unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 4, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 02-04-2009, 14:45   #1
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Config UT3

Chyba takiego tematu tutaj nie ma(chyba że ten topic - serwery, konfiguracja można podpiąć), więc zakładam, chciałbym aby tu gracze z pewnym stażem, podzielili się swoimi ustawieniami uteka, jak go "optymalizują", jakie wybierają celowniki, jaką mają czułość a także jak wygląda sprawa jeśli chodzi o konfig klawiszy.W dziale ut99 swego czasu podobny temat robił furorę, i sporo się wtedy dowiedziałem, grono początkujących na pewno znalazłoby tu odpowiedzi na swoje pytania i zdobyli pewne informacje.
Moje ustawienia - grafa na minimum, ograniczenie ilości światła, tak aby obraz był jak najbardziej wyrazisty.W duelach przeciwników mam na Zielono, choć eksperymentowałem też z różowym i niebieskim, zielony moim zdaniem jest najlepiej widoczny, choć na niektórych mapach (np Deck) z bliska zdarza się że przeciwnik "zlewa" się z otoczeniem - choć to może też być wina mojego monitora, bądź wzroku
Klawisze -
WSAD
Q - link
R - flack
X - snipe
alt - Shock
F - Rlka
c - minigun
3 - Bio (choć zmieniam go także rolką, w ut99 na rolce miałem przełączanie multi na instant rocket fire, także bind pod 3ką się został)
V - impack hammer
shift - kucanie
Spacja - Alt Fire
PPM - skok
LPM - fire
Czułość myszki ok 28cm/360
Celownik - biała kropka, choć czekałbym na propozycje innych, testowałem różne.

/jeśli topic pasuje pod inny, to po prostu Charon przenieś mojego posta tam

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:08   #2
Kisiel
:>

Kisiel - Awatar

Na forum od: 10-03-2002
Miejscowość: Płock
Rep P0wah: 467
Kisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizastaKisiel - masta of dizasta
WSAD
Q-snipe
E-mini
R-flak
F-link
C-rl
3-bio
4-shock
leftalt-throwweapon

nie wiem jak mozna miec altfire na spacji

Użytkownika Kisiel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:09   #3
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Dobry temat, wreszcie ktoś to założył. Podam swój konfig, praktycznie niezmienny od 1999 roku, może ktoś mi coś doradzi.

WSAD - wiadomo
LPM - primefire
PPM - skok
Spacja - altfire (także zoom wieża/Goliath, kucanie pojazdami, speed Furią)
Rolka od myszy - zmiana broni
Q - deskolotka/trans
E- następna broń
C - kucanie
F- trup
LAlt - użycie (wyskok ze Skorpiona i takie tam)
X - wyrzucanie broni
V - botscommands
P - tytan
T - say
R - teamsay
0-10 - bronie (tu zamierzam własnie dziś pozmieniać tak, by używane bronie były do nr. 6, by dało się sięgnąć od WSADu: dalej wywalę wszystkie redki i młoty.
L - klakson pojazdów
K,J - potańcówki
Czułość myszy 2600 (21,5 cm/360 st.) Próbowałam zmniejszyć, ale nie potrafię grać inaczej.
Celownik: najmniejszy, niezmienny (i tu jest kłopot, bo chciałabym mieć czerwony krzyżyk, jak w UT1, bo ta biała perełka się gubi)
Dźwięki otoczenia, komentator i muzyka = 0
Rozdziałka 1024x768
Model: Loque (Necris)

Cytat:
nie wiem jak mozna miec altfire na spacji
Kiedyś Youzack podawał swój konfig w identycznym temacie UT1, miał właśnie alt pod spacją. Zachwalano, że to strasznie wygodne. Spróbowałam i przyznałam mu rację. Teraz nie mogłabym grać inaczej.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:14   #4
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Kiedyś Youzack podawał swój konfig w identycznym temacie UT1, miał właśnie alt pod spacją. Zachwalano, że to strasznie wygodne. Spróbowałam i przyznałam mu rację. Teraz nie mogłabym grać inaczej.
Właśnie ja mam przerobiony config YZK'a.On chyba wymyślił ten bind na zmianę multi --> instant przy RLce w ut99 rolką.
Pod E miałem jeszcze Scoreboard, ale zrezygnowałem, gdyż wyrobił mi się odruch "spoglądania" na wynik co przeszkadzało w grze - potrzebne to było w ut99 gdy jeszcze utdc nie miał zegara i trzeba było patrzeć przy tablicy wyników.Teraz mam wolny klawisz E - i jeszcze nie wymyśliłem co mogę sobie pod niego ustawic [;

Aha, pod Z mam wyrzucenie broni.

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:19   #5
best|punish
Śląsk Wrocław

best|punish - Awatar

Na forum od: 16-05-2002
Miejscowość: Trzebnica
Rep P0wah: 69
best|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizastabest|punish - masta of dizasta
wsad
Q- szok
E- mini
Z-snipa
X-link
C-rl
shift- flac
ctrl- kucanie, praktycznie nie uzywam
2- enf
3- bi0
f- drop gun
spacja- skok

celownik kropka (fioletowa)
w utcomp:
color 255 0 255
size 301
czulosc w ut 380

Musimy zachować byt naszych ludzi i przyszłość dla Białych dzieci.
Ponieważ piękno Białej Aryjskiej kobiety nie może zniknąć ze świata.
Użytkownika best|punish nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:21   #6
sacret
spectator

sacret - Awatar

Na forum od: 03-12-2008
Miejscowość: Biała Podlaska
Rep P0wah: 139
sacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizastasacret - masta of dizasta
To zobaczcie jak ja gram

Klawiatura numeryczna

7892 - lewa, przod, prawa, do tylu (chodzenie)
+ - rl
- - flak
* - bio
6 - snajpa
0 - mini
4 - enf
3 - shock
1 - hammer
enter - podskok
del - przysiad
czulosc 1300 i celownik malutki krzyzyk

Najlepsze jest to ze pod 5 nie mam nic, martwy klawisz a w samym srodku tego bajzlu
Stare 02-04-2009, 15:23   #7
Dim
Na forum od: 19-10-2007
Miejscowość: ostroleka
Rep P0wah: 93
Dim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizasta
YGHJ - poruszanie
c - Kucanie
spacja - skok
strzelanie myszka
o - rzucanie broni

U - Mini
I- Spawara
t- Flak
r - RL
m -Szok
n - Snajpa
k - Enf
v -Bio
f - Mlotek

Wygodnie mi sie gra na takiej konfiguracji.

Celowniki to male czerwone i fioletowe koleczka i kropki :P
Użytkownika Dim nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:27   #8
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
best|punish pisze:
ctrl- kucanie, praktycznie nie uzywam
To jak robisz wyskok z deskolotki, by przeskoczyć przeszkodę?

Sacret: no nie wierzę. W życiu nie mogłabym tak grać
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:43   #9
Above
Balearic Breeze

Above - Awatar

Na forum od: 31-01-2008
Miejscowość: Jaworzno
Rep P0wah: 740
Above - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizasta
WSAD

Mouse button 1 - shock
Mouse button 2 - mini
Shift - RL
Alt - snajpa
Ctrl - link
F - Flak
R - weapnon throw

Czułość aktualnie zwiększyłem z 15cm na 18cm ^^

Na tym ustawieniu gra mi się wygodnie , nie używam bio więc nie obidowałem. Enfa to już rolka sobie przerzucam. Co do inputa wiem że jest za niski ale konsekwentnie go zwiększam , na brak aima nie narzekam
Użytkownika Above nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2009, 15:50   #10
3lk
MCP/MCSA

3lk - Awatar

Na forum od: 30-12-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1509
3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta
wsad
q -flak
e -szok
r -rl
shift -snipe
caps -mini
f -pulse
space -skok
c -duck
na myszce pod kciukiem -weapon drop

czulosc 700 (1600dpi na ie3.0, nie chce mi sie szukac linijki ;p)

800x600x60hz

lego

celownik + (size 8/10)

//a własnie: enemies w utcompie na RÓŻÓWO - "zebym wiedzial, ze strzelam do rozowych gejkow" (c) revok mi w sumie tez latwiej pocelowac w róż

Ostatnio edytowany przez 3lk; 02-04-2009 o 16:15
Użytkownika 3lk nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości