unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 15-07-2004, 20:29   #31
Nastukany
Pij mleko bedziesz wielki

Nastukany - Awatar

Na forum od: 11-02-2003
Miejscowość: Polska
Rep P0wah: 1551
Nastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizasta
Siema - jestem Nastukany wiele wam nie napisze bo pale i nie pamiętam

Peace ! DST - niszczy
Użytkownika Nastukany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-07-2004, 22:09   #32
Hamas
jo

Na forum od: 19-10-2003
Miejscowość: .
Rep P0wah: 19
Hamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznie
edit//Post wyedytowano i zmieniono jego treść na prośbę piszącego. Tak coś ode mnie prywatnie a propo pozostałej reszty Twego posta. NIE MUSISZ WCALE PISAĆ, jak masz pisać takie bzdury które edytowałem. Dziękuję i pozdro [Lion]

Musze napisać coś na temat, ,bo mnie osądzą o spam.
Nie gram już w UT, a w 2k4 mam małe umiejetnosci. Mam kiepską mysz i denerwuje mnie gra na niej. Nie mam zapału do tej gry, ale forum jest piękne . hihi

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 19-07-2004 o 19:57
Użytkownika Hamas nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2004, 00:23   #33
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 289
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
Siemasz all. Jestem QL wyluzowanym gostkiem i mam z lat 16 i dużżżżżżżżżżzo pije bo kumple to samo robią - powinniśmy założyć własny klub ;P Gliwice może ktoś zna a może nie zna ale to taka mała wiocha ;P pełno dresów i inych zgredziałych ;P (bez urazy dresy !!!!!!!!!!)
Mój ulubiony browar to Warka Strong bo poprostu jest QL.
W ut nie gram długo (10miech.) ;-) HH rox & Punk Rock & Rock.
Coż ja bede sie rozpisywał PoZdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych ;P No niektórzy mnie znają co ich sie pytałem co to ICTF :P ale no kto pyta nie błądzi ;] Neta nie mam zbyt dobrego (ale kogo to obchodzi). PozDr.

GG: 5247979
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2004, 02:17   #34
WyrwiNera
WyrwiNera - Awatar

Na forum od: 14-11-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 62
WyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: |)00|)3|<
Jestem QL wyluzowanym gostkiem i mam z lat 16 i dużżżżżżżżżżzo pije bo kumple to samo robią
a ja troche kradne, gwałce i morduje - normalka
Stare 16-07-2004, 23:57   #35
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 289
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: WyrwiNera

a ja troche kradne, gwałce i morduje - normalka
to miało być w formie żartu? :P

a co w tym dziwnego że pije - przywitałem sie i ja pier****. ;-)

GG: 5247979
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-07-2004, 02:52   #36
afc
afc - Awatar

Na forum od: 16-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1191
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
zart? masz 16 lat i duzo pijesz, chcesz byc fajny?
Stare 17-07-2004, 03:30   #37
Rabit
Rabit - Awatar

Na forum od: 07-10-2003
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 1673
Rabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizasta
afc teraz wszyscy piją ;P
Stare 17-07-2004, 05:04   #38
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Rabit
afc teraz wszyscy piją ;P
Wszyscy chcą być fajni?
Akurat nie ma nic fajnego w robieniu tego co wszyscy robią... Nuda i monotonia...
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-07-2004, 11:03   #39
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 718
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
To zależy, ja jak wypije jedno piwo to bedzie cud w dodatku ciezko mi przez gardlo przechodzi ( w mysli mam ciagle nie ukonczonie 18 lat :-) )
Stare 17-07-2004, 11:35   #40
Czajas
[w.i.r.]

Czajas - Awatar

Na forum od: 25-11-2002
Miejscowość: WuWuA
Rep P0wah: 36
Czajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;pCzajas - cham i świnia ;p
Kto pije to pije Ja lubie pić mało, rzadko i okazyjnie no ale jak Lionek napisał niektórzy lubią być fajni jak żygają na kibelku :F

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości