unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 06-12-2005, 23:16   #1
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
telewizor + pc

Kumpel kupil w komputerowym kabelek zeby podpiac sobie komputerek do telewizorka zeby ogladac obraz z pc na tv.
Wszystko pieknie ale nie ma kolorow obraz jest na tv ale czarno bialy
wtF ?
Stare 06-12-2005, 23:19   #2
consequenc[e]
best|e-38

consequenc[e] - Awatar

Na forum od: 15-04-2005
Miejscowość: Wawa & Konstancin
Rep P0wah: 1492
consequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizasta
1. tv nie obsługuje SVHS
2. Karta to ati i ma 7-pin wyjscie a wtyczka jest 4-pin i gdzieś tam sie gubi kolor
3. poszukaj opcji i pobaw się pal/secam w ustawieniach
Użytkownika consequenc[e] nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-12-2005, 23:22   #3
Foxtrott
TW pimp

Foxtrott - Awatar

Na forum od: 11-09-2005
Miejscowość: Darłowo/Koszalin
Rep P0wah: 68
Foxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizasta
O wlasnie jak to sie robi mam karte co obsluguje TV. Mam kabel i jaki program zeby to odbierac, ustwawiac?
Stare 07-12-2005, 18:42   #4
NOX5TRON
..::maSSiVe cOOl::..

NOX5TRON - Awatar

Na forum od: 22-02-2003
Miejscowość: RUDKA KOZŁOWIECKA
Rep P0wah: 1821
NOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizasta
yyyyy ja to mam GFFX5200 z TV-Out, i mam zestaw Kabli, tylko gdzies ich nie moge znalesc tylko ja mialem video podłączone i dzwięk, zeby filmy na vhs nagrywac

==--bitch Clan Member--==// bitch|n5t`INACTIVE
Mój IT Blog | F.H.U.Speedway | Unreal.pl | CarbonPlast
Użytkownika NOX5TRON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-12-2005, 20:44   #5
lehre
CBR 929 sc44 Fire Blade

lehre - Awatar

Na forum od: 25-03-2005
Miejscowość: Czeladź-Piaski
Rep P0wah: 994
lehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizasta
ja mam kabelek i podlaczam kabel do obrazy pod grafe i kabelek od dzwieku pod karte dzwiekowa nie trzeba zadnego programiku tylko w wlasciwosiach zmieniasz :na pulpicie prawy wlasciwosni , ustawienia , zaawansowane,ekrany i tam powinienes sie juz domyslec mi przynajmniej dziala
Stare 07-12-2005, 21:14   #6
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1639
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Na gf4go po prostu podlaczam obraz chinchem i dodatkowo dzwiek przez 3.5 minijack > 2x chinch, reszta w sterach nvidii powinna byc, chociaz ja akurat korzystam z narzedzi toshiby i sobie klikam fn+f5 przestawiajac tryb obrazu (wiekszosc kombinacji mozliwych monitor, dodatkowy monitor, telewizor jest) :P

A kiedys pamietam ze kombinowali z tvtoolem, ale chyba teraz nie ma juz zadnych problemow (przynajmniej mi sie nie trafilo dawno juz).

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości