unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-07-2011, 03:42   #21
SzakaL
SzakaL - Awatar

Na forum od: 18-10-2005
Miejscowość: Wawa
Rep P0wah: 647
SzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizastaSzakaL - masta of dizasta
Cytat:
Ponury pisze: Podgląd Wiadomości
Calosc ryje banie
P.S.: no i jeszcze te je*ane modele, pokemony czy co?
P.S2.: tu sie jakies kolko kreci, tu jakas lupa napier*dala, patrze na lupe a akcja dzieje sie poza nia... Przedobrzyli."

Cos ode mnie i wspolokatora
Mistrz leże i kwicze
Stare 20-07-2011, 03:51   #22
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Ponury pisze: Podgląd Wiadomości
nie obrazaj
niestety taką mamy scenę i trzeba się z tym pogodzić. znajdź tutaj drugą taką osobę, której chciałoby się za coś takiego wziąć i zrobić to lepiej
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 11:01   #23
$AVA_ON
Na forum od: 06-06-2008
Miejscowość: gdzies
Rep P0wah: 324
$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta
-intro
Maksym z początku myślałem ,że ściągałeś intro z pewnego filmiku klanowego nad którym się tak wszyscy zachwycali zagranicą i tak pomyślałem ,że właśnie dałeś takie by się przypodobać innym ,ale jeśli to twoje to szacun bo wyszło super ,a pajda no cóż ,jemu i novaticowi się tylko to podoba co jest jego .

-fragi
Fragi wymiatają ,ten kto grał w tą grę od razu to doceni bo byle lamus czegoś takiego nie zrobi ,a średni gracz potrzebował by farta tak więc ten kto twierdzi ,że fragi są słabe niech pokaże swoje-lepsze

-walka
brakuje mi walki zawodnika gdzie by odganiał się od 2 czy 3 zawodników jak np na PHX czy FA2K -była tu tylko 1 taka akcja czy 2 -szkoda ,że tak mało

-muzyka kwestia gustu -jeden lubi Orkiestrę symfoniczną ,więc nie ma co liczyć ,że mu się muzyka w tym filmiku spodoba ,poza tym muzyka może być i ''ala'' Stevie Wonder ,ważne by się synchrony zgadzały ,czyli to co widać na ekranie pokrywa się z muzyką , U WAS SIE ZGADZA w większości

-MINUSY
a] większe [czytelniejsze] napisy podczas walki [kogo fragi ]
b] ludzie 60% filmiku [albo więcej] to deck ,jak by nie było innych map,no ten film ma być o ut ,a nie o decku
c] trochę za dużo efektów ,a te które nie pochodzą z ut [jak efekt predatora] nie dawałbym wcale bo to ut a nie predator

-podsumowanie
pomijając minusy które wymieniłem , na 5 mocne 4

[alfyq -najfajniejsze fragi-zawsze grał efekciarsko

W szczególności do CIRICA:
"Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną"
Użytkownika $AVA_ON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 11:16   #24
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5130
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
$AVA_ON pisze: Podgląd Wiadomości
-intro
Maksym z początku myślałem ,że ściągałeś intro z pewnego filmiku klanowego nad którym się tak wszyscy zachwycali zagranicą i tak pomyślałem ,że właśnie dałeś takie by się przypodobać innym ,ale jeśli to twoje to szacun bo wyszło super ,a pajda no cóż ,jemu i novaticowi się tylko to podoba co jest jego .
thx hmm nie widziałem żadnego fm z takim intrem. Moze jakies wypalanie napisu gdzieś sie przewinęło, ale na pewno nie robił tego robot. Mógłbyś rzucić linkiem do tego fm ?
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 12:25   #25
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3308
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
Brakuje flowu i w ogóle jakiś taki niemrawy, ścieżka też do mnie nie przemawia Powodzonka w dalszych produkcjach Następnym razem jednak zostawcie "You killed Bot16", bo przez te całe "efekty" nawet nie widziałem kiedy gościu dostał.
Jak będę się wieszał to chętnie obejrzę do końca
Oczywiście rep+ za determinację i w ogóle...
zgadzam sie z szanownym kolega

troche musialem sie zmuszac zeby do konca wytrzymac. pomieszanie wszystkich mozliwych stylow i technik, w efekcie spowodowalo odrocenie uwagi od fragow.

intro chyba troche na sile przedluzane,
efekt predatora - nieporozumienie.
miksowanie announcera - swietokradztwo, momentami mialem wrazenie ze sa to nagrane dzwieki bekania

film w porownaniu na przyklad z http://www.youtube.com/watch?v=4QfskR1fJgk wypada mizernie
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 12:50   #26
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5130
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
oLEq pisze: Podgląd Wiadomości
/watch?v=4QfskR1fJgk[/url] wypada mizernie
hmm jak popatrzylem na ten link to mam wrazenie ze w naszym filmie materiał z gry jest przyspieszony... po prostu avi szybciej jest odtwarzane...
Ja tam ogarniam, niby fajnie, nawet bardzo fajnie, ale cały czas miałem wrażenie że coś jednak nie gra. Tylko czemu Xirios miałaby to przyśpieszać ? Bo przez pomyłke to się raczej nie stało. Dziwna sprawa

Cytat:
oLEq pisze: Podgląd Wiadomości
intro chyba troche na sile przedluzane,
w sumie tak, bo pierwotnie miał byc tylko motyw z robotem, bez ujeć broni przeplatanych akcjami z gry. To zdecydowaliśmy się dodać później i chyba jednak wyszło na -

Ostatnio edytowany przez Maksym; 20-07-2011 o 13:07
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 16:45   #27
Zenitive
Master of Disaster

Zenitive - Awatar

Na forum od: 27-11-2008
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Rep P0wah: 1871
Zenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizastaZenitive - masta of dizasta
Xiri, z całą sympatią i szacunkiem do Ciebie, ale nie wyszło Ci tym razem:/ Z całego fm zostawiłbym tylko ujęcia z kamer pierwszoosobowych, bo tam tak naprawdę widać kto kogo i czym "usiekł". Resztę ujęć, dziwnych filtrów i dźwięków wywalił do kosza. Miałem wrażenie jakbyś chciała wykorzystać wszystkie fajności jakie poznałaś przy robieniu swoich poprzednich filmów. Niestety ja i pewnie większość osób tutaj liczyła na prostotę, i czytelne pokazanie fragów. Co do samych fragów, bywa różnie, ale generalnie sporo trzyma poziom jak na mój gust. Ale tak jak powiedziałem przegięcie z efektami, nie mogłem się skupić na samym fragowaniu. Mam nadzieję, że jeśli będziesz jeszcze robić jakiś film, to będzie o wiele lepszy. Wiem, ze łatwo tak wszystko krytykować, ale jestem świadom sam pewnie lepiej i tak bym tego nie zrobił. Widać, że napracowaliście się i za to należą się brawa szacun, rep na plus itd. Ale jaki fm jest każdy widzi. Najbardziej podobało mi się outro.

Życzę powodzenia przy następnym filmie, i oby pod względem edycyjnym był tak dobry jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=4QfskR1fJgk
Użytkownika Zenitive nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 17:04   #28
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4007
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Przede wszystkim to w intro zauwazalny jest jeden blad "present" a powinno byc "presents", to tak na dzien dobry. Ja do intro w sumie nic nie mam, poniewaz urzekl mnie jego pomysl, wiec sie nie nudzilem. Od 2:50 do 10:50 lecial non stop irytujacy kawalek i non stop fragi bez chwili odczuwalnego zwolnienia. Slowo daje w trakcie ogladania tego fragmentu filmu pare razy minimalizowalem okno i przegladalem sobie stronki, poniewaz nie wytrzymymwalem tej monotonii i na sile wrzuconych efektow, ktore pogarszaly widocznosc.
Myslalem, ze to juz koniec a przedemna kolejne 9 min ! Dobrnalem do konca, po drodze jakies dziwadlo mnie wystraszylo (), kisiel mnie rozbawil, no i na koniec zobaczylem flage pl.
Poziom fragow dobry, szkoda ze wzsystko wcisniete na sile w jeden movie, co wplynelo na poziom mojego ziewania. Mozna bylo z tego zrobic dwa, a bardziej dynamiczne filmy.

Doceniam wklad pracy, ale niestety wieje nuda i przebajerowaniem. Xirios, lisku chytrusku (jak wolisz =] ) nie odbieraj tego posta jako zlosliwosc, po prostu wydciagnij wnioski i zastanow sie nad czym masz popracowac w swoim warsztacie.No pain no gain. Pozdro

/Has

Z Twoja wiedza roznie bywa, dowod plz.
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 17:09   #29
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
L0B0 pisze: Podgląd Wiadomości
Przede wszystkim to w intro zauwazalny jest jeden blad "present" a powinno byc "presents",
z tego co pamiętam w liczbie mnogiej nie dodajemy "s"
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 18:29   #30
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2195
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
Cytat:
$AVA_ON pisze: Podgląd Wiadomości
b] ludzie 60% filmiku [albo więcej] to deck ,jak by nie było innych map,no ten film ma być o ut ,a nie o decku
UT = deck

Cytat:
L0B0 pisze: Podgląd Wiadomości
Przede wszystkim to w intro zauwazalny jest jeden blad "present" a powinno byc "presents", to tak na dzien dobry. Ja do intro w sumie nic nie mam, poniewaz urzekl mnie jego pomysl, wiec sie nie nudzilem. Od 2:50 do 10:50 lecial non stop irytujacy kawalek i non stop fragi bez chwili odczuwalnego zwolnienia. Slowo daje w trakcie ogladania tego fragmentu filmu pare razy minimalizowalem okno i przegladalem sobie stronki, poniewaz nie wytrzymymwalem tej monotonii i na sile wrzuconych efektow, ktore pogarszaly widocznosc.
4[21:28:19] lobooo> tech`tox fajny wstep
[21:28:30] lobooo> mi sie podoba ;p
[21:28:38] lobooo> ale komentuje na bierzaco
[21:29:44] lobooo> powinno byc chyba presents
[21:29:51] lobooo> :F
01[21:29:51] tech`tox>
[21:30:07] lobooo> bubel
[21:30:09] lobooo> lekki
[21:30:13] lobooo> sie wkradl
[21:31:08] lobooo> o
[21:31:10] lobooo> nuta z filmu 2k4
[21:32:56] lobooo> o qufa