unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-10-2012, 19:14   #1
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
Telewizor

Bry, rodzice planują zakup telewizora, tak do 1500zł. Z uwagi na to, że jestem zielony, wolę się spytać was drodzy specjaliści
Ojciec napalił się na telewizor 3d, jest sens teraz to kupować? Oczywiście w tym wypadku więcej pieniędzy można przeznaczyć, ale wiadomix - bez przesadyzmu
Aha, wielkość mniejsza niż 40".

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-10-2012, 21:52   #2
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12332
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
wczoraj siedziałem u znajomych i oglądaliśmy te pokazówki na ich tv 3d w okularach itd powiem Ci, że oczy się męczą a jak się dłużej poogląda to głowa zaczyna boleć i dla mnie to jest trochę lipa xd jakbym miał kupować do swojego mieszkania to bym nie kupił poczekać trochę będzie taniej będzie więcej filmów 3d to może będzie warto teraz imo nie ma sensu
Stare 30-10-2012, 01:14   #3
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Rep P0wah: 6168
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
zwykly led'owy samsunga czy cos imo styka. bez sensu 3d, tez slyszalem srednie opinie o takich tv

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-10-2012, 09:15   #4
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Cytat:
Salas pisze: Podgląd Wiadomości
wczoraj siedziałem u znajomych i oglądaliśmy te pokazówki na ich tv 3d w okularach itd powiem Ci, że oczy się męczą a jak się dłużej poogląda to głowa zaczyna boleć i dla mnie to jest trochę lipa xd jakbym miał kupować do swojego mieszkania to bym nie kupił poczekać trochę będzie taniej będzie więcej filmów 3d to może będzie warto teraz imo nie ma sensu
Podobno do EFEKTU 3d oczy się przyzywczajają i odchodzi później ból i efekt zmeczenia oczu. Generalnie i tak wole obejrzeć film normalnie niż w 3D.
Boom na 3D został wymyślony tak naprawde bo skończył się BOOM na HD i nie mieli w jakim kierunku manipulowania marketingiem.
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-10-2012, 10:18   #5
puszek
Na forum od: 11-06-2004
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3218
puszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizasta
Jak nie mieli? Ultrahd już w stanach sprzedają :>
Użytkownika puszek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-10-2012, 10:21   #6
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
kup zwykły telewizor
kup okulary do 3D
wmawiaj wszystkim że oglądają 3D :]
Stare 30-10-2012, 11:48   #7
3nter
still alive

3nter - Awatar

Na forum od: 09-04-2006
Miejscowość: Ruda Śląska
Rep P0wah: 2496
3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta
Dobre Termi
Stare 31-10-2012, 19:19   #8
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
Jakiś model polecacie? Czy po prostu kupić ledowy szajsunga do 1500zł i choj.

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-10-2012, 19:36   #9
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
hm

ja miałem ledowy philipsa, ale led jest jakos dziwny

wiec żeby nabrac kolorów i ostrości kupiłem nieledowego Samsunga

nie chce już nigdy widzieć leda, chyba że jakieś bardzo drogie potrafią zadbać o odpowiedni kontrast, kolory jak i mniejsze zmęczenie oczu : >

patrzyłem na ledowe Samsungi w cenach 2000 zł i zawsze ten bez ledów wydawał mi się dużo duuużo lepszy
Stare 31-10-2012, 20:29   #10
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Rep P0wah: 6168
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
Cytat:
Terminator'e pisze: Podgląd Wiadomości
hm

ja miałem ledowy philipsa, ale led jest jakos dziwny

wiec żeby nabrac kolorów i ostrości kupiłem nieledowego Samsunga

nie chce już nigdy widzieć leda, chyba że jakieś bardzo drogie potrafią zadbać o odpowiedni kontrast, kolory jak i mniejsze zmęczenie oczu : >

patrzyłem na ledowe Samsungi w cenach 2000 zł i zawsze ten bez ledów wydawał mi się dużo duuużo lepszy
chyba masz jakies nadzwyczajne oczy bo ja nie widze roznicy. a mam lcd'ka samsunga 55' i led'owego samsunga 42' - zero roznicy. led'owy kupiony 2 msc temu, lcd rok temu. ja za to philipsa odradze, po gwarancji od razu padla polowa panelu lcd, koszt wymiany 3 tysie, regeneracja nic nie dala. tv do kosza : )

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości