unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 17-12-2005, 21:55   #11
zawias
Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: wwa
Rep P0wah: 288
zawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizasta
Cytat:
mortar pisze:
PS2. Liczba ulaskawionych przez Kwacha osob to norma. Walesa tez ulaskawial w "tysiacach". Clinton z tego co pamietam, ulaskawil 12 000 osob.
Ale jakby to powiedzieć, Wałęsa tak troche bardziej mógł. Wydaje mi się że wtedy mogli siedzieć w pierdlu ludzie ze względów politycznych (pozostałości po komunie), których Wałęsa ułaskawiał, gdy doszedł do władzy. kWACHA nic nie tłumaczy. Pozatym WAŁĘSA i kwach to jak tagan i codegen, nie ma co porównywać.
Użytkownika zawias nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-12-2005, 22:11   #12
mortar
Masta Of Dizasta

mortar - Awatar

Na forum od: 09-01-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 819
mortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizasta
Cytat:
zawias pisze:
Ale jakby to powiedzieć, Wałęsa tak troche bardziej mógł. Wydaje mi się że wtedy mogli siedzieć w pierdlu ludzie ze względów politycznych (pozostałości po komunie), których Wałęsa ułaskawiał, gdy doszedł do władzy. kWACHA nic nie tłumaczy. Pozatym WAŁĘSA i kwach to jak tagan i codegen, nie ma co porównywać.
Sranie w banie. Nie idealizuje az tak Walesy. Robil to samo co inni. A wiezniowie politycznie po upadku komuny zostali wypuszczenie. Bez laski.
Użytkownika mortar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-12-2005, 23:38   #13
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
może wkońcu ułaskawią mr. bzzzzz Kato co niee

WOLNOSC DLA Mr. Kato w WOLNYM KRAJU !!!
Stare 17-12-2005, 23:39   #14
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
moze jestem za mlody i za malo obeznany w polityce, ale tylko jedno nasuwa mi sie na mysl - To jest kurwa polska!

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-12-2005, 23:59   #15
cordis
moderator

cordis - Awatar

Na forum od: 12-04-2002
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 5188
cordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizasta
Cytat:
Terminator'e pisze:
może wkońcu ułaskawią mr. bzzzzz Kato co niee

WOLNOSC DLA Mr. Kato w WOLNYM KRAJU !!!
na szczescie my sie kierujemy mózgiem, a nie jak w polityce
wiec niech juz jes jak jes
Stare 18-12-2005, 00:07   #16
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
to niesprawiedliwe
Stare 18-12-2005, 00:10   #17
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 120
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
Ci ktorzy glosowali na kwacha teraz maja.

DOBRZE ODDANY GLOS !

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2005, 00:48   #18
NOX5TRON
..::maSSiVe cOOl::..

NOX5TRON - Awatar

Na forum od: 22-02-2003
Miejscowość: RUDKA KOZŁOWIECKA
Rep P0wah: 1821
NOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizasta
Kwaśniewski musiał być na krawędzi skoro ułaskawił sobotkę, moze nie byl specjalnie dobrym prezydentem, ale nie bylo calkiem zle. i wyrobil sobie opinie publiczna, teraz ja stracil, wiec ktos ma na niego konkretnego haka

@Omar.pl zobacz , jest temat z pytaniami bez odpowiedzi w HP

==--bitch Clan Member--==// bitch|n5t`INACTIVE
Mój IT Blog | F.H.U.Speedway | Unreal.pl | CarbonPlast
Użytkownika NOX5TRON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2005, 01:46   #19
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
Zacznijmy od tego że zdaje się nie do końca ułaskawił Sobotek tylko zmniejszył mu wymiar kary do roku w zawieszeniu do dwóch lat. Tak przynajmniej słyszałem z konferencji Dubaniowskiego. Mimo to, w moich oczach nie po raz pierwszy Kwaśniewski sobie przechlapał. Wg mnie próbóje jeszcze się załapać do lewicy, bo wszystko narazie wskazuje że w ONZ nie ma co szukać stołka bo Rosja mu na to nie pozwoli. Rekacje po ułaskawieniu, jakie by one nie były, były do przewidzenia. Lewica - dobry gest podczas gdy prawica - plama. Żałuję tylko jednego że od, decyzji prezydenta nie ma jakiegokolwiek odwołania. Decyzja niezawisła. Na nic prawne dryblingi i zabiegi. Kwachu chce zostac w polityce i wg mnie udało mu się to znakomicie. Dobry gest w kierunku popieranego przez siebie obozu może mu rzeczywiście tylko pomóc. Wszystkim pozostałym pozostaje gryźć kable i mieć nadzieje żę PiS jeszcze przypieprzy Sobotke. Bo jak już mówiłem jak dla mnie decyzja partyjniacko-koleżeńska.
Stare 18-12-2005, 02:05   #20
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
skyter pisze:
moze jestem za mlody i za malo obeznany w polityce, ale tylko jedno nasuwa mi sie na mysl - To jest kurwa polska!
niech juz bedzie ze za mlody

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości