unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 19-03-2006, 15:15   #41
lbn*w4rl0ck^
hardcore papa

lbn*w4rl0ck^ - Awatar

Na forum od: 19-08-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 5672
lbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizasta
A może zamiast pieprzyć pójdzie ktoś w politykę i zmieni sytuację w kraju? Ja tu widze błędne koło - mówimy, że u władzy są sami złodzieje, narzekamy, że nie ma godnego reprezentowania nas kandydata, ale sami nie zostaniemy politykami (zakładam, że uczciwymi) bo albo brzydzimy się polityką, albo boimy się, że społeczeństwo przypnie nam etykietkę złodzieja i krętacza, niezależnie od naszych działań i intencji. W takim razie pytam sie - kto ma uzdrowić polską politykę?

eot - trzymam sie mojego cytatu
Stare 19-03-2006, 17:32   #42
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5515
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Cytat:
lbn*w4rl0ck^ pisze:
................... W takim razie pytam sie - kto ma uzdrowić polską politykę?
Odpowiadam-nie mam zielonego pojęcia.
Jednostka w tym "stadzie " nie ma szans. A moze by tak rewolucja ????

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2006, 17:43   #43
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
dyktatura (c) cygan

"np taki Tusk by pasował"
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2006, 18:17   #44
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
Cytat:
lbn*w4rl0ck^ pisze:
W takim razie pytam sie - kto ma uzdrowić polską politykę?

Pytanie powinno raczej brzemiec co uzdrowi Polske. W gruncie rzeczy nikt nie dopusci zeby w polsce zaponowalo cokolwiek innego jak demokracja takze ktos bedzie rzadzic, problem polega na rozwiazaniu tych poustrojowych kuminstycznych gowien, przywyczajen i innego syfu. Tego trzeba sie pozbyc a potrzebne jest do tego rzad z wiekszoscia, moze byc koalicja i dobry plan rozwoju czyli reformy ktorymi moznaby zaczac cos w tym kraju zmieniac. A politycy sie znajda, odejdzie za parenasci lat ta cala elita jarki,lechy,olki, marki i ludwiki z przemkami wlacznie. Przyjdza mlodzi ludzie cos zmienia. Czasami chcialbym widziec w rzadzie tych wszystkich publicystow z newsweek,wprosta gw itp takiego Zarembe ^^
Stare 19-03-2006, 18:57   #45
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 120
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
fani PO:

prosze mi wytlumaczyc, dlaczego PO nie chce rozpisania wyborow? W kraju jest tak zle... wszystko wina PiS... niszczy, rabuje .... JEST ZLE! to dlaczego nie chca pierd... wyborow ? hah ?

//prosze nie tlumaczyc tym samy co mowi Tusk...prosze to jest zenujace

PO - badna jelopow i kretynow ktorzy sie boja weryfikacji rzadow PiSu.

Pozdrawiam

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2006, 19:42   #46
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1164
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
spojrz na sondaze i zobacz ze w zasadzi nic sie nie zmieni i pis ani po nie bedzie miec dalej wiekszosc zeby samodzielnie utworzyc rzad, po chce rozpisania wyborow ale najpierw zmiana ordynacji wyborczej na okregi jednomandatowe wtedy jest o wiele wieksza szansa na utworzenie bardziej stabilnego podzialu i utworzenie samodzielnego rzadu
a po boi sie tego co wiekszosc ludzi w polsce, bankowcy, lekarze, dziennikarze, itd itd boja sie ze pis zajrzy im do pracy i bedzie sobie patrzec na rece kazdego z nas co robimy

a ty mi pisowski powiedz dlaczego w kampani wyborczej pis mowil ze trzeba usunac krajawa rade radiofoni i telewizji a teraz co zrobila ? objela tam wiekszosc stanowski i mowiac rzeczowo przejala tam kontrole ? ha!
Stare 19-03-2006, 19:48   #47
johny_luzak
WYBZYKANY

johny_luzak - Awatar

Na forum od: 19-11-2003
Miejscowość: N=52°07' E=20°40'
Rep P0wah: 379
johny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizasta
Cytat:
stmpn pisze:
fani PO:

prosze mi wytlumaczyc, dlaczego PO nie chce rozpisania wyborow? W kraju jest tak zle... wszystko wina PiS... niszczy, rabuje .... JEST ZLE! to dlaczego nie chca pierd... wyborow ? hah ?

//prosze nie tlumaczyc tym samy co mowi Tusk...prosze to jest zenujace

PO - badna jelopow i kretynow ktorzy sie boja weryfikacji rzadow PiSu.

Pozdrawiam
coby tacy jak ty uswiadomili sobie w koncu ze pis jednak do rzadow sie nie nadaje
granie na czas
RAZ ładne strony internetowe DWA GG #3207918 .TRZY tanie tusze i tonery i CZTERY
Użytkownika johny_luzak nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2006, 19:51   #48
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 120
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
ja nie jestem propisowski. jestem zupelnie neutralny i patrze na to z boku.

co to jest za stawianie warunkow przez po pisowi? przeciez pis rzadzi i to on stawia warunki. tusk sie boi ze przegra i taka jest prawda.

i nie mow nic o sondazach bo one juz duzo mowily przed ostatnimi wyborami (no i co sie stalo ? rozpacz PO i nieoczekiwana wygrana PiSu)

PiS robilo zle. robi. i nie mam zamiaru ich bronic. tylko dziwie sie temu co mowi PO.

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2006, 19:52   #49
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
)(-P@c pisze:
Wiesz na czym polega debata, dyskusja, wymiana poglądów ?. W moim przekonaniu jest to walka na argumenty, zaprezentowanie swoich myśli. No więc Kony przedstawił ci swój pogląd a ty zamiast odeprzeć go swoją opcją cytujesz go i na końcu wstawiasz lol'a albo dwukropek de. Mało tego że swoją wypowiedzią pokazujesz że nie masz własnego zdania (bo co to za zdanie, negowanie czyjejś wypowiedzi) to jeszcze szydzisz z kogoś kto ma wiele racji. A racja ta nie wynika z tego że tata tak powiedział i wszyscy tak w rodzinie mówią i tak musi być, tylko zapewne (nie wiem na 100%) jest to wynik kilkurazowego dostania po dupie i straconych nadzieji "że teraz bedzie lepiej"
1) walke toczy sie na polu bitwy czy innej arenie
ja nie mam zamiaru tu walczyc, pomijajac juz fakt ze nie ma godnych przeciwnikow, to mam wazniejsze sprawy na glowie
2)swoj poglad na sprawe przedstawilem we wczesniejszych postach
3)mam wlasne zdanie, a do tego wyrobiony poglad na swiat, oraz potrzebne do tego doswiadczenie zyciowe
4)nie wiem komu, co i czyj tata powiedzial ale mnie to nie interesuje - mam wlasne zdanie
5)"...tylko zapewne (nie wiem na 100%) jest to wynik kilkurazowego dostania po dupie i straconych nadzieji "że teraz bedzie lepiej..."
bez komentarza
6) bez odbioru !!!

pokoj !!!!
Stare 19-03-2006, 19:56   #50
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
PO nie chce wyborow bo liczy na elektorat PIS-u
tylko zeby sie nie przeliczyli
jak nawet wygraja to w perspektywie (biorac pod uwage obecny trend) beda mieli koalicje z sld - ale w sumie juz nie raz udowodnili ze jest im do siebie calkiem blisko - zobaczymy jak sie bedzie rozwijac sytuacja

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości