unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-07-2011, 00:10   #11
miamian
Moderator

miamian - Awatar

Na forum od: 28-10-2010
Miejscowość: Cz-ek
Rep P0wah: 3722
miamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości
LOL a to dopiero patent, nazwe pliku widze ze zmienia. Ale cos mi to podejrzanie wyglada, bo jest jakas strona posredniczaca po drodze. Czy to aby jakiego syfu nie instaluje ?

//eee lipa. sciągnał mi 113 mb i skończył
Znalazłem w czeluściach internetu, raczej syfu nie instaluje.

Widget płatności Pukawka.pl
Użytkownika miamian nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 00:15   #12
novat1c
Novatlinho

novat1c - Awatar

Na forum od: 13-07-2009
Miejscowość: asdfo
Rep P0wah: 2240
novat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizastanovat1c - masta of dizasta
OBEJRZAŁEM CAŁY! ŻĄDAM ZA TO REPA !

A tak na poważnie... za dużo wszystkiego w jednym. Jak ktoś chce zrobić dynamiczny filmik w jakimś danym stylu to robi go w tym stylu od początku do końca. A tutaj tak... powolne, lekko usypiające intro... fakt że ładne, estetyczne, dopracowane... ale nudne. Następnie mix rożnych styli... to predator, to jakieś motywy z rozbryzgiem krwi, to widok z trzeciej kamery, spowolnienia, itd. Za dużo naraz pomieszane.
Do fragów ogólnie nie ma się co czepiać, bo są w większości dosyć dobre, było kilka które nie zrobiły by wrażenia na nikim i zdają się być wciśnięte na siłę, ale na szczęście było ich bardzo mało, może kilka.
Muzyka... o ile muzyka daje radę to niektóre stęknięcia/chrząknięcia/inne nie artykułowane dźwięki są okropne, i ni jak nie pasują do filmiku.
Ogółem: Filmik taki średnio-dobry... widać że się przy nim napracowano, ale nie powala na kolana, daję 6,5/10.

Xirios - odpowiedź na twoje pw: Tak, ale jutro.

Tak, tak... to ja dałem link pajdzie i namówiłem go żeby obejrzał.
Użytkownika novat1c nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 00:19   #13
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2195
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości
LOL a to dopiero patent, nazwe pliku widze ze zmienia. Ale cos mi to podejrzanie wyglada, bo jest jakas strona posredniczaca po drodze. Czy to aby jakiego syfu nie instaluje ?

//eee lipa. sciągnał mi 113 mb i skończył
No akurat ściągam leci jakieś 550KB/s zobaczymy czy dociągnie

//potwierdzam 138mb tylko ściągnęło :P

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 00:28   #14
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 21-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13117
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
eh sorry ze to napisze, bo domyslam sie ile was to wysilku, czasu i przede wszystkim pracy kosztowalo za to wielki szacun ofc.. ale niestety nie podobalo mi sie w tym filmie nic, od poczatku do konca no moze oprocz tej powiewajacej flagi bialo-czerwonej

pajda idealne podsumowanie tej produkcji. +

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 01:01   #15
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Brakuje flowu i w ogóle jakiś taki niemrawy, ścieżka też do mnie nie przemawia Powodzonka w dalszych produkcjach Następnym razem jednak zostawcie "You killed Bot16", bo przez te całe "efekty" nawet nie widziałem kiedy gościu dostał.
Jak będę się wieszał to chętnie obejrzę do końca
Oczywiście rep+ za determinację i w ogóle...

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).

Ostatnio edytowany przez vred; 20-07-2011 o 01:16
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 01:02   #16
SzakaL
SzakaL - Awatar

Na forum od: 18-10-2005
Miejscowość: Wawa
Rep P0wah: 647
SzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizasta
Cytat:
Pajda pisze: Podgląd Wiadomości
Udalo Wam sie zrobic filmik, ktory po minucie mialem ochote przewinac, a po pieciu wylaczyc.... whine,whine,whine
Podpisuję się pod tym bo rzeczywiście tak jest. Kupa pracy, nowe umiejętności, na pewno fun przy tworzeniu, ale to wszystko
Stare 20-07-2011, 01:37   #17
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2372
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Niestety, inaczej wyobrażałem sobie to fragmovie. Moim zdaniem wyszło przeciętnie. Potencjał był bardzo duży, biorąc pod uwagę zebrane bardzo fajne fragi, szkoda ze znalazło się też miejsce dla kiepskich..Często można się pogubić i myślę, że to w dużym stopniu kwestia braku komentatora (w niektórych momentach) i dźwięku z gry. Komentator jak już się pojawiał to był wręcz okropnie zbeszczeszczony - po co zmieniać coś co jest dobre ? Powstały efekt aż drażnił uszy. Kolejna rzecz to predatory, króliki, krew na monitorze itd.. takie efekty raczej zalatują kiczem. Daft Punk - Fall to trafiony utwór, reszta muzyki nie przypadła mi do gustu. Przykro mi, bo wiem że włożyliście dużo pracy w powstanie tego filmu, to się chwali ale do mnie fm nie przemówił.
Stare 20-07-2011, 02:04   #18
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
obejrzałem fajny filmik ;d intro jest faktycznie ładne ale momentami zamulające. przez te kolorowe widoki straciłem parę fragów, bo szukałem informacji kto kogo puknął muza może być. leciała sobie gdzieś tam w tle i nie przeszkadzała w oglądaniu. niektóre dźwięki trochę drażniące były(ut3 nie jest tu bez winy, bo dema gubią dźwięki). brakowało trochę napisów typu MULTI KILL na cały ekran sporo fajnych fragów i na tle innych fm z ut3 nie mamy się czego wstydzić, a nawet możemy się chwalić

jak na możliwości i doświadczenie xiri w robieniu fm, jestem całkowicie usatysfakcjonowany efektem końcowym. mamy fm na miarę naszej małej polskiej sceny!
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 02:25   #19
SavagE
SavagE - Awatar

Na forum od: 28-10-2005
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 0
SavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizastaSavagE - masta of dizasta
praca jaka poszla w ten film godna podziwu, szkoda tylko ze wszystko na marne bo film jest krotko mowiac biedny. Montaż mial byc ambitny a wyszedl kiczowaty i amatorski.

Jedyne co mozna pochwalic w tym filmie to niektore fragi, ale i tak sporo z nich nie widzialem gdyz STRASZNIE TEN FILM DLUGI. Ja rozumiem ze sporo akcji, kazdego chcialo sie zmiescic, ale na milosc boska - zamieszcza sie tylko najlepszych. Intro totalnie skiepszczone, a outro niezle, choc z tutoriala

No, musze kupic w koncu te nowa grafike zeby samemu cos porzadnego sklecic :>
Użytkownika SavagE nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 03:10   #20
Ponury
gtmSew

Ponury - Awatar

Na forum od: 01-01-2008
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 3438
Ponury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizasta
pierwsze wrazenie: dobrze, ze nie stracilem czasu przegladajac 12GB dem zeby cos wyslac
drugie wrazenie: Xirios fajnie, ze masz duzo dem wlasnych, ciesze sie, ze fragi na mnie Ci sie podobaja, ale byly one niestety w wiekszosci wypadkow slabe, o ile te na mnie mozna bylo przelknac, o tyle pozostale to juz ehhh
trzecie wrazenie: WTF? Te "Wstawki" to nie bylo w dobrym smaku, to bylo jak napisal Firley, kicz ....
czwarte wrazenie: WTF z predatorem? Cos tak nieczytelnego nigdy chyba nie widzialem. Zreszta wszystkie efekty byly mega nieczytelne, czasem wiecej czasu spedzalem nad wylapaniem kto kogo niz jak

Ogolne wrazenia: jak mozna bylo tak spierdolic annoucera z ut ;/ Uwazam to za najwieksza profanacje w histori fm. Odglos HeadShot z kazdej serii ut to najlepsze co moze byc.Muzyka okropna ;/

wrazenia mojego wspolokatora, goscia ktory w ut3 gral w demo razem ze mna i tyle:
na pytanie , skomentuj caly film, odpowiedzial: "chaos"
dluzsza wypowiedz: wszystkie animacje, dlugie, nudne, nic tylko chce sie przewinac. Nieczytelne nicki userow (czasem nie wylapywalem), wszystkie filtry okropne, przesadzili z efektami - tak ze sie mozna pogubic i to nie raz.
Dzwieki - kurwa to nie byly dzwieki, juz lepiej z wyciszonym. Kurwa no sorry. Muzyka ze tak sie odwaze to nazwac, po pierwsze kto tego slucha, po drugie kto to tworzy.
Calosc ryje banie
P.S.: no i jeszcze te je*ane modele, pokemony czy co?
P.S2.: tu sie jakies kolko kreci, tu jakas lupa napier*dala, patrze na lupe a akcja dzieje sie poza nia... Przedobrzyli."

Cos ode mnie i wspolokatora

To tyle w temacie. Dzieki za poswiecony czas, kilkanascie fragow naprawde takich ze powiedzialem wow ;] Sporo takich, ze powiedzialem WTF?

Cytat:
mamy fm na miarę naszej małej polskiej sceny!
nie obrazaj

//wszystko pisane na goraco , wiec sorry jezeli ostro

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości