unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 19-07-2011, 23:07   #1
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Official UT3 Polish Community Fragmovie - premiera

Fileplay movie download. With x264 codec and PCM sound format. Without "ghost effect" ("disamble resample" option on). Download all parts and unzip with WinRar:

http://www.fileplay.net/file/14051/p...-ut3-part1-rar
http://www.fileplay.net/file/14052/p...-ut3-part2-rar
http://www.fileplay.net/file/14058/p...-ut3-part3-rar

-------------
Megaupload movie download. With x264 codec and Lame mp3 sound format. With "ghost effect" ("smart resample" option on). Download all parts and unzip with WinRar:

MegaUpload - Part 1 [500MB]
MegaUpload - Part 2 [500MB]
MegaUpload - Part 3 [45MB]
Own3d
YouTube
MegaUpload

Project start: summer 2009
Build time: 7 months
End of work: 2011/07/18
-----------------------
Movie info:

- File size: 1.01 GB
- Uncompressed file size: 117 GB
- File format: avi
- Screen resolution: 1280x720
- Frame Rate: 50 fps
- Sound format: Lame mp3
- Codec: x264 - H264/AVC encoder
- Time: 19 min
-----------------------------
Cast:

Above, AlfaQ, Amon, Beast
Beliar, Cheewb, Clinic, Dim
Enril, Firley, Has, Hiver
Inri, Kisiel, Konsky, Sew
Texet, Toxa, Venom, Xirios

... and victims
----------------------------
Special Effects
Battle Camera & Predator HUD
Sounds Edition
Montage

by Xirios
---------------
Industrial Robot Intro
Sniper Bullet Time
3D Elements

by Maksym
--------------
Motion Graphics Design
Crystal & Rocket Concept

by Sonky'
-----------------
Music

Nine Inch Nails: March Of The Fuckheads
Unreal 2 Soundtrack: Sulferon
IM: Shakawkaw (vibe tribe remix)
Daft Punk: Fall (oryginal soundtrack and remixes)
Two Steps From Hell: Power of Darkness
-------------
Used Programs:

3D Studio Max
Adobe Photoshop
After Effects
FL Studio
Unreal Tournament 3 + Fraps
Vegas Movie Studio Platinum
VirtualDub

Pragnę złożyć podziękowania:

Maksymowi, który poświęcił na elementy tego filmu masę czasu i pracy. Tworzenie samego intra zajęło aż pół roku. Także za wiele sugestii.

Sonkarotu - za piękne obiekty 3d, projekty efektów oraz outro

Reznorowi (nie jest graczem ut i nie ma konta na tym forum, ale tu zagląda) - za pomoc w doborze muzyki i podesłanie ścieżek dźwiękowych. W tym własnych przeróbek

Firleyowi - za selekcję fragów

Venomowi - również za pomoc przy fragach

Oraz graczom - za podesłane akcje.

Jestem także zawiedzona osobami, które obiecały różne rzeczy, także pomoc, ale sobie wszystko olały. Ignorowały privy. Ksywek wymieniać nie będę. Wiem przynajmniej, na kogo z forum nie można liczyć i kto nie jest godny zaufania.

Na filmiku znajduje się sporo easter eggów, jak zdjęcie jednego z twórców, data urodzenia kolejnego i kody, które da się w pełni rozszyfrować

Muszę także przeprosić za to, że nie dałam wszystkich skillowych fragów (osoby, które przesłały, z pewnością zauważyły, że brakuje paru ich akcji). Jednak film by trwał wówczas ponad 25 min... Te 19 to i tak lekka przesada. Dlatego jeśli pojawiały się załóżmy 3 fragi na tej samej mapie, w tym samym miejscu, polegające na tym samym, wówczas montowany był tylko jeden frag.

Życzę miłego oglądania i zapraszam do komentowania. Twórcy są otwarci na każdą krytykę

Ostatnio edytowany przez Charon; 12-08-2011 o 00:13
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2011, 23:20   #2
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Próbujesz pobrać plik o rozmiarze przekraczającym 1GB..
Tylko posiadacze kont premium mogą pobierać pliki większe niż 1GB z serwisu Megaupload.

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2011, 23:30   #3
SzakaL
SzakaL - Awatar

Na forum od: 18-10-2005
Miejscowość: Wawa
Rep P0wah: 647
SzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizasta
Nie no ja chce te 1 giga na dysku a nie jakies jutjuby potrojnie kompresowane ^^
Stare 19-07-2011, 23:31   #4
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Necro

Właśnie widzę...
W ślepo załadowałam ten plik, bo mi polecili ten serwis na plik tego rozmiaru. Ale nikt nic nie wspomniał, o downloadzie premium...

Dziś już nic z tym nie poradzę. Jak znajdę FTP, wrzucę tam plik.
Nawet to lepiej, bo można skompresować ten fm jako SE czyli np. dźwiękiem PCM a nie mp3. Czyli na życzenie.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2011, 23:33   #5
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5130
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości

Maksymowi, który poświęcił na elementy tego filmu masę czasu i pracy. Tworzenie samego intra zajęło aż pół roku. Także za wiele sugestii.
Intro 4 miesiące robiłem, tez i dlatego że sie wielu rzeczy uczyłem przy okazji od zera. (riggowania, systemu cząstkowego particle flow) Nie ma za co, było warto.

/ahahaha plakacik z jednym z tych moich elementów 3D słodki
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2011, 23:35   #6
miamian
Moderator

miamian - Awatar

Na forum od: 28-10-2010
Miejscowość: Cz-ek
Rep P0wah: 3722
miamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizasta
Talking

Cytat:
necro pisze: Podgląd Wiadomości
Próbujesz pobrać plik o rozmiarze przekraczającym 1GB..
Tylko posiadacze kont premium mogą pobierać pliki większe niż 1GB z serwisu Megaupload.
Jest na to sposób

Widget płatności Pukawka.pl
Użytkownika miamian nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2011, 23:54   #7
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5130
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
miamian pisze: Podgląd Wiadomości
Jest na to sposób
LOL a to dopiero patent, nazwe pliku widze ze zmienia. Ale cos mi to podejrzanie wyglada, bo jest jakas strona posredniczaca po drodze. Czy to aby jakiego syfu nie instaluje ?

//eee lipa. sciągnał mi 113 mb i skończył
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2011, 23:58   #8
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5842
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
Amon cymbale, kto Ci pozwolił pokazać nasze dema z dueli
Stare 20-07-2011, 00:00   #9
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1639
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Udalo Wam sie zrobic filmik, ktory po minucie mialem ochote przewinac, a po pieciu wylaczyc.

Intro bylo po prostu nudne i przy tym zbyt dlugie. W samym filmiku nawalone efektow i kamer, ktore tylko przeszkadzaly w rozkoszoaniu sie fragami, jezeli wiec byly dobre fragi to ich przedstawienie je popsulo, bo po prostu ginely w tym wszystkim, a do tego ogolne ustawienia nie pomagaly w przejrzystym ogladaniu. Troche zabraklo skladnego pomyslu w tym wszystkim, predatorszczyzna do mnie nie przemowila, a gdy uslyszalem glos na poczatku to wiedzialem juz czego sie spodziewac. Czasem mozna bylo odniesc wrazenie, ze probuje sie zbudowac klimatyczne ujecie, ale po prostu nie wychodzilo. W dodatku w okolicach 14 minuty, muzyka zaczynala mnie juz dobijac, a w polaczenu z kamerami zaczelo mi sie robic niedobrze. Ile lat temu pojawila sie pierwsza prosba do autorow filmow zeby nie przesadzac z rypelcamem? Wreszcie zakonczenie, ktorego nawet zabardzo nie zapamietalem.

Mozna dlugo wymieniac przyklady jak zrobic dobry film, czy to community (ut.cz?), czy fragmovie. Nawet jak zrobic dynamiczny film nie majac dobrych fragow. Ten jednak nie stanie sie jednym z nich.
Stare 20-07-2011, 00:01   #10
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10740
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Wyłączyłem po 6 minutach

No ale gratuluje cierpliwości

/nevan zobaczył frag kisla i mu się przypomniało ze zjadł by kisiel :d także jakieś plusy można wyciągnąć

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości