unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 30-11-2004, 16:03   #41
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
Lionheart pisze:
I tak nie oceniam nikogo.
Buuuu, Lionheart nie dzieli się swoją karmą
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-11-2004, 18:29   #42
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Omar.pl pisze:
Buuuu, Lionheart nie dzieli się swoją karmą
No dobra :-) Czasem ludzka głupota nie zna granic i nie da się nie zareagować. Ale ogólnie głupota mnie nie wzrusza. Moderowałem to ostrzeżeni i potem ban jak coś. A teraz: zgłaszam wiadomość moderatorowi Co do plusów..hmmm...nie zrozumcie mnie źle ale mało kto czymś błyśnie. Wiedzowo a i owszem liczne grono widzę, czasem ocenię. Ale ogólnie nie oceniam i już To nie wybory miss
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-11-2004, 20:19   #43
cichy
cichy - Awatar

Na forum od: 05-07-2003
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 247
cichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizasta
Cytat:
-hero- pisze:
Sa tez pewne spolki, ktore od czasu do czasu oceniaja kazda osobe z hq negatywnie (nawyki ze starego forum). Co prawda maja teraz troche utrudniona prace bo musza 20 innym osoba dodac reputacji zanim ocenia ta sama osobe z hq ale ich to nie zniecheca :>. Wkoncu jest nas sporo w klanie wiec dylematow typu "skad wziasc tych 20 szczesciarzy, ktorych ocenie" nie maja =). Wiem kim oni sa, ale nickow nie bede podawal bo caly klan juz "pracuje" nad nimi :>. Widac po tym, ze nowy system nie jest az tak doskonaly jakby sie wydawalo .
Skad ja to znam... gleboko zakorzeniony syndrom megaidiotyzmu. Pewnie mowimy o tych samych kretach.
Na starym forum, niezaleznie jaki post bym nie napisal, lecialo "0"... gdy engine sie zmienil, nie dostaje juz zadnych ocen, ale wyswietla mi sie ze starego, co nieco.

Dodam jeszcze, ze teraz, gdy jest 'wglad' w oceniaczy, niektore sroczki podkulily ogon

Ostatnio edytowany przez cichy; 30-11-2004 o 20:22
Użytkownika cichy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2004, 11:44   #44
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
Piter pisze:
Zabezpieczenia:
- każdy użytkownik w ciągu 24 godzin może oddać max. 10 głosów na innych.
Hm... nie wiem dlaczego ale coś mi tu nie pasuje. Wejdę sobie na forum o 22 jednego wieczoru... ocenię 5 osób i nie mogę oceniać dalej. Następnego wieczoru znów wejdę o tej porze ( w ciągu dnia nie oceniałem nikogo ) i też tylko 5 osób moge ocenic. Wydaje mi sie albo coś tu jest nie tak?
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2004, 12:40   #45
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Mam to samo.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2004, 12:52   #46
kroko
:-)

kroko - Awatar

Na forum od: 30-09-2004
Miejscowość: Chełm
Rep P0wah: 0
kroko - poprawny politycznie
10 głosów w ciagu dnia lol ja odałem w sumie z 2 dopiero ;p
Stare 18-12-2004, 12:56   #47
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Rzadko kiedy daję komukolwiek reputację, ale chciałam sprawdzić po prostu ten bug i faktycznie tak to wygląda.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-12-2004, 22:34   #48
cichy
cichy - Awatar

Na forum od: 05-07-2003
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 247
cichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizasta
Spółka zoo

19-12-04 20:58 acze.Max Shadow
19-12-04 21:01 acze.Soul Hunter
19-12-04 21:03 acze.R3/\p3r
19-12-04 21:07 acze.At3nA

oczywiscie -in minus-

Ostatnio edytowany przez cichy; 19-12-2004 o 22:37
Użytkownika cichy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-12-2004, 22:43   #49
Damned_In_Black
-MASZERANT-

Damned_In_Black - Awatar

Na forum od: 15-06-2002
Miejscowość: Warszawa - Włochy ;)
Rep P0wah: 427
Damned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizasta
Cytat:
cichy pisze:
Spółka zoo

19-12-04 20:58 acze.Max Shadow
19-12-04 21:01 acze.Soul Hunter
19-12-04 21:03 acze.R3/\p3r
19-12-04 21:07 acze.At3nA

oczywiscie -in minus-
Hahahahah, prosze prosze. Mlodziez sie uczy :>
Pewnie przejrzeli archiwum i dokladnie przeanalizowali jak to robili starzy wyjadacze Jak mowie, czas wpadl w petle :>
http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=17159

To byl hit sezonu
Stare 20-12-2004, 11:24   #50
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Głupią zabawę reputacją będę nagradzać banem.
A ww. Panowie mogą potraktować tą wiadomość jako ostrzeżenie.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości