unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Gry na Unreal Engine

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-01-2015, 07:29   #1
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Toxikk

https://www.youtube.com/watch?v=ifxm...hyyy(clayman90)

Grę można kupić w Steam za 17€ - http://store.steampowered.com/app/324810/

lub na g2a za 3 dyszki - https://www.g2a.com/toxikk-steam-ear...ey-global.html

Pierwsze wrazenie - UT'99 na nowym enginie. Można hostować grę jak i się dołączać przez "open" z dowolnym IP. Można grać na LAN. Gra jest early access, ale póki co oprócz trochę za mocnych rakiet błędów jakiś większych nie ma. Wrażenie w grze jest jeszcze lepsze, niż przy oglądaniu filmów z YT. Po godzince grania wczoraj z Pio bardzo nam przypadła do gustu.
Obejrzyjcie trochę innych filmików z niej, bo moim zdaniem - warto zainwestować te 7(3) dyszek w tego shootera. 4-pak Toxikka kosztuje 44€.

Poniższe dwa zdania bardzo dobrze definiują tą grę:
"Being a spiritual successor to the arena shooters of the late 90s and early 2ks, there is no levelling, no skill-trees, no perks, no cover systems, no classes, no configurable weapons and no iron sight aiming. But most importantly: TOXIKK is NOT "Free-2-Play"!"

Ostatnio edytowany przez Piter; 31-01-2015 o 02:21
Użytkownika Piter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-01-2015, 21:26   #2
Pio76
[es]pio

Pio76 - Awatar

Na forum od: 17-12-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 510
Pio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizasta
Oj chyba nikt tu nie zagląda potwierdzam gierka fajna. Head shot tyż jest
<+f2d2> plyn do felg 1-0 ahs
<+b0ndi> 2-0
<+b0ndi> imo
<+b0ndi> ;d
<+f2d2> albo do minusa nawet
<+thecheck> 3:0 BYLO
<+thecheck> WALKOWER
Użytkownika Pio76 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-01-2015, 22:00   #3
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2371
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Gra jest bardzo podobna do serii UT, z tego co zaobserwowałem, to movement jest niemal identyczny jak w 2k4. Itemy praktycznie takie same jak w UT, jest armor, belt a nawet buty (w postaci jetpacka). Irytują tylko bronie, które nie mają w sobie za grosz oryginalności. I pod tym względem UT bije Toxikk na głowę. Wszystkie bronie wydają się być zrobione od niechcenia, żadna nie ma powera. Niby są dwa tryby, ale też zrobione na odczepnego.
Stare 30-01-2015, 00:20   #4
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Pokaż mi coś lepszego, co dorasta poza UT, choćby do pięt, Toxikkowi. Bronie nie są zrobione od niechcenia. Każda ma swój odpowiednik w UT. Co jest złego w kopiowaniu gry doskonałej ?

Movement, oprócz double jumpów i dodge jumpów jest taki sam jak w UT.

Filmik taki jakiś stary z testów.
https://www.youtube.com/watch?v=xuEZ...eakktorStudios

W tej publicznej becie która jest teraz - jest tylko 1 mapa - bez tych z pojazdami.

Prawda jest taka, że UT4 w obecnej postaci nie nadaje się do niczego, a tu jest prawie skończona gra. No bullshit.

Ostatnio edytowany przez Piter; 30-01-2015 o 00:49
Użytkownika Piter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2015, 01:06   #5
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Cytat:
Piter pisze: Podgląd Wiadomości
Pokaż mi coś lepszego, co dorasta poza UT, choćby do pięt, Toxikkowi. Bronie nie są zrobione od niechcenia. Każda ma swój odpowiednik w UT. Co jest złego w kopiowaniu gry doskonałej ?

Movement, oprócz double jumpów i dodge jumpów jest taki sam jak w UT.
Grałeś w to w ogóle ? Nie wydaje mi się.
1). Quakelive, Xonotic.

2). A co Ja niby napisałem? Właśnie to, że movement jest prawie identyczny jak w 2k4. Pisząc o UT masz na myśli serię, czy ut99? Jeżeli masz na myśli ut99, to sorry, ale movement zawierający double jump, dodge jump i wall dodge ma sto razy więcej wspólnego z 2k4, nawet jeżeli sam feeling jest bliższy ut99 (tego nie wiem - głównie kwestia akceleracji, air control, gravity).
Kopiowanie broni jak najbardziej wskazuje, że są zrobione od niechcenia, albo inaczej - bez pomysłu (bronie w porównaniu do serii UT są mocno uproszczone, ma się wrażenie że to wszystko już było). Mamy shotguna, karabinek ala stinger, pistolecik, rakietnicę, snajperkę, karabinek przypominający flaka(przez granatnik) i miotacz ognia..
Ja w tym zestawie nie widzę nic co by się wyróżniało. Nie ma broni na skalę shocka, flaka, nawet ładowarka przy tym wydaje się innowacyjna.

Masz rację, nie grałem - dlatego pisałem o obserwacjach a nie wrażeniach z gry. Wszystko co napisałem da się wyciągnąć z meczyków na yt.
Generalnie gra mi się podoba i pewnie w nią zainwestuje w przyszłości, wszystko jest OK oprócz tych broni, na których się zawiodłem.

Bez sensu porównywać do UT4, które jest w fazie alpha (pół roku?) Toxikk to już jakieś 2-2,5 roku pracy.

Ostatnio edytowany przez rAge; 30-01-2015 o 01:29
Użytkownika rAge nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2015, 09:54   #6
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3682
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
yyy czy na lapku samsung rf710 pójdzie to?

gameplay naprawde smacznie wygląda, mozna to jakos okroic czy wszystko takie kolorowe ze oczy wypływają ?
Stare 30-01-2015, 10:11   #7
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6444
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Ja już patrze na torenty itp. źródła, wykreślam niektóre plany z kalendarza a to przecie jakaś biedna beta wersja jest ... ehh, trza od razu w #1 pisać ... kaczka dziennikarska nawet na forum ostatniej nadziei :]
Stare 30-01-2015, 13:53   #8
netspeed
CHLEWMISTRZ

netspeed - Awatar

Na forum od: 12-06-2006
Miejscowość: pumpenszlupfen
Rep P0wah: 4681
netspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizasta
Cytat:
Piter pisze: Podgląd Wiadomości
[url] Można hostować grę jak i się dołączać przez "open" z dowolnym IP. Można grać na LAN.
da się dedyka postawić jak w ut ?
Stare 30-01-2015, 14:31   #9
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6444
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Jak dla mnie za mało innowacyjności, to jest jak juz wspomniano Ut2004, grafika tak samo mało czytelna : ]
zagrać można jak bedzie na oficjalnym torencie : ]

kiedy ja sie doczekam takich ciekawostek jak w Duke Nukem 3D, to nie wiem, ale chyba nie ma na to żadnych szans : ]
Stare 30-01-2015, 15:46   #10
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Cytat:
Terminator'e pisze: Podgląd Wiadomości
Jak dla mnie za mało innowacyjności, to jest jak juz wspomniano Ut2004, grafika tak samo mało czytelna : ]
zagrać można jak bedzie na oficjalnym torencie : ]
Nie całość, a mechanizm movementu jest jak z 2k4, jak dla Mnie to akurat na plus. Szczególnie, że nie wygląda "pływająco" jak w 2k4. Graficznie to trochę jak ut3 na full detalach, ale to na bank będzie się dało okroić.
Ja też czekam na pełną wersję, bo pewnie dojdą jakieś hitsoundy brighty i tak dalej, a bez tego to ani rusz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości