unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 16-12-2005, 21:14   #1
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
POLITYKA

Kwasniewski ulaskawil Sobotke co wy o tym sadzicie ???
nigdy nie dazylem kwacha szacunkiem [przez10latNieMialemPrezydenta] i dziwilem sie jak taki czlowiek mogl zostac prezydentem (pijanstwoWkatyniu czy lzenieZpapieza) ale teraz to juz...
Stare 16-12-2005, 22:23   #2
-negative-
yo

-negative- - Awatar

Na forum od: 29-09-2005
Miejscowość: Pisz
Rep P0wah: 42
-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p
Moim zdaniem Kwaśniewski sie osmieszył i żle zrobil ulaskawiajac Sobote.
do w0ra z nim !!!! :X
Stare 16-12-2005, 22:45   #3
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Obry temat imo. Możnaby tu się wypowiadac na temat tego co sie dzieje, tylko pytanie co na to cesky mod ? A co do Kwacha, to zastanawia mnie jedno pytanie które gdzies padło:

"jakie haki ma Sobotka na kwacha, że ten zrobił z siebie posmiewisko przed całą Polską?"

Szkoda tylko że nie dostane na to pytanie odpowiedzi

Przy okazji poczytajcie sobie ten artykuł:

http://wiadomosci.onet.pl/1214200,11,item.html

Ciekawe jaka burza będzie, ja to pójdzie do kiosków
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-12-2005, 05:35   #4
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5677
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
moher jest dżezi!!!!1
Stare 17-12-2005, 11:18   #5
afc
afc - Awatar

Na forum od: 16-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1191
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
Pani Jadwiga Kaczyńska (tak, z Tych Kaczyńskich) otrzymała tytuł: Człowiek Roku Zycia Warszawy: "Przyznanie pani Kaczyńskiej tej nagrody było pięknym gestem pokazującym, że potrafimy zauważyć nie tylko osoby z pierwszych stron gazet" – stwierdził wiceminiter zdrowia Bolesław Piecha.

Komentarze:

user1: dlaczego moja Mama nie dostała tej nagrody?

user2: bo twoja mama nie dawala dupy w stawie....

hehehehehehehehehehehe
Stare 17-12-2005, 12:14   #6
-negative-
yo

-negative- - Awatar

Na forum od: 29-09-2005
Miejscowość: Pisz
Rep P0wah: 42
-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p
Cytat:
afc pisze:
Pani Jadwiga Kaczyńska (tak, z Tych Kaczyńskich) otrzymała tytuł: Człowiek Roku Zycia Warszawy: "Przyznanie pani Kaczyńskiej tej nagrody było pięknym gestem pokazującym, że potrafimy zauważyć nie tylko osoby z pierwszych stron gazet" – stwierdził wiceminiter zdrowia Bolesław Piecha.

Komentarze:

user1: dlaczego moja Mama nie dostała tej nagrody?

user2: bo twoja mama nie dawala dupy w stawie....

hehehehehehehehehehehe
albo w łazienkach
Stare 17-12-2005, 12:53   #7
zawias
Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: wwa
Rep P0wah: 288
zawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizasta
Generalnie to się ostatnimi czasy dowiedziałem że Kwach skurwysyn w czasie swojej kadencji ułaskawił ~4000 ludzi. Co daje nam ponad jednego człowieczka dziennie, 7dni w tygodniu. A kurde tego typa od "Długu" ułaskawił dopiero teraz, żeby troche opinie publiczną zamotać.
To teraz nasuwa sie pytanie kogo on ułaskawiał przez ten cały czas skoro ułaskawił 4000 osób a do niedawna w tej grupie nie znajdował się nawet ten od "długu" którego ułaskawienie powinno byc oczywiste??
ODPOWIEDŹ: KOLESI KURWA KOLESI!!!!!!!!

KURWA ONI SIE NAM SMIEJĄ W TWARZ.

Na miejsu PISu po zaprzysięrzeniu Kaczyńskiego na prezydenta od razu wpieprzył bym Kwacha na sanki i postawił przed sądem z którego z wyrokiem mniejszym niż dożywocie by nie wyszedł.

a może by tak "kupić klamke i odjebać śmietanke"?!
Użytkownika zawias nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-12-2005, 13:36   #8
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5515
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Cytat:
Omar.pl pisze:
Obry temat imo. Możnaby tu się wypowiadac na temat tego co sie dzieje, tylko pytanie co na to cesky mod ? A co do Kwacha, to zastanawia mnie jedno pytanie które gdzies padło:

"jakie haki ma Sobotka na kwacha, że ten zrobił z siebie posmiewisko przed całą Polską?"
Mnie zastanawia dokładnie to samo.Na 100% imo Sobótka ma cos konkretnego na Kwasiora

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-12-2005, 20:09   #9
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
Omar.pl pisze:

Szkoda tylko że nie dostane na to pytanie odpowiedzi

Przy okazji poczytajcie sobie ten artykuł:

http://wiadomosci.onet.pl/1214200,11,item.html

Ciekawe jaka burza będzie, ja to pójdzie do kiosków
Mysle ze brakowalo takiego tematu w ktorym moznaby dyskutowac na wazne tematy polityczne.
A co do hakow sobotki na kwacha to wcale nie jest rostrzygniete - bo wg dzialaczy sld i ich wyborcow to on wcale sie nie umoczyl - moze tym zagraniem probuje cos wygrac na tym polu bo nie sadze aby nie zdawal sobie sprawy z konsekwencji tego czynu - tak czy tak to ulaskawienie sobotki to wg mnie czyste q....o
Stare 17-12-2005, 21:33   #10
mortar
Masta Of Dizasta

mortar - Awatar

Na forum od: 09-01-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 819
mortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizasta
Nie ma takiej skali w ktorej mozna wyrazic poziom absurdu wystepujacego w naszej polityce. Decyzje kwasniewskiego (tak, ma byc z malej) to ni mniej ni wiecej, jakby powiedziec wszystkich Polakom - "mam was kurwa gleboko w dupie, bo co mi mozecie zrobic, mam takie prawo i mozecie mi naskoczyc".

Ale kwach juz pare razy to powiedzial, bo podczas swojej kadencji ulaskawil juz niejednego morderce i to nie takiego, jak ten od dlugu, tylko prawdziwych przestepcow-mordercow.

Zostawmy juz tego kwacha. Cala reszta tej bandy niewiele sie od niego rozni. PiSy, PO, LPRy czy inne Samoobrony. Wszedzie to samo. Oni juz sie nawet z tym nie kryja. Lud ich wybral, wiec niech lud sie teraz odpierdoli. "Teraz kurwa my".

Ja bym chcial widziec w "Co z ta Polska", jak Lis zaprasza przecietnego, inteligentnego, szarego obywatela, ktory widzi ten caly absurd. Chcialbym widziec jego konfrontacje z ta cala sekta.

PS. Ale na pocieszenie przypomne tylko, ze Polska nie jest tutaj wyjatkiem. Do nas po prostu nie docieraja tego typu informacje z innych krajow, bo kogo to obchodzi.

PS2. Liczba ulaskawionych przez Kwacha osob to norma. Walesa tez ulaskawial w "tysiacach". Clinton z tego co pamietam, ulaskawil 12 000 osob.
Użytkownika mortar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości