unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 18-12-2005, 15:09   #21
mortar
Masta Of Dizasta

mortar - Awatar

Na forum od: 09-01-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 819
mortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizasta
Cytat:
Kopec][ pisze:
Zacznijmy od tego że zdaje się nie do końca ułaskawił Sobotek tylko zmniejszył mu wymiar kary do roku w zawieszeniu do dwóch lat.
Tak, tylko ze przed ulaskawieniem Sobotka mial isc do pierdla na 3 lata,a teraz do pierdla nie pojdzie.
Użytkownika mortar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2005, 18:14   #22
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
mortar pisze:
Tak, tylko ze przed ulaskawieniem Sobotka mial isc do pierdla na 3 lata,a teraz do pierdla nie pojdzie.
A do tego bedzie sie smial !!! a czego sie nauczy??? nastepnym razem tak kombinuj zeby nie umoczyc.
Stare 18-12-2005, 21:18   #23
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5677
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
wg. mnie dzieje sie tylko tak jak sie dzieje dlatego ze Polska jest krajem wielkich mozliwosci
Stare 18-03-2006, 16:51   #24
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
I co teraz powiecie na PISowskie bure suki chcace wyborow ? ci wszyscy co glosowali na pis powinni sie pierdolnac trzy razy glowa w mur a gosiewski to wrocic do domu rodzinnego na wsi i stamtad nie wychodzic ;/
takze jak dbasz tak masz kaczynski jarek masgalek
Stare 18-03-2006, 17:15   #25
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
No ale jakby bylo idealnie to nie mielibyscie o czym pisac, a tak pojezdzicie sobie na forum po politykach i.... tyle z tego macie A w nastepnych wyborach i tak 80% z was pojdzie glosowac na kaczynskiego albo innego jego pokroju
Nie kukam po co to cale skowyczenie jak i tak nic sie nie zmieni. Czesc z was jakby usiadla na stolku prezydenckim robila by to samo. Taka juz jest mentalnosc polakow. Ten co ma wladze korzysta z niej ile wlezie a ten co jej nie ma narzeka na tego co ja ma Kolko sie zamyka i wszyscy sa szczesliwi.
Stare 18-03-2006, 17:29   #26
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
res^kony pisze:
No ale jakby bylo idealnie to nie mielibyscie o czym pisac, a tak pojezdzicie sobie na forum po politykach i.... tyle z tego macie A w nastepnych wyborach i tak 80% z was pojdzie glosowac na kaczynskiego albo innego jego pokroju
Nie kukam po co to cale skowyczenie jak i tak nic sie nie zmieni. Czesc z was jakby usiadla na stolku prezydenckim robila by to samo. Taka juz jest mentalnosc polakow. Ten co ma wladze korzysta z niej ile wlezie a ten co jej nie ma narzeka na tego co ja ma Kolko sie zamyka i wszyscy sa szczesliwi.
forum jest do dyskusji i wymiany pogladow oraz mysli, np politycznych
jesli nikt nie bedzie wyrazal niezadowolenia, sprzeciwu daje ciche przyzwolenie na okreslone dzialania i sytuacje - jesli sie czegos nie neguje to wszystko jest ok!
nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze i tak ("w nastepnych wyborach i tak 80% z was pojdzie glosowac na kaczynskiego albo innego jego pokroju") bedzie zle niezaleznie od tego kto ma wladze - wystarczy porownac obecne rzady (biorac poprawke na sytuacje polityczna) z rzadami sld - zmiana jest ewidetnie zauwazalna (chodzi mi w tej chwili o afery z udzialem politykow)
zadne kolko sie nie zamyka i nie wszyscy sa szczesliwi - smiem twierdzic ze ~wiekszosc Polakow jest niezadowolona i nieszczesliwa (oczywiscie wynika to w duzej mierze z naszej mentalnosci)

pokoj !!!
Stare 18-03-2006, 17:56   #27
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
alez drogi kolego ja Ciebie calkowicie rozumiem
nie zgodze sie tylko z jednym w Twojej wypowiedzi

Cytat:
nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze i tak ("w nastepnych wyborach i tak 80% z was pojdzie glosowac na kaczynskiego albo innego jego pokroju") bedzie zle niezaleznie od tego kto ma wladze - wystarczy porownac obecne rzady (biorac poprawke na sytuacje polityczna) z rzadami sld - zmiana jest ewidetnie zauwazalna (chodzi mi w tej chwili o afery z udzialem politykow)
Alez powiem Ci drogi kolego, ze jak prezydentem byl Kwasniewski to nie zauwazylem zbytniej zmiany w porownaniu do poprzednika jego, Teraz jest Kaczynski i.... dalej nie zauwazam. Dlaczego? Bo w sumie jestem szarym zwyklym czlowieczkiem ktory polityke ma gleboko. Dlaczego zapytasz? Bo zdjae sobie sprawe, ze po prostu nic sie w tej kwestii nie zmieni.
W czym problem?
Zapewne w tym, ze mieszkam w Warszawie, ktora tak na dobra sprawe te wszystkie afery polityczne i zmiany nie dotykaja. Byc moze ludzie z mniejszych miast, wsi, odczuwaja to bardziej ode mnie i dlatego jest jak jest.

Dla mnie to rybka. Weszlismy do unii mialo byc lepiej i w sumie zauwazam ze zaczyna powoli byc. Moze nie pod kazdym wzgledem ale da sie to odczuc troche.
Zmian w rzadzie nie odczuwam w ogole. Chleb kosztuje tyle ile kosztowal. Zarabia sie tyle ile sie zarabialo 5 lat temu. Jak nie zrobisz kogos w wala to prawie nic nie masz. Wyksztalcenie nie zawsze daje mozliwosc zycia na normalnym/wyzszym poziomie itd itp.
To ze oni sie tam zabijaja na gorze naprawde mnie nie interesuje, to ze w tv co chwila mowia o jakiejs aferze na prawde mi zwisa.
To ze wy tu dykutujecie na temat polityki tez w sumie mi zwisa. Chcialem tylko napisac po prostu ze to i tak nic nie zmieni, bo jest jak jest od wielu lat, a winni sa nie Ci co siedza na wysokich stolkach tylko spoleczenstwo. ktore slepo wierzy, ze ten czy ten poprawi nasza sytuacje. Gowno prawda, zaden tego nie zrobi. Zaden ktory siedzi w polityce od lat. Byc moze kiedys Ty bedziesz naszym prezydentem, byc moze ktos komu na prawde zalezy, nie wiem i w sumie splywa to po mnie.

i jeszcze jedno

Cytat:
zadne kolko sie nie zamyka i nie wszyscy sa szczesliwi - smiem twierdzic ze ~wiekszosc Polakow jest niezadowolona i nieszczesliwa (oczywiscie wynika to w duzej mierze z naszej mentalnosci)
Jezeli glosowales na kogos innego niz kaczynski to rozumiem Twoje nie zadowolenie.
Jezeli nie glosowales w ogole to nie rozumiem, bo skoro miales to wtedy w dupie to teraz Twoj placz jest z deka nie na miejscu.
Jezeli glosowales na kaczynskiego i teraz placzesz to jest tylko i wylacznie Twoja wina, bo uwierzyles komus kto zrobil Cie w wala/ albo zrobi.

W sumie nie na darmo procent ludnsci glosujacej w wyborach spada. Po prostu duzo osob uwaza podobnie jak ja, ze co by nie bylo to bedzie tak samo jak bylo. I maja racje niestety.

Przykre jest tylko to, ze za kazdym razem czlowiek ktory siada na stolku prezydenckim robi to za sprawa klamstw i zapewne matactw, no ale w naszej Polsce takie rzeczy sa na porzadku dziennym i ja sie temu po prostu nie dziwie.

Mam nadzieje ze teraz zrozumiales drogi kolego o co mi chodzi.
Nie potepiam was za skowyczenie do ksiezyca, bo pogadac mozna a nawet czasami trzeba. Tylko mnie to po prostu smieszy, bo to jest walka z wiatrakami i tyle.

ahh jeszcze jedno

Cytat:
smiem twierdzic ze ~wiekszosc Polakow jest niezadowolona i nieszczesliwa
I powiedz mi kogo to obchodzi? I tak kazdy ma to w dupie. I nie mow ze nie, bo w dzisiejszych czasach najwazniejsza jest moja dupa.... potem liczy sie cala reszta (albo sie nie liczy). Czasy sa jakie sa.
Czy zauwazyles, zeby ktorys polityk przejmowal sie tym co Ty tu, czy gdzie indziej piszesz? Oczywiscie On Ci powie "ze On wie, ze jest zle i trzeba cos z tym zrobic", ale jak tylko odwrocisz sie do niego dupa to znowu bedzie robil swoje... czyli co? Zarabial sobie 12000 zl miesiecznie, nic nie robil i zyl dzieki Tobie na wysokim poziomie. A to ze Ty nie masz na chleb (w przenosni to pisze, zeby zaraz jakas pala nie napisala mi ze jak nie mam na chleb to mam isc do roboty )? Kogo to interesuje, radz sobie sam
Stare 18-03-2006, 18:19   #28
afc
afc - Awatar

Na forum od: 16-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1191
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
Stare 18-03-2006, 18:29   #29
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
Cytat:
afc pisze:
mauahha i wszystko jasne jak ja tego gnoja nie lubie ^^ wogole skad oni go wzieli to ja nie wiem, i to na tak wysokie stanowisku w pisie :O

wybacz ale jesli ci chodzi prezydenta kony, to nie wiem czy wiesz ze w demokracji wladze ustawodawcza ma jednak sejm wiec co ci zmieni prezydent ? w zasadzie nic, nie ma wielkiego wplywu na sejm, a inicjatywy ustawodawczej jako takiej nie posiada wiec plzzz co za prezydent jak my tu mowimy o rzadzie, sejmie, partiach politycznych
poruszylem sprawe partii politycznej ktora sie utopila we wlasnym gownie, chciala wszystko, wszystkich i nad wszystkim miec kontrole, jak to ma sie demokracji kazdy wie, bo ma sie srak , a teraz proba zwalenia winy na PO za niepowodzenia jarka to juz wogole zenada jakich malo , zesrala sie cala strategia jarka mu na twarz wiec niech teraz sssie pyte
Stare 18-03-2006, 18:32   #30
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Cytat:
wybacz ale jesli ci chodzi prezydenta kony, to nie wiem czy wiesz ze w demokracji wladze ustawodawcza ma jednak sejm wiec co ci zmieni prezydent ?
Z tego co sie orientuje to decyzje ktore zapadaja w rzadzie musza byc podpisane przez prezydenta? czy moze sie myle.
Z tego co Ty piszesz prezydenta mogloby w sumie nie byc bo potrzebny jest tylko do reprezentowania panstwa.... Tyle tylko ze jakby tak bylo to na pewnoe nie glosowoalibyscie na kaczynskiego, nie prawda?
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości