unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 11-01-2006, 23:43   #11
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
jak serial to tylko PLEBANIA !!!
pozdro !
Stare 11-01-2006, 23:53   #12
nark_kA
Na forum od: 22-10-2002
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 85
nark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizasta
przyjaciele i pelna chata ;p
Użytkownika nark_kA nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 00:43   #13
keller
s!n42/Kowal$ki

keller - Awatar

Na forum od: 28-02-2003
Miejscowość: Skierniewice
Rep P0wah: 942
keller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizastakeller - masta of dizasta
Nash Bridges. << bardzo lubie ten serial.
Stare 12-01-2006, 01:14   #14
okashii
man with screaming brain

okashii - Awatar

Na forum od: 01-07-2005
Miejscowość: olsztyn
Rep P0wah: 0
okashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizastaokashii - masta of dizasta
po pierwsze primo() to Dragon Ball, nastepnie MacGyver (uwielbiam jak ktos go wola i akcentuje jego nazwisko ) hmmm pozatym dobry tez jest Kolombo no i jeszcze 1szy 2gi i 3ci odc M jak Milos byl dobre jak Mareczek sobie bakal, odrazu spodobal mi sie serial, juz myslalem ze cos o narkomanach bedzie (M od Marry ;]) a tu psikus :/

吃屎= chi shi
Użytkownika okashii nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 01:25   #15
afc
afc - Awatar

Na forum od: 16-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1191
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
Nie no, ja poważnie mówiłem o SERIAL'ach, a nie o jakichś operach mydlanych tudzież innych crapach.
Stare 12-01-2006, 02:00   #16
jasperus
Bring out the Gimp!

Na forum od: 24-04-2002
Miejscowość: uk
Rep P0wah: 117
jasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizasta
1. Prison Break - genialny
2. Lost - to samo - jak narazie obejrzalem wszystkie z 1 seri i 9 z drugiej. 11 stycznia premiera kolejnego odcinka. btw. #lostPL
3. The 4400 - swietny

Teraz zasysam Kompanie Braci, pozniej mam zamiar ssac '24', mam nadzieje ze sie nie zawiode (Elisha Cuthbert roxx)
Stare 12-01-2006, 02:12   #17
WyrwiNera
WyrwiNera - Awatar

Na forum od: 14-11-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 62
WyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizasta
oooooo
ja od kilku ładnych miesięcy katuje seriale, czasami już mi się pieprzy jaki odcinek i z którego serialu obejrzałem
Lost, The 4400, Surface, Masters Of Horror, Night Stalker, Rome, The Triangle, Six Feet Under, Bones, Ghost Whisperer, Revelations, Carnivalle, Medium no i jeszcze w trasie: Supernaturals, Weeds, Point Pleasant, Outer Limits.
i co tu ukrywać, Moda Na Sukces tyle że nie codziennie
Stare 12-01-2006, 02:14   #18
SvA
SoF

SvA - Awatar

Na forum od: 28-02-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 0
SvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizastaSvA - masta of dizasta
NIANIA
Stare 12-01-2006, 08:18   #19
TokRa_Anise
...silencio...

TokRa_Anise - Awatar

Na forum od: 15-07-2005
Miejscowość: 213.73.255.134:7788
Rep P0wah: 286
TokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizastaTokRa_Anise - masta of dizasta
Moje ulubione:
1. Stargate SG-1 i Atlantis
2. X-Files
3. PSI Factor
4. Twilight Zone (stare ale niezłe)
5. Alf
6. Świat według Bundych

A te wszystkie szity typu Klan, tok szoły typu Rozmowy w T(Ł)oku (tam gdzie pani Drzazgi ludziom wbija) i teleturnieje, które prowadzone przez ludzi ala Karol Hamburger robią tylko ludziom wodę z mózgu!

Ostatnio edytowany przez TokRa_Anise; 12-01-2006 o 08:38
Użytkownika TokRa_Anise nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 10:28   #20
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5254
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
Gdy jeszcze w miarę oglądałem TV, to oglądałem tak:
- McGyver
- Drużyna A
- Świat Według Bundych
- Skrzydła

Potem od czasu do czasu:
- Opowieści z krypty
- Archiwum X

A ostatnio to oglądałem tylko 24.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat