unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 26-10-2004, 21:10   #21
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Jeszcze nie bardzo się w tym orientuję....

Jak się w ogóle daje innym punkty? Klikając na wagę obok kropki? (dla przykładu chcę ocenić wiadomość użytkownika Pajda i po kliknięciu na wagę nadal jest u niego szara, a nie zielona kropka). Czyli wynika z tego, co napisał Piter daję innym zero punktów? [mam 16 swoich, wiec mogę raczej oceniac innych].

Mam czerwoną kropkę u siebie, a w paneli użytkownika obok nicków użytkowników pokazane są same zielone i jedna szara. Czyli wychodziło by, że dano mi punkty dodatnie. Więc skąd ten czerwony kolor?

Ostatnio edytowany przez Xirios; 26-10-2004 o 21:13
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-10-2004, 21:53   #22
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1690
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
jak dam komus np pozytywne punkty reputacji to ja trace np przez to swoje?
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-10-2004, 22:29   #23
cordis
moderator

cordis - Awatar

Na forum od: 12-04-2002
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 5188
cordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizasta
nie..............
dajesz im tyle ile wynosi twoje rep powah
Stare 26-10-2004, 22:37   #24
Cang
got owned?

Cang - Awatar

Na forum od: 08-08-2001
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 651
Cang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze:
JMam czerwoną kropkę u siebie, a w paneli użytkownika obok nicków użytkowników pokazane są same zielone i jedna szara. Czyli wychodziło by, że dano mi punkty dodatnie. Więc skąd ten czerwony kolor?
kropka jest czerwona wtedy, kiedy masz walczona opcje ukrywania sie na forum
w rezultacie nick wlasciciela nie wyswietla sie na glownej stronie w spisie osob aktualnie przegladajacych forum oraz
zielone kropki posiadaja osoby obecnie zalogowane na forum i je przegladajace
szare kropki to osoby, ktore forum juz nie przegladaja, badz sie "ukrywaja" (stad wniosek - czerwona kropke moze zobaczyc tylko wlasciciel konta, kazda inna osoba bedzie widziec u niego kropke szara)

mniej wiecej tak wykminilem dzialanie tych kropek, cos jak statusy na GG

Użytkownika Cang nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-10-2004, 10:43   #25
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3726
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
A co oznacza: 'Ocena tej wiadomosci tak jakby dodatnia'? zabawne

umarłem 14.11.2005
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-10-2004, 11:01   #26
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Cytat:
Uncle_Dunkan pisze:
A co oznacza: 'Ocena tej wiadomosci tak jakby dodatnia'? zabawne
To oznacza jedynie tyle, że tylko krok wystarczy do tego, aby średnia ocen tej wiadomości była negatywna.
Stare 27-10-2004, 11:03   #27
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Pytanie jest tylko takie: o którą kropkę chodziło Xiriosowi - tą obok Rep Powah, czy obok wagi ? Jeśli tą obok rep powah - to czerwony kolor oznacza punkty na minusie. Szary oznacza 0. Pajda miał szarą kropkę, bo dostawał pewnie minusy za swoje wypowiedzi, co mnie akurat wcale nie dziwi.
Stare 27-10-2004, 19:30   #28
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Chodziło mi o kropkę, która znajduje się obok wagi, ale Cang pięknie wszystko już wyjaśnił o jej przeznaczeniu
Nadal jednak nie wiem w jaki sposób oceniać wiadomości (jak klikam na wagę, to przeglądarka pokazuje mi napis "oceń wiadomość użytkownika Y" i po prostu strona się odświeża tak jak podczas dawania karmy na tamtej wersji. Jednak nie wiem, czy w ogóle moja ocena była pozytywna czy negatywna i w jaki sposób dodać komentarz).

Ostatnio edytowany przez Xirios; 27-10-2004 o 19:34
Stare 27-10-2004, 20:55   #29
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5254
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze:
Nadal jednak nie wiem w jaki sposób oceniać wiadomości (jak klikam na wagę, to przeglądarka pokazuje mi napis "oceń wiadomość użytkownika Y" i po prostu strona się odświeża tak jak podczas dawania karmy na tamtej wersji. Jednak nie wiem, czy w ogóle moja ocena była pozytywna czy negatywna i w jaki sposób dodać komentarz).
w taki sposob:
Załączone Obrazki
File Type: gif reputacja.gif (12,2 KB, ściągnięto 97 razy)
Stare 27-10-2004, 22:15   #30
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

To mi takie coś się nie wyświetla :\ Teraz wszystko jasne. Nie mam tego okna ani w Mozilli, a tym bardziej w IE.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości