unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 9, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 13-10-2003, 18:15   #1
h2o
skrzAT

h2o - Awatar

Na forum od: 14-09-2003
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 0
h2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;p
Arrow "Czy to jest tylko klan ?"

Hmm mysle ze temat jest na miejscu ..

Jestem bardzo ciekawy czym dla kazdego jest klan ?

Jestem ciekawy co myslicie o klanach i wogule o swoim i wogule na temat klanow ..

Klanow jest sporo wiec kazdy moze sie wypowiedziec na temat swojego klanu co o nim mysli i czym ten klan dla niego jest ?

Jestem bardzo ciekawy waszych wypowiedzi i prosze tego nie traktowac jako spam .. bo jezeli ktos ma pisac glupoty niech lepiej nic nie pisze .. chyba takiego tematu nie bylo a jezeli byl to co czas leci ludzie zdanie zmieniaja moze cos nowego napisza

Zeby nie spamowac napisze odrazu czym jest dla mnie DELTA

Delta to klan ktory szczerze utrzymal mnie przy UT .. w tym roku myslalem ze wezme sie za nauke i odpuszcze sobie gre w UT .. niestety okazalo sie ze klan DELTA to nie tylko dla mnie klanik z ktorego moge tak poprostu odejsc i zapomniec .. mam tam super kumpli do ktorych zawsze moge zwrocic sie o pomoc i w wiekszosci sytuacjach mi nie odmowia pomocy ! Alpha ktory zawsze pomoze w trudnej sytuacji .. (dzieku misczu :*)
Traktuje ich jak rodzine .. jak niema kogos wiecej niz tydzien .. zaczyna mi tej osoby brakowac bo z nami niegra nie gada .. niema jej na TSie nie ma z czego sie posmiac .. poprostu brakuje kogos .. i zaczyna sie robic poprostu smutno :| nikt tego nie mowi ale kazdy czuje ze jest cos nie tak :<
Nie wyobrazam sobie teraz odejscia kogos z Delty to chyba byl by najwiekszy cios :| nie moge bez nich i jej zyc .. tu juz nie chodzi o sama gre tworzymy jedna wielka jednosc i jestemy dla siebie kumplami i kolezankami .. niewiem jak inni traktuja swoj klan .. ale dla mnie to cos wyjatkowego .. i zeby mi ktos proponowal nawet niewiem co .. nigdy bym od nich nie odszedl

Mogl bym bardzo dlugo o nich pisac .. ale powiem jedno jest to dla mnie cos wiecej niz klan i naprawde niema okreslenia na to co nas laczy bo przyjazn to malo .. jak dla mnie :]

DELCIAKI JESTESCIE THE BEST !!!
Użytkownika h2o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-10-2003, 19:03   #2
[Sith]Luslom
[Sith]Luslom - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Rep P0wah: 403
[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta
A przypominają Ci o koszuli?
Stare 13-10-2003, 19:14   #3
herett
enjoy ;)

herett - Awatar

Na forum od: 29-01-2002
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1254
herett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizastaherett - masta of dizasta
Re: "Czy to jest tylko klan ?"

Cytat:
Wysłane przez: -=^D^h2o[!z]=-

...Traktuje ich jak rodzine .. jak niema kogos wiecej niz tydzien .. zaczyna mi tej osoby brakowac bo z nami niegra nie gada .. niema jej na TSie nie ma z czego sie posmiac .. poprostu brakuje kogos .. i zaczyna sie robic poprostu smutno :| nikt tego nie mowi ale kazdy czuje ze jest cos nie tak :< ....
Chwila, chlopak nie przesadzasz? Takie uwielbienie moze byc szkodliwe, zastanow sie nad tym co napisales, wszystko ma swoje granice. Internet jednak uzaleznia
btw. dfp i tak jest najlepsze

Użytkownika herett nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-10-2003, 19:32   #4
h2o
skrzAT

h2o - Awatar

h2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;p
Re: Re: "Czy to jest tylko klan ?"

Cytat:
Wysłane przez: CK_Heretic

Chwila, chlopak nie przesadzasz? Takie uwielbienie moze byc szkodliwe, zastanow sie nad tym co napisales, wszystko ma swoje granice. Internet jednak uzaleznia
btw. dfp i tak jest najlepsze

ehh Heret nic nie rozumiesz .. nie siedze 24h przed kompem ani przed UT .. mowie o klanie o kumplach a nie o internecie .. widzialem sie z nimi poznalem ich i sa tak sama wypasieni na live jak i w necie .. i nigdy nie zostawie Delty .. wiec nie mow o uzaleznieniu ..

Lus kiedys odbiore ta koszule
Stare 13-10-2003, 20:24   #5
Rabit
Rabit - Awatar

Na forum od: 07-10-2003
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 1673
Rabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizasta
Woda ,moim zdaniem nie przesadzasz ;P Ja tak samo uwazam ze moj klan czyli virtual fighters jest zajebisty i swietnie zorganizowanym ,jest tam wiele dobrych i ciekawych osob jak np.glonu czubek czy frag ;P .I mam nadzieje ze nigdy tego klanu nie opuszcze =]

pzd. 4all
Użytkownika Rabit nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-10-2003, 21:11   #6
glonu
riczard

glonu - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 66
glonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: -=[^rbt-vf^]=-
Woda ,moim zdaniem nie przesadzasz ;P Ja tak samo uwazam ze moj klan czyli virtual fighters jest zajebisty i swietnie zorganizowanym ,jest tam wiele dobrych i ciekawych osob jak np.glonu czubek czy frag ;P .I mam nadzieje ze nigdy tego klanu nie opuszcze =]

pzd. 4all

hmm rabit dobrze mowisz :P ale odkiedy polonczylismy sie z ldm to vf nic nie gra.ja tam mam uwazam ze vf to spoko klan ktory teraz dobrze sobie radzi :>.Ale gdy go czub stworzyl pierwszy to klan wymiatal a teraz to wiesz reaktywacja i za malo ludzi w klanie
ja nie wiem co bedzie dalej z tym klanem musimy miec wiecej ludzi (troche to nie na temat ale szczegol :P)
Stare 13-10-2003, 21:13   #7
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3683
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
hmm co ja moge powiedziec ... .. a więc nie zalezy mi na samym klanie lecz na ludziach którzy w nim sa ... to oni przede wszystkim go tworza a sama gra i umiejetnosci klanu nie sa ważne lecz jego squad .Hmm byłem w paru klanach TDM i nie znalazłem jeszzce takiego w kórym bym był zakochany i nie odpuscił go na krok (nie jestem uzaleznoiny od neta).Byłem kiedys w AcE i był to wspaniały klan ,squad jednym słowem lux ... no cóż ale swiat nie kończy sie na UT mialem sprawy osobiste i musiałem odejsc ... moze jeszzce tam wróce .... tamten klan był jak jedna wielka rodzina ... juz na samym poczatku ich zawiodlem ale dali mi szanse ... i to sie nazywa bratertwo.Najelpszym klanem w jakim byłem i dalej chciałbym byc jest własnie AcE.Jesli chodzi o CTF to moim pierwszym klanem był HeLL (i nadal w nim jestem ) squad jest w nim równie zgrany jak w AcE .. po prostu debesciaki i moze nie jestem tam długo juz wiem i moje serce tez wie ze zostane tam na wieki !!! HeLL & AcE RuLeZzZ !!!

btw.I po co h2o zakadałes ten temat jak przypomnialem sobie moja historie z UT to az sie popłakałem ( czekam na wypowiedzi innych)
Stare 13-10-2003, 21:37   #8
-nooth-
Na forum od: 23-04-2003
Rep P0wah: 1016
-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta
woda ty masz stanowczo za duzo czasu wolnego ze wymyslasz takie tematy :P znajdz se panienke albo cos...
Użytkownika -nooth- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-10-2003, 21:45   #9
h2o
skrzAT

h2o - Awatar

Cytat:
Wysłane przez: -nooth-
woda ty masz stanowczo za duzo czasu wolnego ze wymyslasz takie tematy :P znajdz se panienke albo cos...
mam panienke o to sie nie martw i to od dobrego roku =]
Stare 13-10-2003, 21:58   #10
-nooth-
Na forum od: 23-04-2003
Rep P0wah: 1016
-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta
to sie nia zajmij a nie zakladaj nowych tematow bo ja jak zagladam na forum przeczytac cos ciekawego to odrazu wychodze widzac takie teamtu dobrze ci mowie zajmij sie panienka :P
Użytkownika -nooth- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości