unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-07-2011, 18:35   #31
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5130
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
n3o2k7 pisze: Podgląd Wiadomości

No stary komons
girl - girls? o.O

Has może pomyliłeś z:
mouse - mice (czy jakoś tak )
Wybaczcie ale żenujacy wręcz jestescie jeden z drugim....

I -present
you -present
he, she, it -presents i to jest to "s" kiedy powinno byc

we present
you present
they present - a to jest to co jest na tablicy w filmie. xirios maksym sonkarotu przedstawiają -czyli oni przedstawiają. KAPEJSZYN ?

Czasownika nie potraficie przez osoby odmienić ? otworzyc podrecznik angielskiego dla 1szej klasy szkoly podstawowej, barany

///LOL Charon dokładnie o tym samym pomyślałem
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 18:44   #32
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
http://www.youtube.com/watch?v=MK_9yBAF3nM

Sami angliści, a neo mnie zabił, zabił mnie

// ;D
Stare 20-07-2011, 18:52   #33
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2195
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości
Wybaczcie ale żenujacy wręcz jestescie jeden z drugim....

I -present
you -present
he, she, it -presents i to jest to "s" kiedy powinno byc

we present
you present
they present - a to jest to co jest na tablicy w filmie. xirios maksym sonkarotu przedstawiają -czyli oni przedstawiają. KAPEJSZYN ?

Czasownika nie potraficie przez osoby odmienić ? otworzyc podrecznik angielskiego dla 1szej klasy szkoly podstawowej, barany

///LOL Charon dokładnie o tym samym pomyślałem
Po robocie zmęczony i jakoś nic nigdy nikomu nie presentsowałem :E

Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
http://www.youtube.com/watch?v=MK_9yBAF3nM

Sami angliści, a neo mnie zabił, zabił mnie

// ;D
ty mi tu nie pierdol poczwaro...

// w dupie mam ośmieszanie i tak to jest forum o grze...

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 18:54   #34
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Has ma rację. Present jest prawidłowo. Potwierdziły to 2 osoby, które znają dobrze angielski.

To lecimy po kolei z wyjaśnieniami.

Cytat:
Pajda pisze:
Intro bylo po prostu nudne i przy tym zbyt dlugie.
Pierwotnie intro miało trwać z 30 sekund. Chciałam zrobić takie coś: http://www.youtube.com/watch?v=SFqFkuuMQ_E
Czyli jakieś napisy i leciałyby potem fragi. Pomysł z intrem jest w całości Maksyma (jako ciekawostkę napiszę, że numer na ramieniu robota jest jego datą urodzenia ). Nie pozwolił mi ani przyciąć, ani przyśpieszyć swojej animacji, by jej nie zepsuć. I przyznam, że spodobał mi się ten pomysł na intro. Po pierwsze, że nie jest to xxxxxx wersja tutoriala after effects (a na wielu fm "Blablabla presents" robione jest z videocopilota), to jeszcze jest to animacja robiona wyłącznie na potrzeby tego filmu. Wiem, że nie można każdemu dogodzić, ale jak komuś się nie podoba, może sobie po prostu przewinąć suwakiem.

Btw. Czy to przypadkiem nie Ty polecałeś świetny iyo fm z Quake'a 3A, w którym na początku przez kilka minut modele z gry skaczą po mapie i oglądają telewizję na ścianie?

Cytat:
W samym filmiku nawalone efektow i kamer
Jakich efektów?
Na cały film występuje tylko JEDEN efekt, który trwa w całości z 4 sekundy... (był drugi, podobny do niego, tyle że migały kolorki - czegoś takiego absolutnie nie dopuściłam do filmu). Kombinacja kilku efektów - zupełnie wyraźna i przezroczysta - autorstwa Sonkarotu, które między sobą nazywaliśmy "trzęsaczem" lub "trzęsawką". Pojawia się w 6:06 kiedy robię double hs w duelu na decku i potem jest tylko 4 razy. I to wszystkie efekty na cały film... Na silę można jeszcze wcisnąć "błyski flasha" które pojawiają się przy ledwo trzech fragach i też trwają łącznie z 2 sekundy. Ale to nie jest tak naprawdę efekt tylko zwykły transition flash nałożony na klip. HUD predatora czy noktowizja to nie są efekty specjalne, lecz projekty robione od podstaw... które swoją drogą na YT czy own3d wyglądają beznadziejnie. Film trzeba po prostu oglądać z dysku.

Z kamerami również przesadzasz. Na cały film jest tylko 7 kamer porozmieszczanych na mapach, a nie ich nawałnica. A ich obecność jest jak najbardziej uzasadniona - pokazane z nich są tylko te fragi, których nie widać z fpp, zwłaszcza że nie ma napisów z gry (np. doublehs na Bezdusznym i Beście przez Konia, gdzie pova fpp nie ma wcale, bo gracze zabijają się jednocześnie). Sądzę, że miło się ogląda fraga ze stacjonarki, gdzie nie lata kamera, a ich lajout podrasowuje jedynie klimat. Ale oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Cytat:
Troche zabraklo skladnego pomyslu w tym wszystkim, predatorszczyzna do mnie nie przemowila
Niezborność? Składny pomysł był od samego początku - wszystko było zaplanowane już dawno, (czyli 2 HUDy z termowizji przy amprunach, widoki z kamer i stylizacja na predatora w miejscach, gdzie występuje ten model na demach) za wyjątkiem urwanego czerepu (pomysł powstał w trakcie montażu, gdzie trzeba było zapełnić czymś lukę). Wszystko to pasuje do siebie jako futurystyczne elementy hard sf, więc nie wiem, gdzie widzisz tę niezborność.

Z "predatorszczyzną" zgadzam się jak najbardziej. To był bardzo ryzykowny krok. Dla jednym może to być facepalm, ale inni będą wniebowzięci.

Cytat:
Ile lat temu pojawila sie pierwsza prosba do autorow filmow zeby nie przesadzac z rypelcamem? Wreszcie zakonczenie, ktorego nawet zabardzo nie zapamietalem.
No jak to, flagi polskiej nie zapamiętałeś?

Nadużywanie rypelcama? Widok w miażdżącej większości jest z fpp. Tpp/kamery/okienka pojawiają się tam, gdzie nie widać fraga z fpp. Albo demo było wadliwe (np. modele się turlały czy wystawiały ręce przed siebie - na paru zmontowanych fragach fpp widać to niestety, ale i tak nie zmieniałam widoku pova znając wrażliwość wielu graczy na rypelcama). Nie ma więc tu żadnej przesady, robienie raz tak, raz siak wedle widzimisie, tylko działanie uzasadnione w 100%.

Cytat:
novat1c pisze:
Jak ktoś chce zrobić dynamiczny filmik w jakimś danym stylu to robi go w tym stylu od początku do końca.
Pomijając wstęp film jest bardzo dynamiczny (pomijając także efekt ze smugą kuli, krótkie zwolnienia gdy zwalnia muza i akcję na Griccie - to celowo jest wolno, by nie trzymać monotonnego tempa od początku do końca), bo jest dynamiczna muzyka. Dużo fragów trzeba było przyśpieszyć, by było synchro. Akcja leci za akcją. A z tymi innymi stylami to kompletnie nietrafiony argument - ten sam styl jest utrzymywany przecież od początku do końca. Punkowo-industrialny z domieszką horroru.

Cytat:
Xirios - odpowiedź na twoje pw: Tak, ale jutro.
Dzięki.

Cytat:
vred pisze:
Powodzonka w dalszych produkcjach Następnym razem jednak zostawcie "You killed Bot16", bo przez te całe "efekty" nawet nie widziałem kiedy gościu dostał.
Więcej nie będzie.
Przeczytaj mój powyższy post do Pajdy o rzekomych efektach.

Cytat:
Firley pisze:
Niestety, inaczej wyobrażałem sobie to fragmovie. Moim zdaniem wyszło przeciętnie.
Trzeba było się nie załamywać, kiedy ludzie nie chcieli przysyłać fragów, tylko zaprzeć się i doprowadzić swój pomysł do samego końca. Albo przynajmniej napisać plan, jak widzisz ten fm od A do Z. Najlepiej jest umyć ręce... Pragnę przypomnieć, że to scena mnie namawiała do przejęcia projektu od Firleya, jak i w ogóle zrobienie tego filmu. Bo sama od siebie nigdy bym się nie zabrała za zrobienie community.

Cytat:
Często można się pogubić i myślę, że to w dużym stopniu kwestia braku komentatora (w niektórych momentach)
W których? Czy są na sali jacyś gracze CS, którzy nie rozumieją o co chodzi?

Cytat:
Komentator jak już się pojawiał to był wręcz okropnie zbeszczeszczony - po co zmieniać coś co jest dobre ?
A po co w kółko powtarzać to samo jak w stadzie szarych myszek?
Swoją drogą są i pełne tytuły i "rapowanie" ("rapowanie użyte celowo, bo beznadziejnie czasem słychać było pełne tytuły, jak chociażby air hs Alfy na Vedze na Bona - muza jest zbyt dynamiczna. Ale w sumie to też, jak predator, był ryzykowny i innowacyjny krok), więc nic nie zostało zbezczeszczone.

Cytat:
Powstały efekt aż drażnił uszy. Kolejna rzecz to predatory, króliki, krew na monitorze itd.. takie efekty raczej zalatują kiczem.
Sam chciałeś, by ustawiać czasem niestandardowe modele, jak customowego robota Liandri. I nie dawać wszędzie tych paskudnych demoguyów... Potępiasz zatem własny pomysł? Zresztą co to za różnica, jaki model jest na filmie? To fragmovie a nie prezentacja customowych modeli. W Q3A są same nadmuchane lalki z sex shopu i ktoś się czepia, że jest za dużo Lucy czy Tanków? Mam zmieniać swój model, jakim gram, tylko dlatego, że "zalatuje kiczem"? A spływającej krwi (splaty) na monitorze nigdy jeszcze nie użyto w filmie o ut (przynajmniej żadnych filmów nie kojarzę. Jedyna krew, jakiej czasem się używa, to słynny "keczup" (blood hity)), więc to również chybiony argument. Ponadto jest ona [krew] użyta z głową, za każdym razem.

Cytat:
Daft Punk - Fall to trafiony utwór, reszta muzyki nie przypadła mi do gustu. Przykro mi, bo wiem że włożyliście dużo pracy w powstanie tego filmu, to się chwali ale do mnie fm nie przemówił.
No nie szkodzi. Taki się jeszcze nie urodził, który by wszystkim dogodził

Ostatnio edytowany przez Xirios; 20-07-2011 o 19:45
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 18:54   #35
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Post pod postem, bo za dużo znaków w jednym.

Cytat:
Has pisze:
przez te kolorowe widoki straciłem parę fragów, bo szukałem informacji kto kogo puknął
Możesz podać przykład? Uważam, że wszystko podpisane (fragowani i fragujący) jest bardzo wyraźnie (jedynie nie ma podpisów na początku, gdzie są anominowe akcje z publików i dueli, co było zamierzone). Możliwe, że to wina oglądania online, bo wiadomo że jutuby zniekształcają filmy, zwłaszcza czerwone i niebieskie kolory, które użyte są przy "predatorze". Na dysku wygląda to jednak ostro i wyraźnie.

Cytat:
brakowało trochę napisów typu MULTI KILL na cały ekran
To jest tak częste, jak siki do basenie. A lepiej jest chyba pływać w wodzie bez siuśków

Cytat:
SavagE pisze:
Intro totalnie skiepszczone, a outro niezle, choc z tutoriala
Z tego co Sonja mi mówiła (czy to Sonky, jej chłopak robił, nie wiem i nie wnikam ;p), jest to projekt jej autorstwa, jaki kiedyś zrobiła dla firmy, w której pracuje. Prosiła nawet, by go nie pokazywać nikomu, gdy podesłała mi go za pierwszym razem. Najlepiej niech ona się wypowie, bo ja reprezentuję niższy lewel z AE.

Cytat:
Ponury pisze:
dluzsza wypowiedz: wszystkie animacje, dlugie, nudne, nic tylko chce sie przewinac. Nieczytelne nicki userow (czasem nie wylapywalem), wszystkie filtry okropne, przesadzili z efektami - tak ze sie mozna pogubic i to nie raz.
Ten twój kolega, za przeproszeniem, gada głupoty i przenicowuje wszystko. "Wszytskie animacje długie i nudne"... szkoda tylko, że dla większości film jest ciut za dynamiczny, bo fragi lecą lawinowo, często na przyśpieszeniu (synchro). Chyba że ma na myśli samo intro, a tego nie jestem autorką i miałam w nie nie ingerować (a chciałam obciąć i przyśpieszyć). Jeśli tak, to zwracam honor. "Nieczytelne nicki userow" - jeśli kolega nie widzi ksywek na czaszce i pierścieniu wielkości Godzilli, to lepiej niech zmieni okulary na 10x mocniejsze. Uważam, że nie ma nic cool w napisach wywalanych na cały ekran. A podpisy w rogach prócz tego, że nie przeszkadzają, to nie zasłaniają akcji. Mnie przynajmniej to zawsze wkurza - wielkie napisy i do tego ente powtarzanie tych samych pomysłów. Zero kreatywności i własnej inicjatywy. Jeśli chodziło mu o ksywki na kamerze czy HUDzie Beliara, to dziwne, że mu nie przeszło przez myśl, że filmy oglądane online zawsze są zniekształcone, zwłaszcza w przypadku spektrum błękitu i czerwieni. Tu jednak jest moja wina, że nie udało mi się znaleźć na czas ftm, by można było obejrzeć film po ludzku. Za co przepraszam. A na dysku nie ma rzeczy niewyraźnych.

Cytat:
Ponury pisze:
Muzyka ze tak sie odwaze to nazwac, po pierwsze kto tego slucha, po drugie kto to tworzy.
Ludzie? Nie znam osoby, która nie lubi kultowego Darf Punka. Utwory tych Francuzów są wysoko cenione na całym świecie. Muzyka psychedelic trance też jest dość lubiana. Nie znam Twoich gustów muzycznych, ale wystarczyło napisać, że takiej muzyki nie trawisz. Mnie np. chce się rzygać (nie wymiotować, tylko rzygać), jak słyszę w fm rap i mocny metal. Co wtedy robię? Ano muzykę wyłączam. Muzyka jest bowiem kwestią gustu.

Cytat:
Ponury pisze:
P.S.: no i jeszcze te je*ane modele, pokemony czy co?
Sam grasz jakąś babką z pionową kitką i wielkimi buciorami jak u agresywnych dzieci z japońskich animacji. I co z tego? Czepiam się Twojego modelu? Każdy gra, czym chce. A że używałam modelu predatora, to padł pomysł, by spróbować podciągnąć akcje pod dobrze wszystkim znany film. Jak już wspomniałam - był to krok niezwykle ryzykowny.

Cytat:
//wszystko pisane na goraco , wiec sorry jezeli ostro
Luzik. Przyzwyczaiłam się już do Twojego ostrego stylu Taki po prostu jesteś, wszystkie Twoje wypowiedzi wyglądają podobnie.

Jednak najlepiej jest krytykować (zaznaczam, że cieszę się z takiego odzewu w tym temacie, naprawdę, bo byłam pewna że film obejrzy góra 10 osób, z czego zmiesza z błotem 9. Nie mam 10 lat i publikując coś jestem przygotowana i na chwalby, i na równanie z ziemią. Nie może przecież coś się wszystkim podobać.), a samemu nie kiwnąć palcem. Nawet nie zapodać pomysłu. Bo oczywiście, gdy trzeba włożyć w coś własny wkład, to momentalnie wszyscy stają się wiecznie zajętymi dyrektorami szwajcarskich banków, którzy prowadzą dodatkowo 5 firm, mają żonę i 5 kochanek, więc zero czasu na nic... Typowa wymówka. A potem idą ryć na publiki przez kilka godzin, na fejkach albo i bez.

Cytat:
Sava pisze:
-walka
brakuje mi walki zawodnika gdzie by odganiał się od 2 czy 3 zawodników jak np na PHX czy FA2K -była tu tylko 1 taka akcja czy 2 -szkoda ,że tak mało
Była taka akcja Konia na Under, jednak wlokła się zbyt długo (przerwy między fragami) i trzeba by było przyśpieszyć sporo klip. Były też dema, gdzie gracze wybijają sami cały team, zwłaszcza Enril kosił wszystkich ze snajpy jak na amprunie. Nie było tam jednak headów, a gracze nie mieli poziomu HIDSa czy Snejha. Bo selekcjonując fragi Firley zwracał uwagę na przeciwnika.

Cytat:
muzyka kwestia gustu
Nic dodać, nic ująć.

Cytat:
b] ludzie 60% filmiku [albo więcej] to deck
Miażdżąca większość to był Bone ;p Czasem nawet po 5 bardzo podobnych fragów w tym samym miejscu. Chyba 30 z tej mapy poleciało.

Cytat:
oleq pisze:
pomieszanie wszystkich mozliwych stylow i technik
Możesz je wymienić? Jeśli wymienisz chociaż 5, których nie obalę, masz dożywotniego repa. Bo jak dotąd wszyscy wybrzydzają efekty, których nie ma. Zobaczcie sobie ostatni film ekipy MasterPlayer - tam jest dopiero apoplektyczna dyskoteka.

Cytat:
film w porownaniu na przyklad z http://www.youtube.com/watch?v=4QfskR1fJgk wypada mizernie
Tego filmu akurat nie lubię, bo poza klimatycznym intrem i pomysłem z napisami na ścianie, nie ma kompletnie nic nadzwyczajnego. Fatalna muzyka, silne szarpanie, zero klimatu, napisy na pół ekranu, monotonia i nuda (fragów nie oceniam). Moim ulubieńcem i mistrzem jest VegasKill. Crazy robi dobre fragi, i często takie robi, ale filmy takie sobie (imo oczywiście)

Cytat:
Od 2:50 do 10:50 lecial non stop irytujacy kawalek i non stop fragi bez chwili odczuwalnego zwolnienia.
Były zwolnienia, zamierzone, dla zaczerpnięcia tchu - np. efekt z air rl przy stingerze na Flustered, lecąca kula ze smugą na mapie Under (potem hs) i akcja na Griccie. By nie było jednego tempa, tylko różne. Nie spodobało się ;p

Cytat:
Doceniam wklad pracy, ale niestety wieje nuda i przebajerowaniem. Xirios, lisku chytrusku (jak wolisz =] ) nie odbieraj tego posta jako zlosliwosc, po prostu wydciagnij wnioski i zastanow sie nad czym masz popracowac w swoim warsztacie.No pain no gain. Pozdro
Nie gniewam się. To i tak jest koniec wszystkiego.

Ostatnio edytowany przez Xirios; 20-07-2011 o 19:17
Stare 20-07-2011, 18:54   #36
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości
hyhyhyhyhyhy a propo angielskiego, przecież ostatnio taki wysyp anglistów był

Has dobrze powiedział, w liczbie mnogiej nie dodajemy "s" na końcu w 3ciej osobie Neo - wybacz, ale ośmieszyłeś się trochę

/ogólnie też odczuwam lekki niesmak po tym filmie, może dlatego że sporo się po nim spodziewałem. Trochę dziwi mnie fakt, przy moich fragach, że jest np. średni frag na hasie na bone, a nie umieściłaś świetnego na inrim (Flu), przy belcie. Podobnie zresztą - miałem genialne air combo na kaozzie na bone - też mi tego brakło A poza tym - frag na bone 03:42 - czy to na pewno frag Hasa na Centurionisie? A nie mój na Above ? Przecież podsyłałem Ci....praktycznie identyczny ;D Nie chciałbym Ci nic mówić, no i nie znam dobrze stylu poruszania się Hasa, ale ten do złudzenia przypomina mój styl walenia z flacka, a ten mam jeden z unikalnych IMHO ;D

Wszystkim się nie dogodzi.

Ja mogę ocenić film na 5/10. Przedsięwzięcie nie było łatwe i na pewno poświęciłaś masę czasu na stworzenie tego filmu i za to należy Ci się ogromny szacunek. Jednak ja uważam (jak już zresztą rozmawialiśmy o tym, chyba parę dni temu), że fragi z tej gry, najlepiej prezentują się z POV-a - i nie ważne że nie zawsze widać moment uderzenia - ludzie (głównie gracze) po prostu wolą oglądać FragMovie z widoku gracza który fraguje - i ewentualnie dodać jakąś szybką powtórkę - lub dodatkowy ekran Ale ogólnie - fragi są przyjemne Szkoda że są pokazane w taki sposób - że są trudne w odbiorze imho

pozdrawiam i życzę powodzenia przy następnych produkcjach mam nadzieję że się nie zrazisz bo i tak odwaliłaś kawał dobrej roboty - choćby przez sam fakt, że się tego podjęłaś, bo świadczy to o tym, że masz większe jaja niż nie jeden osobnik płci męskiej obecny tutaj na forum

/obejrzałem dzisiaj drugi raz na spokojnie i w sumie lepiej wypadł niż za pierwszym razem, aczkolwiek pewien niesmak pozostał
Mogę podwyższyć moją ocenę do 6,5/10 - efekt predatora w ogóle mi nie przeszkadzał, nie wiem o co wam chodzi. Mogę się jedynie zgodzić z tym, że napisy kto kogo fraguje - mogły być lepiej rozwiązane, gdyż zamiast patrzeć na film - ktoś rzuca okiem "kto kogo".

pewna osoba? kto? bo mi co jakiś czas frag jako taki padnie ;p

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."

Ostatnio edytowany przez necro; 20-07-2011 o 19:49
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 19:31   #37
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Cytat:
necro pisze: Podgląd Wiadomości
Trochę dziwi mnie fakt, przy moich fragach, że jest np. średni frag na hasie na bone, a nie umieściłaś świetnego na inrim (Flu), przy belcie.
To jest ten frag z 1:00: http://www.youtube.com/watch?v=jjm0LIYYp8U
Takich fragów było dokładnie 7 i żaden nie został opublikowany (przepraszam - przeszedł tylko "przyścianowy" frag Enrila na Gamerpeterze, bo było to najpierw wybicie), bo to nie air tylko damage od ściany. Zresztą trzeba by było go pokazać z kamery albo rypelcama.

Cytat:
A poza tym - frag na bone 03:42 - czy to na pewno frag Hasa na Centurionisie? A nie mój na Above ? Przecież podsyłałem Ci....praktycznie identyczny ;D Nie chciałbym Ci nic mówić, no i nie znam dobrze stylu poruszania się Hasa, ale ten do złudzenia przypomina mój styl walenia z flacka, a ten mam jeden z unikalnych IMHO ;D
Cytat:
Xirios pisze:
Muszę także przeprosić za to, że nie dałam wszystkich skillowych fragów (osoby, które przesłały, z pewnością zauważyły, że brakuje paru ich akcji). Jednak film by trwał wówczas ponad 25 min... Te 19 to i tak lekka przesada. Dlatego jeśli pojawiały się załóżmy 3 fragi na tej samej mapie, w tym samym miejscu, polegające na tym samym, wówczas montowany był tylko jeden frag.
Te dwa fragi (Twój i Hasa) były identyczne prawie. Różnica polegała na tym, że Has zabił przeciwnika centralnie, a Ty wcale go nie trafiłeś (zgonął od fali uderzeniowej od ściany - musiał mieć mało hp). Który frag zatem byś opublikował? Jeśli nie wierzysz, mogę Ci go pokazać jak wygląda z boku.

1:25 Twój flak: http://www.youtube.com/watch?v=jjm0LIYYp8U
0:18 frag Hasa: http://www.youtube.com/watch?v=nqD-6j_SuVE

Cytat:
fragi z tej gry, najlepiej prezentują się z POV-a - i nie ważne że nie zawsze widać moment uderzenia - ludzie (głównie gracze) po prostu wolą oglądać FragMovie z widoku gracza który fraguje - i ewentualnie dodać jakąś szybką powtórkę - lub dodatkowy ekran
Równie dobrze mogę sobie odpalić teraz mapę bez botów, rzucić flakiem nad murkiem i podpisać, że zabiłam Kiśla. Sam widzisz, że takie coś jest nie do przyjęcia, jeśli zupełnie wyłącza się HUD. Trzeba więc to jakoś przedstawić, by było widać obie osoby. Rypelcam jest imo do tego najlepszy (popularny już efekt śledzenia pocisku).

Swoją drogą pewna osoba chce ode mnie fragi z tego filmu i być może zrobi własny film.
Stare 20-07-2011, 19:46   #38
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9046
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Swoją drogą pewna osoba chce ode mnie fragi z tego filmu i być może zrobi własny film.
ktoś rzucił rękawice ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2011, 19:51   #39
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Imo to rzut z rozmachem glanem w twarz ;p

/Nie no żartuję przecież I nie, nie jestem na nic wkurzona, nie spamować mi więc na prw ;p

Niech powstanie jeszcze jakiś film, bo scena i tak się ledwie trzyma. Najlepiej jakby Sew (ma przecież dużo bardzo dobrych fragów) albo Pajda go zrobił.

Ostatnio edytowany przez Xirios; 20-07-2011 o 20:15
Stare 20-07-2011, 20:01   #40
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 21-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13117
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
LEHRE ?

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości