unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 16-04-2016, 10:09   #2021
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12333
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Orphan Black wróciło
Stare 03-05-2016, 11:17   #2022
reaper
1337, k?

reaper - Awatar

Na forum od: 01-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 3203
reaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizasta
dwa odcinki games of thrones wyszły a tutaj cisza? wtf.
Stare 03-05-2016, 20:52   #2023
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1691
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
Cytat:
reaper pisze: Podgląd Wiadomości
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2016, 00:25   #2024
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5689
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
Cytat:
reaper pisze: Podgląd Wiadomości
ten serial to juz nie to samo co pierwsze sezony. kupa gowna i nuda

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2016, 01:25   #2025
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6574
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Jak dla kogo.

Tak na dobrą sprawę serial dla mnie się zaczął 2 odcinki temu ;>

John Snow żyje, czyli mój spoiler z wcześniej z tego tematu najprawdopodobniej aktualny

Jak dla mnie strasznie dużo trupów już na wejście, trochę nie w stylu GOT, bez budowania napięcia, trup się ściele gęsto, pewnie im czasu antenowego zabraknie na wszystkie wątki wiec jadą na skróty.

Jak narazie te dwa odcinki bez pierdolnięcia i fajnych scen. Niestety.

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2016, 10:02   #2026
sNc
uzdatniacz tlenu w pluca

sNc - Awatar

Na forum od: 15-03-2005
Miejscowość: Siechnice
Rep P0wah: 2653
sNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizasta
Cytat:
avik pisze: Podgląd Wiadomości
ten serial to juz nie to samo co pierwsze sezony. kupa gowna i nuda
+1

sposob i tempo w jakim John Snowi zaliczy comeback jest troche zenujace
Użytkownika sNc nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-05-2016, 22:16   #2027
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6574
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Po 3 odcinku GOT już wiem po co Brana wcisnęli w drzewo :P Ten wątek był dla mnie zawsze koszmarny i praktycznie bez sensu. A tu jeden odcinek i takie olśnienie
Żeby ujawnił prawdę o Johnie, czyli moje na wierzchu. Teraz już nawet nie w 90% jestem pewien swojej teorii ale w 1100000%, szczególnie po tej scenie pod wieżą.

A come back był spieprzony, bo powinni wrzucić jego ciało na stos i jak jego ciotka Deanarys powinien wyjść cały i zdrowy z płomieni, a tak to zabrakło tego dramatyzmu. No ale może nie chcieli za dużo ujawniać z fabuły, bo by wszystko wyszło na jaw za wcześnie Sam jestem zniesmaczony tym, że wiem jaki zajebisty twist trzymają w zanadrzu Wolałbym nie wiedzieć

Odcinek 3 był pierwszym z 6 sezonu, który mnie naprawdę wciągnął i mi się super podobał, bo poza końcówką drugiego reszta dotychczas była bardzo miałka

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2016, 13:27   #2028
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5678
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
Banshee sie skonczylo :/ ....
Stare 21-05-2016, 17:58   #2029
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Azrael pisze: Podgląd Wiadomości
Banshee sie skonczylo :/ ....
bardzo dobrze, bo nie było już co przeciągać. podobało mi się zakończenie. całościowo serial trzymał poziom, polecam
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2016, 22:39   #2030
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12854
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Szkoda że już po Banshee, Rebecca i w ogóle ELIZA DUSHKU <3
Dobrze że chociaż Person of Interest i Blacklist jeszcze wychodzi..

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).

Ostatnio edytowany przez vred; 21-05-2016 o 23:07
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości