unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-09-2012, 11:57   #11
||B||voreen
masstahhh !! ^^

||B||voreen - Awatar

Na forum od: 23-03-2006
Miejscowość: Poznan
Rep P0wah: 3969
||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta
Miałem identyczne przyczyny z moim starym kompem. Powód okazał się banalny - uszkodzony kabel od dysku. Dysk działał, ale potwornie mulił. Wymieniłem i wsio chodziło cacy. Kabelek kosztuje grosze

#ut.biohazard
GG: 913086
www.bclan.ovh.org
Użytkownika ||B||voreen nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-09-2012, 12:49   #12
loczek
^^

loczek - Awatar

Na forum od: 03-05-2008
Miejscowość: snd
Rep P0wah: 154
loczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizasta
http://obrazki.elektroda.pl/6522538500_1348566406.jpg tu jest zdj z programu speedfan CPU 78C przy uruchomionym gg, mozilli.
Stare 27-09-2012, 11:25   #13
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1690
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
Zobacz też czy dysk czasem nie jest ustawiony w tryb PIO , przy okazji faktycznie dobrze wymienić tasme od HDD. Zrob jakies testy odczytu/zapisu danych na HDD.
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2012, 23:39   #14
benny|rA
benny|rA - Awatar

Na forum od: 26-10-2001
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 848
benny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizasta
Użycie procka i jego temperatura przy włączonym gg i mozilli wskazuje raczej na to, że coś jeszcze pracuje w tle.
Sprawdź procesy menadżerem zadań i zobacz co tam jeszcze pracuje.
svn`off cwelem
Użytkownika benny|rA nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-09-2012, 01:17   #15
3nter
still alive

3nter - Awatar

Na forum od: 09-04-2006
Miejscowość: Ruda Śląska
Rep P0wah: 2496
3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta
To jest pentium d wiec wszystko jest ok, imo to po prostu cały zestaw jest slaby.
Stare 29-09-2012, 07:25   #16
loczek
^^

loczek - Awatar

Na forum od: 03-05-2008
Miejscowość: snd
Rep P0wah: 154
loczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizasta
Dysk jest podłączony w trybie DMA. Wymieniałem radiator bo nie za bardzo stykał się z prockiem temperatura spadła z 77stopni do 45stopni i dziala
Stare 22-11-2017, 22:31   #17
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Czy ktoś z was używa SSD na SATA II ? Jeśli tak, niech w skrócie pochwali się czy jest różnica względem dysku HDD i czy nie lepiej dokupić kontroler na SATA III montowany w PCI.

Wiem, że są dyski na PCI-E 4x a ja mam to chyba gorsze PCI-E 1x, pewnie będzie brak kompatybilności, co nie ?
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-11-2017, 14:37   #18
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-11-2017, 10:13   #19
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4007
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Hej wojskowy

Ja używam ssd na sata II i działa praktycznie tak jak na sata III, nie musisz kupować kontrolera.

Czy jest różnica między hdd ? OGROMNA, nie zastanawiaj się, bierz.
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-11-2017, 19:46   #20
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
SATA II/III to zależy od SSD jaki chcesz kupić. Jeżeli jakiś ze średniej półki, to SATA II wystarczy - przepustowość do 300mb/s. W przypadku dysków z górnej półki mogłoby to nie wystarczyć, tam realne transfery mogą iść w 400-500, więc przydałoby się SATA III (do 600/s). Kontrolery zewnętrzne jednak są bardzo różne i łatwo trafić na feler, a dobry kontroler jest drogi. Różnica pomiędzy SSD a HDD duża, nie tylko jeśli chodzi o read/write ale także czas dostępu, seek itd.

TL;DR: kup SSD, który realnie w testach ma do 300mb/s. Dostaniesz fajnego boosta a i portfel mocno nie zaboli.
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości