unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 23-09-2012, 10:42   #1
loczek
^^

loczek - Awatar

Na forum od: 03-05-2008
Miejscowość: snd
Rep P0wah: 154
loczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizasta
komp help

Witam mam taki problem jestem świeżo po foramcie systemu windows xp zainstalowałem mi potrzebne rzeczy tylu gg, mozilla, skype, antywirusa, stery i widze ze moj komp sie muli przedtem tak nie było. Intel Celeron D CPU 3.20GHz, 512mb ram geforce 7300gs komputer sie nie przegrzewa.
Stare 23-09-2012, 14:50   #2
jakub
I jak Ibisz K jak KDK

jakub - Awatar

Na forum od: 25-07-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 4277
jakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizasta
proponuje format c ponownie, powinno pomoc. z powazaniem ibisz.
Stare 23-09-2012, 16:14   #3
Sick_ImagI
"nic, co się nie stało"

Sick_ImagI - Awatar

Na forum od: 13-05-2009
Miejscowość: B(rz)ydgoszcz
Rep P0wah: 2202
Sick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizastaSick_ImagI - masta of dizasta
Service pack 3 jest? Miałem tak kiedyś u siebie, problemem był wirus na jednym z nośników, z których zgrywałem dane. Weź to pod uwagę. Polecam wpierw zainstalować antywira i dopiero resztę. U siebie sprawę rozwiązałem zmieniając system (z home [org] na pro [pir]), a potem kompa.

[22:29] bum!: wez
[22:30] bum!: nie klubie tegoi stamu
[22:30] bum!: lol
[22:31] s/q:
[22:31] s/q: Go home bum, ure drunk.
[22:31] bum!: jesu ale sie naienalem
[22:31] bum!: ise spad
[22:31] bum!: spac
[22:31] bum!: ide

[11:43] SmoKe: w 5h wyjebal bym no pol kraty
[11:43] SmoKe: w niemczech nauczyli mnie pic
[11:44] SmoKe: a ty co robisz na codzien?
Użytkownika Sick_ImagI nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-09-2012, 17:29   #4
loczek
^^

loczek - Awatar

loczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizasta
Cytat:
Sick_ImagI pisze: Podgląd Wiadomości
Service pack 3 jest? Miałem tak kiedyś u siebie, problemem był wirus na jednym z nośników, z których zgrywałem dane. Weź to pod uwagę. Polecam wpierw zainstalować antywira i dopiero resztę. U siebie sprawę rozwiązałem zmieniając system (z home [org] na pro [pir]), a potem kompa.
tak sp3 jest
Stare 23-09-2012, 22:52   #5
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

Na forum od: 11-08-2004
Miejscowość: Grajewo
Rep P0wah: 8451
smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Mało ramu;]
Menedzer zadan (alt+crt+delete)->wydajnosc i na samym dole masz Pamiec zadeklarowana (KB) i zobacz czy wartosc "Szczyt" znacznie przekracza 512MB ;]

Inna mozliwosc to walniety dysk, jak masz mozliwosc to go przetestuj na obecnosc bledow fizycznych.

No i trzecia sprawa radiator nie styka sie prawidlowo z prockiem (przydalaby sie pasta) i sam procek sie przegrzewa a radiator ledwie cieply ;]

Pozostala sprawa to robaki ew. zasilacz, wiecej mi do glowy nie przychodzi

CUT2 - UT04 Fragmovie by F51
Użytkownika smakosz.from.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2012, 00:15   #6
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6168
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
Cytat:
smakosz.from.pl pisze: Podgląd Wiadomości
Mało ramu;]
Menedzer zadan (alt+crt+delete)->wydajnosc i na samym dole masz Pamiec zadeklarowana (KB) i zobacz czy wartosc "Szczyt" znacznie przekracza 512MB ;]

Inna mozliwosc to walniety dysk, jak masz mozliwosc to go przetestuj na obecnosc bledow fizycznych.

No i trzecia sprawa radiator nie styka sie prawidlowo z prockiem (przydalaby sie pasta) i sam procek sie przegrzewa a radiator ledwie cieply ;]

Pozostala sprawa to robaki ew. zasilacz, wiecej mi do glowy nie przychodzi
bez jaj, malo ramu, ale na xp bez problemowo wystarcza... sam w starym kompie tyle mialem i bylo git. ja bym chcial zebys bardziej rozwinal znaczenie slowa "muli". dlugo sie wlaczaja aplikacje? lapie zwiechy? pierwsza rzecza jaka sie instaluje po formacie jest antywirus to tak btw

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2012, 06:59   #7
loczek
^^

loczek - Awatar

np włączam stronę w mozilli i czekam z 2min aż sie włączy tam samo z np moim komputerem czy innymi folderami tam samo w grze ut widze gram gram mam 75 fps a za chwile 20fps i za moment juz 75fps, a co do pasty bo byla wymieniana byla kompa odkurzylem z kurzu.
Stare 24-09-2012, 08:07   #8
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Ej, nie popadajmy w skrajność. Smakk, jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby powodem mulenia był zasilacz. Kolega Sick Imagi dobrze pisze. Rozwal partycje, zainstaluj system, najpierd Antyvir i dopiero dane z nośników.
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-09-2012, 09:18   #9
loczek
^^

loczek - Awatar

Cytat:
TopsyKretts pisze: Podgląd Wiadomości
Ej, nie popadajmy w skrajność. Smakk, jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby powodem mulenia był zasilacz. Kolega Sick Imagi dobrze pisze. Rozwal partycje, zainstaluj system, najpierd Antyvir i dopiero dane z nośników.
robilem tak i jest tak samo moze jednak mało ramu albo zle położona pasta ale nie grzeje mi sie sprawdzałem dysk jest sprawny eh nie wiem juz co moze być nie tak;/
Stare 24-09-2012, 11:06   #10
Nastukany
Pij mleko bedziesz wielki

Nastukany - Awatar

Na forum od: 11-02-2003
Miejscowość: Polska
Rep P0wah: 1551
Nastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizasta
wpisz w start/uruchom msconfig i w autostarcie wywal wszystko co się uruchamia razem z systemem
Użytkownika Nastukany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości