unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 21-10-2017, 15:42   #201
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Gra jest super kupujcie jak tylko wyjdzie, albo najlepiej pre-order https://clips.twitch.tv/RefinedSavageGoblinImGlitch

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-10-2017, 23:25   #202
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Chyba moja najlepsza rakietka.
https://www.youtube.com/watch?v=N9WG76A3k60
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-10-2017, 00:19   #203
Ak3r
chrup3k

Ak3r - Awatar

Na forum od: 16-01-2009
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 463
Ak3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizastaAk3r - masta of dizasta
To lepsze :P

https://youtu.be/D8hMJc4jugg
Użytkownika Ak3r nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-10-2017, 00:25   #204
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Pewnie że lepsze, ale raczej czegoś takiego nie zrobię Zwłaszcza że prawie nikt Clutchem nie gra. Ta postać ma chyba największy hitbox, już było nawet na niej potrójne uderzenie w powietrzu, gdzieś w temacie.
Stare 29-10-2017, 00:54   #205
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 21-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13117
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
mialas przestac w to grac podobno :P

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-10-2017, 02:45   #206
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Dostałem tego kłejka w Humble Monthly Bundle, może spróbuję ;D
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-10-2017, 10:30   #207
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Cytat:
loQ! pisze: Podgląd Wiadomości
mialas przestac w to grac podobno :P
To znajdź mi lepszy tytuł multiplayer do grania, choć z minimalną dawką retro UT4 to niestety porażka, a w coś grać trzeba. W QC zrobiłam sobie przerwę, teraz mam połowę championów (fajnie się gra Slashówą, trudno ją trafić), zaczęłam znowu grać w sumie dla wyzwań, zwłaszcza opowieści. Nie mogę jednak grać więcej niż 4-5 map pod rząd, bo zaczyna lagować (może karta się przegrzewa - trzeba zrobić test).
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości