unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 23-07-2016, 01:23   #11
Stallion
Stallion - Awatar

Na forum od: 21-04-2003
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2223
Stallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizasta

zepsute
naprawcie serwer, chcialbym pograc! z tego co slyszalem, wiele osob ma ten sam problem dobijaja sie na serwer a nie moga zassac pliku tylu dobrych graczy czeka na mozliwosc pobicia rekordow, a tu lipa
<18:52:49> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: kurwa typie, wez to w 1 film zrob a nie 1000 plikow
<18:53:04> "sOuL`" zaczepia Cię. nie mam do tego programu i nie umiem jestem od fragowania
<18:53:32> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: a czym ucinasz filmy?
<18:53:52> "sOuL`" zaczepia Cię. alt f9 shadowplayem gdy odpalam film
<18:54:04> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: OJACIEPIERDOLE
Użytkownika Stallion nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-07-2016, 12:47   #12
.old'PL
Na forum od: 24-08-2013
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 0
.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła
Cytat:
Stallion pisze: Podgląd Wiadomości
zepsute
naprawcie serwer, chcialbym pograc! z tego co slyszalem, wiele osob ma ten sam problem dobijaja sie na serwer a nie moga zassac pliku tylu dobrych graczy czeka na mozliwosc pobicia rekordow, a tu lipa
Wielkie dzięki za informację, problem naprawiony. Przy wrzucaniu mutatora zapomniałem go skompresować i wrzucić na serwer redirect. W razie czego, jeszcze raz skompresuję wszystkie mapy, tekstury itp. i wrzucę ponownie na redirect, żeby ten błąd już nigdy więcej się nie pojawił. Do tego czasu ustawię opcję AllowDownload na True, dzięki której w razie braku jakieś rzeczy na serwerze redirect, będzie można ją pobrać z serwera.

Tymczasowo na tej stronie można zobaczyć najlepsze czasy z danych mapek

http://autoit.xaa.pl/bunnytrack/
Użytkownika .old'PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-09-2016, 23:17   #13
.old'PL
.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła.old'PL - gdyby nie kiła byłaby miła
Odświeżam bo temat już trochę jest nieaktywny. Opłaciliśmy serwer, dziękuję dla Pawel, zed, gib oraz goku za wsparcie

Problem z wyłączeniem serwera czy powolnym pobieraniem już naprawiłem, strona internetowa z rekordami (http://autoit.xaa.pl/bunnytrack/) funkcjonuje dalej, wprowadziłem do niej automatyczną aktualizację rekordów co 6 godzin, naprawiłem też błędy z wyświetlaniem czasu rekordów (wszystko opisane jest w historii wersji, odnośnik znajduje się pod numerem wersji). Rekordów przybywa, niestety jak zauważyłem gra mniej osób niż wcześniej. Dodałem serwer do listy gametracker:

http://www.gametracker.com/server_in...9.21.219:7777/

Stare 13-09-2016, 22:25   #14
EpicFail
ut99 > ut2k4 > ut4

EpicFail - Awatar

Na forum od: 15-11-2015
Miejscowość: Kraków
EpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizasta
bt dziala i nie tylko, jak ktos ma cierpliwosc do tego zjebanego trybu, to zapraszamy do wykazania wlasnie cierpliwosci w biciu rekordow
Użytkownika EpicFail nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-09-2016, 22:47   #15
HIV
nie ma problemu

HIV - Awatar

Na forum od: 24-05-2004
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 1402
HIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizastaHIV - masta of dizasta
kusi, kusi

(c) salas
Użytkownika HIV nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-11-2016, 15:35   #16
.old'PL
Uwaga, zmieniło się IP serwera na 193.33.176.168:7777

Przeniosłem serwer na najwyższą ofertę i z tego powodu IP musiało zostać zmienione. Od teraz pingi są jeszcze niższe - u mnie 27-30ms, do tego lepsza ochrona przeciwko DDoS - jeśli taki atak się pojawi, to wzrasta tylko ping i nie wpływa na stabilność łącza - nie ma żadnych packetloss itp. jak to bywało na poprzednim serwerze. Po paru sekundach atak automatycznie jest filtrowany.

Naprawiłem również problem z poskakiwaniem przy respawnie

Za zmianą oferty mam możliwość postawienia strony internetowej - jej adres to http://bt.gameclan.pl

Planuję tam wrzucić nie tylko skrypt do rekordów, ale również własny skrypt forum internetowego.

Stare 05-11-2016, 16:13   #17
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Rzeczywiście polepszyły się warunki na serwerze, gra się bardzo komfortowo, dzięki wielkie !

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-11-2016, 17:42   #18
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12332
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Cytat:
HIV pisze: Podgląd Wiadomości
kusi, kusi
KASIA PICZ!!!!! żona nie pozwala grać
Stare 04-01-2017, 17:45   #19
.old'PL
Odświeżam

Od czasu ostatniej wiadomości, z nowości pojawiło się napisane przeze mnie forum internetowe, dostępne pod odnośnikiem:

http://bt.gameclan.pl/

Niedługo już powinienem oddać do użytku również rejestrację nowych kont oraz logowanie na własne konto. Na serwerze zaktualizowałem mapvote. Zamierzałem zaktualizować również ACE, ale ze względu na błędy (być może ograniczenia hostingu), musiałem wrócić do poprzedniej wersji.

Na serwerze znajduje się już trochę ponad 1600 rekordów - trochę ponad 1000 map jeszcze nie posiada rekordów

Prosiłbym również o pomoc w utrzymaniu serwera poprzez przekazanie dobrowolnego donate. Można to zrobić za pomocą widgetu dostępnego tutaj:

http://bt.gameclan.pl/donate

Dziękuję za każdą pomoc oraz zachęcam do gry na naszym polskim serwerze BunnyTrack oraz do ustanawiania na nim nowych rekordów

IP: 193.33.176.168:7777

Stare 31-03-2017, 17:35   #20
.old'PL
Odświeżam

Ze zmian od ostatniego odświeżenia tematu: Rozpocząłem pisanie mutatora, który zlicza czasy capów z większą dokładnością (większą ilością miejsc po przecinku). W obecnej wersji niestety wariuje, gdy gra więcej niż jedna osoba. Gdy gra jedna, wszystko działa w porządku. Dzięki niemu udało się już pobić jeden rekord na mapie BT-(cal)Bounce!-i4g o 0.000472s Planuję zastąpić nim obecny BTPlusPlus, ale jeśli uda mi się go skończyć.

A co do forum, w najbliższym czasie powinienem już je skończyć i oddać możliwość pełnego korzystania z niego.

W tym czasie również padło wiele rekordów

Ze względu na to, że obecny hosting nie daje rady na części z map (wyrzuca, wyłącza się, resetuje), najprawdopodobniej go przeniosę na serwer VPS. Na razie szukam dobrej oferty w stosunku wydajność / jakość / łącze / dysk SSD / cena. Jak coś napiszę tutaj / na serwerze, kiedy oraz na jaki adres IP zostanie przeniesiony.

Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości