unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 12-11-2017, 20:10   #101
hitt
tthitt

hitt - Awatar

Na forum od: 19-01-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 3197
hitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizasta
Dzięki Panowie za kolejne, zajebiste lany!

Była garść osób, które mówiły, że były to jedne z lepszych lanów ostatnich lat i ja to zdanie podzielam Sukces jest wspólny, bo od ogarniania netu, poprzez wsparcie w nagrodach i turnieju, po wstawianie drzwi w pokoju texeta, każdy się przyczynił, żeby wszystko było tip top! Dlatego dzięki wielkie wszystkim!

Gratulacje dla VRED'a za miszcza Polski! W końcu nie drugi zuchu, należało Ci się svn pomimo napiętego terminarza bombardowania się wódą dał popalić dopadaczowi i Ci co oglądali finał wiedzą, że naprawdę było na co popatrzeć.

Widzimy się dokładnie za rok!

belt szesnaście ! (c) vred
Użytkownika hitt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-11-2017, 18:42   #102
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
No kurwa elegancko jak zwykle wypaliło Już w pierwszy dzien boki zrywałem ze śmiechu

Dzięki wszystkim za pomoc w organizacji i po prostu obecność !

Piterowi za transport oraz wspolne godziny spędzone na podziwianiu jakże ambitnych, oraz napakowanych potencjałem pań ! :SD

Tutaj kilka nagrań ze streama

https://go.twitch.tv/videos/200966249 Mecz finałowy

https://go.twitch.tv/dopadacz/videos/all tutaj reszta transmiji, wszystko z komentarzem w tle, łącznie ponad 15h mysle nagrań

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-11-2017, 19:28   #103
bibel
bibel - Awatar

Na forum od: 05-07-2002
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 327
bibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizasta
kurwa a co ja mam powiedziec? jak zwykle zajebiscie, dodatkowo ten kubek.. wczoraj plakalem caly wieczor ze to juz koniec xD przez Was zaczalem pic, kurwa, nie ma lepszego barmana od Cienego naprawde.

ps. jebac jebac ssgl !

<------ a to babkaHelka
Użytkownika bibel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-11-2017, 20:10   #104
Moralesss
Moralesss - Awatar

Na forum od: 15-09-2017
Miejscowość: -
Rep P0wah: 0
Moralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizasta
Jak zwykle zajebista impreza... Special thanks for Arni (oraz innych którzy dołożyli cegiełkie) za organizację.
Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym gronie...
Użytkownika Moralesss nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-11-2017, 22:45   #105
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
także ten ;] Dzięki chłopaki za super imprezkę
Muszę przystopować w ostatni dzień, bo wczoraj było naprawdę ciężko Głos dzisiaj wrócił i alkoholu już chyba nie wydalam wszystkimi porami ;]

Dzięki Arni za organizację, Chubs za neta, Cienemu za obsługę barmańską, Vredowi za przypomnienie, że jest coś takiego jak showup i ogólnie wszystkim za świetną zabawę - mega wyszło. Do zobaczenia w tym jakże znamienitym gronie jak najszybciej !!!!!!!!!!!

No i najważniejsze -

Dopadacz nowym Mistrzem Polski :] - GRATULACJE !!!!!!!!!!
Stare 14-11-2017, 15:09   #106
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3308
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
Dzieki wszystkim, było jak zwykle zajebiście.

Turniej fajny, o dziwo nawet nie odpadłem od razu Finał pełen emocji.
Trzeba zbierać siły na kolejne lany.

filmik i kilka fotek z rozdania nagród: https://photos.app.goo.gl/5si09i0JSoBW0Qvm1
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-11-2017, 11:38   #107
Yan3K
Dream Team

Yan3K - Awatar

Na forum od: 14-10-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 314
Yan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizasta
Dzięki Panowie za lany, jak zwykle było zajefajnie.
Co do podsumowania to mogę tylko powiedzieć:
"Dajta mnie te żetony" ALL IN
Użytkownika Yan3K nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości