unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 25-12-2007, 23:01   #1
sephi
UIE|ZxL

sephi - Awatar

Na forum od: 23-11-2003
Miejscowość: Newbridge Ireland
Rep P0wah: 4044
sephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizasta
guitar hero 3

graliście w to?
ja to właśnie dostałem i mnie ta gra tak wciągnęła jak niegdyś final fantasy 7!
jednym słowem: MASAKRA!
pozdro ;]
Użytkownika sephi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-12-2007, 11:57   #2
Dyziex
high quality

Dyziex - Awatar

Na forum od: 14-04-2003
Miejscowość: Sanok
Rep P0wah: 54
Dyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizasta
no fajna gierra, też się tym bawie... ale zabawa dopiero się zaczyna na imprezce po kilku piwkach na hardzie ;0 mam wersją z gitarówką na xbox360
W GH 3 mogli zrobić lepszą playliste... duzo syfu dobrego dla amerykańskich nastolatków ale jest kilka rodzynków m.in slayer - reign in blood
Niedługo wychodzi podobna gra ROCK BAND w zestawie zestaw perkusyjny (pady - centralka) , gitarówka, mikrofon, musowo to kupuję
Użytkownika Dyziex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-12-2007, 12:21   #3
sephi
UIE|ZxL

sephi - Awatar

sephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizastasephi - masta of dizasta
ja mam wersje na ps3 ;] i też czekam na rock band ;] tylko wiesz moze kiedy jest data premiery? :P
a co do imprezki to musze przyznac ze po 1 flaszce miałem problemy ze "wzrokiem?" hehe :P w dodatku jak się grało po ciemku, na maxymalnym skupieniu, to po zagranej piosence wszystkie ściany się wyginały haha idzie dostac oczopląsu :P
Stare 26-12-2007, 13:17   #4
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1290
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
Jakies gitary do Finala porownywac.. lol. :d
Stare 26-12-2007, 13:59   #5
sephi
UIE|ZxL

sephi - Awatar

mowa tutaj o grywalności :] ale to chyba zrozumiałe dla ciebie no nie?
p.s. tez kocham fajnala ;] teraz tylko musze przerobic swoje psp zeby pograc w ff7:before crisis i ff7:crisis core :P
Stare 26-12-2007, 16:16   #6
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Do niego nic nie dotrze, to zaslepiony fanatyk serii FF z klapami tudziez wiadrami na oczach Porownanie do gitar to pewnie dla niego herezja
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-12-2007, 19:34   #7
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
A herezja zaraz.. ;f No ale jak spotkam przypadkiem na moscie niewiernego to nie omieszkam wyrzucic przez barierke. :>

Sephi jakie before crisis :> Toć to na komorki tylko. A core to mam rozumiec nie chcesz czekac az durnie wydadza w euro i chcesz usanska wersja zagrac.
Stare 27-12-2007, 16:37   #8
sephi
UIE|ZxL

sephi - Awatar

oh tak... rozpędziłem się z tym b4 crisis ;] im predzej tym lepiej ;]
pamietam jak na psx grałem w ff8 po japońsku ;] tak samo jak mgs :P to były czasy :P
p.s. tak chciałem napisać text który ktos mi napisal ircu: "szkoda że na guitar hero 3 nie ma żadnego kawałka Dj Tiersto" :lol:
Stare 27-12-2007, 20:50   #9
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Cytat:
sephi pisze:
pamietam jak na psx grałem w ff8 po japońsku ;]
>_>.. <_<..
Mistrzu nauczaj ! <pada na kolana>

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości