unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-03-2004, 12:46   #1
footje
:c)

footje - Awatar

Na forum od: 28-07-2003
Miejscowość: Nowy Sącz
Rep P0wah: 1258
footje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizasta
fotki z komorki

Siema

Moglby ktos zapodac nazwe lub link do programu przez ktory moge fotki z noki 7250 zrzucic na kompa przez irde? Bylbym bardzo wdzieczny.

pozdro
Stare 20-03-2004, 12:50   #2
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 02-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 23
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,4547,00.html

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2004, 14:18   #3
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1290
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
Hm skoro mowa o poczerwieni to ja mam również problemik. Otóż brat ma SonyEriccsona T610 bodaj i nijak nie możemy go podłączyć z kompem. W Biosie raczej wszystko ok zrobione, do płyty głównej tesh jest dobrze podpięte, w panelu sterowania jest ikonka z opcjami urządzenia na podczerwień, ale cos to nei chce działać. Pierwsze urządzonko które miałem coś nie działało wiec oddałem do sklepu, kupiłem inne gdzie indziej i tesh nie chodzi. Moze czegoś nei wiem i zapomniałem gdzieś czegoś włączyć? Gdyby ktoś mógł mi krok po kroku wytłumaczyc co i gdzie... albo podać stronke z takimi informacjami?
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Majin.uQuad; 20-03-2004 o 14:21
Użytkownika Majin.uQuad nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2004, 14:23   #4
hamer
hamer - Awatar

Na forum od: 17-11-2002
Miejscowość: Szczecinek
Rep P0wah: 46
hamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;p
Re: fotki z komorki

Cytat:
Wysłane przez: <.::Trzezwy::.>
Moglby ktos zapodac nazwe lub link do programu przez ktory moge fotki z noki 7250 zrzucic na kompa przez irde? Bylbym bardzo wdzieczny.
O co ci chodzi?? Jak masz urzadzenie do podczerwieni to masz program, wszystko sie dzieje auto. Np. z mojej 7650 zaznaczam zdjecia -> wyslij przez port IR i wykrywa mi automatycznie notebooka i przeslane zdjecia umieszcza w folderze 'Odebrane Pliki'.
Stare 20-03-2004, 17:44   #5
footje
:c)

footje - Awatar

Na forum od: 28-07-2003
Miejscowość: Nowy Sącz
Rep P0wah: 1258
footje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizastafootje - masta of dizasta
Re: Re: fotki z komorki

Cytat:
Wysłane przez: hamer

O co ci chodzi?? Jak masz urzadzenie do podczerwieni to masz program, wszystko sie dzieje auto. Np. z mojej 7650 zaznaczam zdjecia -> wyslij przez port IR i wykrywa mi automatycznie notebooka i przeslane zdjecia umieszcza w folderze 'Odebrane Pliki'.
Kupilem sobie kabelek, podlanczylem go do plyty glownej. Po konfiguracji pojawil sie jakis programik z xp przez ktory moglem jedynie wyslac do komorki cos, a z komorki juz nie, lub ja nie umiem ;]
Stare 21-03-2004, 00:39   #6
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 02-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 23
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
Dobra, widze ze przyda sie male sprostowanie:

1) Musimy miec fizycznie wyprowadzona z obudowe koncowke podczerwieni, najprosciej zakupic tzn IRDE [najczejsciej firmy Magurex] i wpiac do plyty glownej, lecz tu pojawia sie problem: nie ma jednego standartu podlaczen IRDY do plyty glownej, Najczejsciej jest to gniazdeczko pinowe [5 pinow] oraz taka sama wtyczka, ale kolejnosc pinow juz nie jest stala.
O szczegoly pytajcie mnie bezposrednio

2) Zakladamy, ze koncowka jest poprawnie podlaczona, a w BIOSie port COM2 [UART 2 Mode] jest ustawiony jako HPSIR

3) W tym momencie powinnismy miec w menadzerze urzadzen pozycje "Urządzenia Podczerwieni" [WinXP] Jesli tak, otwieramy Panel Sterowania, a nastepnie pozycje "Łącze Bezprzewodowe"
Tutaj dokonujemy kilku modyfikacji: Ustawiamy "Domyślną lokalizację dla odebranych plików" a obydwu pierwszych zakladkach ("Podczerwień" oraz "Transfer obrazu")

4) I tu juz mamy prawie koniec, bierzemy do lapki telefon, wlaczamy w nim podczerwien, zblizamy do portu IR i czekamy czy cos sie wydarzy, jesli tak to jestesmy w domu

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości