unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-09-2010, 00:35   #11
Ponury
gtmSew

Ponury - Awatar

Na forum od: 01-01-2008
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 3438
Ponury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizasta
to co bylo w 2k4 to nie deck, nie robcie profanacji, prosze.
Stare 07-10-2010, 17:36   #12
clinic
just by skill

clinic - Awatar

Na forum od: 27-09-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1012
clinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizasta
Ja mysle ze dobrze by bylo jednak ustawic TDM, z lista map Open Cupa i tyle.

Najlepsze wyjscie, bo nawet poczatkujacy zniecheca sie graniem 3raz z rzedu jednej mapki

Na marginesie pozdro dla jednego placka ktory to sie bardzo ladnie napinal i wyzywal mnie od no lifów i jaki to on swiniojebca haha ;D dzieki poprawiles mi humor ;D
Stare 07-10-2010, 17:54   #13
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Nick osoby Imbassible jakby co - zachowywał się bardzo wulgarnie w stosunku do clinica. Byłam w tym samym czasie na serwerze i czytałam tę całą mądrą "konwersację".

Czy macie problemy ze zmianą broni na tym serwerze? Mnie po 2-3min. grania zupełnie nie działają bindy na broń, tylko używam tę, co mam aktualnie, póki nie skończy się amunicja.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-10-2010, 17:56   #14
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Rep P0wah: 2372
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Czy macie problemy ze zmianą broni na tym serwerze? Mnie po 2-3min. grania zupełnie nie działają bindy na broń, tylko używam tę, co mam aktualnie, póki nie skończy się amunicja.
Sama o to prosiłaś Jest to wina WS on

A mnie tez zaczepiał ten chłoptaś wystarczyło go trochę zbić i nerwy puściły
dajcie jego ip to zrobimy mu forumowy wjazd na chate haha

Ostatnio edytowany przez rAge; 07-10-2010 o 18:28
Użytkownika rAge nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-10-2010, 18:11   #15
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Nick osoby Imbassible jakby co - zachowywał się bardzo wulgarnie w stosunku do clinica. Byłam w tym samym czasie na serwerze i czytałam tę całą mądrą "konwersację".

mnie się tam nie czepiał, w ogóle jak lecisz z tym na forum, to dajesz tylko satysfakcje takiemu leszczowi(jeśli czyta to forum) daj spokój xiri
ps. przed chwilą ludzie się mnie pytali jak się zmienia mapę na tym serwerze
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-10-2010, 19:45   #16
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Firley pisze: Podgląd Wiadomości
Sama o to prosiłaś Jest to wina WS on
To da się skorygować, by ten bug się nie pojawiał.
Dzisiaj już myślałam, że konfig mi się zresetował do podstawowego, co zdarza się parę razy w roku.
Stare 08-10-2010, 01:27   #17
slash
Only Fixie !

slash - Awatar

Na forum od: 06-10-2005
Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość:
Rep P0wah: 1115
slash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizasta
Cytat:

a oto jeden z wielu sshotow jesli chodzi o tego jelenia :P
http://img412.imageshack.us/img412/2...impassible.jpg

ban EOT
Użytkownika slash nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-10-2010, 16:20   #18
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
slash pisze: Podgląd Wiadomości
ban EOT
po co ? przynajmniej jest kogo bić a jaka radocha jest! dostaje w pape i się jeszcze bardziej wkurza XD

poza tym jak wam przeszkadza to ignore i tyle :P to gra a nie czat
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-10-2010, 13:45   #19
Scorpion
Psychosocial ~Convicts~

Scorpion - Awatar

Na forum od: 06-02-2002
Miejscowość: Gdańsk / Mińsk Mazowiecki
Rep P0wah: 365
Scorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizastaScorpion - masta of dizasta
Wink

JA tego Pana dziś poznałem... jak gram to jakoś nie patrze na to co ludzie piszą... ale przy głosowaniu to zauważyłem całą stronę K***, Ch*** w moim (chyba) i nie tylko (tak mi się zdaje) kierunku... Jakiś niedopieszczony, nawet zbytnio nie wiem o co mu chodziło... Chyba ten człowiek rzuca mięsem w każdego kto go porządnie sfraguje

Jak po jakimś czasie zrobiło się lagowato, zmieniłem serwer to gość poszedł za mną... (zorientowałem się jak się nagle dużo tekstu zaczęło pojawiać:P)
Mnie to raczej bawiło(za stary jestem, za dużo takich biednych ludzi poznałem), jak postanowiłem skończyć grę to dostałem wiązankę jak nie potrafię grać i jak to uciekam przed nim

W razie czego znalazłem jego IP. Jakby komuś bardzo za skórę zalazł

Z chęcią spojrzałbym w jego przekrwione gały

Nie ma ludzi zdrowych! Na tym padole występują jedynie jednostki źle zdiagnozowane bądź niezdiagnozowane
Podobnie z niewinnymi... są nieprzesłuchani bądź źle przesłuchani

~con.Blind$corp~ aka Azazel
Użytkownika Scorpion nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-10-2010, 13:56   #20
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Nieczytanie tekstów też jest złe. Na mnie już parę osób się obraziło, że im nie odpisywałam. Na Cirixa ostatnio też focha strzeliłam, że się nie przywitał i rozmawiać nie chciał ;p

Niektórzy tak mają - rzucają się zwykle, jak zostają sfragowani. Np. ktoś, kto gra tylko bio i stingerem, zacznie Ci ubliżać, jak zabijesz go... ze stingera. Ignorować najlepiej. Potem banować, jak sytuacja powtórzy się trzeci i czwarty raz.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości