unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 12-01-2006, 10:51   #21
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3683
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
Cytat:
crack pisze:
lost lost i jeszcze raz lost, jak dla mnie serial jest poprostu genialny ( II sezon będzie emitowan na kanale AXN od 26 stycznia bodajze <jupi> <jea> <orgazm> )
na podziw zasluguje też inny serial, ktory byl kiedys emitowany na Polsacie, a mianowicie "24 godziny" rowniez rewelacja ;]

juz ponad miesiąc mam na hdd cały Episod I i 9 odcinków z II Episodu , zresztą pogadaj z Paco ...

seriale które kiedys ogladałem to:

- brygada acapullco
- vip

ostatnio:

- lost, lost i jeszcze raz lost - nie było jeszcze serialu który tak wciaga imo.
Stare 12-01-2006, 11:21   #22
nark_kA
Na forum od: 22-10-2002
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 85
nark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizasta
a ja zadam glupie pytanie co to jest to lost, o czym jest i na ktorym leci bo ja juz od daaawna nie ogladam tv
Użytkownika nark_kA nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 11:26   #23
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3726
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
A kto pamieta "Bill Cosby Show"?! ))) (nie wiem czy dobrze napisalem), ale te dzieciaki normalnie dorastaly w tym serialu. jak widzialem pierwsze odcinki to tam same smarki biegaly :> w pieluchach, a pozniej juz dorosli ludzie i to ci sami aktorzy! =)))

umarłem 14.11.2005

Ostatnio edytowany przez Uncle_Dunkan; 12-01-2006 o 12:21
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 15:04   #24
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
pokemon!

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 15:29   #25
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 612
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
mcgyver
stargate
smallville
miami vice
nash bridges

fajna sa tez te miniseriale - chyba tak to sie zwie. Np teraz na tvp puszczaja red rose (albo sie juz skonczylo, bo widzac to juz kiedys, nie sledzilem tego teraz )

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 15:49   #26
vega
holysinner

vega - Awatar

Na forum od: 19-07-2002
Miejscowość: SIN CITY
Rep P0wah: 3079
vega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizasta
widze, ze czesc tutaj spamujacych trepow nie zrozumiala o co chodzi w temacie, jezeli ktos czytal uwaznie, zanim pierdolnie jakies bzdury, typu POKEMON, albo bill cosby show <-- litosci czlowieku, to byl serial? ;o to by wiedzial o co chodzi.

1. RODZINA SOPRANO
2. SMALVILLE
3. LOST

( i kilka pobocznych seriali, nash b. ,sprawy rodzinne )

@LuTeK A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
@LuTeK Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w w-wie.

http://pl.help-eu.com/

śmierć frajerom.
Użytkownika vega nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 15:55   #27
shindo
fran33k

shindo - Awatar

Na forum od: 09-01-2005
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2368
shindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizasta
tajemnice smalville, druzyna A alo alo czy jak to sie zwalo ;-)
Użytkownika shindo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2006, 15:56   #28
Pi3Gi
wujek chujek

Pi3Gi - Awatar

Na forum od: 22-10-2005
Miejscowość: Zagórz/Sanok
Rep P0wah: 216
Pi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizasta
Star Treck rulzzz
Stare 12-01-2006, 16:47   #29
Paco
toucha y0 face

Paco - Awatar

Na forum od: 02-02-2004
Miejscowość: Gorzyce
Rep P0wah: 4051
Paco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizasta
Cytat:
nark_kA pisze:
a ja zadam glupie pytanie co to jest to lost, o czym jest i na ktorym leci bo ja juz od daaawna nie ogladam tv
http://chaotic.blox.pl/html

LOST rOx!
ogladnałem narazie wszystkie odcinki jakie sa na necie;]

a tak btw.
Niania
Kryminalni
M jak MiloscDD kiedys:P
DB(!)
Stare 12-01-2006, 17:30   #30
Rush
transcendentny

Rush - Awatar

Na forum od: 10-02-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 854
Rush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizasta
Cytat:
Pi3Gi pisze:
Star Treck rulzzz
Jakbys ogladal to bys wiedzial jak to sie pisze. Star treka wszystkie seriale obejrzalem na kompie w wersji angielskiej, w polskiej jest badziewny.

No i pomijajac rozne anime, i mowiac o telewizji, to aktualnie leci tylko jeden dobry serial - "Fala zbrodni", aczkolwiek zrobili male swinstwo i w srode puscili serie od poczatku :/ Oglada ktos ?
Użytkownika Rush nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości