unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 2, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 30-12-2004, 20:42   #21
Cang
got owned?

Cang - Awatar

Na forum od: 08-08-2001
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 651
Cang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizasta
Cytat:
megoza pisze:
Cang a jakiego typu ksiazki Cie interesuja ?

Moge polecic duza ilosc dobrych ksiazek Fantasy z LOTR na czele.
Z tych zwyczajniejszych to polecam :

Stephen King - 'Bezsennosc'
Stephen King - 'Rose Red'
Cizia Zyke - 'Parodia'
oraz oczywiscie 'Kolekcjoner' (/me stupid nie pamietam w tym momencie autora ;D)

'Kod Leonarda Da Vinci' tez czytalem i uwazam go za bardzo dobra ksiazke ;P
jak jeszcze czytalem 'for fun' to bardzo mnie ciagnelo w strone westernow (to na samym poczatku ), kryminalow, politicial fiction itp.
zaczelo sie oczywiscie od Winnetou (wszystkie czesci przeczytalem jeszcze w przed 4ta klasa pdstawowki, lol ), ale potem przyszedl czas na Polowanie na czerwony pazdziernik, kilka ksiazek Mcleana (tytulow juz nie pamietam), Agaty Christie... generalnie kryminaly (ale takie zakrecone, nie z banalnym zakonczeniem, bo to strata czasu), teorie spiskowe
do fantasy czy cyberpunka jakos mnie nie ciagnelo nigdy (moj jedyny zwiazek z tym pierwszym to pelna kolekcja Thorgala )

PS. Indiana Jones jednak lepiej wyglada na ekranie

Użytkownika Cang nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-12-2004, 20:47   #22
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1690
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
ile stron ma Faust? Badzo potrzebuje to na dzisiaj...
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-12-2004, 20:49   #23
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
To widzę, że bardzo zmieniały się Ci upodobania
Od samego początku, kiedy pamiętam, uwielbiam fantastykę, aż do dzisiaj (teraz to kilkakrotnie bardziej niż kiedyś). Podobnie jest z muzyką, gust się nie zmienia.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-12-2004, 20:54   #24
Rabit
Rabit - Awatar

Na forum od: 07-10-2003
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 1673
Rabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizasta
Cytat:
Omar.pl pisze:
Goethe - Cierpienia Młodego Wertera

Gość się zakochał ale kobitka miała innego. Na koniec sobie przypakował Head Shota o ile pamiętam. Ogólnie dobre do użalania się nad sobą
omar ani mnie nie denerwuj jakie to bylo glupie a musialem to czytac bo ot lektura obowiazkowa ;] proponuje nie czytac tego ;] w czasach wydania ksiazki mlodziez popelniala samobojstwa baaaardzo czesto, taka była moda- werteryzm

Ostatnio edytowany przez Rabit; 30-12-2004 o 20:58
Użytkownika Rabit nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-12-2004, 21:58   #25
Brylek
ZBANOWANY !!!

Brylek - Awatar

Na forum od: 12-05-2004
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 0
Brylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizasta
Koniecznie przeczytaj "Ojca Chrzestnego" Maria Puzo .Doskonała książka przedstawiajaca tajniki dzialalnosci jednej z najwiekszych rodzin mafijnych from NY .Polecam rowniez "Sycylijczyka" tego samego autora .
Użytkownika Brylek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-12-2004, 00:02   #26
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
Rabit pisze:
omar ani mnie nie denerwuj jakie to bylo glupie a musialem to czytac bo ot lektura obowiazkowa ;] proponuje nie czytac tego ;] w czasach wydania ksiazki mlodziez popelniala samobojstwa baaaardzo czesto, taka była moda- werteryzm
Hehe, jak mi zadali na koniec 1 LO to też nie przeczytałem . Do tego trzeba mieć naprawde zrypany humor, chcieć sie zabić. Jak ktoś jest nieszcześliwie zakochany i ma wątpliwości co do samobójstwa to ta lekturka mu pomoże wybrać odpowiednią droge. Choć mnie nie pomogła
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-12-2004, 00:41   #27
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
Powiem krótko i na temat:
Stephen King - Ballada o celnym strzale
Stephen King - Bunt
Stephen King - Carrie
Stephen King - Christine
Stephen King - Chudszy
Stephen King - Christine
Stephen King - Cmętarz Zwieżąt
Stephen King - Crouch End
Stephen King - Cujo
Stephen King - Czarny Lud
Stephen King - Człowiek, który kochał kwiaty
Stephen King - Desperacja
Stephen King - Diament
Stephen King - Dolina Jeruzalem
Stephen King - Dzieci kukurydzy
Stephen King - Gdzie mieszkają tygrysy
Stephen King - Gzyms
Stephen King - Jaunting
Stephen King - Ktoś na drodze
Stephen King - Lśnienie
Stephen King - Małpa
Stephen King - Marzenia i Koszmary 2
Stephen King - Miasteczko Salem
Stephen King - Mój śliczny kucyk
Stephen King - Mroczna Wieża 1 - Roland
Stephen King - Mroczna Wieża 2 - Powołanie Trójki
Stephen King - Mroczna Wieża 3
Stephen King - Nocny przypływ
Stephen King - Ostatni szczebel drabiny
Stephen King - Pokochała Toma Gordona
Stephen King - Pole walki
Stephen King - Pora deszczowa
Stephen King - Poranna dostawa
Stephen King - Regulatorzy
Stephen King - Road Virus jedzie na północ
Stephen King - Siostrzyczki z Elurii
Stephen King - Skazanki na Shawshank
Stephen King - Sorry
Stephen King - Strefa śmierci
Stephen King - Szkieletowa załoga
Stephen King - Śmierć Jacka Hamiltona
Stephen King - TO
Stephen King - Tratwa
Stephen King - Truskawkowa wiosna
Stephen King - Wielki Marsz
Stephen King - Zielona Mila
Ogólnie to wielbie sobie Stephen'a King'a =] i polecam wszystko
Przeczytałem narazie 1/4 i polecam Skazani na Shawshank i Mroczną Wieże.

ps. jakby ktoś chciał któryś tekst to mam wszystkie na dysku =]
Stare 31-12-2004, 00:48   #28
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
KOPEC][ pisze:
Powiem krótko i na temat:
Stephen King - Carrie
Stephen King - Christine
Stephen King - Dzieci kukurydzy
Stephen King - Lśnienie
Stephen King - Pora deszczowa
Stephen King - Skazanki na Shawshank
Stephen King - Strefa śmierci
Stephen King - Zielona Mila
ps. jakby ktoś chciał któryś tekst to mam wszystkie na dysku =]
Znam te pozycje i również polecam. szczególnie Lśnienie, Zielona Milę oraz Carrie i dzieci Kukurydzy ^^
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-12-2004, 12:40   #29
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Na forum od: 26-06-2003
Miejscowość: Swarzędz
Rep P0wah: 480
Spooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizasta
Ja w ostatnim czasie przeczytałem:

Kod Leonarda da Vinci --- tak jak Cang polecam tę książke bo jest bardzo wciągająca
Aniołowie i Demony --- to samo co wyżej ;] książka tego samego autora, tak samo czyta w napięciu
Cyfrowa Twierdza --- też tego samego autora (Dan Brown) ;]

obecnie czytam Tysiąc Orków -- autor R.Salvatore :> dla miłośników fantasy myślę, że pozycja obowiązkowa ;]
Stare 31-12-2004, 12:47   #30
KoleC
Wolny strzelec!

KoleC - Awatar

Na forum od: 02-10-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 87
KoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizastaKoleC - masta of dizasta
Z horrorow to polecilbym Grahama Mastertona
-"Manitou"
-"Zemsta manitou"
-"Studnie piekiel"
-"Drapierzcy"

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości