unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 10-07-2004, 03:27   #1
Siepacz
Murderator

Siepacz - Awatar

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 25
Siepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdzi
Nowi na forum - tu możecie się przywitać

Tak jak w temacie - tutaj wszyscy nowi mogą się grzecznie i ładnie przedstawić. Tudzież starsi użytkownicy mogę się rónież od nowa zaprezentować i spróbować zaciekawić innych własną wyjątkową osobą
Stare 10-07-2004, 05:27   #2
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Jeeeeestem wesołym Lajonem, często macham ogonem
Spamerów banuje, edycji, czerwieni, podkreśleń nie żałuje
Jestem w tym dziale moderatorem, spamu destruktorem
Uważaj więc nowy użytkowniku byś swego tematu nie znalazł w śmietniku.
U nas potocznie zwanego Asztrajem, większość wypocin tam się nadaje
Jesli masz zapytania, zamiast płakania zacznij do archiwum czytania
I tym sposobem unikniesz bana, od moderatora Strasznego Pana
I tyle w ramach wstępu nowy użytkowniku, spamerów jest tu bez liku
Ogólnie Panowie i Panie polecam czytanie, potem pisanie a nie spamowanie
Joł!

Welcome to the Jungle!
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-07-2004, 09:48   #3
ov4L
oval ~~ only69

ov4L - Awatar

Na forum od: 03-07-2004
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 0
ov4L - taki nijaki
Temat wprost dla mnie a wiec mam 18 lat mieszkam w Opolu muj nick to Ov4l czyli oval z przyczyny takiej ze lubie słuchac hip-hop a oval bardzo mi sie podoba :Pw utka gram pare miesiecy na necie zadko wieksząsc czsu grałem na sieci
Stare 10-07-2004, 11:28   #4
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 718
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Jestem malym zarozumialem gnomem w Sith nazywany dyrk lob nerd :>
Gram w UT99 4 lata i jestem no skillem. \o/
Stare 10-07-2004, 16:27   #5
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5677
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
zwe sie AzLAmer i jestem anonimowym alkoholikiem. w ut gram 5 lat, jestem z klanu TsQ/lbn.
Stare 11-07-2004, 02:06   #6
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Na forum od: 26-06-2003
Miejscowość: Swarzędz
Rep P0wah: 480
Spooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizasta
Mam na imie malek i i i mam 16 lat i baldzo lubie bawic sie fiflasem ?

pozdlawiam lajona !!!
Stare 11-07-2004, 03:45   #7
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2181
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
W UT gram od marca 2002. Ciezko to nazwac graniem - wiekszosc czasu jestem nieaktywny. Okresy w jakich mozna mnie bylo spotkac na serwerach to marzec 2002 - czerwiec 2002, grudzien 2002 - czerwiec 2003. Pierwszy klan Immortal Predators, drugi ReSurrection.
Najlepiej czuje sie w iCTF. A raczej czulem, bo dawno nie gralem. Mialem szanse na wyjazd na WCG'03, ale zycie sie popierdolilo i nic nie wyszlo. Zagraniczna kariera iCTF tez nie wyszla. Teraz juz jestem za stary zeby zaczynac wszystko od poczatku
Urodzilem sie w Bulgarii (i macie odpowiedz na pytanie dlaczego gralem jako mando.bg), mieszkalem tam ponad 10 lat, w Polsce pozostale lata. Obecnie mieszkam, ucze sie i pracuje w UK
Co mnie interesuje procz UT... ciezko powiedziec. Latwiej napisac co mnie nie interesuje :)
Nie moge patrzec na sztucznosc ktora ludzie tworza. Mowia ze sa przeciw niej, ale sami dokladaja do niej "swoje 5gr"
Nie moge patrzec na to co sie dzieje w Polsce. Pomijam polityke itd. Chodzi mi o "ziomali", "madafakerow", dresow i zelusiow. Smieszy mnie polski hip-hop i rap. Jeden z najwiekszych niewypalow w post-komunistycznej Polsce (plasuje sie tuz za disco polo)
Stare 11-07-2004, 15:57   #8
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Może też napiszę kilka ( ) słów.
Jak się komuś będzie nudzić, to może sobie trochę poczytać.

Gram w Unreala od samego początku, a dokładniej zaczęłam przygodę w 98 roku, kiedy przeszłam singla w U1. Gra mi niezwykle się spodobała i mnie zafascynowała. Dzięki tej grze kupiłam w 99 roku UT, sądząc, że to będzie ciekawa kontynuacja U1 do gry w sieci. Nie myliłam się. Na początku przechodziłam grę z botami, poznając mapy, grając samotnie i drużynowo, aż pokonałam Xana (robot chyba się złościł, bo 4 razy popełnił samobójstwo w kosmosie i wyszedł z pojedynku na minusie ).
Potem zaczęła się gra w sieci, gram więc od początku, jestem pośród was od dawna, jednak nikt nie wiedział o moim istnieniu, ponieważ przez 2 lata podawałam się za chłopaka, obawiając się wyśmiania, głupich żartów i dyskryminacji, co często spotykało mnie w szkole. Po U1 zasięgnęłam z kolei, bo zafascynował mnie Quake. W szkole często lanowałam w Duke3d i Quaka2. Na początku musiałam przejść okres próbny, czyli czas żartów i zdziwienia z mojej osoby, jednak po paru miesiącach strzelanie w gabinecie informatycznym do kolegów stało się normalnością i już nikt nie zwracał na to uwagi. O to mi właśnie chodziło.
Obecnie prowadzę klan ISV, który powstał niedawno i się rozwija. Należę również do damskiego klanu BG, który także istnieje zaledwie od jakiś 2 tygodni i mam nadzieję, że zostanie na stałe. Mam chyba najsłabszy sprzęt ze sceny i niezbyt dobre łącze, jednak to mi nie przeszkadza w graniu, chociaż nie gram z tego powodu tak na serio.

Co do mojej osoby, to chyba większość zauważyła jaką jestem osobą na podstawie postów, które piszę na forum. Nie znoszę chamstwa, nienawiści i niesprawiedliwości. Przyznam się że nie lubię ludzi, staram się ich unikać i nie wtrącać się w ich życie. Uważam siebie za odrębną jednostkę, a ludzi po części za swoich wrogów (to się wzięło chyba stąd, że nikt mnie nigdy nie rozumiał i większość mi dokuczała), jednak wszystkich toleruję, bo wiem że to są tylko ludzie, czyli rasa niedoskonała i pełna wad. Mam zupełnie inny tok myślenia, inny styl życia i odmienne zasady, niż społeczeństwo, dlatego podjęłam już dawno temu decyzję, że będę żyć na uboczu i z tego powodu jestem szczęśliwa, ponieważ posiadam dzięki temu wiedzę, której inni nigdy nie odkryją. Od urodzenia jestem samotnikiem, drażni mnie towarzystwo, zawsze działam w pojedynkę i nie ulegam osobą, które starają się mną kierować. Zresztą one zwykle same dochodzą do tego, że nie warto, bo i tak przegrywają. Typowo ludzkie uczucia jak miłość, smutek, tęsknota, złość i nienawiść są mi zupełnie obce. Uważam je zresztą jako obciążenie, zakłócające normalne funkcjonowanie umysłu i spokój ducha. Z natury lubię wieść proste życie, nie potrzebuję dóbr materialnych, typu piękne samochody, czy domy z basenami. Mam wszystko czego mi potrzeba. Nie mam praktycznie znajomych, bo ich nie potrzebuję (nie jest to przejaw egoizmu), ponieważ mam silną osobowość i daję sobie ze wszystkim rade sama. Głupio to stwierdzić, ale inni sa często dla mnie ciężarem, muszę wysłuchiwać przyziemnych spraw i tematów, które mnie nie interesują.
Kształtuję się w dziedzinie wiedzy przyrodniczej (bardziej jestem samoukiem, ponieważ wiedza przekazywana w szkole jest często śmiechu warta), genetyki, astrofizyki, ezoteryki, mikrobiologi, filozofii. Interesuje mnie system istniejący w przyrodzie, czyli przejaw wszelkiego życia, który uważam za wielką doskonałość, jakiej nigdy nie osiągnie człowiek.
Z charakteru często przejawia się we mnie altruizm, uwielbiam pomagać i nie oczekuje niczego w zamian, ponieważ największą radość przynosi mi pomaganie innym. Co do emocji, to mam nad nimi całkowite panowanie (lata praktyki) dlatego nie da się mnie wyprowadzić z równowagi i wiele osób aż się przez to wścieka. Uwielbiam pracować, to mi daje bardzo dużą satysfakcję.
A z tych codziennych spraw, to jestem wegetarianką, słuchającą techna i trance, nie mam żadnej religii, którą uważam, że jest dla osób słabych, bojących się i nie rozumiejących życia, czekających często na gotowe. Moje poglądy są najbardziej zbliżone do NewAge.
Uważam, że jedyne zmiany może wprowadzić człowiek, który jest istotą na prawdę silną, tylko ślepą i pełną wad (patrz polityka, wojny i wszelkie problemy światowe). Nie czytam horoskopów, ani żadnych czasopism, nie oglądam prawie wcale telewizji, którą uważam za stratę czasu. Dużo uprawiam sportu. Co do celów życiowych i sensu życia, to sens życia może człowiek nadać sobie sam, a jego cel zależy tylko od punktu widzenia i wybranej drogi. Moim celem życiowym jest samodoskonalenie i stawanie się z dnia na dzień lepszą, pozbawiąną wad istotą. To tyle i przepraszam, że się tak rozpisałam, ale jakoś tak wyszło . Zresztą kto chciał, to przeczytał.

W ogóle witam nowych forumowiczów
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-07-2004, 21:46   #9
dzejmz^
top ten?

dzejmz^ - Awatar

Na forum od: 15-12-2003
Miejscowość: gdzie indziej
Rep P0wah: 1390
dzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizasta
W UT gram juz pewien czas, online bodajze od połowy Lutego tego roku, lecz wczesniej troche na lanie i z botami (wciąż pamiętam dobrze tamte wojaże .. dodże raz na pół roku, no ale jednak zawsze coś - lepszy rydz nisz nic ). Wciąż się rozwijam, dążąc do wytyczonego jasno na początku celu: bycia najlepszym duelowcem w Polsce ...

Można powiedzieć, że miałem sporo szczęścia, dzięki dużej pomocy glona udało mi się dostać do la dance macabre, co dało mi szansę na szybki rozwój wśród lepszych graczy.
Lubie robić sobie dziwne stopki na forum i dawać przyciągające wzrok awatary
Nie lubie muzyki typu: "ELO <SKRECZ> ZIOMALE <SKRECZ> BLOKOWISKO <SKRECZ> HWDP DZIWKI <SKRECZ> JOL ELO", dla mnie to porażka (chociaż wiele hh kawałków jest nawet spoko) ..
Lubie w swoich wypowiedziach używać dużo różnych, dziwnych i niepotrzebnych znaków i sformułowań . . . . . . .

... ... ... <- np. takich [:
Lubie też spamować na forum w dziwnych tematach takich jak ten bezsensownymi wypowiedziami takimi jak ta
To chyba wszystko, no to "JOŁ ZIOMALE"
Stare 11-07-2004, 22:15   #10
!GER!
HQ

!GER! - Awatar

Na forum od: 21-03-2003
Miejscowość: katy
Rep P0wah: 270
!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta!GER! - masta of dizasta
JESTEM GER, MOJA ULUBIONA BROŃ TO REDEMRER, NIE LUBIE LUDZI PISZACYCH Z CAPSEM, NIE LUBIE MORTARA BO DAJE BANY DD

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości