unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 4, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 18-01-2013, 00:34   #221
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Zobaczę inny klawisz. Ale ten Insert przecież działał.

Mrozon: Jak w 4:00, musisz dopasować suwakami http://www.youtube.com/watch?v=3K1BySPme5E
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-01-2013, 12:15   #222
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Dorzucam jeszcze przykładowe ustawienia gracza i tweak razem z downloadem.
http://www.youtube.com/watch?v=0OIezhq_P24
Stare 03-02-2013, 15:31   #223
KrIsToF
KrIsToF - Awatar

Na forum od: 05-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 124
KrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizasta
utcomp-skins

Witam, nie wiem jak to naprawić ale chyba spróbowałem wykasować ut i zainstalować po kolei te pathy potem utcomp.Więc dalej mi takie coś wyświetla tylko w zakładce "skin" gdzie nie pokazuje suwaki i reszta.Tylko pokazuje ten bot.Proszę o pomoc.
Użytkownika KrIsToF nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-02-2013, 16:26   #224
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Dorzucam jeszcze przykładowe ustawienia gracza i tweak razem z downloadem.
http://www.youtube.com/watch?v=0OIezhq_P24
Najgorszy config w Europie chyba Ale ta gra brzydka, ble

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-02-2013, 19:21   #225
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

No patrz. A w Mozambiku wymiata...

Napiszę do Kiśla, że po nim jadą :/
Stare 03-02-2013, 19:59   #226
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Ta, ten typ tak ma, widziałem jego cfg z QL, to samo gówno Także to by miało ręce i nogi Możesz mu przekazać jak masz go gdzieś pod ręką, NIECH WIE

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Stare 06-02-2013, 07:22   #227
KrIsToF
KrIsToF - Awatar

Na forum od: 05-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 124
KrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizasta
Cytat:
KrIsToF pisze: Podgląd Wiadomości
Witam, nie wiem jak to naprawić ale chyba spróbowałem wykasować ut i zainstalować po kolei te pathy potem utcomp.Więc dalej mi takie coś wyświetla tylko w zakładce "skin" gdzie nie pokazuje suwaki i reszta.Tylko pokazuje ten bot.Proszę o pomoc.
I co nikt nie pomoże mi? Nie wiem ale rok temu to miałem te suwaki a teraz nie wiem skąd tak nagle znikło.Gdzieś tu musi kolejność instalki ut a potem patch a potem utcomp. Próbowałem kilka utcompów i nic.
Użytkownika KrIsToF nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-09-2013, 16:10   #228
dawidoo
dawidoo - Awatar

Na forum od: 25-09-2013
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 0
dawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świniadawidoo - cham i świnia
Hej również mam podobny problem, wie ktoś coś ?
Stare 17-04-2017, 18:21   #229
m4nNy
pierdolnik

m4nNy - Awatar

Na forum od: 27-11-2005
Miejscowość: Looblin
Rep P0wah: 0
m4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizasta
Co zrobić żeby się ustawienia jakoś zapisywały? Dlaczego nie można się zalogować w tej grze?
Użytkownika m4nNy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-04-2017, 21:14   #230
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Bo gra umarła i zamknięto serwisy, wszyscy poszli na quake champions

Cytat:

Ostatnio edytowany przez vred; 17-04-2017 o 21:46
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości