unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 18-03-2006, 18:39   #31
Foxtrott
TW pimp

Foxtrott - Awatar

Na forum od: 11-09-2005
Miejscowość: Darłowo/Koszalin
Rep P0wah: 68
Foxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizasta
@Kopec][: Tez go nie lubie, a skad sie wziol? Z Darłowa frajer jeden. Mieszka pare domow za moja dziewczyna. Ja to mam w ogole pecha: Kurdupel krotko reki z pis w moim miescie, no i w Zielnowie (2 km od Darłowa) mieszka pan buraczany Lepper ze sowja piegowata i garbata cureczka Nikt mi nie wspolczuje Kiedys namowie dziewczyne zeby jej fotke zrobiła w szkole (LO) i wam pokaze tapokrake...wali wsia az w mojej szkole ;/

A co do wczesniejszych wyborow to bym chcial zeby sie takowe odbyły i wygrała jakas partkia kompletnie nie zwiazana z kosciołem/rydzykiem. Ja jezeli sie wybory odbeda zaglosuje na PO.
Stare 18-03-2006, 18:59   #32
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 120
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
pis robi zle. ale po dalej jest sfrustrowane ze sa praktycznie nikim - zero STOŁECZKÓW - Rokicie az slina z pyska leci ... dajce spokoj ;p

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-03-2006, 21:17   #33
lbn*w4rl0ck^
hardcore papa

lbn*w4rl0ck^ - Awatar

Na forum od: 19-08-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 5672
lbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizasta
"Tyle razy powtarzałem sobie, że nie bede dyskutowac o sprawach kraju, na które i tak nie mam wpływu" (c) Dzień Świra

IMO
Stare 18-03-2006, 22:34   #34
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
res^kony pisze:
alez drogi kolego ja Ciebie calkowicie rozumiem
nie zgodze sie tylko z jednym w Twojej wypowiedzi

Alez powiem Ci drogi kolego, ze jak prezydentem byl Kwasniewski to nie zauwazylem zbytniej zmiany w porownaniu do poprzednika jego, Teraz jest Kaczynski i.... dalej nie zauwazam. Dlaczego? Bo w sumie jestem szarym zwyklym czlowieczkiem ktory polityke ma gleboko. Dlaczego zapytasz? Bo zdjae sobie sprawe, ze po prostu nic sie w tej kwestii nie zmieni.
W czym problem?
Zapewne w tym, ze mieszkam w Warszawie, ktora tak na dobra sprawe te wszystkie afery polityczne i zmiany nie dotykaja. Byc moze ludzie z mniejszych miast, wsi, odczuwaja to bardziej ode mnie i dlatego jest jak jest.

Dla mnie to rybka. Weszlismy do unii mialo byc lepiej i w sumie zauwazam ze zaczyna powoli byc. Moze nie pod kazdym wzgledem ale da sie to odczuc troche.
Zmian w rzadzie nie odczuwam w ogole. Chleb kosztuje tyle ile kosztowal. Zarabia sie tyle ile sie zarabialo 5 lat temu. Jak nie zrobisz kogos w wala to prawie nic nie masz. Wyksztalcenie nie zawsze daje mozliwosc zycia na normalnym/wyzszym poziomie itd itp.
To ze oni sie tam zabijaja na gorze naprawde mnie nie interesuje, to ze w tv co chwila mowia o jakiejs aferze na prawde mi zwisa.
To ze wy tu dykutujecie na temat polityki tez w sumie mi zwisa. Chcialem tylko napisac po prostu ze to i tak nic nie zmieni, bo jest jak jest od wielu lat, a winni sa nie Ci co siedza na wysokich stolkach tylko spoleczenstwo. ktore slepo wierzy, ze ten czy ten poprawi nasza sytuacje. Gowno prawda, zaden tego nie zrobi. Zaden ktory siedzi w polityce od lat. Byc moze kiedys Ty bedziesz naszym prezydentem, byc moze ktos komu na prawde zalezy, nie wiem i w sumie splywa to po mnie.

i jeszcze jedno

Jezeli glosowales na kogos innego niz kaczynski to rozumiem Twoje nie zadowolenie.
Jezeli nie glosowales w ogole to nie rozumiem, bo skoro miales to wtedy w dupie to teraz Twoj placz jest z deka nie na miejscu.
Jezeli glosowales na kaczynskiego i teraz placzesz to jest tylko i wylacznie Twoja wina, bo uwierzyles komus kto zrobil Cie w wala/ albo zrobi.

W sumie nie na darmo procent ludnsci glosujacej w wyborach spada. Po prostu duzo osob uwaza podobnie jak ja, ze co by nie bylo to bedzie tak samo jak bylo. I maja racje niestety.

Przykre jest tylko to, ze za kazdym razem czlowiek ktory siada na stolku prezydenckim robi to za sprawa klamstw i zapewne matactw, no ale w naszej Polsce takie rzeczy sa na porzadku dziennym i ja sie temu po prostu nie dziwie.

Mam nadzieje ze teraz zrozumiales drogi kolego o co mi chodzi.
Nie potepiam was za skowyczenie do ksiezyca, bo pogadac mozna a nawet czasami trzeba. Tylko mnie to po prostu smieszy, bo to jest walka z wiatrakami i tyle.

ahh jeszcze jedno

I powiedz mi kogo to obchodzi? I tak kazdy ma to w dupie. I nie mow ze nie, bo w dzisiejszych czasach najwazniejsza jest moja dupa.... potem liczy sie cala reszta (albo sie nie liczy). Czasy sa jakie sa.
Czy zauwazyles, zeby ktorys polityk przejmowal sie tym co Ty tu, czy gdzie indziej piszesz? Oczywiscie On Ci powie "ze On wie, ze jest zle i trzeba cos z tym zrobic", ale jak tylko odwrocisz sie do niego dupa to znowu bedzie robil swoje... czyli co? Zarabial sobie 12000 zl miesiecznie, nic nie robil i zyl dzieki Tobie na wysokim poziomie. A to ze Ty nie masz na chleb (w przenosni to pisze, zeby zaraz jakas pala nie napisala mi ze jak nie mam na chleb to mam isc do roboty )? Kogo to interesuje, radz sobie sam
od czego by tu zaczac ??
1) LOL !!!
2)ja nie wspominalem o prezydencie - a tak na marginesie to moze kwasniewski byl prezydentem ale "nie moim"(nie glosowalem na niego) no i na razie Lech Kaczynski nie splamil sie takimi wybrykami jak pijanstwo w katyniu czy szydzenie z papieza polaka itd
3)skoro "nic w tej kwesti nie zmieni" to po co wogole gadka, a tekst o warszawie wogole miazdzy
4) "winne jest spoleczenstwo" - z tym sie zgodze - ale winne jest dla tego majac do dyspozycji urne wyborcza nie dokonala zlego wyboru (tak to bywa - w " spoleczenstwie niestety jest wiecej glupich niz madrych " - Korwin Mikke)
5) "skowyczenie do ksiezyca" - tym tekstem pokazales na jakim poziomie intelektualnym w tym momencie sie znajdujesz, no i jak u ciebie jest z czytaniem ze zrozumieniem
6)"Byc moze kiedys Ty bedziesz naszym prezydentem, byc moze ktos komu na prawde zalezy, nie wiem i w sumie splywa to po mnie" - LOL2 !!!!
7)Co do placzu to trafiles w 10 tylko ze plakalem ze smiechu a przyczyna byl twoj tekst
8)czytaj ze zrozumieniem - zastanow sie 100 razy nad tym co piszesz

pokoj !!!
Stare 18-03-2006, 22:55   #35
)(-P@c
)(-P@c - Awatar

Na forum od: 08-02-2004
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 0
)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta
Wiesz na czym polega debata, dyskusja, wymiana poglądów ?. W moim przekonaniu jest to walka na argumenty, zaprezentowanie swoich myśli. No więc Kony przedstawił ci swój pogląd a ty zamiast odeprzeć go swoją opcją cytujesz go i na końcu wstawiasz lol'a albo dwukropek de. Mało tego że swoją wypowiedzią pokazujesz że nie masz własnego zdania (bo co to za zdanie, negowanie czyjejś wypowiedzi) to jeszcze szydzisz z kogoś kto ma wiele racji. A racja ta nie wynika z tego że tata tak powiedział i wszyscy tak w rodzinie mówią i tak musi być, tylko zapewne (nie wiem na 100%) jest to wynik kilkurazowego dostania po dupie i straconych nadzieji "że teraz bedzie lepiej"
Stare 18-03-2006, 23:03   #36
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Nu - i będą wybory. Lewica wystawi wspólną liste, zdobedzie ponad połowę głosów i Olejniczak zaprosi ponownie do partii starych komuchów.

Mam nadzieje ze w końcu romek i andrzej wylecą z tego sejmu mniej więcej jak po kopie z półobrotu

No.. i mógłby w końcu JKM wejść do sejmu, byłoby ciekawiej

http://pjkm.pl/infopage.php?a=view&id=6

Powiem tylko tyle - w dzisiejszej polskiej polityce jest taki burdelas ze się to w głowie nie mieści. Prawica i "centrum" ? nawzajem na siebie najeżdżają, odstawiają szopki, a Olejniczak się przygląda i komentuje. Dali chłopcy dupy i przegrają z kretesem.. poki co to kiepsko widze przyszłość w tym kraju. No cóż - pożyjemy, zobaczymy.

Dodam jeszcze że albo prawica ( ale jedna partia a nie 5 ) zdobędzie ponad połowę głosów i sejm zacznie sensownie pracować, albo PO przyłączy się do SLD i tyle z tego wszystkiego będzie.
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-03-2006, 23:46   #37
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
teraz po ostatnich wydarzeniach ciezko szukac jakichkolwiek koalcji z kimkolwiek ,napewno po-pisu juz nie bedzie i to jest pewnie jak nic, natomiast zastanawia mnie jak pis wypadnie w tych nowych wyborach ktore de facto rownie pewne jak brak koalicji popisowej, ciekawe czy pis zezre elektorat samoobrony, lpr i kalinowskiego,

prezydent jest jednoosobowym reprezentantow wiekszosci polakow, nie posiadajac ( =] ) inicjatywy ustawodawczej moze stac co jedynie na strazy dobrego interesu polakow lub nie, zawsze veto prezydenta idzie jeszcze odrzucic w sejmie, wiec niejako sejm na go w garsci ;p natomiast glowny aspekt to ze jednak poslowie na sejmie maja wychodzic z ustawami w polsce i wydaje mi sie ze to jednak oni pelnia role w rozwoju panstwa, prezydent to jednak wciaz rezprezentat panstwa w swiecie, przyklad prosty niemcy, glowne skrzypce, wszedzie brzeczy o kancelrzu a o prezydencie cisza =]a to wciaz demokracja wiec ...
Stare 19-03-2006, 01:29   #38
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5515
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
W tym kraju i tak bedzie chujowo, bo to POLSKA.Historia dokladnie pokazuje,że Polacy zjednoczyć sie i działać w dobrej wierze potrafią jedynie wtedy, gdy maja nóż przystawiony do gardła.A kiedy tylko dojdą do władzy to 90% patrzy "co by tu jeszcze zajebać".Ja glosowalem na PiS bo wybrałem imo najmniejsze zło.Nie trawie Tuska,Rokity i całej tej śmietanki,dlatego na PO na 100% nie zaglosuje.Prawde mówiąc to pierdole te wybory,bo po co mam glosować jak nie ma na kogo?No bo powiedzmy sobie szczerze- NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ.Nazwy partii sie zmieniaja a ryje ciagle te same.Siedza kurwy na stolkach i pierdola o dupie maryny.Czasem to mam ochote zajebac z cukierniczki w telewizor jak patrze na tych debili.Namawiam wszystkich, OLEJCIE WYBORY, niech gnoje wiedza ,ze ludzie ich w dupie maja
Tyle ode mnie.PEACE

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2006, 02:10   #39
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
Wybacz ale ktos w tym kraju musi zadzic, chodzby najgordszy psikutas ale ktos musi bo inaczej bedzie anarchia, byle kogo tez dac nie mozna ale ktos musi rzadzic i sila rzeczy ktos zaglosuje :]
Stare 19-03-2006, 03:56   #40
Cra$H
Cra$H - Awatar

Na forum od: 02-06-2002
Miejscowość: swinoujscie
Rep P0wah: 1722
Cra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizasta
Cytat:
Cannibal_pl pisze:
Namawiam wszystkich, OLEJCIE WYBORY, niech gnoje wiedza ,ze ludzie ich w dupie maja
taaaa, a potem jakis giertych czy inny lepper zostanie prezydentem albo ich partie beda rzadzic... wtedy to by dopiero bylo przejebane
Użytkownika Cra$H nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości