unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 04-05-2017, 13:45   #41
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Tak, nie da się zmienić tej ścieżki. Wgraj tam gdzie ustawia instalator i tyle

Jak ktoś jeszcze nie ma to mam kilka kodów do rozdania, pw jak coś albo discord

Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Co za wujowa gra
To będzie naprawione w przyszłych paczach

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).

Ostatnio edytowany przez vred; 04-05-2017 o 14:03
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2017, 13:46   #42
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Co za wujowa gra
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2017, 19:35   #43
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Ej też macie długie loadingi ?? Nie moge kurcze wbić na mape, bo mi zwraca error po długim ładowaniu mapy.... Verdziu moze syszlales gdzies na servach i jakimś fixie na to :P.
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2017, 20:34   #44
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
U mnie jedyny błąd był, że zapora Windows zablokowała mi grę. A ładowanie trwa (widać symbol Quake) ok. minuty.

Zagrałam 2 mapki. Pierwszą z takim okiem na środku, a drugą Brutal Cave chyba (pomnik kolesia w lawie i były tam wulkany). Pierwsze wrażenie, że to jest UT2004 na nowym silniku. Nie czuć zupełnie tej satanistycznej mroczności z Q3. Zagrałam z automatu na fovie 140 i nic kompletnie nie było widać. Potem zmieniłam na 110 chyba, minimalny. Bo mój ulubiony FOV to 90. Zagrałam Rangerem, ale nie wiem na razie jak stosować aktywną pasywkę (swoją drogą kto wymyślił takie głupoty niepodobne do marki Quake). Rzuca się F kulę i nie wiem co dalej się robi. Jak się w nią wchodzi to nic się nie dzieje. Ogólne wrażenie: synteza wielu innych gier, ale ciut bardziej podoba mi się niż UT4.
Stare 04-05-2017, 20:44   #45
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
No właśnie, te klasy postaci i inne cudactwa nie rozpieprzają gry? Ja wiem, że teraz taka moda, która z MOBA przyszła, ale jakoś tego nie widzę
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-05-2017, 20:53   #46
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Też mi się to nie podoba, tak samo jak irytują mnie nagrody za byle co, od czego profil będzie wyglądać jak jakiś generał obwieszony medalami. Jednak co zrobić? Chyba własną grę stworzyć. Ale nie trzeba z tego korzystać. Tzn. z umiejętności aktywnych, bo na pasywki nic się nie zrobi. Każdy bohater ma inne właściwości, jeden się leczy, inny ma mniejsze obrażenia od własnych broni. Ogólnie tego nie czuć. Z minusów imo jest jeszcze komentator, który brzmi jak obudzony w środku nocy. Zamiast timowania quada oczywiście jest głosowa informacja co 10 sekund, kiedy się zrespi, na miarę naszych czasów.
Stare 05-05-2017, 00:25   #47
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10739
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Xirios F i znowu F, to teleport :P

A i będą tez normalne mody, bez tych skill tak ze spokojnie.

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-05-2017, 00:32   #48
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Cytat:
TopsyKretts pisze: Podgląd Wiadomości
Ej też macie długie loadingi ?? Nie moge kurcze wbić na mape, bo mi zwraca error po długim ładowaniu mapy.... Verdziu moze syszlales gdzies na servach i jakimś fixie na to :P.
Lukaj forum oficjalne https://bethesda.net/community/categ...ns-closed-beta

Mi sie nie chce w to grać póki co. Zabija sie soczyście ale te zjebane skille to nie dla mnie, od tego mam overwatcha. Oczekiwałem hardcoru jak w starych dobrych arena shooterach, a nie rozgrywki dla plebsu i gimbusów.

Jak wyjdzie kiedyś jakiś promod do klasycznego duela i tdmka, to będę grał.

Cytat:
KROKu pisze: Podgląd Wiadomości

Źródło ?

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-05-2017, 11:21   #49
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Cytat:
KROKu pisze: Podgląd Wiadomości
Xirios F i znowu F, to teleport :P

Thx. Zerknę dzisiaj, jak będzie mi się chciało grać
Stare 05-05-2017, 16:50   #50
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10739
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Vred, może i masz racje :d Nie znajdę teraz, gdzieś kiedyś tak czytałem, ale jak wiadomo internet oszukuje, jak i sami twórczy tez mogą zmieniać zdanie

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości