unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-07-2004, 15:48   #21
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6466
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Czesc, to ja wspanialy megoza.
Jak zaspamujesz czeka Cie koza.
banuje, kasuje, niszcze spam wszelki,
Lyonik tez dobry, ale sercem zbyt wielki

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-07-2004, 19:19   #22
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Lecz może to się zmieni
jak mnie ktoś spieni
I jak się wtedy zdenerwuje
zaraz pajaca zbanuje
Ostatnio się coś rozpasali
dawno po dupie nie dostali

Wiesz Mego, my jesteśmy jak Dobry i Zły Glina
Pozdro Meguś:*
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-07-2004, 00:53   #23
WyrwiNera
WyrwiNera - Awatar

Na forum od: 14-11-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 62
WyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizasta
mam na imie Paweł i jestem normalny
Stare 14-07-2004, 01:06   #24
Siepacz
Murderator

Siepacz - Awatar

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 25
Siepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdzi
Cytat:
Wysłane przez: WyrwiNera
mam na imie Paweł i jestem normalny
Kłamiesz. I to podwójnie.

Lion, Wy z Megozą lepiej bądźcie Aniołki a ja będę Charlie
Stare 14-07-2004, 01:17   #25
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Siepacz

Kłamiesz. I to podwójnie.

Lion, Wy z Megozą lepiej bądźcie Aniołki a ja będę Charlie
kłamie i to potrójnie

Siepacz; dobra
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-07-2004, 01:21   #26
Czajas
[w.i.r.]

Czajas - Awatar

Na forum od: 25-11-2002
Miejscowość: WuWuA
Rep P0wah: 36
Czajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;p
ja myśle ze bana trza dać lionowi i siepaczowi :P za spam oczywiście :P opanowac się chłopaki
Stare 14-07-2004, 02:05   #27
Hamas
jo

Na forum od: 19-10-2003
Miejscowość: .
Rep P0wah: 19
Hamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznie
Cytat:
..tu możecie się przywitać
cześć

jestem hamasik

po za tym podziwiam lwa za jego wene

edit//Post wyedytowano i zmieniono jego treść na prośbę piszącego. Dziękuję i pozdro [Lion]

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 19-07-2004 o 20:00
Użytkownika Hamas nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-07-2004, 15:02   #28
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3726
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
niach niach niach sem uncle mam 18 lat ale rocznikowo 19 :P lubie szokowac ludzi na servach domyslcie sie jaka jest moja ulubiona bron =] gram w UT 8 miesiecy... oczywiscie po necie wczesniej gralem dlugo z botami ale odciety od swiata nawet nie wiedzialem ze jest taki cos jak dodg i ze shockiem mozna robic comba :P bo boty na novice tego nie potrafia z Xanem meczylem sie dlugo az doszedlem do wniosku ze latwo go bedzie rozwalic bio i tak tez zrobilem :P ale niestety tego pana jako pierwszy rozwalil moj brat ktory teraz nie gra w UT i odebral mi satysfakcje unicestwienia robota... kocham zycie bo jest piekne =] niestety tylko momentami ale warto dla takich momentow zyc najwieksza przyjemnosc z gry UT dala mi pierwsza wygrana w DM na atcom'ie, ale chodzilem wtedy zajarany a jescze wieksza przyjemnosc sprawiala mi druga wygrana na atcom'ie zaliczona w tym samym dniu i wtedy bylem tak naladowany pozytywna energia ze moglbym gory przenosic x] mam jeszce do tej pory screeny z tych pojedynkow... miodzio

umarłem 14.11.2005
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-07-2004, 14:33   #29
Furby
Ghost in the Shell.

Furby - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: T-ów miasto ze snów!
Rep P0wah: 230
Furby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizasta
Hmm, pierwszy raz zajrzałem do tego działu, przeczytałem wszytkie posty i stwierzdzam, że mam dużo wspólnego z ..... Sandrą. Ten opis... zupełnie jak mój, tylko ja się z nikim nim nie dzielę... Też nie wyznaję żadnej religii, odrzucam wszelkie uczucia itd. I do tej pory myślałem, że ja jeden mam tak, jak to mówią wszyscy, z którymi przebywam "nasrane we łbie"... A jednak...

PS. Sandra... Jeśli masz ochotę, to skontaktuj się ze mną na GG (numer w stopce). Może znajdziemy wspólne tematy... Poza tym w ogóle WSZYSCY FORUMOWICZE jak macie problem z UT, to piszcie... Parę osób już do mnie z tego forum na GG pisało (najwięcej to DEMOLKA, z tematem aimbotów )

Ostatnio edytowany przez Furby; 15-07-2004 o 14:35
Użytkownika Furby nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-07-2004, 17:03   #30
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Furby
Hmm, pierwszy raz zajrzałem do tego działu, przeczytałem wszytkie posty i stwierzdzam, że mam dużo wspólnego z ..... Sandrą. Ten opis... zupełnie jak mój, tylko ja się z nikim nim nie dzielę... Też nie wyznaję żadnej religii, odrzucam wszelkie uczucia itd. I do tej pory myślałem, że ja jeden mam tak, jak to mówią wszyscy, z którymi przebywam "nasrane we łbie"... A jednak...
Założę się, że takich osób jest więcej , zresztą i tak zastanawiałam się, czy wkleić to co wyżej zamieściłam. No i zdecydowałam się napisać, chociaż 0,1 % z mojej osobowości. Na codzień to także ukrywam swoje ja z dwóch powodów : albo inni nie zrozumieją i będą mieć potem "polewkę", albo wezmą mnie za jakieś dziwadło (zresztą to są główne powody, dla których ludzie ukrywają swoją prawdziwą tożsamość ). Dlatego wolę wszystko przemilczać i nie dzielić się swoimi poglądami, tym samym wybierając jednocześnie drogę w samotności i izolacji.

A na gg chętnie się odezwę, jeśli tylko znajdę więcej czasu
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości