unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 28-10-2004, 15:47   #31
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Już jest dobrze. Pomogła reinstalacja przeglądarki MF.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-11-2004, 19:14   #32
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2181
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Denerwuje mnie to ze posty nie moga miec mniej niz 10 znakow

Denerwuje mnie rowniez to ze nie moge oceniac jakiejs osoby, powiedzmy, kilka dni pod rzad
Zalozmy X, w ciagu 3 dni napisal 5 postow ktore cholernie mi sie podobaja i chcialbym je ocenic pozytywnie. Ale moge tylko jeden :P
Stare 29-11-2004, 17:10   #33
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3726
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
Moze wybiegne poza temat, ale sie zapytam... Po co jest lista przyjaciol i wrogow? Co sie dzieje jak dodam kogos do przyjaciol, a kogos do wrogow, co to ma na celu?

umarłem 14.11.2005
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-11-2004, 18:55   #34
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
mando pisze:
Denerwuje mnie to ze posty nie moga miec mniej niz 10 znakow

Denerwuje mnie rowniez to ze nie moge oceniac jakiejs osoby, powiedzmy, kilka dni pod rzad
Zalozmy X, w ciagu 3 dni napisal 5 postow ktore cholernie mi sie podobaja i chcialbym je ocenic pozytywnie. Ale moge tylko jeden :P
mando spryciarzu wiemy, że chodzi Ci o Pana Y, którego 5 kolejnych postów Ci się nie podoba
Uncle_Dunkan dobre pytanie, miałem je kiedyś zadać ale wyleciało mi ze łba Dołaczam bezwstydnie zatem do zapytania kolegi z góry
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-11-2004, 19:27   #35
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1290
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
W celach badawczych pozwoliłem sobie dodać Lwa from the jungle do listy wrogów, przypuszczenia były słuszne :P - zamiast posta widać tylko Nick i...
"Wiadomość została ukryta, ponieważ użytkownik Lionheart jest na twojej liście wrogów."
pozdrawiam

ps. A Ciebie Lionku juz wyrzuciłem z listy wrogów [;
ps2. a w postach znajomych nie widze zadnej róznicy.

Ostatnio edytowany przez Majin.uQuad; 29-11-2004 o 19:30
Użytkownika Majin.uQuad nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-11-2004, 20:04   #36
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Rep P0wah: 6397
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
w sumie chodzi chyba tylko o to, że jak chcesz do kogoś wysłać wiadomość prywatną to nie musisz go szukać po całym forum tylko wchodzisz na listę przyjaciół i wysyłasz :P no i jak jest pokazana lista aktywnych użytkowników to przy nicku gościa z listy jest + (np. Carlos+) :]
pozdr. ;p
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-11-2004, 20:04   #37
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5677
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
btw. jak mozna sprawdzac stare oceny doane do reputacji? bo wyswietla tylko najnowsza czesc.
Stare 29-11-2004, 22:47   #38
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Lionheart pisze:
mando spryciarzu wiemy, że chodzi Ci o Pana Y, którego 5 kolejnych postów Ci się nie podoba
Uncle_Dunkan dobre pytanie, miałem je kiedyś zadać ale wyleciało mi ze łba Dołaczam bezwstydnie zatem do zapytania kolegi z góry
Z tymi 20-oma osobami to też jest nie za dobrze. Rzadko komuś coś oceniam, a jak zdarza się, że jedna osoba pisze sensownie i chcę jej ponownie dać dobrą reputację (załóżmy, że w międzyczasie post został oceniony u 3 innych osób) to muszę albo zrezygnować, albo na siłę wlepiać ludziom oceny, aby dojść do niedawno ocenianej osoby.
Najlepszy by był brak limitu, ale jeśli musi już być, to z 5 osób.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-11-2004, 23:11   #39
-hero-
here i'm

-hero- - Awatar

Na forum od: 07-12-2002
Miejscowość: Lipno City
Rep P0wah: 806
-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta
Sa tez pewne spolki, ktore od czasu do czasu oceniaja kazda osobe z hq negatywnie (nawyki ze starego forum). Co prawda maja teraz troche utrudniona prace bo musza 20 innym osoba dodac reputacji zanim ocenia ta sama osobe z hq ale ich to nie zniecheca :>. Wkoncu jest nas sporo w klanie wiec dylematow typu "skad wziasc tych 20 szczesciarzy, ktorych ocenie" nie maja =). Wiem kim oni sa, ale nickow nie bede podawal bo caly klan juz "pracuje" nad nimi :>. Widac po tym, ze nowy system nie jest az tak doskonaly jakby sie wydawalo .
Stare 29-11-2004, 23:20   #40
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
-hero- pisze:
Sa tez pewne spolki, ktore od czasu do czasu oceniaja kazda osobe z hq negatywnie (nawyki ze starego forum). Co prawda maja teraz troche utrudniona prace bo musza 20 innym osoba dodac reputacji zanim ocenia ta sama osobe z hq ale ich to nie zniecheca :>. Wkoncu jest nas sporo w klanie wiec dylematow typu "skad wziasc tych 20 szczesciarzy, ktorych ocenie" nie maja =). Wiem kim oni sa, ale nickow nie bede podawal bo caly klan juz "pracuje" nad nimi :>. Widac po tym, ze nowy system nie jest az tak doskonaly jakby sie wydawalo .

Podawaj będzie zabawnie

Ps. Jak widać u góry, po moim ( by nie było nieporozumień, pisanym przeze mnie) przykładowym poście, warto dodawać mnie do listy wrogów
Dzięki za testy i info.
I tak nie oceniam nikogo.
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości