unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 6, średnia 4,17. Tryby Wyświetlania
Stare 31-10-2006, 09:50   #11
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2182
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze:
Nie, właśnie niezupełnie muzyka klubowa czy techno, to coś innego ;]
Zalozmy temat Rock, potem Metal. Trzeci bylby Grunge. Czwarty punk, bo to tez co innego
Stare 31-10-2006, 12:29   #12
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9805
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:
mando pisze:
Zalozmy temat Rock, potem Metal. Trzeci bylby Grunge. Czwarty punk, bo to tez co innego
Ok, założę oddzielny topic o tytułach neurofunk, psychotrance, goa trance, jump up i chuj wie ile jeszcze podgatunków muzyki Dnb i Trance.Nie znasz się na temacie to prosze nie pisz nic.

Cytat:
necro pisze:
Więc prosiłbym pisać na temat a nie rozczulać się nad tym czy taki temat był czy nie.Nie macie nic do powiedzenia w tej sprawie to nie piszcie nic.
Czytaj ze zrozumieniem.O ile pamiętam był teamt Metal/Rock/Punk i wszystko co związane z muzyką gitarową.Więc plz...
Aha co do SPAMU - potem powiedzie że "spam temat" - nie dziwie się skoro wypowiadają się MUZGI którym wydaje się że wiedzą o świecie wszystko, pouczają(a raczej starają się pouczać, bo coś im nie wychodzi) i powstaje taki śmietnik, więc po raz kolejny piszę : piszcie na temat a nie pierdolicie o dupie maryny.Spam tworzycie WY takimi rozczulaniami które i tak do niczego nie prowadzą.(jak w 90% innych tematów na tym forum)

Aha i jeszcze jedno:
Nie znasz tematu to proszę....nie wypowiadaj się, k ?

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-10-2006, 13:51   #13
nocturne
nocturne - Awatar

Na forum od: 22-03-2004
Miejscowość: Kraków / Sandomierz
Rep P0wah: 75
nocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizastanocturne - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze:
Ok, założę oddzielny topic o tytułach neurofunk, psychotrance, goa trance, jump up i chuj wie ile jeszcze podgatunków muzyki Dnb i Trance.Nie znasz się na temacie to prosze nie pisz nic.

Aha i jeszcze jedno:
Nie znasz tematu to proszę....nie wypowiadaj się, k ?

Ty się CHUJA znasz.

zalozmy tematy : rock , rock&roll , hard rock, Rhythm and blues, grunge , punk rock , muzyka alternatywna , hardcore , metal , death metal , thrash metal , gothic metal , heavy metal , black metal , doom metal , folk metal i wiele innych.

byl temat muzyka techno i klubowa (czy jakos tak) czyli wszystko co elektroniczne wiec nie pierdol tylko spieprzaj z talerza bo ci frytki napierdolą

pozdro mando
Stare 31-10-2006, 14:08   #14
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2182
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze:
Nie znasz się na temacie to prosze nie pisz nic
Wnioskuje ze nie rozrozniasz punku, trashu czy grunge. Dla ciebie to poprostu "muza gitarowa". Dla mnie podobnie, trance czy techno to to samo
Zostan przy jednym i nie wydziwiaj
Stare 31-10-2006, 14:18   #15
||B||voreen
masstahhh !! ^^

||B||voreen - Awatar

Na forum od: 23-03-2006
Miejscowość: Poznan
Rep P0wah: 3970
||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta||B||voreen - masta of dizasta
po co tu tyle spamujecie skoro nie wasz klimat?!
nie podoba sie = nie wchodzic

niech mod stwierdzi co dalej...

imo jesli sa inne gatunki muzyczne to czemu zamykac wlasnie ten?
a wszystkie gatunki w jednym temacie = balagan/smietnik :P

#ut.biohazard
GG: 913086
www.bclan.ovh.org
Użytkownika ||B||voreen nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-10-2006, 17:27   #16
slash
Only Fixie !

slash - Awatar

Na forum od: 06-10-2005
Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość:
Rep P0wah: 1115
slash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze:
Wrzucaj
prosze
say what the jb.mp3

The Way- Andy C.mp3

the difference - dj trace and Andy C.mp3

D&b_basement sessions-dark solider.mp3
Użytkownika slash nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-10-2006, 17:58   #17
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Co mam stwierdzić? Zaś darcie kotów o tym co to za muza i która to muza i jaka to muza. Ograniczcie się do pisania w temacie i tyle. Na priv sobie wyjaśnijcie szczegóły "sporu". Nie zamknąłem od razu, szanse dałem, więc się pokazać z dobrej strony Jak temat będzie "biedny" lub bedą pisać w nim dwie czy trzy osoby to wiadomo co się z nim stanie. I o jakiejś fajnej trance'owej muzie proszę wspomnieć
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-10-2006, 18:12   #18
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7215
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
http://s004.wyslijto.pl/?file_id=40921526426744319815

cos w tym stylu? niby podobne do techna, ale jednak techno smierdzi, a dzieki temu mam 3x wiecej energii ;D

/po 24 godzinach nalezy usunac plik z dysku. umieszczam go w celach edukacyjnych ()
Stare 31-10-2006, 18:40   #19
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9805
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:
Lionheart pisze:
I o jakiejś fajnej trance'owej muzie proszę wspomnieć
Jak pisałem, ściągłem sobie muzykę Infected Mushroom - to taki psychodelic trance - podchodzi pod goa trance.Kawałki trzymają dobry poziom, nie wszystkie, ale większość(Disco Mushroom - kawałek dla mnie wymiata ).Narazie zasysam kolejne tych DJ-ów, oprócz tego mam zamiar zassać Miranda i Hallucinogen.

Cytat:
http://s004.wyslijto.pl/?file_id=40921526426744319815

cos w tym stylu? niby podobne do techna, ale jednak techno smierdzi, a dzieki temu mam 3x wiecej energii ;D
Nie jest to techno, ale nie jest to ani Trance ani DnB - to jest, tak mi się wydaje Rave, albo pochodne od tego ;] też fajne, ale jakoś mniej kawałków z tego gatunku mi "podchodzi"

Tu wrzucam kawałek który spodobał mi się z

Infected Mushrooms - Disco Mushroom - jak dla mnie ten numer miażdży

Oczywiście mp3 należy skasować po 24h umieszczam w celach edukacyjnych ;D

Taki przewodnik dla nieznających tematu - sam dzięki niemu się sporo doedukowałem:
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html

Cytat:
slash pisze:
prosze
Dzięki wielkie

Nie powiem, batman - ale to Ty mnie tym zaraziłeś Wtedy co słałeś mi prawie godzine John B przez gg xD - tylko trzeba było czasu aż mi to, że tak powiem "wejdzie"

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."

Ostatnio edytowany przez necro; 31-10-2006 o 19:12
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-11-2006, 02:18   #20
slash
Only Fixie !

slash - Awatar

Na forum od: 06-10-2005
Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość: Miejscowość:
Rep P0wah: 1115
slash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizastaslash - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze:
Taki przewodnik dla nieznających tematu - sam dzięki niemu się sporo doedukowałem:
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html
stary fajna stronka(przewodnik)

ale najbardziej ucieszyl mnie fakt ze są tam próbki do odsłuchania danego rodzaju muzyki (ale ich sie namnozyło ).. Nie chwaląc sie przyznam, ze mam wiekszosc płyt z gałezi Jungle, BreakBeat, czy Hardcor'u ofkos '90 lub nowszych.

btw. słycham ostatnio duzo wszelakiego Ninja Tunes w róznych odmianach. polecam (czy ktos tu słucha/słyszał moze??) ale to przeciez osobny rozdzial/topik.....

A moze Amon Tobin ???
Użytkownika slash nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości