unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Closed Thread

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 4, średnia 4,00. Tryby Wyświetlania
Stare 04-03-2004, 01:26   #1
\/\/i+eI<
I`m Witek - [Sith]Witek..

\/\/i+eI< - Awatar

Na forum od: 14-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 710
\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta
Destabilizator sceny UT

Zwracam się do wszystkich Clan Leaderów Polskiej sceny UT z wyrażeniem opinii w opisanej poniżej sprawie:

Jak wiecie - polska scena uT - jaka jest, taka jest, ale trzyma się już parę ładnych lat. Trzyma się głównie dlatego, że są jeszcze ludzie, którzy chcą grać w tą grę oraz ci, którzy starają się wszystkim tą grę jakoś zorganizować. Istnieje wiele klanów z długą już tradycją, są nowe klany tworzone przez graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z UT, lub tych, którzy pożegnali się z poprzednim klanem. Większość ludzi utożsamia się ze swoim klanem, zaprzyjaźnia z ludźmi, którzy taki klan tworzą. Razem dzielą sukcesy i porażki na mapach UT. Dbają o swoją stronę klanową, cieszą się gdy posiadają własny, klanowy serwer do gry. Wielu graczy jest związanych ze swoim klanem od momentu jego powstania. Czasami nawet gdy sami już nie grają, żywo uczestniczą w życiu klanowym i spotkaniach. Ostatnio okazało się jednak, że jeden z członków klanu SITH - jakby tego było mało TRENER SEKCJI iCTF, po cichu założył swój własny klan. Dziwny to klan, bo składa się z ludzi, którzy grają w innych klanach działających na polskiej scenie. Mało tego - przeważnie są to najlepsi gracze z poszczególnych klanów. Klan ten nazywa się ic, a jego CL-em i założycielem jest Audio (kiedyś [Sith]Radio). Otóż twierdzę, że Audio idzie po trupach i dla zaspokojenia własnych ambicji, rozbija całą scenę i osłabia pozostałe klany. W momencie gdy zauważyłem, że szkolenie w Sith nie odbywa się, bo ic ma grać akurat sparra, dałem Audio alternatywę: albo Sith, albo ic. Wybrał ic. Jego wybór - nie mam nic do tego. Natomiast mierzi mnie to, że po cichu podbiera on najlepszych zawodników z innych klanów. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Audio zebrał sobie własny skład, wyszkolił ludzi, założył stronę klanową, wypożyczył serwer na treningi i napracował się żeby osiągnąć sukces, ale przychodzić na gotowe i podbierać innym - to jest nieetyczne. Dzisiaj na naszym serwerze zameldowało się trzech panów z tagiem ic, którzy wiem, że grają również w innych klanach, w których są zawodnikami znacznie dłużęj. Nagle okazało się jednak, że jak poprosiłem ich o zmianę tagów na macierzyste klany, żaden z nich nie chciał tego zrobić. Tak już są przywiązani do nowego tworu Audia Piszę to ku przestrodze innych CL-ów, bo jeszcze trochę i skończy się tym, że powstanie jeden klan złożony z samych "zuchów", a reszta sceny będzie mogła iść się położyć. Zastanawiające jest również to, że Radio miał prowadzić reprezentację Polski w iCTF-a. Myślę, że tutaj akurat wszyscy by mu tylko przyklasnęli. Dlaczego jednak zamiast tego woli rozbijać scenę UT - naprawdę nie wiem Wiem natomiast, że pozuje na faceta, któremu wszystko zwisa - własny klan, koledzy w klanie (poza małymi wyjątkami - tj. tymi co u niego grają) i pewnie cała polska scena UT. Bo jak już ci najlepsi zmienią barwy, to z kim będą mogli tu pograć? Liczą na sukces za granicą? Nie sądzę czy stać ich na wypasiony serwer z dobrymi pingami Dlatego aby nie dopuścić do rozbicia naszego klanu, wprowadzam nowe zasady klanowe, gdzie będę tępił przynależność do dwóch klanów kosztem klanu macierzystego. Czy według Was - CL-ów, taki klan jak ic Radia ma prawo i powinien istnieć?
Proszę o Wasze opinie w tej sprawie. Pozdrawiam - CL - [Sith]Witek

Ostatnio edytowany przez \/\/i+eI<; 04-03-2004 o 01:30
Użytkownika \/\/i+eI< nie ma obecnie na forum  
Stare 04-03-2004, 01:40   #2
messiah
msh / mesjasz

messiah - Awatar

Na forum od: 26-04-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 57
messiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizastamessiah - masta of dizasta
Jak ktos jest w porządku to niezrobi takiego numeru swojemu klanowi [;

UT99 - SS clan.
UT2004 - eu clan.
http://www.youtube.com/watch?v=d-BH8...eature=related
Użytkownika messiah nie ma obecnie na forum  
Stare 04-03-2004, 01:46   #3
ZyZ
ZyZ - Awatar

Na forum od: 09-10-2001
Miejscowość: Bialogard
Rep P0wah: 86
ZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizastaZyZ - masta of dizasta
Oczywiscie, ze ma prawo istniec a twoim prawem jest pozegnac osoby, ktore nie zgadzaja sie z toba w istotnych kwestiach. Jesli innym klanom to pasuje to pozostaje ci tylko pisac posty jak ten powyzej.
Nie przesadzalbym rowniez w kwesti 'wychowankow', 'podkradania' itp. Powinienes sobie uswiadomic, ze wiekszosc graczy to ludzie mlodzi lub bardzo mlodzi i raczej nie stanowia kwiatu polskiej mlodzierzy :P Nie traktuja siebie powaznie i nie traktuja powaznie klanu. To czy ktos odejdzie z SITH czy innego klanu (i w jaki sposob odejdzie, jakie przeslanki nim kieruja) zalezy od czlowieka. A to wy, klan jestescie odpowiedzialni za przyjmowanie nowych graczy.

Nie sadze rowniez by powstanie nowego klanu rozbijalo scene. Zauwaz, ze ci gracze chca przechodzic do nowego klanu ktory nie ma zadnego zaplecza (takie odnioslem wrazenie po twoim poscie) Nie odchodza 'gdzies'. tak ze sluch po nich zanika. Dobrze by bylo uslyszec dlaczego przechodza Imho latwiej do dobrego klanu sprowadzic 1/2 osoby niz do zupelnieni nieznanego (ale z charyzmatycznym leaderem ? ) 5-7 ?
Użytkownika ZyZ nie ma obecnie na forum  
Stare 04-03-2004, 01:52   #4
Cra$H
Cra$H - Awatar

Na forum od: 02-06-2002
Miejscowość: swinoujscie
Rep P0wah: 1723
Cra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizasta
na pierwszym miejscu dla wszystkich w ic (no moze poza radiem ) jest klan drugi (w moim przypadku es), a radio i tak zawsze pyta czy nie mamy czegos w innych klanach do grania itd.

Cytat:
jeszcze trochę i skończy się tym, że powstanie jeden klan złożony z samych "zuchów", a reszta sceny będzie mogła iść się położyć.
czyli ic jest zle bo w ic sa jedni z najleprzych?
ic jest glownie nastawione na granie z zagranicznymi klanami, to ze teraz gramy po trochu z polskimi klanami (co nawet nie stanowi 1/3 naszych sparow) to tylko tak na poczatek...nie bedziemy uczestniczyc w polskich ligach.

btw. Witku zapomiales dodac ze 'zwalczasz' ic na sile i granie na Waszym serverze z tagiem ic (klanu jak kazdy inny) jest zbrodnia karana banem.
Użytkownika Cra$H nie ma obecnie na forum  
Stare 04-03-2004, 01:57   #5
\/\/i+eI<

\/\/i+eI< - Awatar

\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta
Widzisz - ja po prostu traktuję nick z tagiem ic jak fake nick Ja nie gram nigdzie z tagiem TT czy SS tylko z Sith bo jestem w Sith. Jak jesteś w dwóch klanach, to dlaczego Ci tak ciężko zmienić tag na Twój - rodzimego klanu - skoro jak piszesz jest on u Ciebie na pierwszym miejscu???

Ostatnio edytowany przez \/\/i+eI<; 04-03-2004 o 02:02
Stare 04-03-2004, 02:04   #6
Cra$H
Cra$H - Awatar

Na forum od: 02-06-2002
Miejscowość: swinoujscie
Rep P0wah: 1723
Cra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizasta
to oglaszam ze klan IC istnieje i granie z jego tagiem osoby to nie fake nicki, zeby bylo jasne na ogol zapisuja sie ic.nick - teraz juz wiesz ze to nie fake

a tak dla checy to ja gram w 3 klanach. i nie uznaje zadnego klanu jako rodzimy bo gram w ut juz prawie 5 lat a w es jestem nie dluzej niz 2 miesiace wiec... a to ze teraz ES stawiam na 1 miejscu to dlatego ze gram tam w LM i mozemy cos osiagnac.

Cytat:
Ja nie gram nigdzie z tagiem TT czy SS tylko z Sith bo jestem w Sith
nie grasz z tagiem TT czy SS bo nie jestes w SS czy TT tylko w SITH i dlatego piszesz SITH. a ja gram z nickiem ic bo jestem w ic.

ten ban to dla mnie dziecinada... sory ale inaczej tego nie umiem nazwac
Użytkownika Cra$H nie ma obecnie na forum  
Stare 04-03-2004, 02:42   #7
\/\/i+eI<

\/\/i+eI< - Awatar

Nie dostałbyś go gdybyś grał z tagiem ES i wszystko na ten temat!
Nie wiem czy ta dziecinada jak to nazywasz, nie odbije Ci się czkawką jak po 5-ciu latach grania, będziesz musiał sobie iść pograć na inny serwer Bo dla mnie dziecinadą jest to, że muszę Wam to tłumaczyć jak szkodzicie pozostałym graczom i klanom Wydawałoby się że po 5 latach gry w UT można odróżnić dobe działanie od złego Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego pomimo że grasz już 5 lat możesz to jeszcze robić i masz gdzie? Spróbuj wstawić się w położenie CL-a odpowiedzialnego za swój klan. Jak byś się czuł, gdyby ktoś inny za Twoimi plecami korzystał za free z Twojej ciężkiej pracy?

Ostatnio edytowany przez \/\/i+eI<; 04-03-2004 o 02:47
Stare 04-03-2004, 02:50   #8
j0k3r
rA

j0k3r - Awatar

Na forum od: 28-06-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1195
j0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizasta
...nie powiedzial bym ze w ic graja najlepsi gracze , btw. co to w ogole jest ? zbieranina fake'ow ktora niedlugo upadnie - nie przejmowal bym sie tym zbytnio Wtku .

p.s. jezeli chodzi o Audio to jego sprawa.. odszedl i widac nie zalezalo mu na was tak jak wam na nim - proste. Tak jak powiedzial ZyZ powinniscie sie uprzednio zastanowic zanim kogos bedziecie rekrutowac, a przynajmniej zawyzyc poprzeczke jezeli chodzi o wiek.
Stare 04-03-2004, 02:51   #9
h2o
skrzAT

h2o - Awatar

Na forum od: 14-09-2003
Rep P0wah: 0
h2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;p
Witek - niech sobie biora najlepszych graczy a niech osoby ktore nie sa wcale dobre niech czuje sie wreszcie wyroznione grajac w tak dobrym klanie

Na marginesie ;> Audi nic do ciebie niemam ale to tylko moje zdanie wiec nie bierz tego do siebie

Wroce do Wicia ;] jak uwzasz to sa fake to niech graja ic.nick<2klan><3klan><5klan>

Osobiscie mialem sporo propozycji na drugi klan ;] ale niestety uwazam to za glupote

A ogolnie smiesznie sie czulem bo gralem dzisiaj jednego spara z LDM,SITH,GL i ES rotfl

Btw. Nie maja wszytkich najlepszych graczy

Ogolnie mi tam ryba niech sobie graja w 30 klanach jak im pasuje i CL pewnego klanu na to pozwala (glupota)

Jeszcze jedno ;> tym postem niechce sobie wrogow narobic ale mam takie zdanie i nie bede go ukrywac

Z drugiej strony troche hamskie bedzie jezeli np. jeden z czolowych graczy pewnego klanu np. SITH bedzie gral w ic. na co Witek nie da zgody i albo ta osoba zrezygnuje z ic. albo SITH :/ takie niby werbowanie

j0k3r lama ma troche racji LOL nie mozliwe :P :*
Użytkownika h2o nie ma obecnie na forum  
Stare 04-03-2004, 03:01   #10
j0k3r
rA

j0k3r - Awatar

Na forum od: 28-06-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1195
j0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizasta
...a ty sobie sam oceniasz posty na 10

do worA! ;*

btw. chcialem jeszcze dodac Witku, ze przesadziles chyba troche z tym "destabilizatorem" - jedna osoba nie jest w stanie zniszczyc tego, co powstalo przez tyle lat, a juz napewno nie "jakis" audio, ktory prawde mowiac nawet nie wiem skad sie wziol

Ostatnio edytowany przez -=^D^*j0k3r*=-; 04-03-2004 o 03:04
Użytkownika j0k3r nie ma obecnie na forum  
Closed Thread

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości