unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 11-07-2004, 23:27   #11
FIFAK
error

FIFAK - Awatar

Na forum od: 01-04-2003
Miejscowość: gorlice
Rep P0wah: 68
FIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizastaFIFAK - masta of dizasta
omg ale wy sie rozpisujecie ja powiem (napisze) krotko
jestem Filip obeznie mam 16 lat mam nadzieje ze za rok sie to zmieni
gram w ut od 2 lat juz chyba i zawsze gralem pod tym samym nickiem ( FiFaK ) i tyle o mnie
pozdrawiam mame
@ TT|tOx1c: ten soul jest bardziej chory od hubiego:]
Użytkownika FIFAK nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2004, 03:04   #12
-=ROCKY=-
High Quality

-=ROCKY=- - Awatar

Na forum od: 21-02-2003
Miejscowość: Lipno / Toruń
Rep P0wah: 201
-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta-=ROCKY=- - masta of dizasta
jestem Robert rocznik 82 - Lipno City starszy brat cage oraz kuzyn heroika hahaha rodzinka jak 3ba!

Lubie piwo, wódke, papierosy, dziewczynki & ut
wloski krotkie(maszyneczką golone), nosze czerwone buty a Yoodash mnie nazywa terminatorem bo bejsbol mnie nawet nie usadzi na ziemie co jest prawda w 100% swiadczy o tym blizna na czole hehe

You were kicked from #st1le by s1|zein (HQ remove your cheat please ‹3›) ....LOOL....
Użytkownika -=ROCKY=- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2004, 05:42   #13
Dyga
Dyga - Awatar

Na forum od: 22-10-2001
Miejscowość: SKIERNIEWCIE
Rep P0wah: 587
Dyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizastaDyga - masta of dizasta
JESTEM DYGA ,

edit// post wyedytowany bo kolesiowi się nieco w główce poprzewracało...dzieci sobie wódeczki popiły...ale zdaje się ktoś wniósł prośbę o bana do końca wakacji...studenckich.

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 12-07-2004 o 09:21
Użytkownika Dyga nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2004, 18:31   #14
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
Wrodzony idiotyzm. Niestety zjawisko nieuleczalne.

Jam Ci On... i nie dygaj.

Ostatnio edytowany przez megoza; 28-11-2004 o 02:01
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2004, 22:04   #15
gR1mz^
ldm69 ;>

gR1mz^ - Awatar

Na forum od: 31-05-2004
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 0
gR1mz^ - nijaki taki
a ja jestem sebek ;p i mam niewiele lat :> i pogrywam sobie juz troszke ;p i czasem udaje mi sie fartem wygrac z jakimis lamkami ;p ogolnie loozik ;p moja ulubiona bron to redemer :>

La Dance Macabre 2nd Polish UT TDM Team
Always Unbeatables ldm just ownz .
.*ldm`gr1mz
Użytkownika gR1mz^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2004, 22:14   #16
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 18
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Haj [: jestem Cooler (nie mylić z wiatrakiem) lama from [es], lat 16, w UT gram rok, ale dopiero od 3 miesięcy gram na normalnym łączu (wcześniej sdi na 10 osób ) jak chcecie mnie bardziej poznać to walić na gg
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2004, 23:20   #17
pepe
pepe - Awatar

Na forum od: 20-09-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 2059
pepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizasta
Siema mój nick to pepe, niewiem skąd on się wzioł ale jest :F Jestem z klanu ^D^ który gra CTF . Mam 17lat, w UnrealTournament gram już 2lata Wydaje mi się tak jak by to było wczoraj gdy zaczołem 1 raz grac w UT Nieprezentuje sobą aż takiego wysokiego poziomu jak inni gracze ;] Gram na tyle ile mnie stać Moją ulubioną bronią jest Snajperka =D To chyba już wszystko ;]
Użytkownika pepe nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-07-2004, 03:39   #18
afc
afc - Awatar

Na forum od: 16-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1191
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
se wkleje a co [;

Powstałem jako produkt sił wyższych tworzących genialny układ tegoż wszechświata, dlatego też do wyższych celów jestem stworzony. Jako jedno z wielu ich dzieł, pełnię określoną rolę w globalnej machinie, w której najmniejszy nawet odruch indywidualny może być sprzedany dobru ogólnemu. Mimo to jestem też JA, który mam swoje życie i którego nie będzie mi w stanie wyrwać nic ani nikt z tego świata.

Jako, że nie wszyscy mnie znają dlatego postanowiłem, że tym nieszczęśliwcom dostarcze ustawowe minimum informacji o mnie. I takoż dla porządku czynię. Ciężko jest mi opisać miejsce, w którym mieszkam, gdyż właśnie jestem na etapie wybierania tego na dużej mapie z napisem WROCŁAW w lewym dolnym rogu (i logo Shella). Uczęszczam (od października) na obligatoryjne ćwiczenia kierunku Projektowania Aplikacji Multimedialnych katedry Informatyki i Ekonometrii Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów, w moim pięknym mieście oczywiście. Satysfakcję duchową i materialną daje mi tworzenie wszelakich form elektronicznego przekazu z użyciem takich narzędzi jak Photoshop, Paintshop Pro, itp.

Jako konformista i konsumpcjonista kapitalistyczny o liberalistycznych poglądach (ale niestety bez kasy) darzę sympatią (czysto konsumpcyjną bez fetyszystowskich podwalin) produkty (materialne i usługowe) sygnowane następującymi markami: Logitech, Cambridge Soundworks, Gainward, Siemens, Teac, Puma, Adidas, Nałęczowianka, Kubuś, Lajkonik, Bonduelle, Philips, Durex, Canal +, Beverly Hills Video, Sony, PepsiCo.

Nie szanuję i uważam za poniżającą i żałosną obecną sytuację w kraju, w którym nie znajdzie się ktoś z jajami i głową, kto mógłby w drodze zamachu stanu (bo inaczej sie już nie da) przejąć władzy i wypieprzyć stąd 99% popaprańców, którzy nami teraz "rządzą". Mam nadzieję, że dożyję czasów, w których rządy małej garstki ludzi z mózgami pozwolą wyprowadzić polskę (narazie z małej litery, sama wartość narodu nic dla mnie nie znaczy) z bagna, w którym się aktualnie znajduje, a ssacze dojący obecnie z naszego narodu (politycy, biurokraci itp) zdechną we własnym gównie. A na IRCNET wróci klimat z lat 1998-2002.

Mam nadzieję, że ludzkość znajdzie lekarstwa na ciężkie choroby, przestanie słuchać RMF FM i Radia ZET, TVP zostanie zamknięte z powodu zerowych przychodów z abonamentu (wszyscy się przerzucą na alternatywne telewizje), po polsce będą jeździły pociągi DB, a uczciwy człowiek będzie w stanie zapracować na utrzymanie swojej rodziny i domu.

Do tego zapraszam na moje prywatne portfolio, które niedługo ruszy (więc dodajcie do ulubionych i sprawdzajcie co jakiś czas).
Strona ta ma za zadanie być zbiorem multimedializacji mnie i mojego otoczenia, jak również dziełem samym w sobie, przejawem e-hedonizmu, obiektem zazdrości i westchnień innych kreatorów oraz czymś, co może pochłonąć trochę Twojego - drogi Gościu - czasu.

http://afc69.com

Stare 13-07-2004, 05:18   #19
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2181
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
afcu, jakis Ty leniwy
Stare 13-07-2004, 09:26   #20
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
afc Ty mikrocząsteczko...leniwa
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości