unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 17-07-2004, 12:08   #41
Furby
Ghost in the Shell.

Furby - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: T-ów miasto ze snów!
Rep P0wah: 230
Furby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizasta
A ja piję dużo mleka...
Stare 17-07-2004, 18:02   #42
Siepacz
Murderator

Siepacz - Awatar

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 25
Siepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdzi
Cytat:
Wysłane przez: |)00|)3|<

to miało być w formie żartu? :P
a co w tym dziwnego że pije - przywitałem sie i ja pier****. ;-)
Powinieneś jeszcze dodać w opisie: "...i za grosz nie mam poczucia humoru." Bo po tej reakcji widać że tak jest. A właśnie - jak zauważył kolega Lionheart, jesteś też nudny - każdy pije, cóż więc w tym oryginalnego? Bierz przykład z Nery - nie każdy gwałci i morduje. I takich ludzi nam tu potrzeba: śmiałych, z pomysłami, z wizją. A nie że "piję bo wszyscy piją". Ależ nam zaimponowałeś, wooooow!

Żebyś chociaż jeszcze przynajmniej zbierał znaczki...

Stare 17-07-2004, 19:46   #43
Rabit
Rabit - Awatar

Na forum od: 07-10-2003
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 1673
Rabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizasta
Czesc Nazywam sie Mateusz mam lat 17, uczeszczam do II klasy Licemu Ogolnoksztalcacego nr 2 w Racibrzu.
w Raciborzu takze mieszkam :P.Intersuje sie niczym, choc kiedys interesowalem sie pilka nozna - gralem w nia 7 lat, rok temu zakonczylem kariere :> .Jezeli chodzi o UT to na necie gram od listopada 2k3 -wczesniej to gralem z kafe z pare miechow, ogolnie w ut gram niecaly rok, juz chyba koncze z tym i biore sie za nauke
ok dziekuje ;P
Stare 17-07-2004, 23:41   #44
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 289
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: afc
zart? masz 16 lat i duzo pijesz, chcesz byc fajny?
mój problem co nie? nie chce tutaj robić złej atmosfery. Pije bo lubie. Bynajmniej nie pale (papierosów, zioła itp. ) z tego sie ciesze.

Cytat:
Wysłane przez: Siepacz

Powinieneś jeszcze dodać w opisie: "...i za grosz nie mam poczucia humoru." Bo po tej reakcji widać że tak jest. A właśnie - jak zauważył kolega Lionheart, jesteś też nudny - każdy pije, cóż więc w tym oryginalnego? Bierz przykład z Nery - nie każdy gwałci i morduje. I takich ludzi nam tu potrzeba: śmiałych, z pomysłami, z wizją. A nie że "piję bo wszyscy piją". Ależ nam zaimponowałeś, wooooow!

eh sor all za zaistniałą sytuacją. nie zrozumiałem sie z niektórymi z was. Potrafie być śmieszny ale tera mi nie wyszło :P A z poczuciem humoru są czasami problemy ;] głupio mi tera

Cytat:
Wysłane przez: Furby
A ja piję dużo mleka...
mleko też lubie ;] ale nie dużymi ilościami :-)

a tak zbyt dużo nie pije hehe no ale czasami i nie "dla popisówy"

GG: 5247979

Ostatnio edytowany przez |)00|)3|<; 17-07-2004 o 23:48
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-07-2004, 00:14   #45
nOix
???

nOix - Awatar

Na forum od: 19-02-2004
Miejscowość: W-wa
Rep P0wah: 22
nOix - coś tu śmierdzinOix - coś tu śmierdzinOix - coś tu śmierdzinOix - coś tu śmierdzinOix - coś tu śmierdzinOix - coś tu śmierdzinOix - coś tu śmierdzi
Hoł mam na imie Sebek, w sierpniu koncze 18 lat, w ut gram jakieś 9 miesięcy bo od tego czasu mam neta, lubie czasem pogrzebać w kompie i pograć w noge z kolegami.
Stare 18-07-2004, 00:40   #46
e-38
Na forum od: 08-11-2003
Miejscowość: Wawa and Konstancin City
Rep P0wah: 0
e-38 - nijaki taki
Hi
Jestem e-38 :> W ut usiłuję grać od 3.5 roku chyba. I...

Rocznik produkcji 82`, stan dobry, skóra, ksenony, lekko bity - po naprawach (widać troche rys).

Co tam jeszcze - mam 22 lata, a jadę tych, co chodza do przedszkolaZzZZZzzZz :>
Użytkownika e-38 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-07-2004, 03:38   #47
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 289
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Siepacz

zbierałem karty pokemona ;P

edit//Na bana już też prawie uzbierałeś..[Lion]

GG: 5247979

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 18-07-2004 o 03:51
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-07-2004, 21:15   #48
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Witam wszystkich. Jestem Omar, a dla większości baton. Mam 17 lat, w Ut gram od roku, a na normalnym łączu bez lagów od 5-6 miesięcy. Podobnie jak Mando nie lubie polskiego hh, techno, sejmowych lam, radia, telewizji. Na codzień popierdzielam na rowerze po bytomiu ( z miałej litery bo to zaniedbane miasto które ma zlamionego do granic możliwości prezydenta-alkoholika ) .Gram na archaicznym kompie z prockiem PII 333 Mhz co mówi samo za siebie. Heady nie wchodza-nikt mnie nie posądzi o aima :P. To by było wszystko, więcej nie truje i pozdrawiam wszystkich. CU & GL
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-07-2004, 23:06   #49
SED
Food not bombs

SED - Awatar

Na forum od: 21-06-2002
Miejscowość: polska/kanada
Rep P0wah: 654
SED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizasta
Nie przywitam się ze starociami , bo wiele osób mnie już zna, chociażby z wypowiedzi. Ale witam serdecznie nowych użytkowników i mam nadzieję, że zagościcie na dłużej . Mam zaciekawić Was moją osobowością? Oczywiście posiadam cechy swoje własne, ale w wielu nie różnię się niczym od reszty. Bez względu na sytuacje, bronię zawsze swoje racje (niegramatycznie, ale co tam, rymuje się ). Będę schematyczny i napiszę, że grałem w UT jeszcze w tamtym roku, ale skończyłem z tym, bo mam dość wlepiania gał w monitor i przyjmowania skostniałej pozycji robota, nadmiernie manipulującego palcami. Na necie bywam rzadko i będę jeszcze rzadziej. Jeżdżę czasem na motorze, studiuje o pierwotniakach, liczę sobie już całe stulecia, nienawidzę symulatorów lotów, gier sportowych i telefonów komórkowych. Uwielbiam żartować sobie z ludzi , dominować i wychodzić na swoim. Nie znoszę przemocy, ale dołożę każdemu, kto krzywdzi niewinnych. Z wyglądu przypominam wysokiego, długowłosego stwora, poruszającego się na dwóch kończynach, który wczoraj uderzył o górną framugę od drzwi.
Jestem normalny, chociaż czasami lubię głupoty pisać
Pozdrawiam dawnych bywalców serwera WSPL, dawny skład TT, osobników z WOH, o ile to czytają, moderatorów i Sandrę
Użytkownika SED nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2004, 03:09   #50
Necrotic
dT^necro^

Necrotic - Awatar

Na forum od: 05-03-2003
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 0
Necrotic - nijaki taki
Hyh....fajny temat No to i ja się przywitam.
Witam wszystkich użytkowników forum.Na imie mam Arek, niedawno skończyłem 19 lat i wybieram się na studia W UT gram już 3 lata, z czego 1,5 na necie.Wymiataczem nie jestem, ale gram dla rozrywki i gra sprawia mi przyjemność:]
Użytkownika Necrotic nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości