crystal Creator

macabre - Awatar

Na forum od: 25-11-2003
Miejscowość: Gorzyce / Rzeszów.
Rep P0wah: 1171
macabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizasta
w sumie to kto powiedział , że to ma być typowe fragmovie? Dlaczego na przykład nie możemy zrobić komedii mamy pełną gamę pomysłów.

http://www.youtube.com/watch?v=dqkYmVWdxVE

pubmasters'i z cs'a kiedys zrobili własnie taka komedie+framogvie w jendym. Przy okazji mozna zaobsersowac umiejetnosci taktyczne hehe.

Użytkownika macabre nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2008, 15:58   #44
t0maaa
atP | [Nil]

t0maaa - Awatar

Na forum od: 17-12-2004
Miejscowość: Gorzyce
Rep P0wah: 86
t0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizastat0maaa - masta of dizasta
gwiazdami sceny a nie macie zadnych moich akcji to bez sensu...
Stare 24-09-2008, 16:03   #45
sold
delta.sold

sold - Awatar

sold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;psold - cham i świnia ;p
bos legend von ¢areLess

Stare 24-09-2008, 16:18   #46
Failed
Mojom pasjom jest TIBIA

Failed - Awatar

Na forum od: 20-05-2003
Miejscowość: Tibijskie Miasto Na Koncu Swiata
Rep P0wah: 1622
Failed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizasta
Dobry pojazd nie jest zły !

Macabre ja bede na tak ! Ale pod warunkiem jak ukonczysz filmy ktorych nie ukonczyles .
Szukasz pasywnego dochodu? Chcesz zainwestowac zarobione pieniadze? Słyszałes o zarabianiu w internecie? Chcesz zacząć zarabiać? Napisz priv wyjaśnie - TheAdsTeam - to stosunkowo nowy projekt rev sharowy. Prawdziwi ludzie, prawdziwe reklamy, prawdziwe zarobki.
Użytkownika Failed nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2008, 16:32   #47
Evan
skillz0r?

Evan - Awatar

Na forum od: 22-12-2002
Rep P0wah: 802
Evan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizasta
Cytat:
batonix pisze: Podgląd Wiadomości
rofl, jedynym fajnym filmem z csem jaki widzialem to byl the gamers day, a ogladalem swego czasu jakies wielkie produkcje co niby wysokie miejsca zajmowaly na konkursach, no ale tak, zapomnialem ze w csie to fajnych fragow wlasciwie nie ma ;P
//no offence oczywiscie, a co do filmu to robcie, bedzie smiesznie, a potem kazdy sie bedzie tlumaczyl, ze to nie jego wina ze film sie spartolil ;X
///obejrzalem dla jaj pierwszy, tzn chcialem, po niecalych 3 minutach poleglem, rownie ekscytujace fragi jak multikille ze snajpy, gg
Stare 24-09-2008, 17:03   #48
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8175
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
zrobmy film z fabula ;D
Stare 24-09-2008, 17:48   #49
sold
delta.sold

sold - Awatar

Cytat:
Evan pisze: Podgląd Wiadomości
rofl, jedynym fajnym filmem z csem jaki widzialem to byl the gamers day, a ogladalem swego czasu jakies wielkie produkcje co niby wysokie miejsca zajmowaly na konkursach, no ale tak, zapomnialem ze w csie to fajnych fragow wlasciwie nie ma ;P
//no offence oczywiscie, a co do filmu to robcie, bedzie smiesznie, a potem kazdy sie bedzie tlumaczyl, ze to nie jego wina ze film sie spartolil ;X
///obejrzalem dla jaj pierwszy, tzn chcialem, po niecalych 3 minutach poleglem, rownie ekscytujace fragi jak multikille ze snajpy, gg
fragi fragami, ale tu chodzi o obrobke, ktora jest MISTRZOWSKA.

Stare 24-09-2008, 18:04   #50
n3w.Ali3n_PL
Na forum od: 03-09-2008
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 28
n3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznien3w.Ali3n_PL - podejrzany politycznie
ja glosuje na tak
Użytkownika n3w.Ali3n_PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości