unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 28-09-2010, 11:06   #1
mortar
Masta Of Dizasta

mortar - Awatar

Na forum od: 09-01-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 819
mortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizasta
serwer DM FFA Deck Only + Redeemer :)

Hej

Serwer uzyskal juz docelowe IP (mam nadzieje , w zwiazku z tym oficjalny temat.

IP: 212.160.251.27
Najnowszy UTComp
Mapa: Deck-FPS
Redeemer ON
WeaponStay ON
Sloty: 10

Serwer powstal dzieki uprzejmosci firmy ZapNet.

Pingi nie powinny byc zle, ale beda lepsze, bo ciagle walczymy z laczem.

Ostatnio edytowany przez mortar; 28-09-2010 o 16:27
Użytkownika mortar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 11:45   #2
inr!
Na forum od: 25-03-2004
Miejscowość: leeds
Rep P0wah: 652
inr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizasta
Btw. Mapa to deck czy raczej deck-fps?
Swego czasu wyszla mapa dm-deck-fps2 (nie jestem pewien w 100% nazwy). Moze by tak dla odmiany grac raz jedna raz druga. Generalnie to samo ale inna kolorystyka i bez bugow. Mysle ze bedzie ciekawiej a i sama nazwa serwera zostanie zachowana. Zawsze to 2 mapy a nie jedna. Malo tego, mape sprawdzi wieksze grono, moze tez bardziej przypadnie do gustu.
Stare 28-09-2010, 16:19   #3
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
inr! pisze: Podgląd Wiadomości
Btw. Mapa to deck czy raczej deck-fps?
Swego czasu wyszla mapa dm-deck-fps2 (nie jestem pewien w 100% nazwy). Moze by tak dla odmiany grac raz jedna raz druga. Generalnie to samo ale inna kolorystyka i bez bugow. Mysle ze bedzie ciekawiej a i sama nazwa serwera zostanie zachowana. Zawsze to 2 mapy a nie jedna. Malo tego, mape sprawdzi wieksze grono, moze tez bardziej przypadnie do gustu.
a jest chociaż jakiś redirect do tej mapy ? w ogóle sam deck to trochę lipa :/ grając tyle lat w 99, to już nie jest to samo poza tym granie drugi raz tej samej mapy jest NUDNE :P ciągle ta sama taktyka ;p

[edit] Ile jest slotów na serwie ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 16:30   #4
C!R!C
CiriXz0rrr

C!R!C - Awatar

Na forum od: 15-02-2004
Miejscowość: WAWA
Rep P0wah: 1570
C!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizasta
TDM ffa - plz !!!

W szczególności do Savy:
"Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną"
Użytkownika C!R!C nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 16:31   #5
Xyron
Water & Fire

Xyron - Awatar

Na forum od: 15-02-2009
Miejscowość: Bydgoszcz
Rep P0wah: 1702
Xyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
a jest chociaż jakiś redirect do tej mapy ? w ogóle sam deck to trochę lipa :/ grając tyle lat w 99, to już nie jest to samo poza tym granie drugi raz tej samej mapy jest NUDNE :P ciągle ta sama taktyka ;p
Dlatego ja się zgadzam z inrim! Dać Deck-FPS i Deck-FPS2, trzeba wprowadzić trochę urozmaicenia przecież.

btw To FFA(DM) jest nie? To o jakiej ku... taktyce my tu mówimy? Press fire i do przodu only imo.
Stare 28-09-2010, 17:15   #6
Mangekyou
^^DreAmeR^^

Mangekyou - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: :P
Rep P0wah: 324
Mangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizasta
DECK FPS 1 i 2 może być.
PLS ale reademer off to psuje całą grę, a nie widzie mi się kapmienie na nim z bio, by nikt go nie wziął :P (niektórzy wiedzą jakie denerwujące jest bio zaraz po teleporcie)
Użytkownika Mangekyou nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 17:27   #7
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2372
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Ponadto Weaponstay powoduje dosc mocno wkurzajace bugi kiedy powiedzmy mam ammo do shocka, a nie moge go uzyc.
Stare 28-09-2010, 19:46   #8
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości

[edit] Ile jest slotów na serwie ?
Zgadzam się z tym. Atecom był jedyny i niepowtarzalny, a pierwszy utek miał zupełnie inny klimat. Tego się nie da niestety odtworzyć.

Ja bym dodała jeszcze z 3-5 mapek, bo rzeczywiście już po pierwszej mapie chce się grać w co innego. A Deck-FPS mógłby być znowu po jakimś czasie. Można by wrzucić obok Decka-FPS jeszcze tego, którego zaproponował Inr.

Redka wyłączyć, bo znów będą te awantury co 10 lat temu :P

Ostatnio edytowany przez Xirios; 28-09-2010 o 20:14
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 22:06   #9
inr!
Na forum od: 25-03-2004
Miejscowość: leeds
Rep P0wah: 652
inr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizasta
Przyznaje się bez bicia. Mój pomysł z DM-Deck-FPS-2 nie był do końca przemyślany, i nie ma się czego tu się spodziewać, po czymś, co rodzi się w brudnej toalecie zakładowej, podczas surfowania po necie przez komórkę.

O co chodzi. Mapa owszem jest ... ale nie taka jak powinna. Chyba jednak za mało doraźnych zmian, a nawet sama kolorystyka jakoś nie powala. A szkoda, bo po cichu liczyłem na deko więcej zmian w tym deq. Z mapą miałem do czynienia jakiś rok temu i w sumie nie sprawdziłem jej za nim o niej napisałem. Myślę że wszystko jeszcze można naprawić. Potrzebny tylko jakiś maper, może to za duże słowo, ktoś kto miał coś wspólnego z edytorem i pobawili się teksturami. Ale uwaga! bez wodotrysków. Marzy mi się deck w barwach mapy Dm-Faze z czerwona lawą zamiast kwasu. Innymi słowy, by ten deck był bardziej w stronę tego co jest w grze ut2k4.

Jeśli znalazłby się ochotnik to super. Bazować na dm-deck-fps jeśli chodzi o skalowanie.

Weapon stay On krótko mówiąc jest annoying. Naprawdę nigdy nie wiem czy mam amo czy nie!

Redka też można odpuścić, dodam tylko ze dużym ułatwieniem będzie enf lub dwa jak ktoś znajdzie

generalnie serwerowi nic zarzucić nie można, no chyba ze brak playerów.
Stare 28-09-2010, 23:40   #10
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
inr! pisze: Podgląd Wiadomości
Przyznaje się bez bicia. Mój pomysł z DM-Deck-FPS-2 nie był do końca przemyślany, i nie ma się czego tu się spodziewać, po czymś, co rodzi się w brudnej toalecie zakładowej, podczas surfowania po necie przez komórkę.

O co chodzi. Mapa owszem jest ... ale nie taka jak powinna. Chyba jednak za mało doraźnych zmian, a nawet sama kolorystyka jakoś nie powala. A szkoda, bo po cichu liczyłem na deko więcej zmian w tym deq. Z mapą miałem do czynienia jakiś rok temu i w sumie nie sprawdziłem jej za nim o niej napisałem. Myślę że wszystko jeszcze można naprawić. Potrzebny tylko jakiś maper, może to za duże słowo, ktoś kto miał coś wspólnego z edytorem i pobawili się teksturami. Ale uwaga! bez wodotrysków. Marzy mi się deck w barwach mapy Dm-Faze z czerwona lawą zamiast kwasu. Innymi słowy, by ten deck był bardziej w stronę tego co jest w grze ut2k4.

Jeśli znalazłby się ochotnik to super. Bazować na dm-deck-fps jeśli chodzi o skalowanie.

Weapon stay On krótko mówiąc jest annoying. Naprawdę nigdy nie wiem czy mam amo czy nie!

Redka też można odpuścić, dodam tylko ze dużym ułatwieniem będzie enf lub dwa jak ktoś znajdzie

generalnie serwerowi nic zarzucić nie można, no chyba ze brak playerów.
zostaw decka w spokoju!

nikt nie będzie grał w inną wersje tylko dlatego, że ktoś zmienił teksturki lub poprawił parę mało znaczących rzeczy :P popatrz ile decków było do ut99 ten deck z 2k4 to akurat mało grywalny jest
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości